Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15101) migabi24 válasza Pug (#15098) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nyilván ez nem az a bomba védelem, de cserébe igényes, stabil jó fogást biztosít anélkül, hogy növelné a telefon méretét.

(#15102) mgTerminator válasza migabi24 (#15101) üzenetére


mgTerminator
veterán

Most kerestem drop testet nemigazán találtam. Lehet csak rosszul kerestem? Egyébként szerintem a méretéhez képest jól védene egy komolyabb eséstől is. :U

(#15103) migabi24 válasza mgTerminator (#15102) üzenetére


migabi24
nagyúr

Én S10e-t töbször is elejtettem csempére, de volt, hogy bicajozás közbe fordult ki a zsebemböl az aszfaltra, lehet csak szerencsém volt, de sérülés nélkül megúszta a telefon, a tok még azóta is szolgálatba van több mint 4 éves.

(#15104) gippazoid válasza pavika (#15057) üzenetére


gippazoid
senior tag

Kikapcsoltam az akkuvédelmet mielőtt a rutin beállítása után tölteni kezdtem volna. 85%-nál megállt a töltés. Mit ronthattam el? Az akkuvédelem mégsem lett kikapcsolva? Amikor levettem a töltőről, aktív volt.

A módok és rutinok menüben van egy üzenet mely szerint az aktivitásomra alapuló automata rutinok indításához a Customisation Service-t aktiválni kell. Ez szükséges?

Gippazoid Novelties Inc.

(#15105) mgTerminator válasza migabi24 (#15103) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ez pitaka tok? Képet tehetnél fel róla 4 év után milyen :D

(#15106) DeFence


DeFence
tag

Debrecenben nincs véletlen valakinek Pitaka tokja? Megnéznék egyet. Mégis milyen a tapintása, ez nagyon érdekelne, mennyire csúszós vele a hátlap. Mert nagyon csábító hogy baromi vékony, strapabíró és tökéletesen illeszkedik..

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#15107) mgTerminator válasza DeFence (#15106) üzenetére


mgTerminator
veterán

Abszolút nem csúszik, sőt... Amikor nadrágba teszem ahhoz még egyenesen tapad is. Szerintem vedd meg, nem fogsz csalódni, max kellemesen. :DD

(#15108) Monstersnake válasza DeFence (#15106) üzenetére


Monstersnake
tag

Nem csúszik ,biztos a fogás de az ujjlenyomatot gyűjti.
Tapintásra mint a matt karboné.
Idóvel a sarkoknál kopik, ennek ellenére évek óta nem veszek mást .
A tokkal fedett területeket tapasztalataim szerint jól védi máshol meg a többi sem.
Igényes ,nagyon vékony , a kamera sziget körül kimondottan ötletes .
Egyszer kipróbálod többet nem kell más ,ugy spórolsz, hogy nem költesz több tokra csak erre az egyre.
Már a negyediket nyúzom

KRB

(#15109) Mike81 válasza Monstersnake (#15108) üzenetére


Mike81
senior tag

Amúgy ebben igazad van maximálisan én is megvettem még az elején a Spigent majdnem egy tizesé és kb 2 hét múlva kukáztam is mert elrepedt. Aztán vettem a Tacticalt ami ha jól emlékszem 16 volt. Ha tudom hogy ilyen ratyi a Spigen akkor rögtön nem sajnáltam volna a pénzt a Tacticalra. Nekem ez jobban bejön nem csak az ára miatt hanem azért is mert ez a szélein is jobban véd, mert nincs annyi kivágás rajta. Egy biztos ha ha valamikor cserélek telefont akkor arra rögtön Tacticalt veszek, mert tényleg annyira vékony marad tőle a telefon hogy nem is látszik hogy rajta van. Sokan azt hiszik elsőre hogy tok nélkül használom.

(#15110) gyuri81 válasza mgTerminator (#15107) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Biztos nagyon jó tokok, de hogy a hátlapon kívül semmit nem véd az tuti. A fele telefon ki van a tokból. Nálam az ilyen eleve kiesik.

(#15111) migabi24 válasza gyuri81 (#15110) üzenetére


migabi24
nagyúr

Így soha nem tudod meg, milyen a pitaka feeling :D én meg bumszli tokot nem raknák a büdös életbe telefonra, inkább veszek másikat ha összetöröm :D

[ Szerkesztve ]

(#15112) gyuri81 válasza migabi24 (#15111) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Ez igaz! :)
Ugyanitt....akinek Kecskeméten van ilyen tokja, kérem, hogy mutassa meg :)

(#15113) sanca72 válasza Mike81 (#15109) üzenetére


sanca72
csendes tag

Szia ezt találtam, ez lenne az ?
[link]

(#15114) jcrk válasza sanca72 (#15113) üzenetére


jcrk
tag

Én egy ilyennel vettem az enyém.
Nem szeretem, hogy a telefon fele kilóg, ahogy Gyuri is írta. Vettem utána egy ilyet [link] és egy ilyet [link]

Ezek után én már csak mous tokot fogok venni. Vékony, minden porcikája minőségi és nagyon masszív. Minden forintot megért.

(#15115) Szellem. válasza gyuri81 (#15110) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én ezen sokat gondolkoztam. Ha pofára esik a kijelző, mondjuk egy kemény kavicsra, akkor tök mindegy milyen vastag a tok, a kijelző megsérülhet.
Ellenben engem zavar a vastag tok már nagyon. Alap esetben egy nagy telefon, de ha még feldobok rá egy Spigent vagy más hasonlóan vastag tokot, nem esik jól a kezemben.
Egyedül amit elviselek, a gyári bőrtok, mert az nem ad hozzá sokat a telefonhoz, meg a Tactical tok. Nagyon szép a Pitaka, az ára nem érdekel, főleg minek után a gyári bőrtokkal van egy árban, de az engem zavar, hogy a keret feléig ér fel csak.

(#15116) gyuri81 válasza Szellem. (#15115) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Ha pofára esik, akkor júliusig viszonylag olcsón megússzuk a javítást egy ReGalaxy kuponnal ;] (de nyilván ne essen pofára)
A telefon keretén sem tudnék elvilselni egyetlen karcot sem egy ilyen félig nyitott tokban azért simán be lehet szerezni....

Nekem az S22U-hoz volt "bőr" tok, jól néz ki nagyon de valami iszonyatosan csúszott, mivel elég száraz a kezem. ( Kár hogy ezeket már nem valódi bőrként gyártják)

(#15117) Lajmund


Lajmund
senior tag

Szintén a tacticalra szavazok. Nekem már védett érdes betonra leeséstől. Ha valaki rakeres itt a nevemre talál pár képet a tokrol meg az esés nyomárol is. Merevebb mint a pitaka és nekem a kamera megoldása is jobban tetszik.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#15118) jcrk válasza Lajmund (#15117) üzenetére


jcrk
tag

És valóban.. azóta is hibátlanul működik a telefon :D

(#15119) fahrii válasza gyuri81 (#15116) üzenetére


fahrii
őstag

Néhány hét és a bőr tok se fog annyira csúszni. Egyetlen negatívuma, hogy a kopás miatt feketén kívül nem igazán van más opció. Sajnálatos, hogy a samsung is felült a "vegán bőr" vonatra az új szériánál. :(

(#15120) gyuri81 válasza fahrii (#15119) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Hónapokig használtam, de ugyanúgy csúszott a kezemben. Nagyon tetszett, de túladtam rajta :(

(#15121) sanca72 válasza Lajmund (#15117) üzenetére


sanca72
csendes tag

Megnéztem az esést, meggyőző, tudsz egy linket küldeni, te hol vetted ?

(#15122) golyós válasza gyuri81 (#15116) üzenetére


golyós
őstag

Ezért van nekem is mos kijelzőcserén, megvártam a kupont :)
De ezért mondtam, hogy lehet ez bármilyen szuper tok, ha úgy esik pfára és pont egy kavics is van akkor teljesen mindegy acél vagy papír tok.
Tok élére vagy hátlap érkezve meg nem hiszek benne, hogy megér ekkora különbséget.
Minden ilyen tokot vagy tactical is úgy hírdetnek, hogy másfél méterről kibírja az esést.
Oké, elhiszem. Le mered ejteni ilyen magasból, teljesen megbízva a tokban? Szerintem senki.
Én az üvegfóliában hiszek, az többszőr bizonyított az évek során.
Feleségem Honor 21 Proja, 500 ft-os Alis tokban naponta 2x esik le, semmi baja 4 éve, cserélgeti az üvegfóliát és ennyi. De tény, hogy nem műanyag házas.
Szerintem ezek az ívelt kijelzők nagyon érzékenyek, nem a tokon múlik.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#15123) Monstersnake


Monstersnake
tag

Használ valaki Garmin órát ?
Lenne hozzá pár kérdésem .
Egyszerűen nem tudom beállitani ,hogy ne zárja be az appot.

KRB

(#15124) Lajmund válasza sanca72 (#15121) üzenetére


Lajmund
senior tag

[link] én a speedshop-ba vettem de most ott nincs csak rendelésre így maradt a linken szereplő ez is teljesen megbízható hely.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#15125) lasse001 válasza Monstersnake (#15123) üzenetére


lasse001
senior tag

Szia. Én

(#15126) lasse001 válasza Monstersnake (#15123) üzenetére


lasse001
senior tag

Kapcsold ki a Connect alkalmazásnál az akkumulátor optimalizálást.

(#15127) Monstersnake válasza lasse001 (#15125) üzenetére


Monstersnake
tag

Szia .
Fenix 6xp az alany és A14 óta eldobálja ,megszünteti a Bt kapcsolatot.
Az alvás kivételek között nem jelenik meg a Connect app mint régebben .
Azt kéne elérnem, hogy fusson a hattérben.
Az optimalizálás ki van kapcsolva

[ Szerkesztve ]

KRB

(#15128) DeFence


DeFence
tag

Ezt is jónak írják és a kamera védelem tetszetős.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#15129) mgTerminator válasza gyuri81 (#15116) üzenetére


mgTerminator
veterán

Tehetsz a keretre fóliát, én egy átlátszó mattot tettem fel. Egyébként annyira merev a tok hogyha takarná a teljes keretet akkor nem vennéd le sose. De ez csak az én véleményem.

Nekem se tetszik hogy a fél keret kint van, de megszoktam ahogy a kamera lyukat is. A húgom vett egy bumszli Ringke tokot az S24U-ra, nekem nem tetszik, semmi nem marad a telefonból csak egy kijelző. De a pitaka olyan mint egy jó óvszer :U

(#15130) lasse001 válasza Monstersnake (#15127) üzenetére


lasse001
senior tag

Én Epix 2 vel használom. De nincs vele gondom.

(#15131) arcitec válasza Monstersnake (#15127) üzenetére


arcitec
addikt

Miért kell futtatni a háttérben? Azért, hogy merítse az akkut? Ha elindítod az appot és van óra kapcsolat, úgy is frissít.

(#15132) Pug válasza arcitec (#15131) üzenetére


Pug
veterán

Gondolom notification-ok miatt az orara ;)

(#15133) arcitec válasza Pug (#15132) üzenetére


arcitec
addikt

Ahhoz nem kell app. Elég a telefonos kapcsolat. Amúgy meg az óra mér mindent, ami az appon is megjelenik, szóval nem tudom miért kellene az appnak futnia. Az óra az okos kütyü elsősorban és tudja a kommunikációt a telefonnal. Úgy mint a fülessel is akár.
Mindenesetre a magam részéról nem látom a szükségét az appnak, hogy folyamatosan menjen. Mondjuk azt észrevettem, hogy ha van netes kapcsolat, mire elindítom már bőven szinkronizál. Ha minden igaz ezt is kikapcsoltam, nem kell a háttérben figyelnie az óra és a telefon az okos és nem az app. stb stb ....

[ Szerkesztve ]

(#15134) Pug válasza arcitec (#15133) üzenetére


Pug
veterán

Smart band/watch tipusa valogatja, Garminnal nem tudom, hogy mi a helyzet.

(#15135) Mgyur válasza Rise17 (#15077) üzenetére


Mgyur
csendes tag

Szia! Tudnál kérlek segíteni?
Innen: https://xdaforums.com/t/working-gcam-for-s23-ultra.4550019/page-131#post-89172799
Megnyitottam és letöltöttem ezt:
https://1-dontsharethislink.celsoazevedo.com/file/filesc/AGC9.1.24_V13.0_ruler.apk

Majd feltelepítettem és amit írtál config fájlokat letöltöttem, beraktam a kamera config mappájába, viszont amikor az alkalmazásban megakarom nyitni a configokat, azt írja, hogy nincsenek a mappában, pedig elvileg ott vannak.

(#15136) Plazmacucci válasza Mgyur (#15135) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Kicsomagoltad?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#15137) Gardaai


Gardaai
senior tag

Nem követtem egy ideje a topikot (S24U-ztam majd 3 hétig, viszont visszatérek az S23U-ra), ezért bocsánat ha már lerágott csont, kereső így gyorsban nem hozott ki erről infót.
Tehát a kérdés:
S23U van már valami hivatalos OneUI 6.1 frissítés dátum? Vagy még mindig 2024 első negyedéve?

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#15138) mgTerminator válasza Gardaai (#15137) üzenetére


mgTerminator
veterán

Se híre se hamva :))

(#15139) DeFence válasza Mgyur (#15135) üzenetére


DeFence
tag

Itt még nyomd be és ott lesz
[kép]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#15140) jcrk válasza Gardaai (#15137) üzenetére


jcrk
tag

Miért tértél vissza?

(#15141) Monstersnake válasza arcitec (#15131) üzenetére


Monstersnake
tag

Megszünik a Bt kapcsolatot . A support szerint ne zarjam be .
A13-ban be lehetett tenni kivételnek ,frissítés óta nincs is a listában

KRB

(#15142) Mike81 válasza sanca72 (#15113) üzenetére


Mike81
senior tag

Ebből az 1 db képből megítélve igen ez lesz az. Árban annyi mint amennyiért én vettem.

(#15143) Mike81 válasza gyuri81 (#15112) üzenetére


Mike81
senior tag

Pénteken mi megyünk Kecskemétre. Igaz nem Pitacát de ha gondolod akkor Tacticalt mutatok neked.

(#15144) Mgyur válasza DeFence (#15139) üzenetére


Mgyur
csendes tag

Valóban, köszönöm szépen! :R

(#15145) Gardaai válasza jcrk (#15140) üzenetére


Gardaai
senior tag

Minden évben váltok, de így hogy az S23U is megkapja az AI funkciókat (remélem minél hamarabb, mert eléggé "beleszerettem"), annyira nem éreztem késztetést. One UI 6.1 nagyon bejön.. remélem ezt az AOD-t, lock/home screen hátteret megkapja az S23U is, meg az apró dizájn változásokat.
Egyedül a dizájn miatt nagyon nehezen engedtem.. (szombaton viszik, de konkrétan fáj :D) ez a lapos kijelző (2600 nittel brutális...), a titán keret kialakítása/fogása minden fogásnál 3. hét után is elképeszt. Mint egy ékszer.
Egyébként a melegedés, a heatsink mérete miatt zavart az elején. Ez volt az első pont ahol meginogtam. Ez szép lassan javult, ahogy betanult a telefon és az appokra jött ki, szinte minden nap frissítés.
Akku idő egál, 5x kamera nekem még kicsit visszalépés is zoomban, bár "mindenki" (itteni S24U fórumon) állítja, hogy jobb. :)
Röviden, túl jó lett az S23U és így, hogy van benne NPU és megkapja az AI-t (kicsit lassabb működéssel), először nem váltok. :))
Plusz jó helyre kerül az S24U, egy S7 Edge telefont fog váltani (3 jelentkezőt visszamondtam, hogy inkább megtartom.. de erre nem tudtam nemet mondani). :C

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#15146) Mike81 válasza mgTerminator (#15129) üzenetére


Mike81
senior tag

Honnan és milyen fóliát vettél a keretre? Mert keresgéltem a neten de nagyon ömlesztve hozta a találatokat. Vagy ha lenne egy linked azt is megköszönném :R

(#15147) bombibmw


bombibmw
veterán

Felraktam én is a Gcamet, de nálam jobb képeket csinál a gyári kamera app.

(#15148) jcrk válasza Gardaai (#15145) üzenetére


jcrk
tag

Köszi. Én is erősen gondolkodtam a váltáson, de végül hasonló gondolatokkal lebeszéltem magam. (Még a lila szín ellenére is ami szerintem gyönyörű)

Egy s7 ről váltani kicsit olyan, mint egy térugrás :D

[ Szerkesztve ]

(#15149) arcitec válasza Monstersnake (#15141) üzenetére


arcitec
addikt

Ha megszűnik a kapcsolat, akkor ott valamelyik eszközzel van a gond és nem az appal.
Az app másra való. Próbáld a telefont egy másik BT eszközzel. Ha azzal jó, akkor ha még garis az óra, vidd be a Garminhoz. Esetleg az órát kellene újraindítani, illetve ami még segíthet, hogy töröld a kapcsolatot (teljesen) majd vegyed fel ismét. Az órán is (ha minden igaz) és a telefonon is. Ha nem jó, akkor szerviz, másnem ha jó az óra, akkor beállítják neked. Nálam, ha bekapcsolom a telefonon a BT-t, azonnal jelez a 6x Pro, hogy kapcsolódott.

[ Szerkesztve ]

(#15150) Plazmacucci válasza Gardaai (#15145) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én nem értem ezt a titán mizériát. Igen a telefon könnyebb és talán kicsit más a tapintása. De az a titán keret matt, műanyag hatású, semmivel sem elegánsabb. A szürke változat ízléstelen.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.