Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17551) hubai1979 válasza shield (#17547) üzenetére


hubai1979
őstag

Win 7 64 bites rendszert használok . Nálam a mód tökéletesen megy . Annyi ,hogy én Direct x 9-et használok , full grafikával. A nanoexoknak a golyóállóságot jelző csíkkal ne foglalkozzál,mert ha feltuningolod ugyan úgy fog védeni ,mint ha fel lenne húzva.

Egyszer olvastam valamelyik módnál,hogy nem ajánlják a Direct x 10-et,mert mikor csinálják ezeket a módokat belepiszkálnak a grafikai dolgokba meg a tököm tudja még ,hogy mibe. És ebből kifolyólag könnyebben összeomlik. Mióta én ezt olvastam, a a játékot Direct x 9-ben használom ,azóta 6-7 óra hossza játék után sem omlik össze egyszer sem a játék. És már az egész sgm móddal kipróbáltam. Utoljára az sgm 2.2 English All-in-one móddal, pedig abban minden benne van.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.