Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  rTorrent

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-19 15:43:42

LOGOUT.hu

rTorrent / libTorrent

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Brogyi válasza gba (#850) üzenetére


Brogyi
senior tag

Beirtam a gogliba rtorrent rc ,es nem lattam sehol benne a max_open_files.
Kerdem en mi a viharnak kell allitgatni ha nem kell? Nekem ment enelkul siman full gazzal.
ADSL-n, es teszt alkalmaval a top digis neten is ment.Majd rt06 megmondja a tutit.
Szoval az alap beallitassal a routerem egyszer 7740 active IP connections-t mutatott.Tudom ez nem segit rajtad, de ne azt piszkaljuk mar amit nem kell.A samba bizony leakasztja a halozatot nekem is.Megy a torrent, es mellette nezem a filmet a szervrol. Ez nem gond. Megy siman mind a ketto, de amint valaki a halozaton a szerverol masolni probal a film meg akad akar 2-3 mp-re is.Vagy az atom gyenge, vagy bizony megint rtl06-nak van igaza ,es nincs jol beallitva a samba.Raadasul nalad az atom szamolja a RAID5-ot is.Azert en nem csodalkoznek ezen.Kivancsian varom mi lesz a vegeredmeny.

[ Szerkesztve ]

(#852) rt06 válasza gba (#850) üzenetére


rt06
veterán

az alabbi sorokat szedd ki, a te neteddel csak lassitjak a fel- es letoltest:

(8 feltoltesi szal az osszes futo torrent-re osszesen)
max_uploads = 8
(12 peer-hez csatlakozik, utana nem keres tobbet - az alap 40)
min_peers = 12
(legfeljebb 40 peer-hez csatlakozik, tobb kapcsolatot nem fogad, nem kezd - az alap 100)
max_peers = 40

folosleges sorok (az alap 40/100 az esetek donto tobbsegeben jo):
min_peers_seed = -1
max_peers_seed = -1

ez is folosleges szerintem (alapbol 128, ha jol emlekszem, az az esetek donto tobbsegeben jo):
max_open_files = 64

Brogyi:
samba-val kapcsolatban engem is itt a forumon vilagositottak fel, mikor erdeklodtem, hogy miert nem hajlando 3-4 MBps-nel tobbel masolni, es ehhez is minek kellneki a proci fele (jo, csak egy 450-es p3, de akkoris)

valamelyik linux-os topicban utbaigazitottak, aztan nemi keresgeles es tesztelgetes utan az alabbi sor segitett (/etc/samba/smb.conf-ba a [global] section-ba illesztve)
socket options = TCP_NODELAY IPTOS_LOWDELAY SO_KEEPALIVE SO_RCVBUF=131072 SO_SNDBUF=131072

igy sem hasznalja ki a 100 Mbps-os halozatot, de legalabb 9.5-10 MBps korul masol (ugye az elmeleti maximum 12.5 MBps

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#853) gba válasza rt06 (#852) üzenetére


gba
tag

nem hiszem, hogy a samba-val lenne gondom, mert miért van az, hogy ha nem megy
az rtorrent, akkor simán tudok letölteni a szerverről 45mb/s, feltölteni meg 22mb/sec-el,
amint elindul az rtorrent, maga a feltötési sebesség nem nagyon esik le,
csak ha streamelek róla egy filmet xbox xmbc-vel, akkor meg-megakad.

NDS és GBA flash-kártyával

(#854) rt06 válasza gba (#853) üzenetére


rt06
veterán

ami sebessget irsz, az egy 100 megas halozaton igen sovany

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#855) gba válasza rt06 (#854) üzenetére


gba
tag

45megabyte/sec az sovány? azért nem rossz az raid5-töl szerintem.

NDS és GBA flash-kártyával

(#856) rt06 válasza gba (#855) üzenetére


rt06
veterán

ha kisbetuvel irod, akkor az megabit

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#857) Laca 012 válasza rt06 (#856) üzenetére


Laca 012
őstag

Sőt! mb: milibit azaz 0,001bit ami persze értelmetlen... :U
A megát is nagy M-mel jelöljük.. :K

[ Szerkesztve ]

(#858) vtechun válasza gba (#855) üzenetére


vtechun
veterán

de amugy "sovány" jah :D épp most írtam be az előző sort a smb.conf -ba, de nem nagyon vettem észre változást, 2 magos atom/ion lap. Win7-es kliensre, nincs RAID, és 40-50 megabyte/s között másol, ugye winyó jó esetben bírna 80-at durván, végülis nagy gondom nincs vele, de nem bánnám, ha inkább 50 fölött lenne jellemzően :)

de most nézegetem, másik winyóra, linuxra fel másolva 100 Mbyte/s -el kezd, és lemegy 70-80-ra. onnan másolva a wines kliensre meg 15-20 mega :D na ez mi a franctól lehet?

(#859) rt06 válasza vtechun (#858) üzenetére


rt06
veterán

attol, hogy a fenti sor nekem, az adott gepen az optimalis, neked megeshet, hogy mas buffermeretekkel jobban teljesit

Laca 012: ;D

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#860) gba


gba
tag

debian-on hol tudom átírni az ulimit értékét 2048-ra, hogy mindig úgy induljon?
megpróbálom, lehet, hogy azért akad a samba, ha az rtorrent megy, mert kevés
a megnyitható fileok száma.

NDS és GBA flash-kártyával

(#861) rt06 válasza gba (#860) üzenetére


rt06
veterán

[link]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#862) gba válasza rt06 (#861) üzenetére


gba
tag

azért írtam, hogy debianon hol kell, mert debian lenny alatt nincs is ilyen könyvtár.

NDS és GBA flash-kártyával

(#863) rt06 válasza gba (#862) üzenetére


rt06
veterán

akkor leghet /etc/skel, de legegyszerubb, ha rakeresel
find /etc -iname 'bash_profile'

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#864) gba válasza rt06 (#863) üzenetére


gba
tag

nincs olyan file, hogy bash_profile.

NDS és GBA flash-kártyával

(#865) rt06 válasza gba (#864) üzenetére


rt06
veterán

megeshet, hogy mar a skel konyvtarban is rejtett file-kent szerepel:
find /etc -iname '.bash_profile'

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#866) gba válasza rt06 (#865) üzenetére


gba
tag

megtaláltam. etc/skel/.profile abban azt írják, hogy ha nincs .bash_profile, akkor ez fog lefutni.
ebbe simán beleírom a végére, hogy ulimit -n 2048 és kész?

[ Szerkesztve ]

NDS és GBA flash-kártyával

(#867) rt06 válasza gba (#866) üzenetére


rt06
veterán

most nincs elottem debian, hirtelen nem is tudok keriteni, de ugy remlik, hogy a skel konyvtarban levo file-ok csak az ujonnan letrehoott felhasznalokhoz fog bekerulni, a mar meglevokhoz neked kell az o home-jukban levo bashrc, vagy profile file-ba beirni

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#868) klayton#1


klayton#1
tag

Valaki el tudná nekem magyarázni, hogy mire jó a download/upload throttle?

(#869) Atapi válasza klayton#1 (#868) üzenetére


Atapi
senior tag

le/feltöltés sávszélességének korlátozása. globálisan állítható be, hogy mennyi legyen a program korlátja. hogy szükség esetén másnak is jusson sáv pl.

(#870) klayton#1 válasza Atapi (#869) üzenetére


klayton#1
tag

Tehát, ha pl. az rtorrent indítása után felemelem 1000-re a letöltését, akkor max 1000kbps-el fogok tolteni, ha jól értem.

(#871) rt06 válasza klayton#1 (#870) üzenetére


rt06
veterán

kBps, a tobbi stimmel

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#872) klayton#1 válasza rt06 (#871) üzenetére


klayton#1
tag

:D
Ok, köszi a választ, így legalább nem kell folyamatosan a .rtorrent.rc-t kommentelgetni..

(#873) kresztan


kresztan
csendes tag

Sziasztok!
Visszaolvastam amennyire bírtam, nem találtam megoldást a gondomra, és még új is vagyok.
A gondom:
Van egy kis szerverem amin van egy ubuntu 10.04-es server, apache, ssh, rtorrent, proftpd, és rtgui front end. Minden rendesen müxik, indul a géppel az rtorrent stb.
Sajnos az rtgui-nál nem tudok azonosítást megadni, így gyakorlatilag bárki rá tud csatlakozni a megfelelő cím ismeretében.
Szeretnék rtwi-t helyette, de nem jön össze.
Ez alapján próbáltam, de nem tudok ezen az oldalon jelszót generálni, mert nekem nem tölti be ezt az oldalt.
Az xmlrpc-c -t a linkelt leírás alapján tettem fel, amikor a böngészőbe beírom a címet csak egy fehér oldalt tölt be.
Ebben kérnék segítséget, ha lehet.

[ Szerkesztve ]

(#874) rt06 válasza kresztan (#873) üzenetére


rt06
veterán

Hi!

az oldal valoban halottnak tunik, de tetszoleges sha1 generatort hasznalhatsz helyette, pl ezt is

rTWi-nek szuksege van php kiterjesztesek kozul a php-xsl extension-re, legtobbszor emiatt nem sokott megjelenni semmi (ubi-t nem ismerem, lehet telepites utan kulon engedelyezni kell - amennyiben igy van, a php.ini-ben keresd meg az extension=php-xsl sort es torold elole a pontosvesszot, majd inditsd ujra a webszervert)

kapcsold be a php-ban a hibak megjeleniteset, vagy naplozasat, ott fogod latni pontosan, mi tortenik, meg akkor is, ha a bongeszoig nem jut el semmi
ezt a php.ini-ben tudod megtenni a display_errors ertek on-ra allitasaval (ha sikerult beallitani, utana kapcsold ki, mert nem elonyos, ha masok lathatjak a hibauzeneteket)

Udv: VladimirR

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#875) kresztan válasza rt06 (#874) üzenetére


kresztan
csendes tag

Köszi a gyors választ, holnap ki is próbálom.

(#876) kresztan


kresztan
csendes tag

Siker..., benéztem a könyvár nevet ez volt a baja, meg persze jelszót kellett generálni a users.conf-hoz, azon a linken amit adtál.
Köszönöm a segítséget!

(#877) gyugyo


gyugyo
csendes tag

Sziasztok!

A port_range-be beállítom,hogy mely portokon figyeljen kintről jövő kapcsolat felvételi kérelmeket. Ezt iptables-ben szépen át is engedem. Ez O.K.

Segítséget a következő miatt kérnék :

Elméleti problémám az, hogy ha én akarok kapcsolódni egy seeder-hez, akkor az én csomagom destination-portja, az amit Ő beállított port_range-nek (legalább is ezt gondolom). Viszont az én source-port-omat ebben az esetben én tudom befolyásolni?

Lényeg, hogy az iptables által kiengedet portok erősen korlátozottak és valamivel azonosítanom kellene ezeket a csomagokat.Mivel a dport mindenkinél egyedi, így a source-val tudnám azonosítani.

Remélem érthető voltom!

(#878) rt06 válasza gyugyo (#877) üzenetére


rt06
veterán

nem, amennyire tudom, kimeno kapcsolatnal nem tudod befolyasolni a kiindulasi portot

viszont probalkozhatsz az iptables owner match filterjevel, ami tud tobbek kozt userid, es processid alapjan szurni/engedelyezni

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#879) birno


birno
addikt

Pár napja így néz ki az rTorrent: [link]
Az mc is dettó ugyanez, cygwin, win7 64bit alatt, egyik nap még jó volt, másnap mikor bekapcsoltam már ez fogadott.
Szívat engem ez az rTorrent. :(

(#880) gyugyo válasza rt06 (#878) üzenetére


gyugyo
csendes tag

Köszönöm! Ennek utána olvasok.

Gyugyó

(#881) MC Pite


MC Pite
veterán

Egy ideje azzal szivat az rtorrent, hgoy leszed valamit, közli hogy 100% kész.
Leindítom, bugos. Ellenőrzöm, hoppá, 89%. Befejezi. Megint bugos. Megint check, már 91% És így tovább, és így tovább.

Verzió jó kérdés, a tomatoban lévő...

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#882) rt06 válasza MC Pite (#881) üzenetére


rt06
veterán

kernel verziot tudsz mondani?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#883) MC Pite válasza rt06 (#882) üzenetére


MC Pite
veterán

2.4

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#884) GIbor89


GIbor89
csendes tag

Sziasztok
rssdler-er kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni.
Az enmag oldal rss-ével automatikus letöltést állítanám be. ezen leírás alapján telepítettem és többnyire configoltam de van egy kis probléma.
a config.txt fájlban megadtam az odldal rss címét ami "magában" múködik de csak torrent.php.1.html nevú fájlokat szed le (gondolom mert jelszó is kell).Megnéztem az oldalon h miként kéne megcsinálni a jelszavas részét azt írták hogy http://oldal/rss/rssdd.xml: COOKIE:nick=fhnév;pass=passid: így kell de hibát ír.
konkrétabban :
-http://oldal/rss/rssdd.xml <--ha ezt írom be torrent.php.1.html tölt le de nincs hiba

-http://oldal/rss/rssd.xml: COOKIE:nick=fhnevem;pass=phpsessidém <--ha ezt írom be nem tölt le semmit és hibát ír(igaz nem is volt pass nevű cookie-m helyette a PHPSESSID-t ítam be)

próbáltam még így is
-http://oldal/rss/rssd.xml: COOKIE:nick=fhnevem;PHPSESSID=phpsessidém <--ez tökéletesen működött utorrentben de rssdlerben nem
-http://oldal/rss/rssd.xml: COOKIE:nick=fhnevem;passkey=phpsessidém <--így is hibát írt ki

próbáltam még számtalan variációt de egyik sem müködött

a log fájlban ezek vannak:
[C20101002.11:06 INFO --- RSSDler 0.4.2
20101002.11:06 DEBUG writing daemonInfo
20101002.11:06 INFO [Waking up] Sat Oct 2 11:06:16 2010
20101002.11:06 DEBUG checking working dir, maybe changing dir
20101002.11:06 INFO Scanning threads
20101002.11:06 INFO finding new downloads in thread oldal
20101002.11:06 DEBUG quoting url: http://oldal/rss/rssdd.xml: COOKIE:nick=fhnevem: PHPSESSID=phpsessidém
20101002.11:06 DEBUG encoding url http://oldal/rss/rssdd.xml%3ACOOKIE%3Anick%3Dfhnevem%3APHPSESSID%3Dphpsessidém
20101002.11:06 DEBUG testing cookieFile settings
20101002.11:06 DEBUG no cookie file configured
20101002.11:06 DEBUG building and installing urllib opener without cookies
20101002.11:06 DEBUG grabbing page at url http://oldal/rss/rssdd.xml: COOKIE:nick=fhnevem: PHPSESSID=phpsessidém$
20101002.11:06 CRITICAL Traceback (most recent call last):
File "/usr/local/lib/python2.6/dist-packages/rssdler.py", line 1891, in rssparse
try: page = downloader(getConfig()['threads'][tName]['link'])
File "/usr/local/lib/python2.6/dist-packages/rssdler.py", line 598, in urllib2RetrievePage
return urllib2.urlopen(urllib2.Request(url, headers=dict(th)))
.
.
.
HTTPError: HTTP Error 302: The HTTP server returned a redirect error that would lead to an infinite loop.
The last 30x error message was:
Found

error grabbing url http://oldal/rss/rssdd.xml: COOKIE:nick=fhnevem: PHPSESSID=phpsessidém
]

A kérdésem pedig csak az hogy mikét lehet működésre bírni:
Remélem mindent leírtam és diszkréten ha nem írjatok.
Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#885) GIbor89


GIbor89
csendes tag

Ez lemaradt
Ubuntu server 9.10 (2.6.31-14) az op. rendszer.

(#886) rt06 válasza GIbor89 (#884) üzenetére


rt06
veterán

sokat segitene, ha nem akarnad "kodolva" irni az oldal nevet, mert ami elsore beugrott, hogy mi lehet (ncore), annal pont nem ugy kell a sajat wiki-juk szerint, de ez oldalfuggo, igy az oldal nevenek hianyaban nem tudok segiteni (es valoszinuleg mas sem fog tudni)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#887) GIbor89 válasza rt06 (#886) üzenetére


GIbor89
csendes tag

Igen bocs nem voltam benne biztos hogy lehet-e linkelni az
ncore-ról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#888) rt06 válasza GIbor89 (#887) üzenetére


rt06
veterán

a wiki-juk szerint nem a phpsessionid, hanem a pass cookie ertekre van szukseged, viszont kozben probalgattam, es nem tudom, ez igy mukodni fog-e rssdler-nel, vagy µTorrent specifikus az url:COOKIE:valtozo=ertek formatum

rssdler-nek a global szekcioban a meg tudsz adni egy file-t (cookieFile = /utvonal/filenev), amelyben a cookie adatok vannak
ennek a file-nak netscape cookie formatumban kell lennie
itt (3.5-os pont) talalsz a formatumrol leirast

ncore-rol a nick es pass cookie ertekekre lesz szukseged (mashol altalaban uid es pass)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#889) GIbor89 válasza rt06 (#888) üzenetére


GIbor89
csendes tag

az url-t beállítottam
a cookie.txt útvonalát is beállítotam a [global] ba
és ezt írja:
20101003.13:52 DEBUG testing cookieFile settings
20101003.13:52 DEBUG attempting to load cookie type: MozillaCookieJar
20101003.13:52 CRITICAL Traceback (most recent call last):
.
.
.
LoadError: '/home/boss/.rssdler/cookies.txt' does not look like a Netscape format cookies file
Cookies disabled. RSSDler will reload the cookies if you fix the problem

szerinte nem néz ki netscape formátumúnak pedig a firefox export cookie addonnal csináltam a cookie.txt-t le is tisztáztam és a sorok között csak tab van.

így néz ki a cookie.txt:
#HTTP Cookie File
#http://www.netscape.com/newsref/std/cookie_spec.html
#This is a generated file! Do not edit.

.ncore.cc TRUE / FALSE 1286097048 utmb xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
.ncore.cc TRUE / FALSE 0 utmc 82829833
.ncore.cc TRUE / FALSE 1349167248 utma xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
.ncore.cc TRUE / FALSE 1301686005 utmz xxxxxxxxxxxxxxxxxxx.1.1.utmcsr=(direct)|utmccn=(direct)|utmcmd=(none)
.ncore.cc FALSE / FALSE 1288687225 nyelv hu
.ncore.cc FALSE / FALSE 1288687225 stilus default
.ncore.cc FALSE / FALSE 0 PHPSESSID xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

nincs estleg tipped mi lehet a baja?

(#890) GIbor89 válasza GIbor89 (#889) üzenetére


GIbor89
csendes tag

3 nap folyamatos guglizás után sikerült igaz nem az rssdlerrel hanem a flexget nevű programmal ez a leírás tökéletesen le írja mit kell csinálni a configban ha zárt oldalról megy a dolog.

köszönöm a segítséget és sorry hogy tele offoltam a topicot.

(#891) rt06 válasza GIbor89 (#889) üzenetére


rt06
veterán

gond lehet meg a tab-ok javitasa ellenere az, hogy ha windows filevegeket (\r\n) hasznalsz, probald linux fileveg jelekkel (\n)

valamint az ncore.cc sorok elejere nem kell a .

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#892) MC Pite válasza MC Pite (#881) üzenetére


MC Pite
veterán

Erre semmi ötlet?
Reinstallt nyomtam emlékeim szerint, de nem segített.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#893) rt06 válasza MC Pite (#892) üzenetére


rt06
veterán

ezt tudom csak (emiatt kerdeztem kernel verziot), de ez rad (valaszod alapjan) nem vonatkozik

mas otletem - a filerendszer hibajan (ami mashol is jelentkezne) es a swarm fertozesen (ami ellen nem igen tudsz mit tenni) - nincs

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#894) MC Pite válasza rt06 (#893) üzenetére


MC Pite
veterán

Hm, köszi.
Megpróbálom a 2.6os fw-t, meglátjuk azzal hogy lesz.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#895) Iginotus


Iginotus
őstag

Nagyon jól megy nekem az rtorrent, nem akarom lecserélni de ha továbbra sem tudom belőni úgy hogy minden seeder/leechert jol lásson és mutasson lecserélem :)
Tippek, hogy miért van hogy én 1/0 át látok és közben ennyien vannak 2002/398 seeder/leecher)
Rtguit használok ubuntu linuxot és rtorrentet.
Routeren engedélyezve van a portja, bár sshból nem tudom leellenőrizni hogy valóban látja e az unbuntu. Az ubutntu egy atomos NAS-on van rajta, és vga kimenet nélküli szóval ssh és webmin van.
Minden értelmes és értelmetlen 5letet várok :)

ja igen verziók..:
rTorrent 0.8.6/0.12.6 | RSS Feed | Page created in 0.091 secs.
rtGui v0.2.7 - by Simon Hall 2007-2008

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#896) rt06 válasza Iginotus (#895) üzenetére


rt06
veterán

csatlakozni sem csatlakozik a peer-ekhez?
hol latod ezt az 1/0-t?
illetve miert fontos, hogy latsd a (sokszor hamisitott) scrape ertekeket?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#897) Iginotus válasza rt06 (#896) üzenetére


Iginotus
őstag

Ugy csatlakozik mint régen ha pssziv módban volta windowsos utorrent, lassan... nagyon lassan.
rtGuin látom hogy 0/0 vagy ha épp mákom van 2/0 ha lefelé töltök akkor van hogy 50/0 :)
Szóval letöltésnél jól csinálja. De ha ennyi seeder lenne nem kéne többet mutatnia?
Azért lenne fontos, mert engedem hogy töltsön felfelé 777 kb/s el Helyette általában csak 50kb/s el tölt felfelé :) És néha jól jönne az arány javítás. És nem hiszem el hogy ennyi leecher nem tudná tőlem jobban szedni.

Plug and Pray... :)

(#898) rt06 válasza Iginotus (#897) üzenetére


rt06
veterán

rtGui-t nem igazan ismerem, de nem tartom elkepzelhetetlennek, hogy az az ertek, amit te nezel, az aktualis kapcsolatok szama, mig a korabbi 2000/300 koruli ertek a swarm-ban levo peer-ek szama, vagyis az osszes seeder es leecher, akik cimet sokszor meg sem kapod a tracker-tol (tovabba ha meg is kapnad, az rTorrent alapbeallitaskent torrent-enkent 40 kapcsolat uran nem kezd ujat keresni, 100-nal pedig egyaltalan nem hoz letre, nem i fogad uj kapcsolatot - ennek okat most nem taglalnam, de ez az esetek tobbsegeben megfelelo beallitas)

a te propblemad inkabb abbol adodhat, hogy mire seed-elni kezdenel, tul sok a seeder (7:1 aranyuk van a swarm-ban), igy hiaba tudnal feltolteni, nincs kinek, vagy ha lenne is, lassan megy hozza (foleg, mert agy nelkul felemelik a kapcsolatok szamat tobb szazra es egy-egy kapcsolaton csak kis sebesseggel tudnak letolteni, mert az amugy szar otthoni letoltesi sebesseguk ezer fele oszlik)

ha tudsz egy kepet mutatni egy problemas torrent peers kepernyojerol (rTorrent-ben), akkor tudok talan mondni pontosabbat a lehetseges okokrol

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#899) Iginotus válasza rt06 (#898) üzenetére


Iginotus
őstag

Köszönöm a segítséget, Ezt hogy csinálok?

"ha tudsz egy kepet mutatni egy problemas torrent peers kepernyojerol (rTorrent-ben), akkor tudok talan mondni pontosabbat a lehetseges okokrol"

indítsam sima rtorrent paranccsal és amit kiír copyzzam ide?

Plug and Pray... :)

(#900) rt06 válasza Iginotus (#899) üzenetére


rt06
veterán

inditsd sima rtorrent paranccsal, ha elindult, a fel/le nyilakkal navigalj egy torrent-re, majd a jobbra nyillal be tudsz lepni abba
itt szinten a fel/le nyilakkal tudsz navigalni, innen kellene a peers kepernyo (kep, vagy kimasolod a szoveget es pastebin, vagy akar ide)
utana balra nyillal tudsz visszalepni a fokepernyore

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  rTorrent
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.