Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  rTorrent

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-19 15:43:42

LOGOUT.hu

rTorrent / libTorrent

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Brogyi válasza ibax (#1000) üzenetére


Brogyi
senior tag

Ezeket a mappákat nem éri el a webszervered.Pontosabban nem engedted meg neki az írás/olvasási engedélyt, de ua. mint az angol válasz amit kaptál.Próbára tolj az arcába egy sudo chmod -R 777 /amit sérelmezik/útvonalat.A telepítésnél valamit nem jól csináltál.Van aki azt mondja root-ként nem jó telepíteni.Userként hasznos, mert annak nincs azért mindenhez joga ,de a te programod megy.
A másik lehetőség, hogy hibás telepítési leírást találtál. Sajnos azt csak erős linux ismerettel rendelkező tudja kijavítani neked ,ha hajlandó segíteni. Ez van.

(#1002) Brogyi


Brogyi
senior tag

Kipróbálnám az rtgui-t, de elakadtam.rt06 biztos azonnal tudod mi a hiba azért is ideírok ,mert nem találtam rtgui topikot.Rutorrent megy minden, és minden oldal megjelenik a webszerverről ahol látok .html file-t.Az rtgui dir-ben nem látok .html filet így nem látok semmit.Bár az elején kéri a login-t, de azonosítás után semmi. Mi lehet a különbség ami rutorrentnek elég, de az rtgui hiányol valamit? Esetleg mit nem állítottam be az rtgui dir-ben? A subModal test page oldalt látom,mert ugye ott a .html file.
A config.php-ban a localhost url jó?

(#1003) Laca 012 válasza Brogyi (#1002) üzenetére


Laca 012
őstag

Én most kipróbáltam és azonnal működött.
Így raktam fel:

Töltsük le az rtGui-t:

wget http://rtgui.googlecode.com/files/rtgui-0.2.6.tgz

Csomagoljuk ki:

sudo tar xvzf ~/rtgui-0.2.6.tgz -C /var/www

Töltsük le a konfigurációs fájlt:

cd /var/www/rtgui && sudo wget http://hogyan.org/files/2009/02/config.conf && sudo mv config.conf config.php

http://192.168.1.1/rtgui

Egyébként nem .html , hanem index.php van a mappában.

Nekem az Apache2 úgy van konfigurálva, hogy index.html, index.htm és index.php-legyen az alapértelmezett lap amit megnyit..

http://192.168.1.1/rtgui/index.php -vel sem megy??

[ Szerkesztve ]

(#1004) ibax válasza Brogyi (#1001) üzenetére


ibax
csendes tag

szia,

megcsináltam ezt a chmod beállítást (R akarja itt jelenteni a recursive opciót? mert úgy csináltam), de sajnos továbbra is előfordul a probléma...

nem tudom, mit tehetnék még ?!

(#1005) Brogyi válasza ibax (#1004) üzenetére


Brogyi
senior tag

Hát én kifogytam, de nem csoda hiszen magam is kezdő vagyok.Keress egy tapasztalt linux gurut, és mutasd meg neki a rendszered. Hamarabb célba érsz mint így e-mail-en keresztül.Esteleg ha megbízol benne beengeded , és megfaragja otthonról.Ilyet többször csináltunk már.Fog az menni.

(#1006) Brogyi válasza Laca 012 (#1003) üzenetére


Brogyi
senior tag

Hétvégén nekiugrok még1x. Köszi.

(#1007) Brogyi válasza Laca 012 (#1003) üzenetére


Brogyi
senior tag

Ezt megcsináltam,és működik, de az rtgui nem.
put this in a file called test.php
coed:<?php phpinfo(); ?>
in your webroot
then go to http://yourip/test.php and tell me what you see.
Az eredmény:
PHP Version 5.3.5-1ubuntu7.2
és még egy halom adat.Valami nem gömbölyű itt a php-vel.Ha a test.php megy akkor miért nem megy az rtgui?

(#1008) rt06 válasza Brogyi (#1007) üzenetére


rt06
veterán

ez a test php szinte mindenhol elmegy, ennek a lenyege, hogy meg tudod nezni, milyen php beallitasaid vannak, mely kiterjesztesek vannak engedelyezve
nezd meg a php log-ot, hogy mikor az rtgui-t probalog lekerni, milyen hibat dob

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1009) Brogyi válasza rt06 (#1008) üzenetére


Brogyi
senior tag

Gondoltam, de egy kezdő nehezen látja át. Számomra az is nagy feledat volt , hogy login-t kérjen a webszerver, de itt az error log:[08/05/2011 11:07:18.450] (error) handler_fcgi.c:115 - PHP Fatal error: Call
to undefined function xmlrpc_encode_request() in
/var/www/rtgui/functions.php on line 224

(#1010) rt06 válasza Brogyi (#1009) üzenetére


rt06
veterán

xmlrpc php extension sugoja, itt le van irva (igncsak rovidej) a telepites mikentje

ha megmondod, milyen oprendszer, mondok pontosabbat (azaz probalok)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1011) rt06 válasza rt06 (#1010) üzenetére


rt06
veterán

kozben latom, uburka, szoval apt-get install php5-xmlrpc, majd /etc/init.d/apache2 restart

esetleg szukseges lehet egy a2enmod xmlrpc, vagy a2enmod php5-xmlrpc is

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1012) Brogyi válasza rt06 (#1011) üzenetére


Brogyi
senior tag

Tudtam, hogy rögtön beletalálsz. :R Köszi. A php5-xmlrpc hiányzott.Legalább tudom, hogy e nélkül simán megy a rutorrent.:)

(#1013) rt06 válasza Brogyi (#1012) üzenetére


rt06
veterán

a call to undefined function eleg arulkodo, ilyen esetben al;talaban nincs telepitve, vagy nincs betoltve az adott fuggvenyt tartalmazo modul

ha jol, tudom amugy, akkor wTorrent-hez sem kell (rTWi-hez biztosan nem) - ezek sajat xmlrpc fuggvnykonyvtarat hasznalnak

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1014) Brogyi válasza rt06 (#1011) üzenetére


Brogyi
senior tag

Nem tagadom zöld vagyok.:) Ezért is használom a cherokee-t. Az apache, és a lighttpd próbáltam,működött de nem tetszett.

(#1015) Iginotus


Iginotus
őstag

Sziasztok rtguit használok és most frissitettem 11.04 re az ubuntut na most állandóan Disk Free: / (0%) ezt irja ki, hogy lehet megadni neki hogy mondjuk az öszess vinyó összes helye / szabad helyet mutassa? :D

Plug and Pray... :)

(#1016) Brogyi válasza Iginotus (#1015) üzenetére


Brogyi
senior tag

Jó kérdés.Gyanítom sript-tel vagy rc módosítással.Éerdekel engem is ,ha van megoldásod szólj.

(#1017) Iginotus


Iginotus
őstag

Következő hiba:
Error moving file - check permissions etc! Continue.
Mikor fel akarok tölteni a web es rtguin egy torrentet, lehet ezért nem látja jól a szabad helyet sem? :)

Plug and Pray... :)

(#1018) rt06 válasza Iginotus (#1017) üzenetére


rt06
veterán

a webszerver't futtato user-nek van iras (olvasas) joga az erintett konyvtarra?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1019) Iginotus válasza rt06 (#1018) üzenetére


Iginotus
őstag

Mindenkinek van most csináltam 777 el, másik gond hogy a .htaccess sem megy. Nem kér jelszót sehova..
Faxom, kellett nekem frissíteni :)
Az apache configba már beírtam hogy authconfig minden none helyett, a fileok is ott vannak meg a password is. Most restartolom a szervert megnézem mit csinál :)

Plug and Pray... :)

(#1020) Iginotus


Iginotus
őstag

Jaj de jó a fö könyvtárban kér, de alatta nem tehát ha /rtgui ba megyek ott nem kér de mindenhol ott a .htaccess file brrrrr

Plug and Pray... :)

(#1021) Iginotus


Iginotus
őstag

<VirtualHost *:80>
ServerAdmin webmaster@localhost

DocumentRoot /var/www
<Directory />
Options FollowSymLinks
AllowOverride None
</Directory>
<Directory /var/www/>
Options Indexes FollowSymLinks MultiViews
AllowOverride AuthConfig
Order allow,deny
allow from all
</Directory>

ScriptAlias /cgi-bin/ /usr/lib/cgi-bin/
<Directory "/usr/lib/cgi-bin">
AllowOverride None
Options +ExecCGI -MultiViews +SymLinksIfOwnerMatch
Order allow,deny
Allow from all
</Directory>

ErrorLog /var/log/apache2/error.log

# Possible values include: debug, info, notice, warn, error, crit,
# alert, emerg.
LogLevel warn

CustomLog /var/log/apache2/access.log combined

Alias /doc/ "/usr/share/doc/"
<Directory "/usr/share/doc/">
Options Indexes MultiViews FollowSymLinks
AllowOverride None
Order deny,allow
Deny from all
Allow from 127.0.0.0/255.0.0.0 ::1/128
</Directory>
LoadModule scgi_module /usr/lib/apache2/modules/mod_scgi.so
SCGIMount /RPC2 127.0.0.1:5000
</VirtualHost>

Ebben van valami hiba?

Plug and Pray... :)

(#1022) rt06 válasza Iginotus (#1021) üzenetére


rt06
veterán

hibat nem latok, viszont ez szerintem felesleges
<Directory />
Options FollowSymLinks
AllowOverride None
</Directory>

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1023) Iginotus válasza rt06 (#1022) üzenetére


Iginotus
őstag

Köszi kiszedtem. Szóval /valami hoz kér /nem-létező-valamihez kér /index.html-hez kér.
A /rtgui-hoz meg nem no akkor ez most mi ez? :)
Konkrétan így sem kér */rtgui/index.php pedig ott van a könyvtárban...

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#1024) Iginotus válasza Iginotus (#1023) üzenetére


Iginotus
őstag

Sőt ha miután beengedett beírom a főoldalt /index.html már oda is beenged, csak F5 után kér jelszót...

Plug and Pray... :)

(#1025) Iginotus


Iginotus
őstag

Gyors patkoltam, hogy ne engedjen be senkit, de valami olyasmi lesz a hiba, hogy a /etc/apach2/conf.d/@rtgui be valahogy más beállításokat használ /rtguihoz, mint az oldal többi részéhez...
Mondjuk nem értem, hogy ebben a fájlban miért a /usr/share/rtgui/www a directory. Ez normális?
(ugyanis itt kellet átírjam, hogy deney,allow deney all sorokat, hogy működjön)

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#1026) Iginotus


Iginotus
őstag

NYERTEM usr/share/rtgui/www Valmiért átette nekem az rtguit ide az ujrainstall. és nem a var/www/rtgui-ban van :)
Gondolom ezért nem látja jelenleg a disc spacest sem. Mindjárt megnézem mit kell átállítani. Hogy a régi helyén ismerje fel.

Plug and Pray... :)

(#1027) Iginotus válasza Iginotus (#1026) üzenetére


Iginotus
őstag

És igen a disk space is megoldódott :)

Plug and Pray... :)

(#1028) Stoto


Stoto
tag

Sziasztok!

Azt szeretném megvalósítani, hogy több watch directorym legyen és különböző watch directorykra különböző dolgokat alkalmazni:
-egyik watch directoryban lévő elemek csak simán elindulnak.
-másik watch directoryban lévő elemek elindulnak, ha letöltődtek áthelyeződnek egy könyvtárba.

Na most mindkettő külön megoldható, de nem sikerül összehoznom.

event.download.finished kiváltódik minden torrentre, nekem itt valahogy le kellene vizsgálnom, hogy melyik grouphoz tartozik?

group.groupname.ratio.command kiváltódik grouponként ratiora. Nekem valami ilyesmi kellene, csak grouponként finishedre.

Van valakinek valami ötlete?

(#1029) rt06 válasza Stoto (#1028) üzenetére


rt06
veterán

ilyesmire en a custom valtozokat hasznalnam
tehat mikor az egyik watch directory-bol olvasol be, akkor kiadsz egy olyan parancsot is, hogy d.set_custom=athelyezzukletoltesutan,0, vagy d.set_custom=athelyezzukletoltesutan,1

es az event.download.finished esemenynel ellenorzod a d.get.custom=athelyezzukletoltesutan erteket es ettol fuggoen csinalsz, vagy nem csinalsz valamit

esetleg masik megoldaskent a d.set.custom paranccsal azt adod meg, hogy hova helyezze at, s mig egyes torrent-eknel megadod, hogy hova tegye, mas torrent-eknel az utvonal megegyezik az alap letoltesi hellyel, igy bar mindegyikre meghivodik az athelyezes, utobbi nem fog elmozogni mashova

pl.:
schedule = watch_egyik,5,5,"load.start=~/torrent/watch/egyik/*.torrent,d.set_directory=~/torrent/unfinished/egyik,d.set_custom=destination_directory\\,~/torrent/finished/egyik"
schedule = watch_egyik,5,5,"load.start=~/torrent/watch/masik/*.torrent,d.set_directory=~/torrent/unfinished/masik,d.set_custom=destination_directory\\,~/torrent/unfinished/masik"

method.set_key = event.download.finished,move__set_completion_date__create_link__unrar_in_background,"execute=mv,-u,$d.get_base_path=,$d.get_custom=destination_directory;d.set_directory=$d.get_custom=destination_directory;d.open="

ekkor az egyik watch directory-bol megnyitott torrent-ek az egyik (ez egy masik egyik) mappaba toltodnek, letoltodes utan atkerulnek az egyik (egy harmadik egyik) mappaba
a masik watch konyvtarbol nyitott torrent file-ok pedig a masik (ez egy masik masik) mappaba toltodnek, s a letoltes befejeztevel ugyanoda kerulnek athelyezesre (vagyis igazabol nem tortenik veluk semmi)

az elsonek irt megoldas (if-es ellenorzes) szebb, ehhez viszont tudtam hirtelen peldat hozni (en watch konyvtar alapjan teszem a letolteseket 5-6 kulonbozo konyvtarba)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1030) Stoto válasza rt06 (#1029) üzenetére


Stoto
tag

Köszi szépen a segítséget.

Ez lett a megoldás:
group.insert_persistent_view = mindegy
group.mindegy.ratio.enable =
group.mindegy.ratio.min.set = 300
group.mindegy.ratio.max.set = 350

system.method.set = group.mindegy.ratio.command,"execute=~/rtorrent_mail.sh,autoremoved,$d.get_name=;d.erase="


schedule = watch_directory_szamit,5,5,"load_start=~/Dropbox/Torrents/JustSeed/*.torrent,d.set_custom=destination_directory\\,~/Porszivo/Downloads/"
schedule = watch_directory_mindegy,5,5,"load_start=~/Dropbox/Torrents/SyncBack/*.torrent,view.set_visible=mindegy,d.set_custom=destination_directory\\,~/Dropbox/Torrents/Finished/"


system.method.set_key = event.download.finished,move_complete,"execute=mv,-u,$d.get_base_path=,$d.get_custom=destination_directory;d.set_directory=$d.get_custom=destination_directory;d.open="

Amit csinál:
Dropbox Dropbox/Torrents/SyncBack könyvtárába bedobva a torrent fájlt, átsyncelődik a kis linuxos gépre, ahol az rTorrent berántja, letölti, áthelyezi a letöltött adatot a Dropboxon belüli könyvtárba, aminek hatására vissza syncelődik a gépemre a letöltött cucc.

Abban az esetben ha a /Dropbox/Torrents/JustSeed könytárba rakom, akkor pedig csak szimplán berántja, áthelyezi a letöltés végén (Dropboxon kívülre) és seedeli tovább.

(#1031) rt06 válasza Stoto (#1030) üzenetére


rt06
veterán

ugy remlik, hogy ha csak seed-elni akarsz valamit es a teljes adat megvan, az event.download.finished nem hivodik meg (legalabbis regebbi verzional igy volt)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1032) enuir


enuir
csendes tag

Sziasztok!

Eddig tökéletesen működött az rTorrent, majd betettem egy újabb letöltés és kis idő múlva leállt ezzel a hiba üzenettel.
Caught Bus error, dumping stack:
Stack dump not enabled.
A bus error probably means you ran out of diskspace.

Hely még van bőven. Disk Free: 87.2 GB / 136.6 GB (64%)
Ha kitörlöm az új letöltést, akkor megy az rTorrent illetve a seed csak újat nem tudok letölteni.
Mi lehet a gond? :F
rTorrent config file: http://dl.dropbox.com/u/4043881/.rtorrent.rc

u.i.: Kezdő vagyok a témában, leírás alapján telepítettem az rTorrent-et.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1033) rt06 válasza enuir (#1032) üzenetére


rt06
veterán

ez utalhat lemezhibara is, tolj egy fsck-t es egy badblocks-ot a particiora

illetve most nezem, tobb esetben openssl bugra fogjak
milyen disztro, milyen rtorrent, libtorrent, openssl verziok vannak a gepen?

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1034) enuir válasza rt06 (#1033) üzenetére


enuir
csendes tag

Ubuntu 10.04.2 LTS Server 32bit
rTorrent 0.8.6/0.12.6
rtGui v0.2.8
Az ssh verzióját nem tudom, hogy lehet lekérdezni parancssorban.
--------
Köszönöm segítséged!
Hdd csere lesz.
A badblocks röpke 12óra alatt futott le, nem kevés rossz szektor-t mutatva.

[ Szerkesztve ]

(#1035) Stoto válasza enuir (#1034) üzenetére


Stoto
tag

apt-cache show openssl

(#1036) aleister


aleister
veterán

Sziasztok!

RTorrentet használok, ruTorrent v3.0-as gui-n keresztül. Néha sajna megáll, és ilyenkor újra kell indítanom az rTorrent klienst. Mivel sok torrentet seedelek (amik közül nem egy elég nagy méretű), ezért ilyenkor nagyon sokáig ellenőrzi őket újra a program.

A kérdésem az, hogy van arra mód, hogy kihagyjuk az ellenőrzést, és rögtön seedbe ugorjon mind?

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#1037) rt06 válasza aleister (#1036) üzenetére


rt06
veterán

rtorrent fast resume

bar en jobban aggodnek amiatt, hogy miert all le, leven nem kellene neki

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1038) aleister válasza rt06 (#1037) üzenetére


aleister
veterán

Köszi szépen! Kipróbálom.
Nos, az előzményekhez tartozik, hogy egy Asus N16 router-en fut torrent kliensként az rTorrent. Ezt a hibaüzenetet írja ki a ruTorrent: "Bad link to rTorrent. Check if it is really running. Check $scgi_port and $scgi_host settings in config.php and scgi_port in rTorrent configuration file."

Én pedig így szoktam újraindítani. A router logja szerint 34 napja futott az rTorrent. Nem tudom, hogy ez jó eredménynek számít e.
Egyébként a hibát megelőzően elment a net egy pillanatra. A router elérhető volt, így nem kellett volna az rTorrentnek sem összeomlania.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#1039) aleister válasza rt06 (#1037) üzenetére


aleister
veterán

Elnézést a duplázásért!
Jól értelmezem, hogy az \rtorrent\session mappában lévő összes torrent fájlra egyesével le kell futtatni a scriptet?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#1040) rt06 válasza aleister (#1038) üzenetére


rt06
veterán

ha 34 nap, akkor nem szoltam, a fogalmazasodbol ugy tunt, surubben all le
ruTorrent-hez nem ertek, viszont amennyiben tenyleg nem megfeleloen all le az rTorrent, ugy a ket emlitett file valoban ottmarad es okozhatja azt, hogy nem tudjuk ujrainditani az rTorrent-et

es igen, jol erted, ezt minden egyes olyan session file-ar le kell futtatni, amire nem kivanod vegrehajtani az ellenorzest (amit akar egy gyors script-tel is megoldhatsz)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1041) aleister válasza rt06 (#1040) üzenetére


aleister
veterán

Értem.
Esetleg -ha nem nagy munka- le tudnád írni, hogy egész pontosan mi lenne ez a script?
Linuxhoz sajna nem értek.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#1042) rt06 válasza aleister (#1041) üzenetére


rt06
veterán

valami ilyesmi kell neked:

for f in /utvonal/session/*.torrent
do
rtorrent_fast_resume.pl < $f > $f
done

ez a /utvonal/session konyvtarban (ezt termeszetesen ird at a te session konyvtaradra) lefuttatja a fastresume script-et minden .torrent kiterjesztesu file-ra

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1043) aleister válasza rt06 (#1042) üzenetére


aleister
veterán

Köszönöm szépen! :R
Már végzett az újraellenőrzéssel, de kimásoltam a kommenteket. Jelentkezem majd, hogy működött e.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#1044) dany27


dany27
őstag

Sziasztok!

Két kérdésem lenne.
Az első hogy mindenképp minden indításkor hasheli a torrenteket függetlenűl attól hogy az késsz van e vagy sem? Mert kicsit ideg ölő hogy ha mondjuk benn van 100 gigányi cucc akkor azt minden alkalommal hasheli.

A másik meg az hogy mikor indítom, hashelés után el indul a letöltés de egy idő után egy peert sem lát, ergo nem tölt semmit....

Mi lehet a gond?

Előre is köszi!

(#1045) rt06 válasza dany27 (#1044) üzenetére


rt06
veterán

1: csak ha nem megfeleloen allt le az rTorrent
2: biztos, hogy van peer, akit latnod kellene?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1046) dany27 válasza rt06 (#1045) üzenetére


dany27
őstag

ismert magyar oldalról szedem.....(nmag)
Olyan cucc aminek kb 300 seedje van és egyik pillantban még jön max majd megáll...
Ha frissítem a trackert akkor megint jó!

Am direkt úgy állítottam le h mindegyiket stopoltam majd ctrl+Q

(#1047) dany27


dany27
őstag

Én bűnöm! Nem volt megfelelően configolva... Session mappa hiányzott!

Am még 1 olyan kérdés hogy ha fut az asztali gépemen(GUI-s, ubuntu) és SSH-n csatlakozok a géphez, van lehetőségem előtérbe hozni az rTorrentet úgy h nem indítok el még1-et?

ELőre is köszi!

(#1048) aleister válasza rt06 (#1037) üzenetére


aleister
veterán

Kipróbáltam a fast resume módszert egy torrenten, de sajna nem jött össze.

A munkamenet könyvtáram: /mmc/rtorrent/session
Ide másoltam az rtorrent_fast_resume.pl-t fájlt, majd bele is léptem a könyvtárba.
Ezután próbáltam így:
rtorrent_fast_resume.pl [/mmc/rtorrent/session/] <E8461FBB697163793AA0ACF4357EB3549FA13D3A.torrent> E8461FBB697163793AA0ACF4357EB3549FA13D3A.torrent

és a munkamenet könyvtár megadása nélkül is:
rtorrent_fast_resume.pl [/mmc/rtorrent/session/] <E8461FBB697163793AA0ACF4357EB3549FA13D3A.torrent> E8461FBB697163793AA0ACF4357EB3549FA13D3A.torrent

Mindkét esetben ez volt a hibaüzenet:
Can't locate Convert/Bencode.pm in @INC (@INC contains: /opt/lib/perl5/5.8.8/mipsel-linux /opt/lib/perl5/5.8.8 /opt/lib/perl5/site_perl/5.8.8/mipsel-linux /opt/lib/perl5/site_perl/5.8.8 /opt/lib/perl5/site_perl .) at rtorrent_fast_resume.pl line 11.
BEGIN failed--compilation aborted at rtorrent_fast_resume.pl line 11.

Valamiért hiányolja a Bencode modult, pedig korábban telepítettem azt. Minden bizonnyal ez lesz a gond. A telepítést megismételve ezeket a hibákat kaptam:

Warning: Your /root/.cpan/sources/modules/02packages.details.txt.gz does not contain a Line-Count header.
Please check the validity of the index file by comparing it to more
than one CPAN mirror. I'll continue but problems seem likely to
happen.
Warning: Your /root/.cpan/sources/modules/02packages.details.txt.gz does not contain a Last-Updated header.
Please check the validity of the index file by comparing it to more
than one CPAN mirror. I'll continue but problems seem likely to
happen.
Going to read /root/.cpan/sources/modules/03modlist.data.gz
/opt/bin/gzip: unrecognized option `--decompress'
BusyBox v1.10.3 (2010-05-21 00:50:16 UTC) multi-call binary

Can't locate object method "data" via package "CPAN::Modulelist" (perhaps you forgot to load "CPAN::Modulelist"?) at (eval 19) line 1.
at /opt/lib/perl5/5.8.8/CPAN.pm line 3405
CPAN::Index::rd_modlist('CPAN::Index', '/root/.cpan/sources/modules/03modlist.data.gz') called at /opt/lib/perl5/5.8.8/CPAN.pm line 3128
CPAN::Index::reload('CPAN::Index') called at /opt/lib/perl5/5.8.8/CPAN.pm line 675
CPAN::exists('CPAN=HASH(0xe0399c)', 'CPAN::Module', 'Convert::Bencode') called at /opt/lib/perl5/5.8.8/CPAN.pm line 1841
CPAN::Shell::expandany('CPAN::Shell', 'Convert::Bencode') called at /opt/lib/perl5/5.8.8/CPAN.pm line 2077
CPAN::Shell::rematein('CPAN::Shell', 'install', 'Convert::Bencode') called at /opt/lib/perl5/5.8.8/CPAN.pm line 2164
CPAN::Shell::install('CPAN::Shell', 'Convert::Bencode') called at /opt/lib/perl5/5.8.8/CPAN.pm line 79
CPAN::AUTOLOAD('Convert::Bencode') called at -e line 1

Szóval nem örülünk. :S

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#1049) Tele von Zsinór válasza dany27 (#1047) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Ha screenben indítod el, akkor tudsz rá csatlakozni később/máshonnan.

(#1050) aleister


aleister
veterán

Olyannal találkoztatok már, hogy a torrentek mindenféle ok nélkül leállnak?
Letöltés státuszból magától megállítva lesz. Ezután az indításra kattintva felfüggesztve lesz. Ezután meg kell nyomnom a leállítást (így valóban megállítva lesz a státusz),majd ezután tudom az indítással elkezdeni a letöltést, de kb fél perc múlva ismét megállítva lesz.

A max peerek számát feljebb vettem jól. A Kapcsolatoknál is minden other limitations-t feljebb vettem.

ruTorrent guit használok.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  rTorrent
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.