Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#815) Neworder válasza gabijoo (#814) üzenetére


Neworder
csendes tag

Ami azt illeti én a feleségemnek vettem egy q813i-t még karácsonyra - előbb kapta kicsit, mert pont akkor tudta használni. Szóval kb 10 hónap alatt minden ok. Gyári fw van rajt, a fentebb kicsit szidott eanalóg áruházból van - komcsi video is volt rajta... Aztán egy vidéki út alkalmával vettem egy fostaliga tabot az egyik madaras áruházban. Nem bírtam elviselni, pedig nem volt sokkal olcsóbb mint az Alcor. Visszavittem még aznap és becseréltem egy q813i-re... Szóval, nekem kb 4 hónapja van meg, gyári 4.2 (ezt frissítettem az utolsó official verzióra). Eddig semmi baja.
Tapasztalat még: wifi nem túl combos, de ameddig van jel, addig jó, nem szakad -és bekapcsolva is marad, olyannyira, hogy párszor emiatt merült le hamarabb, ha nem nyúlok hozzá néhány napig. Amiért én nem rajongok az a műanyag előlap, a gyári fólia kezd karcos lenni, levenni csak úgy nem akarom... Ipad mini fóliát vagy 'üveget' fogok venni rá.
Szerintem jó kis gép ez ezért a pénzért. A 8 col és a 4:3 pedig jó mindenest csinált belőle (persze nyilván minden ilyen formátumra igaz), csak azt mondom, hogy tök jó a 16:9 filmekhez, de könyv olvasásra, netezéshez nekem a 4:3 jön be..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.