Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48151) sgeza


sgeza
veterán

Kicsit off, de érdekelne a véleményetek. 2 éves lett az SP-m, így elérkezett a csere ideje. Két készülék közül választhatok, de nem tudom, hogy melyik lenne a megfelelőbb (pontosabban iphone 5s is lehetne, de az kell a hóhérnek). Szóval szerintetek melyik a jobb: Samsung Galaxy S5 vagy Alpha? Egyéb javaslatok nem játszanak, mert ezek közül választhatok. Előre is köszi!

(#48152) norbert1998 válasza sgeza (#48151) üzenetére


norbert1998
veterán

Teljes mértékben a preferenciádra van bízva. Nagyobb 1080p vagy kisebb 720p? Fém v műanyag?

(#48153) Aryon87 válasza sgeza (#48151) üzenetére


Aryon87
félisten

Gyorsan átnéztem a kettő specifikációját, az Alpha jobbnak tűnik számomra. Méret miatt viszont az S5 lenne. De Samu nekem nem kellene :DD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48154) jety91 válasza norbert1998 (#48145) üzenetére


jety91
őstag

XDA-n ha a bagyusz topikjába benézel, találsz a hsz-ek között egy fix zip-et. Ha azt feldobod, akkor semmiféle script nem kell hozzá.

(#48155) sgeza válasza Aryon87 (#48153) üzenetére


sgeza
veterán

Köszi mindkettőtöknek. Szerintem feldobok egy pénzérmét...

(#48156) Szmoki válasza csonkadavid (#48148) üzenetére


Szmoki
senior tag

Nekem, mióta kijött a honor 6 az az álom telefon, naponta eszembe jut, hogy váltani kéne. :)) Persze, használható az sp, de naponta újra kell indítani na meg nem lehet annyi ramzabáló f*st rárakni :D
Gratula a váltáshoz, irigyellek

[ Szerkesztve ]

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#48157) aszti75 válasza Szmoki (#48156) üzenetére


aszti75
senior tag

A napi ujrainditasra csak ennyi a valaszom.

Gyari 4.3,root,szamomra szuksegtelen appok eltavolitva.
Es nem akadozik,fagy!!!

(#48158) norbert1998 válasza jety91 (#48154) üzenetére


norbert1998
veterán

Na az szuper, meglesem. Ha vakhangya leszek, és nem találom, majd megkérhetlek, hogy linkeld?

(#48159) sgeza válasza aszti75 (#48157) üzenetére


sgeza
veterán

Dettó. Én 206 órával ezelőtt azért indítottam újra a szintén kibuherált, rootolt, gyári romomat, mert az egyik xposed-os alkalmazás telepítése után ezt igényelte. Természetesen nekem sem fagy, és nem is lassul be. Kétségtelen, hogy a custom romok pörgősebbek, de mindent összevetve nekem a legjobban a buherált gyári jött be.

(#48160) norbert1998 válasza norbert1998 (#48158) üzenetére


norbert1998
veterán

Találtam kettőt is.
Az lesz az, amelyik kb 2,9 MB és V3 és elvileg minden benne van, minden működik vele? ROM-al együtt kel flashelni.
[Ő az?

[ Szerkesztve ]

(#48161) Szmoki válasza aszti75 (#48157) üzenetére


Szmoki
senior tag

Hát ez igazából erősen felhasználás függő. Az én igényeimhez újra kell indítani, hogy pörgős maradjon. Viber, Facebook, messenger, lux, viper4android, erobot stb. Hiába van a greenify, egyszerűen belassul érezhetően.

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#48162) air válasza norbert1998 (#48160) üzenetére


air
nagyúr

Da-da! :K

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#48163) norbert1998 válasza air (#48162) üzenetére


norbert1998
veterán

Köszönöm :R

(#48164) norbert1998


norbert1998
veterán

Azzal a V3-al sincs mobilnet :(
VAN! :C

(#48165) aszti75 válasza Szmoki (#48161) üzenetére


aszti75
senior tag

Mondjuk a multitaszking tenyleg elegge szar!Van hogy kilepve a fb messengerbol ujratolti a launchert,de ritka es megszokhato.Giga rammal eleg bosszanto,hogy ilyesmit produkal.
En messengert+chrome-ot es fb lite-ot hasznalok csak.Meg persze neha kis jatek.

[ Szerkesztve ]

(#48166) norbert1998


norbert1998
veterán

Ha valakit érdekel, egyelőre veszett gyors, a RAM kezelés meg példátlan.

(#48167) predator00 válasza norbert1998 (#48166) üzenetére


predator00
tag

1 hét múlva nem ezt mondod :D

(#48168) norbert1998 válasza predator00 (#48167) üzenetére


norbert1998
veterán

Majd kiderül ;] Úgyis már újra kellett pakolni a rencert. Már nagyon agyhalott volt szegény.

(#48169) darvinya válasza Szmoki (#48161) üzenetére


darvinya
titán

Azért van olyan app-k amik, ha még nem használod felzabál mindent.
Ezek már 2Gb-ot is lazán megeszi.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48170) HD5570 válasza norbert1998 (#48166) üzenetére


HD5570
aktív tag

mp3 lejátszás is megy ?

[ Szerkesztve ]

„Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.” „Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.”

(#48171) Rimuru válasza aszti75 (#48157) üzenetére


Rimuru
veterán

Gyengék vagytok (1400 óra). ;]

norbert1998: Elsőnek tényleg gyors volt, viszont hamar leszedtem mert nagyon belassult...

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#48172) arti1121 válasza darvinya (#48150) üzenetére


arti1121
senior tag

régota noop/ interactiv-en használtam a scheduler/governot-t és nekem is bezárogatta gépelés közben a billentyűzetet. de néhány 1hete deadline/interactive-t használom és azota nem tapasztaltam.

de lehet hogy csak placebo

[ Szerkesztve ]

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#48173) aszti75 válasza Rimuru (#48171) üzenetére


aszti75
senior tag

Akkor legyen ez a futasi ido az etalon.
Verseny!! ;]
Rekordot kell dontenem.Muhaha

Imatkozom le ne fagyjon,mert beegek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48174) norbert1998 válasza HD5570 (#48170) üzenetére


norbert1998
veterán

:K
Sőt, transzmitter is megy róla

Elsőként indított És Nem art alkalmazások Nagyon gyengék, De másodjára száguld

[ Szerkesztve ]

(#48175) SzilagyiTibi


SzilagyiTibi
csendes tag

Sziasztok, afelől érdeklődnék hogy a gyári ROM-ot mivel lehet leginkább "feltuningolni"? Például Greenify, zRAM, felesleges Sony-s cuccok törlése mellett? :))

(#48176) jety91 válasza SzilagyiTibi (#48175) üzenetére


jety91
őstag

Uj telefon vasarlasaval, amit nem a sony gyart :)

(#48177) amisis


amisis
aktív tag

Sziasztok, a telefon szélén kopik a fémes keret
Nem ejtettem le meg semmi csak szimplán kopik, ezt cserélek garanciában? Vagy kell találnom valami nagyobb hibát is ;]

Apple iPhone 8 Plus

(#48178) norbert1998 válasza amisis (#48177) üzenetére


norbert1998
veterán

Engedje el a képernyőt a ragasztás. Ez mar bőven elég. Legyen poros a képernyő. Legyen megtörve a keret az illesztesnel. És természetesen én semmi ilyesmi ilyesmit nem mondtam.

(#48179) 22balu


22balu
aktív tag

Tegnap vittem vissza a tré mobilba a telót leadni szervizbe. Ezekkel a hibákkal :
-fülhallgató egyik oldala nem szól
-Homályos kép (full karc a lencse :) )
-Hátlapon letörtek a pöckök

szó nélkül felírták a dolgokat és be is küldték..kíváncsi leszek

-ja és csere telónak egy lumia 710et kaptam...egy *-*-&#-* telefon :W ha fogtatok már szar telefont akkor ez az...:D windows 7-es és semmi applikácio nincs hozzá...nincs egy normális viber ?...írok a haveromnak és megse kapja az üzit..a facebook alkalmazás is valami borzalmasan gyenge és lassú. a beépített navigáció meg annyira értékelhetetlen hogy egy pappírral és egy tollal jobb térképet rajzolok. ja és valami iszonyat halk.,nemtudom hogy fog ez felébreszteni reggel.. :o

(#48180) norbert1998


norbert1998
veterán

BL nyitás után friss stock-ROM telepítésutáni bootidővel kell számolni? Mert húgom M-je már 5 perce pörgeti az XPERIA színeket.

(#48181) air válasza 22balu (#48179) üzenetére


air
nagyúr

Na, akkor én az enyémmel megvárom, hogy a tieddel mit csinálnak. :)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#48182) Aryon87


Aryon87
félisten

Kivancsi leszek sony ajanl-e majd cserekeszuleket.. Bar most egy darabig elleszek a 8"-os tabletemmel ami 3G-s is. Igaz a beszedhangszoro nem epp remekmu, de celnak megteszi :D Ha sikerul akkor hetfon megyek a szervizbe a teloval..

Fo hibak:

kep 1

kep 2

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48183) air válasza Aryon87 (#48182) üzenetére


air
nagyúr

Ennyire poros? Nem semmi.
A második képen mi a hiba?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#48184) Aryon87 válasza air (#48183) üzenetére


Aryon87
félisten

A legnagyobb repedes lathato. Lejjebb alatta a masodik lyuknal is van repedes, es a tulodalon is szuletik egy :(

Ja es a hatlapot mar csak 4 pocok tartja :D led savnal meg fenyszivargas van a kijelzobol.. Mindezek melle kellene majd ravegyem oket hogy az akksival is kezdjenek valamit

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48185) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Sziasztok!
Mostanában eléggé belassult a teló, még a böngészés is gondot okoz néha neki.Mit lehet vele csinálni, hogy gyorsabb legyen?

(#48186) Arween


Arween
senior tag

Nálam is nagyon lassú a rendszer kellene egy full gyári viaszállítást csinálnom,minden adat ami kell mentve de a gyári billentyűzetet használom a szótár részét hogyan tudnám megmenteni?
(Azt mondjuk nem értem hogy a személyes szótár alatt nincs mentve egy szó sem,mégis gond nélkül felismeri mit akarok írni)

(#48187) air


air
nagyúr

Feltettem a Flat Style Colored Bars nevű Xposed modult, ami átszínezi a nav. és status bar-okat az éppen futó alkalmazás szerint.
De azt vettem észre, hogy ha aktív a modul, akkor sajnos a kezdőképernyőn "árnyékolja" mindkét sávot:

Ez így elég gáz, mert alapból teljesen áttetszőek a sávok:

Tudtok javasolni olyan alkalmazást vagy Xposed modult, ami enélkül az "árnyékolás" nélkül oldja meg a dolgot?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#48188) Joccc07 válasza air (#48187) üzenetére


Joccc07
addikt

Belépsz a Flat style colored bars app-ba azon belül a config buttons-ba ott elhúzod a csúszkát majd baloldalon felül megjelenik egy fehér félkör.
Kilépsz a főoldalra, ott aktívvá teszed, hogy megint olyan legyen majd rányomsz a félkörre és ott beállítod az átlátszóságot majd apply.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#48189) air válasza Joccc07 (#48188) üzenetére


air
nagyúr

Óóóóó, de király! Köszi. :R

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#48190) Joccc07 válasza air (#48189) üzenetére


Joccc07
addikt

Nincs mit! Szívesen

[ Szerkesztve ]

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#48191) dionaea


dionaea
őstag

(#48192) gooool válasza dionaea (#48191) üzenetére


gooool
őstag

Nagyon rendben van, csomó funkciót belezsúfoltak, moha bá-n kívül végre van kevésbé pedo-psicho hangú hanf is. :DDD
Jah és már kicsi falunk átnevezett utcáit is tudja. :R

Kipróbálom én is ismét a CM12-t, ha már linkeltétek korábban a fix-et hozzá. Talán most maradhat is végre. :)

Üdv, Balázs

(#48193) szaszaboy0


szaszaboy0
tag

Sziasztok, felpakoltam a cm12-t de az automata fényerőt nem tudom kikapcsolni.

Üdv Szabi

(#48194) malibu


malibu
tag

Sziasztok!

SP-m van, de csak egy általános kérdésem lenne. Mostanában elég gyakran kapok olyan üzenetet amikor pl a TrackID-t, vagy más hasonló mikrofonos programot elindítok, hogy "a mikrofon használatban van. Zárjon be minden programot és próbálkozzon újra".
Nem fut semmi más ilyenkor. Gyanús kicsit. Mintha lehallgatnának. Milyen programmal lehet megnézni részletesen, hogy milyen hardware-t éppen mi használ? Weboldal, program, stb...

(#48195) aszti75


aszti75
senior tag

Udv!
Vak vagyok vagy annyira hulye,hogy nem talalom,de stock 4.3 alatt nincs hivoszam letiltas?Ha van,hol talalom?
Koszonom :R

@malibu: Par hsz-el korabban volt szo a problemarol.Ha jol emlekszem a mediat kell az alkalmazasok kozott leallitani.Nem biztos,olvass vissza par hsz-t.Nem tudok linkelni,telorol vagyok.Bocsesz.

[ Szerkesztve ]

(#48196) rkristof


rkristof
tag

az Xposed hibátlanul működik Slamikaten, zárt bootloaderrel is?

[ Szerkesztve ]

(#48197) oliwire válasza malibu (#48194) üzenetére


oliwire
őstag

Én a messengerre tippelek, hogy fut.

(#48198) darvinya válasza air (#48187) üzenetére


darvinya
titán

Köszönöm, nagyon jó kiegészítő. :R

(#48188) Joccc07

Neked is leírás miatt.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48199) norbert1998 válasza gooool (#48192) üzenetére


norbert1998
veterán

Én egyelőre elégedett vagyok vele, csak kellett rom telepítés után is egy triplás wipe.

(#48200) SzilagyiTibi


SzilagyiTibi
csendes tag

Stock ROM-ra valahogy rá lehet varázsolni a friss KitKatben lévő Xperia Launchert? :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.