Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47651) air válasza darvinya (#47650) üzenetére


air
nagyúr

Mi van?
Mit zagyválsz itt össze?

(#47649) bandr
Telekom? Mik az APN paraméterei?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47652) Restan


Restan
csendes tag

22 ezer forintért megéri megvenni ezt a telefont?
Sajnos nem nagyon értek az ilyen mókolásokhoz és kicsit tartok is tőle, nehogy kárt tegyek, így gyárilag használnám, kilőtt felesleges dolgokkal amit lehet.
A másik telefon amin gondolkozom, az Iphone 5c, de csak mert stabil és nem kell hozzányúlni a rendszerhez ilyen téren (mert ugye nem értek hozzá)

(#47653) bandr válasza air (#47651) üzenetére


bandr
csendes tag

Hali
Igen Telekom.
Tessék: [link]

[ Szerkesztve ]

(#47654) adam951222


adam951222
csendes tag

Üdv, érdeklődni szeretnék, hogy bármely 4.4-es rom képes-e rendes hangerővel felvenni hangot (tehát nem alig hallható módon), vagy ez továbbra sem megoldható sehogy sem, nézelődtem itt a fórumon és xda-n is találkoztam több fix ként megemlített megoldással, de nem vagyok meggyőződve hogy erre a dologra vonatkozik. Jelenleg a legújabb Slimkat van telepítve a telefonra. Elnézést, ha erre a korábbiakban valaki már válaszolt, de nem találkoztam hasonló válasszal.
Előre is köszönöm a segítséget!

(#47655) darvinya válasza air (#47651) üzenetére


darvinya
titán

Ja, LTE és regisztráció miköze egymáshoz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47656) air válasza bandr (#47653) üzenetére


air
nagyúr

Köszi, de sajnos nekem így is csak 3G.

(#47655) darvinya

Ha képes vagy érdemi információval segíteni, akkor írd le világosan, mások számára is érthetően! Ha nem, akkor ne játszd itt a műmájert, az értelmetlen, helyenként önmagadnak is ellentmondó kommentekkel!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47657) aszti75


aszti75
senior tag

Hat emberek.Nem tudom feltenni a cwm-et.Az eszkozkezeloben(windows7 64bit) C5303 elott sarga felkialtojel van,de sehogy sem telepiti a drivert.Gondolom ez a gondja.Hiaba veszemki a pipat az usb hibakereses elol es teszem vissza.Nem telepit drivert.

(#47658) air válasza aszti75 (#47657) üzenetére


air
nagyúr

adbdriver.com
Innen tedd fel a drivert!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47659) aszti75 válasza air (#47658) üzenetére


aszti75
senior tag

Koszonom :R
Ez megoldotta.Mar fel is tette a cwm-et :)

(#47660) air válasza aszti75 (#47659) üzenetére


air
nagyúr

;) :C

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47661) aszti75


aszti75
senior tag

Bocs a sok hsz-ert,de lejart a szerk ido.Azt mibol tudom meg,hogy sikerult a zRam flashelese?Mert semmi ujat nem latok a beallitasokban.Vagy ez egy hatterben futo app,amit nem lehet grafikusan allitani?Bocs,ha lama kerdest teszek fel :R

(#47662) darvinya válasza air (#47656) üzenetére


darvinya
titán

Már leírtam, miért írja le még 1x.

Rakd fel a gyárit, regisztráltasd a készüléket és lesz LTE.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47663) SkiDev válasza air (#47646) üzenetére


SkiDev
senior tag

Nálam is megtörtént a váltás egyik pillanatról a másikra, miközben már a gyári rendszert használtam. Vagy másfél hónapja feltettem a gyárit, akkor még nekem is a falvakban buszozás közben volt, hogy nem ért el internetet, majd rá két hétre egyszer csak ugyanitt buszozás közben már LTE hálózaton volt. Ez azért érdekes, mert nem is kértem, semmit nem állítottam rajta, sőt a csomagomban sincs benne a Telekom szerint hivatalosan, ha jól tudom. ;) Mondjuk én ezzel nem vitatkozom, mert elég jól elvagyok lassítás után is LTE-vel meg az Opera minivel... Semmire sem kell várnom.... :D

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#47664) air válasza SkiDev (#47663) üzenetére


air
nagyúr

Lehetséges, hogy a flottás csomagokat másként kezelik.
De nekem az is abszurdnak hangzik, hogy csak gyári rendszer alatt működik az LTE.
Kizárt, hogy ezért gyári rendszert tegyek fel. Akkor marad a 3G.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47665) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Sziasztok!

Factory reset-et szeretnék csinálni a készülékemen teljesen az alap gyári állapotra.
Elvileg a bekapcsoló gomb és hangerő fel + le együttes nyomására kéne ez történjen, de csak csökkentet módban indul el ennyi történik.

Hogyan kell pontosan csinálni a factory reset-et?

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#47666) oliwire válasza Restan (#47652) üzenetére


oliwire
őstag

Ha az 5C-t is ugyanannyiért tudod, mint az SP-t, válaszd az 5C-t.

HartgeH3-2.8

Ha gyári rendszer van rajta, akkor a beállításokban van egy menüpont visszaállítani. Ha nem gyári van rajta, akkor Flashtool használata kell.

[ Szerkesztve ]

(#47667) dave0825 válasza adam951222 (#47654) üzenetére


dave0825
őstag

Hívásrögzítésre gondolsz? Ha igen, akkor én ezt használom (nem tudom, hogy az ingyenes miben tud kevesebbet), és forrásnak Mikrofon-ra, minőség High-ra, file formátuma MPEG4-re állítva egész jól fölveszi. Én is próbáltam elég sokat, de 4.4-en vagy rosszul vették föl, vagy nem működött, ami gyárin igen (arra volt kimondottan Xperiára való, az úgy játszotta vissza, mint az álom. :D ), így ennél maradtam már egy jó ideje.

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#47668) dave0825 válasza air (#47664) üzenetére


dave0825
őstag

Pár hete én is írtam, hogy most szinte folyamatosan LTE-t látok kiírva, mikor eddig vagy 3G-t, vagy DC+-ot írt a teló, és nem állítottam semmit. Preferáltnak LTE van állítva, de úgy tudom, hogy azon is volt mindig.

Bocs, most látom, hogy szerkeszthettem volna az előzőt. :W Elfelejtettem, hogy már írtam egyet 2 perce. :DDD

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#47669) aszti75 válasza dave0825 (#47668) üzenetére


aszti75
senior tag

DC+ az milyen halozat? 6G? :DDD
Nem H+ volt az?

Kerdeznem a hozzaertoket!Ez a kepernyo sargulas egyben fagyas is a bongeszoben,nem lehet,hogy a zRam flashelese utan jon csak elo?Mert nekem eddig nem csinalta,de miota fel flasheltem a zRamot most az elobb beallt mint a szog.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#47670) darvinya válasza aszti75 (#47669) üzenetére


darvinya
titán

Nem attól van.
Különböző kijelzőknél eltérő a HW kezelése kis mértékben, és ez elég hiba előjöjjön, amikor nagy terhelés van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47671) air válasza aszti75 (#47669) üzenetére


air
nagyúr

HSDPA
A dual carrier részt olvasd el.
Egyébként H+ vagy DC, nem DC+.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47672) aszti75 válasza air (#47671) üzenetére


aszti75
senior tag

:C
Nahat!Mindig tanul valami ujat az ember fia.Nem gondoltam volna,azt hittem eliras volt,azert poenkodtam,de belatom,tevedtem. :R

@darvinya:koszonom az infot.Azt hittem az okoz ilyen anomaliakat.Mar nalam van 4 napja,de eddig egyszer sem jott elo.Csak most az elobb. :(((
Egyebkent ez a zRam a kernelbe epul be,ha jol ertem.Allitani,piszkalgatni kulso appal nem igazan kene.Vagy tevedek?
El lehet tavolitani a zRamot esetleg,ha nincs ra"szuksegem" vagy csak egy uj rom huzassal tavolithato el?

[ Szerkesztve ]

(#47673) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

sziasztok! úgy döntöttem távozok a csoportból, még ha nem is nagyon írtam, de nyomon követtem a hozzászólásokat, és sok mindenben segítettetek :R külön köszönet Bagyusznak a CM11ért :R elcseréltem 1-1be az SP-t egy M2-re(igaz ehhez kevés rom van :DDD ), már nagyon idegesített az SP-nek a sárgulásai és a kevés szabad ram és random fagyások :( további szép napot és olcsó tarifát na meg stabil CM12-t mindenkinek :))

(#47674) dave0825


dave0825
őstag

air és aszti75: ja igen, DC, bocs. Valahogy összeolvasztottam a DC-t a H+-szal, így lett DC+ :DDD

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#47675) Csaba9113


Csaba9113
csendes tag

sziasztok!
Slimkat volt a telefonon és egyszer lemerült azóta nem lehet bekapcsolni... sony logóig jut el.
gondoltam flashtool-lal újrahúzom az egészet, de hiába másolom az ftf fájlt oda ahova kéri (C:\\Felhasználók:\\Felhasználónév:\\Flashtool:\\firmwares) folyamatosan kiírja indításnál, hogy másoljam ide. Előre is köszönöm a segfítséget

(#47676) air válasza Csaba9113 (#47675) üzenetére


air
nagyúr

Mert a Flashtoolt a C: gyökérbe kell telepíteni, az ftf fájlt pedig a C:\Flashtool\Firmwares mappába kell másolni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47677) sgeza válasza Csaba9113 (#47675) üzenetére


sgeza
veterán

Tegyél fel egy eggyel régebbi verziót. Azt hiszem a legújabb problémázik ezzel.

(#47678) Csaba9113 válasza air (#47676) üzenetére


Csaba9113
csendes tag

Köszönöm, a régebbi verzióval sikerült! :)

(#47679) Avenger95


Avenger95
csendes tag

Üdv!

Szeretnék másik ROM-ot a telóra, egyszer már volt is rajta, csak azért raktam vissza a gyárit, mert valami gáz volt a cm-el, és akkor már erre esett a választás, mert imádom a sony album app-ját, és nem tudtam működésre bírni másik rom-on, nem működtek a kedvencek, stb.
Tudom hogy album appokkal Dunát lehetne rekeszteni, de én megszerttem ezt nagyon, meg lehetne oldani hogy mondjuk SlimKat-re tudjam telepíteni ?

(És amúgy is van egy enyhe képernyő-vibrálásom, ez pedig elég zavaró)

[ Szerkesztve ]

(#47680) darvinya válasza Avenger95 (#47679) üzenetére


darvinya
titán

Bármikor felteheted a Sony-s Album app-ot bármelyik ROM-ra, sőt Play áruházból is telepítheted.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47681) Avenger95 válasza darvinya (#47680) üzenetére


Avenger95
csendes tag

Mintha már lettek volna ilyen próbálkozásaim kudarcokkal, de azthiszem mindjárt erőt veszek magamon egy kis esti szórakozáshoz, aztán rakok másik romot. ;)

(#47682) dave0825 válasza Avenger95 (#47679) üzenetére


dave0825
őstag

Innen használom én az Albumot, 1-2 kisebb hiba van benne, de semmi FC vagy ilyesmi, egész jól megy.

(#47680) darvinya: most nézem, hogy tényleg Play-en is fönt van már. :Y Nem lehet régi a cucc, mert pár hónapja még írta is itt valaki, hogy nincs rendesen 4.4-re, mert mindegyik sz@r, FC-zik, meg ilyenek. Play áruházas Album-ot nem is láttam, pedig tuti onnan raktam volna föl én is. Kösz, hogy szóltál. :)

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#47683) Avenger95 válasza dave0825 (#47682) üzenetére


Avenger95
csendes tag

Köszönöm, akkor majd próbálkozok ezzel.
Na akkor majd előbb a play :D

[ Szerkesztve ]

(#47684) darvinya válasza dave0825 (#47682) üzenetére


darvinya
titán

Album nekem is a kedvencem, ezért minden frissítés felrakok.
Minap én is csodálkoztam, aztán Seria FB híreiben is benne volt.
A FC-s album lassan 1 éves, azóta legalább 10 frissítés jött.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47685) szanozs válasza darvinya (#47684) üzenetére


szanozs
aktív tag

Nekem azt írja, hogy "Ez az alkalmazás nem kompatibilis az eszközével." :F

(#47686) darvinya válasza szanozs (#47685) üzenetére


darvinya
titán

Akkor ott az fw azonosítója van elrontva.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47687) szanozs válasza darvinya (#47686) üzenetére


szanozs
aktív tag

Eddig még nem volt ilyen problémám. Ki lehet valahogy "javítani"?

[ Szerkesztve ]

(#47688) Avenger95


Avenger95
csendes tag

CWM felrakásnál a következő sorok fogadnak, és látszólag semmi sem történik, a cmd ablakba többet írni nem tudok:

You have selected Xperia SP, let's go!
* daemon not running. starting it now on port 5037 *
* daemon started successfully *

(#47689) Avenger95 válasza Avenger95 (#47688) üzenetére


Avenger95
csendes tag

Tárgytalan, hülye voltam, ez volt a gond.

(#47690) Sebhelyes válasza aszti75 (#47672) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

A ZRAM Status app-al lehet megnézni az állapotát, állítgatni nem lehet.

(#47691) dave0825 válasza darvinya (#47684) üzenetére


dave0825
őstag

De te gyári ROM-ot használsz, nem? Azon (vagyis eXistenZ-en) én is frissítettem mindig az Album-ot. Nekem PAC-em van, szóval 4.4-re volt régebben csak olyan, ami FC-zett.

(#47685) szanozs: Hoppá, vagy lehet, hogy láttam már Play-en az Album-ot, csak ezért nem onnan raktam föl?! :DDD

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#47692) Avenger95 válasza dave0825 (#47691) üzenetére


Avenger95
csendes tag

Hát marad a .zip-ből telepítés, a play szerint ugyanis tényleg nem kompatibilis.

(#47693) darvinya válasza dave0825 (#47691) üzenetére


darvinya
titán

Mostani Album app lollival kompatibilis, tehát ott az fw van gond.
De holnap felrakom valahova az apk.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47694) dave0825 válasza Avenger95 (#47692) üzenetére


dave0825
őstag

Igen, én is néztem, nekem is azt írja. A .zip-ből telepíthetőt használom már jó fél éve, és meg vagyok vele elégedve.

darvinya: Igen, érdekes, hogy nem a 4.4-gyel van baja, hanem valami mással az fw-ben. Mindegy, nekem a portolt cucc is megy jól. :)

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#47695) Avenger95 válasza dave0825 (#47694) üzenetére


Avenger95
csendes tag

.zip-ből telepítettnél nekem nem lehet kedvencek közé rakni képeket, csak ezt hiányolom belőle, amúgy működik.

(#47696) aszti75 válasza Sebhelyes (#47690) üzenetére


aszti75
senior tag

:R
Koszonom.
Nem is szeretnem allitgani.Feltettem a zRam Settings Freet,majd hagytam alap beallitason,csak a beallitasok hasznalata ijrainditas utant pipaltam ki.Majd mikor ujraindult,hagytam azasztalon.Kesobb meg szerettem volna nezni a telot,de nem tudtam feloldani.Csak a hatlap levetele es power gomb nyomasa tollal torzenet segitett.Amint ujraindult,toroltem is az appot.Meg jo,hogy tudtam torolni es a rendszer betoltott.Maskulonben huzhattam volna ujra az egeszet.Es hat jelenleg net nelkul ez igen csak hosszadalmas folyamat lett volna :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47697) air


air
nagyúr

Volt mostanában Google Play-Szolgáltatások frissítés?
Tegnap óta folyamatosan ez a szar wakelock-olja a telefonomat. :Y

Pedig a tartózkodási hely nincs is bekapcsolva. És ahogy látom, ez a szar a Greenify-ból is eltűnt. :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47698) darvinya


darvinya
titán

[ Album_7.0.A.0.26.apk ] letöltési link.
Ez most a legfrissebb Album app.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47699) aszti75 válasza air (#47697) üzenetére


aszti75
senior tag

Nekem ez a verzio van jelenleg:7.0.97(1791-1429-036)
Nekem nem ebresztgeti,illetve tartja ebren.Pedig nalam meg a tartozkodasi hely is be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#47700) air válasza aszti75 (#47699) üzenetére


air
nagyúr

Nekem is ez van, de ennek itt becsípődött valami.
Most nyomtam egy adat törlést, majd meglátjuk mit szól hozzá.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.