Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47351) air válasza norbert1998 (#47350) üzenetére


air
nagyúr

Vagy esetleg mégsem volt független?
Azt hogy gondolod, hogy a rendőrség tilt le egy telefont, nem a szolgáltató?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47352) bogil99 válasza norbert1998 (#47333) üzenetére


bogil99
aktív tag

:Y
Úgy rémlett váltottál, vagy valamit félreértettem?
Akkor bocs.

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#47353) legenda007


legenda007
aktív tag

Sziasztok!

Leszedtem az összefoglalóból a zram.zip-t de a cwm nem látja. Mi a teendő vele?

[ Szerkesztve ]

(#47354) darvinya válasza air (#47351) üzenetére


darvinya
titán

Abban igazad van, hogy nem rendőrség tiltja.
Ő csak felrakja lopott készülék, stb. listára és onnéttól kezdve összes szolgáltató tiltja az IMEI-t, ezáltal nem tud felcsatlakozni a hálózatra.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47355) BullShit


BullShit
újonc

sziasztok!Tegnap megtanult repülni az SP-m,és mintha a fém keret minimálisan megemelkedett volna,szóval nem egy síkban van a kijelzővel.A helyzet az hogy nem tudom hogy előtte is így volt e vagy sem.Nektek kitüremkedik valamennyire a keret?

(#47356) bajzal válasza norbert1998 (#47350) üzenetére


bajzal
őstag

De akkor az nem független telefon volt. Független telefont nem lehet letiltani sehogy.

[ Szerkesztve ]

(#47357) norbert1998 válasza darvinya (#47354) üzenetére


norbert1998
veterán

Bizonyára így lehetett. A módszerről nem tudok viszont hogy tiltva volt, az tuti. Meg hogy függő volt szintén.

(#47358) air válasza darvinya (#47354) üzenetére


air
nagyúr

Szép is lenne, ha így lenne. De sajnos nem így van. A szolgáltatók magasról tesznek a lopott telefonok letiltására.
Nem egy történetet olvastam már, amikor rendőrségi feljelentéssel együtt hajtotta el a szolgáltató az ügyfelet, aki a saját lopott telefonját akarta letiltatni.
Ráadásul attól, hogy ellopták vagy elhagyta a delikvens, a szerződés nem lesz semmis. Bizony tovább kell fizetni a hűséget, és az esetleges részleteket is a nem létező készülék után.

(#47357) norbert1998
Az előbb még független volt az a telefon.
Most akkor mi is a szitu?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47359) norbert1998 válasza air (#47358) üzenetére


norbert1998
veterán

Ami nyilvánvalóan nem jogos.

Független, bocsánat. :B

[ Szerkesztve ]

(#47360) djtörök válasza BullShit (#47355) üzenetére


djtörök
senior tag

Picivel kiemelkedik a keret

(#47361) air válasza norbert1998 (#47359) üzenetére


air
nagyúr

Ebben én nem lennék 100%-ig biztos, hogy nem jogos.
Hiszen joga van eldönteni, hogy melyik készüléket, mikor és miért zárja ki a szolgáltatásból. Például azt, aminek a szerződését egyoldalúan megszegi az ügyfél.
A készülék birtokviszonyában beállt változás hidegen is hagyhatja.
Minthogy a készüléket el is lehet adni.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47362) norbert1998 válasza air (#47361) üzenetére


norbert1998
veterán

Erről nem tudtam. Akkor mitől lett letiltva az a telefon?

(#47363) bandr


bandr
csendes tag

Sziasztok
Van rá esély, hogy PA4.6-BETA2 alá valahogy be lehessen műteni a Bagyusz féle zramot ?
A külön flashelhető 12.1.A.1.20X_zRam_support_v6.zip nem lehet jó ???
Nem szeretném, ha valamit elszúrnék.
Válaszokat előre köszönöm

(#47364) darvinya válasza air (#47358) üzenetére


darvinya
titán

Anno még így volt, de most már EU bázisba kell berakni.
Itt nincs apelláta, mivel nemzetközi lesz a tiltás.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47365) air válasza bandr (#47363) üzenetére


air
nagyúr

Ha jól emlékszem, akkoriban Bagyusz mintha írta volna, hogy nem működhet a zRAM másik romon, csak amit ő csinált, és a gyárin, amibe valahogyan belecsocsózza.
Valamit az egyedi romokban úgy kellene módosítani, amit csak annak a készítője tud.
Így most azt mondom, hogy semmi esély rá.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47366) Knight95


Knight95
csendes tag

Megint én lennék, felraktam a CM11 romot, legújabb gapps-el, de google play-nél mikor telepítené az adott alkamazást amit letöltött előtte, akkor kiírja mindig hogy a google play működése leállt, ezt hogyan lehet orvosolni?

(#47367) Knight95


Knight95
csendes tag

Sőt, az más gyári alkalmazásoknál is ezt írja: böngésző, névjegyek pl. :c

(#47368) sgeza válasza bandr (#47363) üzenetére


sgeza
veterán

Próbáld meg a Performance Control nevű programot. Nem tudom, hogy melyik link a jó:

http://www.xda-developers.com/open-source-performance-control-app-tweaks-cpu-and-more/

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2401988

[ Szerkesztve ]

(#47369) darvinya válasza Knight95 (#47366) üzenetére


darvinya
titán

Frissült minap a G.szolgáltatások, ezt gyárin is külön kellett telepíteni.
Ameddig nem telepítettem, sok app hibákat dobált.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47370) Knight95 válasza darvinya (#47369) üzenetére


Knight95
csendes tag

Hogyan?

#sgeza: miután ha ezt felrakom, mi a teendő vele?

(#47371) Aryon87


Aryon87
félisten

Megjött az Sp "házi" testvére, egy Alcor Access O819M személyében. Egész jó kis cucc, Sp elbújhat mellette.
Októberben pedig jön a leváltó -jelen állás szerint- egy Lg G3 :DD Sp még szolgálatban marad kifüggetlenítve amolyan tartaléknak :DD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#47372) Knight95 válasza Knight95 (#47370) üzenetére


Knight95
csendes tag

Ja bocsánat @sgeza azt nem nekem írtad :))

(#47373) air válasza Aryon87 (#47371) üzenetére


air
nagyúr

"Sp elbújhat mellette"

Almát a körtével? :U
Bár nem vennék mérget rá, hogy tiszta számítási teljesítményben az MT8392 biztosan leveri-e a Kraitot. Hiába 2 vs 8 core. Az a 8 darab Cortex A7 nem egy atomreaktor. Alig vagy talán egyáltalán nem nyom le egy 4 magos Snapdragont.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47374) norbert1998 válasza air (#47373) üzenetére


norbert1998
veterán

Nyilván több a ram, és emiatt gyorsabban megnyitja azt, amit az sp már bezárt de az nem. ;)

Mondjuk nem tudom, azon soha nem lesz 5.0, ezen már szintre mindenki próbálta, meg fejlesztés alatt státusz van, mondjuk úgy. Hd hd 7" ~5"? Alcor sony? Érdekes... Lehet, hogy gyorsabb is még, de hogy másban nem jobb, az tuti, na meg a színek, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#47375) Aryon87


Aryon87
félisten

Elvileg megkapja a Lolit a tablet, igaz kerdes mikor. Jelenleg a mukodese egesz jo, majd kiderul par nap mulva. Igaz normal webbongeszes, filmezes lesz az elsodleges celja, bongeszes alatt egy webjatekot ertek amit a tablet elbir, az SP meg kevesbe. Meretkulonbsegek miatt erthetoen a felhasznaloi elmeny is novekszik :)

Mellekesen, csak nalam szorakozik a mobilarena, hogy mobilon folyamat kidob, sot be se enged az oldalra? Eddig ilyen bajom nem volt, 2 napja csinalja.
Slim 8.9 van rajta. Felhasznalonev/jelszo stimmel, chrome mentette azt, azota nem modositottam.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#47376) Knight95 válasza darvinya (#47369) üzenetére


Knight95
csendes tag

Tehát letudnád írni mi a pontos teendő?

[ Szerkesztve ]

(#47377) gooool


gooool
őstag

Azt esetleg meg tudja valaki mondani, hogy a Telekom mennyi garanciát vállalt az SP-kre?
Ugyanis amit itt HA-n vettem az 2013. júliusában vette a volt tulaj és jó lenne tudni, hogy 1, esetleg 2 év e a gari (ugyebár utóbbi esetben még pár hónapig van rá).

Köszönöm a választ! :R

Üdv, Balázs

(#47378) air válasza gooool (#47377) üzenetére


air
nagyúr

Amennyi a garancia papírra van írva. Ha nincs ilyened, akkor teljesen mindegy, hogy mennyi garancia volt rá.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47379) gooool válasza air (#47378) üzenetére


gooool
őstag

Van garancia levél. mondjuk az apróbetűt még nem néztem át, majd ha otthon leszek meglesem. Csak amikor én vettem telót náluk, akkor mindig ráírták tollal, hogy ennyi hó, ezen nincs...bár lehet csak úgy volt vele az értékesítő, hogy az egységsugarúaknak is nyilvánvaló legyen... :B

Egyébként nagyon elégedett vagyok a telefonnal, gyors ezzel a Mr. Steve-féle 4.4.4-el. A Lumia 520 után meghozta azt a pluszt, amit hiányoltam. :)

Üdv, Balázs

(#47380) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

Sony-nak sikerült végre kinyögnie az SP utódját az M4 Aqua személyében... :U :D

(#47381) norbert1998 válasza M.A.Z. (#47380) üzenetére


norbert1998
veterán

S ha jól tudom , még mindig gyengébb.

(#47382) Sebhelyes válasza norbert1998 (#47381) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

A 2GB RAM mindenért kárpótol!

(#47383) sayCet válasza Sebhelyes (#47382) üzenetére


sayCet
aktív tag

Lassan már az is kevés! :DDD

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#47384) M.A.Z. válasza norbert1998 (#47381) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Miben?

(#47385) norbert1998 válasza M.A.Z. (#47384) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem vágom fejből a speckot, ezért nem mondok biztosat. Proci és gpu.

(#47386) sayCet válasza norbert1998 (#47385) üzenetére


sayCet
aktív tag

Nebasszámá' Adreno 405, Snapi 615, IPS KIJELZŐ!!

[ Szerkesztve ]

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#47387) Sordoran válasza norbert1998 (#47381) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem gyengébb, ez az első méltó utódja az SP-nek. Processzorban azért csak 8 mag, még ha ebből 4 mag energiatakarékosság miatt alacsonyabb órajelű is, az A53 nem rossz azért. A GPU pedig hajszállal ugyan, de szintén jobb (fejlettségben és erőben is). A kijelző felbontás ugyanaz, méret nagyobb ami miatt nem olyan éles, de az IPS azért kárpótol, és a 2 GB ram is remek. Nekem egyedül a 8 GB tárhely ami kevés, bár lesz belőle 16 GB-os is, kérdés hogy az nem-e dual sim only, ezt sajnos nem derítettem még ki. És végezetül ugye a vízállóság, jobb kamera elől/hátul és ki tudja, lehet szoftveresen nem lesz lenézve (2 éve középkategóriában volt az M, L és az SP is, idén talán csak az M4 Aqua lesz itt, meg esetleg a C sorozat új tagja, de azt kínai piacra szánják, nem oszlik el annyira a figyelem). DE mindezek ellenére bár csábító, de nem cserélem le ilyenre az SP-t. Annyival nem tud többet, és ha ráfizet az ember a várható 100ezer forintos árra 20-30ezret kaphat sokkal jobbat. Karácsony tájékán szolgáltatói akcióval persze tarolni fog, és ki tudja, 40ezerért még megfontolandó lenne nekem is előfizetéssel, bár inkább egy Z4 compactra vágyom majd.
Csak azért mert jobb, nem cserélem le az SP-t mert ugyanarra használnám, és még ha döcögősen is néha, de az SP is kielégíti igényeimet, van jobb helye is a pénzemnek, pl. lecserélni a 7 éves PC-met. ;]

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#47388) norbert1998 válasza sayCet (#47386) üzenetére


norbert1998
veterán

Akkor rosszul tudtam. 4xx-rs snapi rémlett. Már nem követem, pár hónapja, hogy miben mi van, stb. :B
De egy szálban még erősebb ;]

(#47389) darvinya válasza Sordoran (#47387) üzenetére


darvinya
titán

M4 Aqua nem.lenne rossz, egy kisebb kávával.
Z4-re gyúrok, mert az előzetesek alapján kinézetét ötvözi Z2 és Z3-at.
Itt lesz jack, microUSB szigetelés is.
Bár lehet azért is csúsztatják a piacra dobást, mert USB 4-et akarnak bele, és ezzel előnyt szereznének.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47390) Sordoran válasza darvinya (#47389) üzenetére


Sordoran
addikt

Vagy csak a Snapi 810-nél jobbat akarnak, vagy azt de a túlmelegedést meg akarják oldani megfelelő hő elvezetéssel. Eléggé parázs vita van körülötte, az új HTC-ben is túlmelegszik és nem véletlen, hogy a Samsung S6-nak se lesz Qualcomm változata. Valamint a pletyka szerint optikai képstabilizátor kerül majd bele. A lényeg hogy nagyon várós, de nekem Compactba is elég lenne az, 5 hüvelyk alatt akarok maradni. :P

Viszont ez már nagyon off téma, a lényeg hogy SP azért tartja magát, így aki ugrani szeretne az még mindig felső kategóriában kell nézzen, mert a közép nem nyújt annyival többet. (kivéve ha valakit már annyira bosszant a telefon, és van rá pénze)

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#47391) norbert1998 válasza darvinya (#47389) üzenetére


norbert1998
veterán

Ez mit jelent? Nem kell rá fedő?

Haver Z2-je (hímestojásként kezelve) 2 hét után beázóképessé vált, magyarul a födő elvált a háztól, és semmi áron nem akart visszamenni. Tiszta, pucolt, mégsem... És én ezt hónapokkal a vásárlás előtt szajkóztam neki, hogy a Z2 mind ilyen

(#47392) darvinya válasza norbert1998 (#47391) üzenetére


darvinya
titán

Igen, nincs fedő.
Ez van már M4 Aqua-ban is, hogy nincs fedők.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47393) norbert1998 válasza darvinya (#47392) üzenetére


norbert1998
veterán

Az jó. De sósabb vízben nem para? Miért ugye OTG-HEZ is adni kell a telefonnak valamit, hogy fogja azt, de ha a sós vízben is eljut oda az áram, az már para. Vagy megoldva? Vagy nincs otg?

(#47394) Knight95


Knight95
csendes tag

Hello, ha esetleg tudna segíteni valaki megköszönném, 2 problémám lenne, miután felraktam a legújabb Bagyusz féle CM11-et, legfrisebb gapps csomaggal:
1, kb. minden alapból elérhető dolognál a 'xy működése leállt' dolog jön elő (google play-t is beleértve)
2, belső tárhelyet nem tudom elérni gépről se, CWM-ből se.

(#47395) darvinya válasza norbert1998 (#47393) üzenetére


darvinya
titán

Ezt könnyen kiküszöbölni, mert lekapcsolja a portot.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47396) norbert1998 válasza darvinya (#47395) üzenetére


norbert1998
veterán

Ez edig oké, de akkor honnan tudja, hogy OTG-zni kéne? Ez lett volna a kérdésem lényege :B

(#47397) darvinya válasza norbert1998 (#47396) üzenetére


darvinya
titán

Ha OTG kell, akkor 4-5 láb össze van zárva microUSB 2-ön.
Y-OTG-nél 100kΩ-os ellenállás kell 4-5 láb közé, és ekkor van töltés is.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47398) norbert1998 válasza darvinya (#47397) üzenetére


norbert1998
veterán

És ez nem fog előfordulni, hogy a vízben ekkora lesz az ellenállás, igaz?

(#47399) darvinya válasza norbert1998 (#47398) üzenetére


darvinya
titán

Sós víznek nincs 100kΩ-os ellenállása.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47400) 22balu válasza Knight95 (#47394) üzenetére


22balu
aktív tag

1. Nekem nem volt bajom a cm11 el megvolt a 3wipe+ a format system? én a gappsot innen szedtem : [link]

2.Mert nincs belső tárhely. csak SD kártya van és azt kezeli belső tárhelyként is. több minden ráfér így a telóra (sokaknak nem tetszik de szerintem cool :K :C )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.