Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47101) darvinya válasza air (#47098) üzenetére


darvinya
titán

Nem lett gyorsabb net-em, ugyanúgy korlátozva vagyok.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47102) norbert1998 válasza darvinya (#47099) üzenetére


norbert1998
veterán

Abban a topikban mindig pihent az ember :DDD

(#47103) gooool válasza gooool (#47096) üzenetére


gooool
őstag

A verés és döngetés végül meghozta eredményét, 4.3-ra root, cwm fel, majd MrSteve-féle CM11 fel, belak és örül. :D
Nagyon korrekt a sebessége, stabil és Nova Launcherrel szép is. :)

Üdv, Balázs

(#47104) norbert1998 válasza gooool (#47103) üzenetére


norbert1998
veterán

most akkor egy darabig majd csak egy valamit...kit kell döngetni ;] :DDD

(#47105) Becksman


Becksman
őstag

Játékoknál nálad nem lasabb???

Samsung A54 5G 8+256GB

(#47106) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Szolgaltatos telefonra ( Telenor) fel lehet rakni CM11-12-t? :)

(#47107) HELLAFLUSH válasza mathaus=) (#47106) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

a szoftvereknek nincs közük a szolgáltatókhoz, így természetesen fel lehet tenni :)

(#47108) 22balu válasza HELLAFLUSH (#47107) üzenetére


22balu
aktív tag

ez azert nem teljesen igaz :) mert a szolgaltatos telefonok zart bootloaderesek es csak zart bl re portolt cm11/12 ot tud felrakni. hivatalosat nem

(#47109) bajzal válasza mathaus=) (#47106) üzenetére


bajzal
őstag

Igen, zárt bl-re való romot kell telepítened.

(#47110) sayCet


sayCet
aktív tag

RC3-as PAC-et most untam meg. Szép Ideal X-el, meg ezzel a kiterjesztett sávokkal, de úgy zabálja a RAM-ot, hogy az valami hiheteten. Nem tetszik ez így, lassú. Slim 8.9 megy vissza szerintem.

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#47111) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Rendben köszi. Testvérem telefonjarol lenne szo, azonban tegnap leejtette és most nem reagál semmire.. Se töltés, se semmi. Lehetséges hogy az alaplap sérült? :(

(#47112) darvinya válasza mathaus=) (#47111) üzenetére


darvinya
titán

Ha valóban az sérül, akkor nincs semmiért aggódni, mert ilyennél csak cserélik az alaplapot v. az egész telot.
De szerintem egyszerűen aksi csatlakozó ugrott ki, és ekkor már rizikósabb, mert nem gyári fw-vel rendelkező készüléknél garancia ugrik.
Az elvégzett munkát kiszámlázzák.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47113) mathaus=) válasza darvinya (#47112) üzenetére


mathaus=)
senior tag

Gyari rendszer volt rajta, a CM11-12 ma kerult volna fel ra es tegnap este ejtette le.. Akkor megnezem delutan az akksicsatlakozot.

(#47114) Aryon87 válasza mathaus=) (#47113) üzenetére


Aryon87
félisten

Buta kerdes: mielott a telefon garanciaja lejar, az akksit mikent lehetne gariztatni, hogy a telo meg egy jo darabig eletkepes legyen? Viszonylag jo az akksi meg, de kepes 2 ora alatt lemerulni intenziv viber + zene vagy netezes + zene kombival... Gari 2016.01.04-ig szol emlekeim szerint. Igaz oktoberben mar Lg valtja le, de meg hasznalatban lesz masodtelefonkent.

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#47115) mathaus=) válasza Aryon87 (#47114) üzenetére


mathaus=)
senior tag

Na most radugtam gepre es pirosan vilagit az also led, de bekapcsolni n tudom. Egy ujratelepites megoldhatja?

(#47116) air válasza Aryon87 (#47114) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem ez nem garanciális esemény.
Ha zárlatos lenne, és 2 perc alatt kisülne, az igen, de az elhasználódás nem garanciális hiba.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47117) Aryon87 válasza air (#47116) üzenetére


Aryon87
félisten

Köszönöm az infót. Kár hogy ezt nem csinálják meg, de majd utánajárok hátha-hátha.

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#47118) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Erdekes.. Flashtoolal probaltam ujrarakni a szoftvert utolso gondolatkent es radugom a gepre, pirosan vilagit de nem erzekeli a flashmode-t.. Ötletek? :(

(#47119) darvinya válasza mathaus=) (#47118) üzenetére


darvinya
titán

Flash mód: kikapcsolt készülék mellett hangerő le gomb nyomása mellett rádugni a sz.gép míg zölden nem világít

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47120) air válasza mathaus=) (#47118) üzenetére


air
nagyúr

Flashtool driverei telepítve vannak?
Milyen OS-t használsz?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47121) mathaus=) válasza air (#47120) üzenetére


mathaus=)
senior tag

Nem, mivel a sajat gepemhez most kapcsoltam eloszor a telefont ( tesome) igy nem tudta felrakni a drivereket. Egyebkent Windows 7 32bit.

(#47122) air válasza mathaus=) (#47121) üzenetére


air
nagyúr

A driverek telepítése nagyon meg tudja könnyíteni a dolgot.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47123) mathaus=) válasza air (#47122) üzenetére


mathaus=)
senior tag

Tudnal linkelni? Kerestem a neten, mindenhez talaltam csak SPhez nem..

(#47124) dave0825 válasza mathaus=) (#47123) üzenetére


dave0825
őstag

A Flashtool mappájában a drivers mappában megtalálod. MINDET tedd föl, ha kiírja, hogy nincs aláírva, vagy ilyesmi, akkor is nyomj a telepítésre, hadd menjen.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#47125) mathaus=) válasza dave0825 (#47124) üzenetére


mathaus=)
senior tag

Rendben megpróbálom. Az miért lehet hogy ha felrakom töltőre akkor kb 5 percig vilagit pirosan alul, utána 5 percig nem, majd ismét?

[ Szerkesztve ]

(#47126) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Na megprobaltam a drivereket felrakni, igy sem ismeri fel a telefont a flashtool. Ha gepre dugom pittyen a gep es elkezd eszkoztelepito szoftvert keresni de aztan nem talal. A led pirosan vilagit ha gepre dugom vagy toltom, ha semmire nincs rakotve es megnyomom a power gombot, kétszer felvillan pirosan a led. Kifogytam az otletekbol. Szerviz? :(

Szerk1: off gombot is nyomtam már, flashtool csatlakozas kozben nyomom a hangero le gombot es ugyanugy irja a flashtool hogy csatlakoztassam..

[ Szerkesztve ]

(#47127) oliwire válasza mathaus=) (#47125) üzenetére


oliwire
őstag

Ha pirosan világít, valószínűleg le van merülve. Tedd töltőre, hagyd ott egy éjszakán át.

(#47128) mathaus=) válasza oliwire (#47127) üzenetére


mathaus=)
senior tag

Fent van töltőn, most már nem vilagit semmi, csak akkor villan fel a piros led, ha megnyomom a power gombot, ha nyomva tartom akkor pedig folyamatosan vilagit, de amint elengedem, elalszik.. Valaki aki ráér ma nem venne fel Hangoutson? Nemnagyon ertek a Sony telefonokhoz es ugyerzem mindent megprobaltam..

(#47129) nova001 válasza mathaus=) (#47128) üzenetére


nova001
senior tag

Piros felvillanos dolog nálam minden rom után elojon, ilyenkor radugom a gépre es atvalt a led zöldre hagyom addig ugy amig be nem kapcsol magatol

A driverek fent kell lennie persze a számítógépen

[ Szerkesztve ]

(#47130) gthomma válasza mathaus=) (#47128) üzenetére


gthomma
senior tag

Ugye úgy dugod össze a géppel hogy folyamatosan nyomva tartod a hangerő le gombot?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#47131) air válasza mathaus=) (#47128) üzenetére


air
nagyúr

Valószínűleg flashmode-ban ragadt a készülék. Az összefoglalóban az erre vonatkozó részt nézd meg! De ha már a driverek telepítse sem megy, akkor inkább vid el valakihez, aki megcsinálja neked.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47132) mathaus=) válasza gthomma (#47130) üzenetére


mathaus=)
senior tag

Igen, úgy. Jövőhéten elmegyek egyik ismerősömhöz, akinek SP-je van, azzal felrakjuk a drivereket, es megprobaljuk ugy. :)

(#47133) mathaus=) válasza air (#47131) üzenetére


mathaus=)
senior tag

S1toolal most probaltam, azt irja : open error : egy rendszerhez csatlakoztatott eszköz nem működik.

(#47134) oliwire válasza mathaus=) (#47133) üzenetére


oliwire
őstag

Továbbra is akku lemerülésre gyanakszok, ilyenkor töltőn néha kell több óra is, míg magához tér, hisz te is mondtad, töltőn csak pirosan világított, és akkor, mikor nyomtad a gombot. Ha 2 óra múlva sem tér magához, hogy végig töltőn van, akkor meg szerviz.

(#47135) bogil99 válasza darvinya (#46236) üzenetére


bogil99
aktív tag

Valamit biztos nem jól használok, de a Superbackup pro-val az volt a bajom, hogy néha egy-egy névjegyből eltűnt a fotó, a Google-s mentésből meg komplett névjegyek tűnnek el, pedig minden új névjegy után csinálok egy frissítést a Google fiók szinkronban.
A napokban gondoltam rendet rakok, kitöröltem az összes névjegyet, frissíteni akartam a Google fiókomat (hogy onnan is törlődjön minden) és az eredmény hogy túl sok a törlésre váró névjegy mit tegyen? Bököm neki hogy az összes törlése, de nem csinál semmit. Ugyanazt a hibaüzenetet látom az értesítősávon továbbra is.
Hogy túl sokat akarok törölni...

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#47136) szaszaboy0


szaszaboy0
tag

Én is találkoztam ilyen jelenséggel majdnem le volt merülve a telefon teljesen és valamit elszurtam. Nem csinált semmit csak a SONY logoig jutott töltőre raktam és csak egy pillanatig töltötte majd bekapcsolt magától és megint SONY logo. Meguntam kikapcsoltam és flashtoolal feltettem rá a szoftvert.. Igaz nekem telepítve volt minden kellék.

Üdv Szabi

(#47137) oliwire válasza szaszaboy0 (#47136) üzenetére


oliwire
őstag

Ha a Sony logóig eljut, az már félig nyert ügy. Akkor nincs nagyon lemerülve.

(#47138) arti1121


arti1121
senior tag

A slimkat 8.9-hez fel lehet tenni a Slim-Addons-normal_gapps.4.4.4.build.9-20150107 grapps-ot?

[ Szerkesztve ]

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#47139) mathaus=) válasza oliwire (#47137) üzenetére


mathaus=)
senior tag

Nekem egyaltalan be sem kapcsol a kijelző, csak a LED jelzi hogy egyaltalan mukodik. Most tolton van de csak idoszakosan vilagit a led. Lehet szerviz lesz belole sajnos. :(

(#47140) rkristof


rkristof
tag

slimkatnél hogy lehet megoldani h a névjegyzékbe szinkronizált facebook kapcsolatoknál ne ilyen kis felbontású képek legyenek?

(#47141) nova001


nova001
senior tag

pac man lolliról még mindig semmi ?

(#47142) tomp


tomp
félisten

CM11-en lehet valahogyan a jack kimenet balanszát állítani? Fülesem bal részében gyenge lett a mély. Amíg nem veszek új fülest, valahogyan csökkenteném a hiba hallhatóságát.

(#47143) darvinya válasza tomp (#47142) üzenetére


darvinya
titán

Ilyet, hogy a mélyet külön balanszírozni nem igazán van.
Az már komolyabb hang generátor kellene.
Max. jobb-bal balansz van egyes lejátszóban, de így is fent fog állni a probléma.

Amúgy most tisztítottam ki a fülhallgatóm védő rácsából a fül zsírt(ez akkor is ott lesz, még ha tisztítva van a fül), mert a magas hangokat lefogta.
A mélyeket inear-nél okoz ilyet, mert a kicsi membránra kerül a zsír.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47144) szaszaboy0 válasza rkristof (#47140) üzenetére


szaszaboy0
tag

Újra kell tenni a képeket. Úgy jó lesz.

Üdv Szabi

(#47145) dave0825 válasza rkristof (#47140) üzenetére


dave0825
őstag

Amelyik névjegyhez van kép, és szinkronizálásból állítom vissza, nekem is kicsik mindig. Én Sync.ME-t szoktam használni, ebben csak társítani kell a facebook profilhoz a nevet (ami ugyanúgy van írva, mint ott, vagyis fordítva, angolosan, azt egyből megtalálja, de ami rendesen, azt nem, azt neked kell társítanod), és leszedi a képet.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#47146) sgeza válasza dave0825 (#47124) üzenetére


sgeza
veterán

Amúgy nem kell minden drivert feltenni, teljesen felesleges. Azok más telefonokhoz is vannak. Én kiválasztottam azokat, amik az SP-hez valók, és hibátlanul működik.

U.i.: Persze baja nem lesz akkor sem, ha felteszi, csak én nem akartam agyonszemetelni a windowsom.

[ Szerkesztve ]

(#47147) blade4


blade4
aktív tag

Sziasztok!

Zárt bootloaderes sp-re melyik romot ajánljátok ami jobb mint a gyári?

(#47148) darvinya válasza sgeza (#47146) üzenetére


darvinya
titán

Van kereszt driver-ek amit akkor is felraksz még, ha nem is akarod.
pl: azonos USB chip szettnél, flash és fastboot driver

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47149) gthomma válasza blade4 (#47147) üzenetére


gthomma
senior tag

Ez:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2478019

Vagy ez:
http://logout.hu/bejegyzes/melanoma/purexperience_by_jancsessz.html

Amennyiben ragaszkodsz a Sony kinézethez.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#47150) gooool


gooool
őstag

Srácok!

Valahol elérhető külső forrásból egy minél frissebb gyári Walkman zenelejátszó, EQ-val és egyebekkel együtt?
Mert leszedtem a legújabb apk-t, de ez csak a sima lejátszó, a beállításoknál a DSP-be dob be, nem a saját hangbeállításaiba. MrSteve-féle 4.4.4 van a telón.

Köszönöm a segítséget! :R

Üdv, Balázs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.