Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12251) creed2 válasza TomWexX (#12238) üzenetére


creed2
csendes tag

Szia!

Ha beviszed a Samsung szervizbe, szó nélkül rátolják a független és hibátlan független szoftvert... a Samsung most ezért e telóért, mindent megtesz!

Nekem is letúrták róla a T-s szoftvert... a garancia marad, mert indokolt volt, és a Samsung hivatalosan telepítette. Sok sikert!

Gyula

(#12252) creed2 válasza mesa23 (#12248) üzenetére


creed2
csendes tag

3 hetes... de ne aggódj...vannak szar szériák. Attól még tényleg jó ez a telefon. Ha gáz van, cseréltesd ki....

Gyula

(#12253) s4tch válasza theomo (#12208) üzenetére


s4tch
veterán

Gondolom, ez T-s telefonon, amin eleve nincs Palringo, nem fog működni.

(#12254) mesa23 válasza creed2 (#12252) üzenetére


mesa23
aktív tag

Az enyém két hónapos, de holnap rápillantok a kinti fénynél tiszta állapotban! :)

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#12255) creed2 válasza Gubameister (#12250) üzenetére


creed2
csendes tag

Elcseszted a boot-ját... mehetsz a szervizbe, újra kell pakolni. És ez tapasztalat, nem vélelmezés... :)

Gyula

(#12256) DonMedve válasza creed2 (#12252) üzenetére


DonMedve
addikt

Szerkesztés gomb!! :U

s4tch:De szerintem menni fog.Java-s cucc.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12257) creed2 válasza mesa23 (#12254) üzenetére


creed2
csendes tag

Nem kell napfény... íróasztal lámpa! :) És, töröld meg... majd kend össze... ha foltosan koszolódik, gáz van... ha egyenletesen, minden ok!

Gyula

(#12258) lackaba válasza iwtss (#12206) üzenetére


lackaba
tag

Semmi.Lehet megtartom mert hozzám nőtt.Azért vettem a galaxy 3-at mert a navigációra nem tudtam várni és kiváncsi vagyok az Androidra.Ezt a telefont pedig megtudtam venni 50-venért.Nem lehetett kihagyni.

(#12259) Gubameister válasza creed2 (#12255) üzenetére


Gubameister
csendes tag

Sejtettem, hogy menni kell. Mondjuk tudtam, hogy akár ez is lehet belőle mikor hozzákezdtem. Na meg is nézem holnap nyitva vannak-e.

Nokia Lumia 920

(#12260) Kis@ válasza Gubameister (#12250) üzenetére


Kis@
tag

Egy hete én is így jártam. No para. Westend szervizes srácnak nagyon nagy tapasztalata van már a wave-vel :)

Nyitva vannak hétvégén is :) egy óra, helyben megcsinálja (lehet hogy gyorsabban is). Vannak ott jó tokok is hozzá, nem túl drágáért, addig legalább nézelődsz :)

[ Szerkesztve ]

Kis@

(#12261) Gubameister válasza Kis@ (#12260) üzenetére


Gubameister
csendes tag

Jaja olvastam az utolsó pár száz hozzászólást azért kérdeztem, egyből a Westendes szervizet és nem úgy általában a Samsungosokat :P

[ Szerkesztve ]

Nokia Lumia 920

(#12262) s4tch válasza DonMedve (#12256) üzenetére


s4tch
veterán

Ja-ja, siman fel lehet rakni java programkent. Aki csipi az ilyen instant messengereket, annak kotelezo, klassz program.

(#12263) peterk válasza Gubameister (#12259) üzenetére


peterk
senior tag

Szerintem multiloaderrel helyrepofozható, de ha nincs rá késztetésed, akkor tényleg a szervíz a jobb megoldás.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#12264) Varszegig válasza Paca2 (#12239) üzenetére


Varszegig
veterán

:C :C :C :C :C

cryingdr4g0: picsel office-szal olyat próbáltál már, hogy lemented egy mailben kapott xls-t, és aztén megnyitni? lementettem egy sima xls-t, a fileböngésző szerint ok, az office meg valami drg kiterjesztéssel látja ugyanazt. :F

[ Szerkesztve ]

(#12265) csabám válasza TomWexX (#12238) üzenetére


csabám
addikt

Ugyan ebben a cípőben járok én is. Mondjuk a mai napon kétszer csinálta ezt. Berakom farzsebbe lezárva úgy hogy csak a feloldó gombra reagáljon és mikor kiveszem egy kis idő után akkor folyton a pin kódot kéri. El nem tudom képzelni h mikor leülök valahogy feloldódjon és ki is kapcsoljon ahogy mozgok. . . . :S:S:S:S:S

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12266) TomWexX válasza csabám (#12265) üzenetére


TomWexX
addikt

Szerintem nem attól van mert akkor kikapcsolna nem újraindulna! Meg nekem egyszer úgy csinálta hogy este letettem, reggel akarom feloldani és pin kódot kér! A többi az nekem is úgy hogy zsebben volt! (?) De mondom nekem eddig közel 3 hónap alatt össz-vissz 3x csinálta tehát elég ritka! Csak bosszantó...

De neked nem T-s szoft van rajta! Vagy igen? Én már nem tudom követni kinek mije van! :)

szer.: jó nekem is kikapcsol de maga a teló bekapcsolva van mert kéri a kódot! És utána bootol!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#12267) theomo válasza s4tch (#12253) üzenetére


theomo
tag

Az enyémen volt gyárilag Parlingo, vodánál vettem. Ha nincs rajta gyárilag akkor valaki hozzáértőbbet kell megkérdezni, mert én sajna nem tudom.

Teomo

(#12268) csabám válasza creed2 (#12247) üzenetére


csabám
addikt

nekem is vmi gikszer van a kizeljőmmel. olyan maszat féle: a bal felső és a jobb középső részen van egy szabályos fél kör alakú vmi. nem lehet eltávolnítani. viszont csak bizonyos szögből vehető észre. azon tűnödtem, hogy lehet akkor szereztem mikor leültem valahova mert eléggé feszült a gatya a telefon körül. . . szerinted?

@TomWexX: nekem kikapcsol. mert miután beütöm a pint akkor bootol. . .jh3 van fent.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12269) TomWexX válasza csabám (#12268) üzenetére


TomWexX
addikt

(Megszűnt a szerk. gomb)
Tehát amikor kiveszed a zsebedből nem kikapcsolt állapotban van mert kéri a pint! Tehát már be van kapcsolva csak még nem bootolt be! Nem? Legalábbis nekem így csinálja!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#12270) újhullám válasza TomWexX (#12266) üzenetére


újhullám
csendes tag

Ezt a kikapcsolósdit nekem is csinálta, de arra gyanakszom hogy a zsebemben megnyomódnak a gombok.

Réteskék

(#12271) s4tch válasza theomo (#12267) üzenetére


s4tch
veterán

Már kiderült: simán fel lehet telepíteni. Szerintem fölösleges szőrözni az sTune-nal, hacsak nem a palringo _helyére_ akarod tenni a programot.

(#12272) bajusz15


bajusz15
senior tag

Olyat már csinált vkinek a telefonja, hogy csak úgy magától kikapcs, bekapcs, SIM kártyát luxus felismernie, és úgy jön be a teló h bal-fent az állapotsorban egy "?" van? Kikapcs-bekapcsra ugyan ez jön be, csak SIM kártya kivesz betesz működött.. JH1 van rajta tnap este óta, előtte JF1-el nem volt ilyen. vki??

(#12273) Jadro válasza bajusz15 (#12272) üzenetére


Jadro
veterán

Itt gondolnék még kártya érintkezési hibára, bár érdekes hogy másik szofttal nem csinálta.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12274) TomWexX válasza újhullám (#12270) üzenetére


TomWexX
addikt

Aham!!! Iszonyat bug! Megvan! Ha lezárt kijelzővel hosszan megnyomom a kikapcs gombot, <voálá> ÚJRAINDUL! Tehát nem kikapcsol, csak újraindul!(mintha nyomnék egy resetet) És akkor egyből kéri a pin-t, tehát ha nem veszem észre, nem vagyok elérhető! Ez miiiiiiiiiiiiiii??? Másnál is ilyen?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#12275) lackaba válasza user137 (#12157) üzenetére


lackaba
tag

Érdemes lenne szétnézned android téren.Most szinkronizáltam naptárat emailt névjegyeket és gyönyörűen leszedett mindent kb.3 sec.alatt.A telefon tipusa:GT 5800 Galaxy 3.És ez sztereóba szól,szebb a hangja mit a wavenak.Ezt nyugodtan használhatod arra amire neked kell,kompromisszumok nélkül.

(#12276) Jadro válasza TomWexX (#12274) üzenetére


Jadro
veterán

Valóban ki lehet kapcsolni lezárt képernyőnél is, ha elég hosszan nyomod. Mondjuk nekem éppen töltőn van és magától nem is indult újra.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12277) Land


Land
veterán

Üdv!

Engem csak annyi érdekelne, hogy a telefonra milyen GPS program tehető rá?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12278) Karma válasza TomWexX (#12274) üzenetére


Karma
félisten

Nem tudom reprodukálni. (JH3)

Land: Az égadta világon semmi. Van Route66 beépítve és csumi.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#12279) Varszegig válasza Land (#12277) üzenetére


Varszegig
veterán

route66. ndrive is kész van, de amíg nincs fizetős store, addig nem lesz. sygic is kész van, szerintem az is a store-ra vár.

(#12280) TomWexX válasza Karma (#12278) üzenetére


TomWexX
addikt

Akkor ott valószínű már kijavították! Nekem T-s JF2 van! Szép is lenne ha ezt nem javítanák sürgősen...

szerk.: amúgy jó hosszan kell nyomni, hosszabban mint a bekapcsnál!

(#12281) Kis@: Én sem farzsebben hanem a sima zsebben hordom! Mondjuk az is zseb... Azért szeretem hogy legalább egy pin kóddal le van zárva a simem! Vagy az lényegtelen?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#12281) Kis@ válasza Karma (#12278) üzenetére


Kis@
tag

Kb 10-15 másodperc után nekem is újraindul lezárt képernyőnél a kikapcsoló gomb folyamatos nyomva tartásával. (szintén JH3).

Mondjuk nálam ez nem téma, sosem hordom farzsebben. Nem valószínű, hogy valaha is véletlenül előidézném. Mindenesetre érdekes.

TomWexX-nek meg a többieknek azt ajánlom, hogy szedjék ki a pin kód kérést a telefon bekapcsolásakor és a probléma rögtön meg is oldódik magától :)

[ Szerkesztve ]

Kis@

(#12282) Gubameister válasza peterk (#12263) üzenetére


Gubameister
csendes tag

Multiloader? Az mit tud egészen pontosan?

Nokia Lumia 920

(#12283) csabám válasza TomWexX (#12269) üzenetére


csabám
addikt

ahogy mondod.bocs h rosszul fogalmaztam:) pont most próbáltam kikapcsolni lezárt állapotban és összejött.beszarás. akkor gondolom az van h mikor leülök akkor pont a kikapcs gomb nyomódik meg és ezért resetel. ez baszottul idegesítő!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12284) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

HELP!
Én is megcsináltam a t-mobil-os telóm frissítését úgy ahogy itt le van írva.
Viszont a frissítés és utána állandóan újra indul a tel!
Ilyenkor mi a teendő???

(#12285) leslieke válasza TomWexX (#12274) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt JEE-vel se tudom reprodukálni. Érdekes, pedig az elég régi verzió!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12286) TomWexX válasza leslieke (#12285) üzenetére


TomWexX
addikt

Próbáld meg úgy hogy jó sokáig nyomod! Írták többen is hogy megcsinálja kb 10 mp után! Zsebben simán lehet hogy benyomódik akár hosszú időre is!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#12287) Kis@ válasza SlyChocolate (#12284) üzenetére


Kis@
tag

Két dolgot tehetsz. Beviszed a szervízbe vagy nekiesel multiloaderrel.

Kis@

(#12288) mixi10 válasza TomWexX (#12286) üzenetére


mixi10
tag

Sajnos nálam is működik JF2 :W

(#12289) SlyChocolate válasza Kis@ (#12287) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Ha elsőre megpróbálom a Multi loadert semmit nem veszíthetek?

(#12290) leslieke válasza TomWexX (#12286) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jelentem, első körben nem voltam elég kitartó! Kikapcsol.
27-ig számoltam, mire kikapcsolt. Mivel évek óta nem használok (nem is tudom) PIN-t így max. csak érdekesség nekem.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12291) Kis@ válasza SlyChocolate (#12289) üzenetére


Kis@
tag

Sokat kell hozzá olvasni, akkor elvileg nem lehet baj. A szervizes srác azt mondta, hogy multiloaderrel is el lehet b@szni úgy, hogy azt már tényleg a szervizben tudják csak helyreállítani, vagy úgy se (bár úgy tudom, hogy az egyik srác itt a fórumról nagyon elcsehelte a frissítést, és már multiloaderrel sem tudta helyrerakni, de neki megcsinálták a szervizben.)

Én ugyanebben a helyzetben a szervizt választottam.

[ Szerkesztve ]

Kis@

(#12292) TomWexX válasza leslieke (#12290) üzenetére


TomWexX
addikt

Jó gondolom ha elöbb felengeded a gombot elöbb kapcsol ki, nekem kb. 6-7 mp nél megvolt a reset! Úgy hogy nem használsz pin-t úgy nem gáz, de aki igen annak már igen csak bosszantó lehet! Én meg azért szeretem a sim kártyámat legalább egy pin kóddal levédeni!
Vagy a mai világban már felesleges?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#12293) SlyChocolate válasza Kis@ (#12291) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Értem!
innen
A JF1-et választottam ahogy ajánlják a kollégák!
Bár nem nagyon követem a firmware-eket de melyik lenne a jelenleg leghasználhatóbb?

[ Szerkesztve ]

(#12294) leslieke válasza TomWexX (#12292) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lenyomva volt végig. és a 27 után láttam, hogy restartolni kezdett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12295) TomWexX válasza leslieke (#12294) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem úgy értem hanem úgy hogy nyomd mondjuk 10 mp-ig és engedd el! Most próbáltam ki, újraindul!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#12296) Kis@ válasza SlyChocolate (#12293) üzenetére


Kis@
tag

Szerintem ha onnan felteszed a JF1 és jól sikerül, akkor utána megint megpróbálhatod a KIES-es frissítést. Kezdem azt gyanítani, hogy a kies-es frissítés általában a szolgáltatófüggő firmwerek frissítésénél nem jön össze. Nekem 1 hétig volt JF1 és kész szenvedés volt az eredeti JF4 után. De alapnak jó kiindulás szerintem.

Kis@

(#12297) SlyChocolate válasza Kis@ (#12296) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Oksa!
Lassan lejön a JF1 és megcsinálom a Multiloader-es telepítést!
Neked is függő a Wave-ed?

[ Szerkesztve ]

(#12298) creed2 válasza csabám (#12268) üzenetére


creed2
csendes tag

Ez sajnos gyártási hiba... és, csak idővel veszi észre az ember, mert ugye nem napsütésben kezdi el az ember nyomogatni... Zárt térben, átlagos fény mellett alig észrevehető. Majd egyszer csak, észreveszed... és akkor agyalsz! :) Jelzem, nem te okoztad.

Vidd a szervizbe! Szó nélkül cserélik...

Gyula

(#12299) Kis@ válasza SlyChocolate (#12297) üzenetére


Kis@
tag

Igen. Voda. De én elvittem szervizbe, nem mertem nekiesni. Aztán amikor tegnap frissítettem kies-sel, akkor úgy voltam vele, hogy ha megint újraindulgat, akkor már nekiesek én is multival. Azért jó hogy nem volt rá szükség.

[ Szerkesztve ]

Kis@

(#12300) creed2 válasza SlyChocolate (#12284) üzenetére


creed2
csendes tag

Viheted a Samsung szervizbe... mert elcseszted a telefon boot-ját... és, ne is agyalj, ez van!

Majd rátolják újra a firmwaret... de,agy jár aki feleslegesen frissít... :)

Gyula

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.