Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11451) ferke170 válasza mixi10 (#11450) üzenetére


ferke170
tag

Köszi a gyors választ!!

(#11452) DonMedve válasza mixi10 (#11450) üzenetére


DonMedve
addikt

Jó lenne ez a widget,de nálatok is megváltoztatja a csengőhangot?Tehát amit beraktam, az nem a beállított csengőhangon szólalt meg.Vagy van valami beállítási lehetőség hozzá?

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11453) mixi10 válasza DonMedve (#11452) üzenetére


mixi10
tag

Nálam nem ment el , egyet próbáltam ki és az úgy csörög ahogy beállítottam. Még nézegetem.

(#11454) Varszegig válasza lackaba (#11445) üzenetére


Varszegig
veterán

a billbugot nem próbáltad rajta? A JH4-ben szerintem nem lesz semmi extra, a JH3 reszelése. Ami ilyen gyorsan jön az előző után az csak bugfix lehet. (Ha kijavítják a billbugot, nekem egy darabig ok a JH3, majd nagy durranásokért lesz érdemes frissíteni:)

(#11455) DonMedve válasza mixi10 (#11453) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem az alapértelmezett csörgésem van.Saját mp3-at raktam be.Namost amit berakok ebbe a widgetbe,az a teló gyári csörgésén szólal meg,nem az amit alapba megadtam neki.Amúgy a adott számokhoz nincs külön-külön csengőhang.Na,ebbe belebonyolódtam. :B Remélem érthető.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11456) mixi10 válasza DonMedve (#11455) üzenetére


mixi10
tag

Értem amit írsz, én is külön MP3 adtam meg a gyerekeknek, másikat a feleségemnek, és azokon csörög amikor hívnak amit beállítottam nekik. És természetesen benne vannak a gyorshívóba. Vagy nem erre gondoltál? Aha értem nekem akik benn vannak a gyorshívóba azoknak egyedi csörgése van.

[ Szerkesztve ]

(#11457) DonMedve válasza mixi10 (#11456) üzenetére


DonMedve
addikt

Na ezaz.Én nem adtam meg nekik semmit.Hanem csak a sima alapértelmezett csörgést változtattam meg.Tehát ezen csörög mindenki.De akit beraktam ebbe a widgetbe,az nem,hanem a gyári csörgésen szól! :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11458) fatty válasza DonMedve (#11455) üzenetére


fatty
aktív tag

Nálam is a beállított cs.hang maradt, nem írta át a widget. Egyébként felraktam az újabb verziót. favforites link

[ Szerkesztve ]

(#11459) mixi10 válasza fatty (#11458) üzenetére


mixi10
tag

Nálam ez van fenn.

(#11460) szebev


szebev
senior tag

SZiasztok! Azt meg lehet nezni valahol a telon , hogy egy jatekot a memokartyara mentettem-e el. Beallitottam a telot hogy a jatekokat kartyara mentsem , de nem talalom rajta! :(

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#11461) Varszegig válasza mixi10 (#11459) üzenetére


Varszegig
veterán

szerintem nem ugyanarról a widgetről beszéltek. DonMedve nem azt kérdi, amelyiknél kis fogaskerék vana hozzáadáshoz?

[ Szerkesztve ]

(#11462) fatty válasza szebev (#11460) üzenetére


fatty
aktív tag

A kártyán itt találod a progikat: Others\__@@bada_applications@@__
Kies módban nem látod ezt a mapát, állítsd háttértár módba. A programok mappa nevei nem túl egyértelmûek: a793z50710, meg ilyesmi...

[ Szerkesztve ]

(#11463) Kis@ válasza szebev (#11460) üzenetére


Kis@
tag

Nem vagyok benne biztos, de mintha rejtett mappába tenné, és valószínűleg nem is tenne jót, ha abban turkálnál :)

Szerk: Bocs, akkor fattynál az igazság...

[ Szerkesztve ]

Kis@

(#11464) mixi10 válasza DonMedve (#11457) üzenetére


mixi10
tag

Kipróbáltam, hogy aki benn van a gyórshívóba, beállítottam neki a telefon alapértelmezett csörgését, és azon csörgött és nem a gyári beállításon. Nem értem nálad miért nem megy.

Varszegig: Szerintem nem mert a belinkelt hozzászólásomra válaszolt, ott pedig ez az új volt.

[ Szerkesztve ]

(#11465) Daniel D.


Daniel D.
csendes tag

Azért a telenor nem kapkodja el a Wave bevezetését... De ha egyszer lesz, akkor legalább 50 legyen kártyásan! :))
Nem tudja valaki mikor érkezik meg hozzájuk?

Bocha: a tesztben azt írtad, hogy tudod mennyi az ára és remélhetőleg a szolgálatók normális árat adnak majd a telefonnak és nem lesznek mohók. Vagy valami ilyesmi.
A T-mobile és a Vodafone árait ismerve sikerült nem mohónak lenniük az árképzés során?

(#11466) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Halkan megkérdezném, hogy lehetséges-e függetleníteni ezt a telefont? Aki tudja a választ, megoldást, árat, hol, hogyan stb. küldjön üzenetet nekem. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11467) SirDöme


SirDöme
tag

Oda értem, hogy megrendeltem volna a telefont, erre közölték, hogy nincsen készleten.

Több boltnál is néztem és az olcsóbb helyeken nem kapható, mert nincs készleten. Ebből is látszik, milyen népszerű telefon.

Egyébként sürgethetnék a beszállítókat, mert így sok vásárlót szalasztanak el :((( Pl. ENGEM :W

SAMSUNG Wave I

(#11468) zzeN


zzeN
aktív tag

Hali!

Kies-en szeretnék belépni a Apps-ba, de azt írja ki h frissítsem újabb verzióra. Ha rányomok a frissítésre, bejön egy ablak, és 0%-ról meg se mozdul, semmit se csinál, majd kb. 1 perc múlva eltűnik az ablak. Letöröltem ezt a verziót, leszedtem a holnapon lévőt de ugyanaz:S. Régebben jó volt! Előre is köszi!

(#11469) Varszegig válasza zzeN (#11468) üzenetére


Varszegig
veterán

KIES 1.5.1.10074_45 ezt leszeded a samsung-tól és telepíted. A régi verzió nem tudja magát frissíteni, mert szar. De ezt már tudta az előző verzió is :DD

(#11470) s4hu|SyD^ válasza SirDöme (#11467) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én is felkerestem már jó pár boltot ill. szétnéztem. És gyanús, hogy az új készletek már drágábbak lesznek. Viszont, aki még 90 alatt szeretné Samsung garival megtenni az most tegye meg, mert nagyon szalad felfelé az ára. :(((

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11471) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Ez a Part Nero GSM variál össze-vissza. Honlapon válaszoltak, hogy van még bolti garival 79-ért, fekete is. Felhívtam délelőtt őket, mondta a csávó, hogy nincs már bolti garival csak Samsunggal(1 éves), de úgy 88 ezer. Most megint felhívtam őket, mondta a csávó nincs fekete, csak a szürke és 92-ért. Ez vicc komolyan... Mondtam, hogy az kicsit sok, erre mondta, hogy de holnap itt van, ja tényleg megéri, annyiból amennyiből többe kerül veszek tokot vagy memkarit. :DDD :(((

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11472) Varszegig válasza s4hu|SyD^ (#11471) üzenetére


Varszegig
veterán

fekete soha nem volt gyári garival, így ha ezt mondták, akkor kamuztak.

(#11473) DonMedve


DonMedve
addikt

Na úgyfest jó lett.nem tudom mi volt,de az egyik haverom csörgött,és a gyári hang szólalt meg.De utána kipróbáltam a nejem telójával az meg már jól szólt!Mindegy az a lényeg jó lett!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11474) s4hu|SyD^ válasza Varszegig (#11472) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

El is játszották azt, hogy én onnan vegyek is valamit.

220volt-tal valakinek tapasztalata? Gari, gyorsaság, megbízhatóság? Jó lenne találni Wave-et még 90 körül kiszállítással. Nem hajtok inkább a feketére, jobb azt elfelejteni. :DDD :(((

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11475) nyesix válasza user137 (#11396) üzenetére


nyesix
senior tag

:Y eh :O neked legalább van jelzés az események előtt, nekem nincs, csak ha kézzel állítom be.....
az kb ugyanekkora szívás, mint neked ez, na jó nem a tiéd nagyobb :(((
neked milyen sw verzió fut rajta?
az enyémen a XXJF4_XEH

(#11476) user137 válasza nyesix (#11475) üzenetére


user137
őstag

én JH3-on vagyok, Várszegig is azon van és neki jó. Egy próbát megér, ha nem félsz a Multiloadertől. :DD Igaz ott nem XCH van mögötte, hanem Kerio egy XCH interfésszel...

(#11477) Varszegig válasza nyesix (#11475) üzenetére


Varszegig
veterán

volt már többször szó róla, a jh3-ban javították ezt a bugot

(#11478) Lalee válasza Varszegig (#11349) üzenetére


Lalee
aktív tag

Köszönöm. :)

(#11479) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Most ebből honnan tudjam, hogy gyári vagy bolti garis?
http://www.220volt.hu/Samsung+GT-S8500+Wave+2GB

Kivagyok teljesen, nem lehet találni jó üzletet, jó áron, ahol minden normálisan fel lenne tűntetve... :(((

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11480) lasarus1988 válasza s4hu|SyD^ (#11474) üzenetére


lasarus1988
tag

Én a 220volt-nál vettem az Ebony Gray színű Wave-met. Az első nap hazavittem, gyorsan megtapiztam és annak rendje módján le is merítettem. Fel dugtam töltőre semmi! Még egyszer de újra semmi. Másnap vissza boltba, mondom nem működik a töltő,de USB-ről megy. Megnézi tényleg nem megy, kibont egy másik Wave-t kiveszi a töltőt, azzal működik. Odaadja és elköszöntünk.

Velem nagyon korrektek voltak, telefonon félretettek számomra egyet és délután már el is tudtam hozni.

Drágább volt mint máshol, de szerintem megérte.

A gari pedig a bolton keresztül működik, de közvetlen viheted a Samsung-hoz is!

[ Szerkesztve ]

(#11481) szupitijs


szupitijs
csendes tag

megtaláltam bocsi...

[ Szerkesztve ]

Üdv, Robi.

(#11482) Varszegig válasza szupitijs (#11481) üzenetére


Varszegig
veterán

11469-ig tekerj vissza.

egyszer legalább aki kérdez elolvashatná az aktuális oldalt :(((

(#11483) s4hu|SyD^ válasza lasarus1988 (#11480) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Közben megkérdeztem telón, és bolti gari, elviekben, de ahogy írtad akkor lehet menni Samsunghoz is.
Jelenleg nincs nekik raktáron, de a héten lesz elvileg. Utolsó próbám VIP Phone lesz. :DDD
Náluk 87-ért van 24 hónapos bolti garival Full Boxos(amit nem igazán tudom mit takar, de gondolom azt, hogy bontatlan).
Szóval felhívom a VIP-et aztán megérdeklődöm először is, garancia szempontjából nem tudom melyik fogja megérni, ill. hogy van-e náluk raktáron.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11484) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

VIP Phone is kilőve, nincs raktáron, fel is ment az ára, de amúgy se tudtak szerezni. :)
Szóval csak a 220volt-nál lesz a héten elvileg, aki tud még tippeket hol lehet 90 ezer alatt(környékén) az szóljon sűrgősen. :DDD Lehetőleg normális bolt legyen, jó garival, áttekinthető leírással(kiszállítás hogy, merre, mennyiért). :)

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11485) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Valaki segítsen már mert kitépem a maradék hajamat is.
Mi a jó francért teszi a kamera gyorsnézetekhez azokat a képeket amiket az előbb tettem fel a képek mappába háttértár módban?? Egyszerűen elfő az agyam, hogy miért oda teszi. Hiába csinálok 1 képet hiába csinálok 10 képet akkor is azokat teszi előre. Rámegyek a diavetítés mellett arra a lista nézetre vagy mire(6 v9 négyzet) akkor meg ott vannak legelől a kamera képek arra rá is tudok "bökni" akkor behozza de rámegy a visszára akkor megint a legutoljára feltett képeket hozza be. Már kezd tele lenni a hócipőm, hogyha fényképezek akkor nem a legújabbakat teszi előre, hanem amit feltettem képek mappába. :W

Más: Erre a toknak a tetejére kéne nekem valahogy egy kivezetés, hogy betudjam dugni a jacket anélkül, hogy kivenném a telót. Valakinek ötlet? Nem akartam szétbarmolni mert félek, hogy elkezd foszlani majd. Itt vannak a képek a tokról: [link][link][link]

(#11486) Varszegig válasza s4hu|SyD^ (#11484) üzenetére


Varszegig
veterán

photohallban van raktáron 99.990. Lehet hogy mnost drágának tűnik, de szerintem rövidesen ezt fogják olcsónak hívni :D

(#11487) s4hu|SyD^ válasza Varszegig (#11486) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Gondolod? :D Most így erősen egy T-sen gondolkodom, ~85 ezer Dominóban. Valahogy úgyis lehet függetleníteni. :DDD Attól félek 220voltnál is felmegy az ár amint megérkezik az új szállítmány. :(((

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11488) epokit válasza s4hu|SyD^ (#11483) üzenetére


epokit
tag

Hali! szerintem el viszed szabóhoz, vagy cipészhez, vagy ha ügyes vagy veszel a boltba(textil) luk védőpatent nem tudom a hivatalos névét de elmondod a boltba hogy ki akarod lukasztani és ne kezdjen foszlani az anyaga olyan kütyü kell neked.
(Tudod a régi dórcókon is olyan volt)

Samsung Galaxy S6 128GB edge zöld,Samsung Gear S2 Classic,Samsung Galaxy Tab S2 8.0” 4G LTE, Apple iMac13,2 - 27-Inch, Samsung Galaxy Tab S 8.4 3G/LTE, Apple Retina MacBook Pro 13" (Late 2013),Sony Z1compact,Motorola Xoom 3G,HP TouchSmart Elite 7320 All-in-One Intel Core i5-2400S 240GB SSD 16GB

(#11489) s4hu|SyD^ válasza epokit (#11488) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Félrement a válasz... :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11490) epokit válasza s4hu|SyD^ (#11489) üzenetére


epokit
tag

ok. bocsi

Samsung Galaxy S6 128GB edge zöld,Samsung Gear S2 Classic,Samsung Galaxy Tab S2 8.0” 4G LTE, Apple iMac13,2 - 27-Inch, Samsung Galaxy Tab S 8.4 3G/LTE, Apple Retina MacBook Pro 13" (Late 2013),Sony Z1compact,Motorola Xoom 3G,HP TouchSmart Elite 7320 All-in-One Intel Core i5-2400S 240GB SSD 16GB

(#11491) Jadro válasza Atomgeszi (#11485) üzenetére


Jadro
veterán

Szerintem ha valamilyen felforrósított cuccal (plö 100-as szög) áthekkeled, akkor ez az anyag nem fog foszlani. Nem lesz szépségdíjas, de erre meg megoldás lehet amit írtak előttem arról a védőgyűrű izéről. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#11492) gazfickó


gazfickó
tag

Sziasztok!

Engem az érdekelne hogy Microsoft Word dokumentumot hogyan lehetne megnyitni a telón?. Ha lehet egyáltalán? :) Választ köszi elöre is

(#11493) Jadro válasza gazfickó (#11492) üzenetére


Jadro
veterán

Olvasásra van rá program. Írásra meg fizetős a dolog, de megoldható.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#11494) epokit válasza gazfickó (#11492) üzenetére


epokit
tag

Fel rakod a dokumentumot és meg nyitja ennyi az egész.

Samsung Galaxy S6 128GB edge zöld,Samsung Gear S2 Classic,Samsung Galaxy Tab S2 8.0” 4G LTE, Apple iMac13,2 - 27-Inch, Samsung Galaxy Tab S 8.4 3G/LTE, Apple Retina MacBook Pro 13" (Late 2013),Sony Z1compact,Motorola Xoom 3G,HP TouchSmart Elite 7320 All-in-One Intel Core i5-2400S 240GB SSD 16GB

(#11495) cryingdr4g0n válasza gazfickó (#11492) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

A gyárilag beépített Picsel Viewer megnyitja. A fizetős Picsel Smart Office szerkeszti is, még a nagyobb darabokat is (pl. kb. 40 megás ppt file-lal nálam megbirkózott.).

Megelőztek :D

[ Szerkesztve ]

• Flies around shit - bees around honey •

(#11496) gazfickó


gazfickó
tag

Köszönöm szépen a gyors válaszokat :R

(#11497) Varszegig válasza cryingdr4g0n (#11495) üzenetére


Varszegig
veterán

te melyik storeban vetted meg az officet? és milyen trükkel?

(#11498) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

T-Mobile-osok a T belenyúl nagyon ebbe a telóba? Ill. ha belenyúl mibe? Frissítések ugyanúgy mennek, kiegészítők, letölthető dolgok stb.?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11499) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Sziasztok ezt láttátok? Acer Stream S110 e hardver nem rossz benne. A kinézete szerintem csúnya....

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#11500) csabám válasza s4hu|SyD^ (#11498) üzenetére


csabám
addikt

nagyon nem nyúl bele semmibe. frissitések később jönnek elméletileg. de már milliom egyszer ki lett tárgyalva----> kereső

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.