Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12051) fatty válasza Kis@ (#12046) üzenetére


fatty
aktív tag

Szerencsés vagy, neked csak klikkelgetned kell a továbbra :)

(#12052) bajusz15 válasza bexinho23 (#12047) üzenetére


bajusz15
senior tag

majd én is megnézem 0Ft-al h mit megy, de most töltöttem a kártyát 3500-tel amiből már 600Ft van, nem szívesen próbálkozok addig.. :W 2 napig fészeltem ingyé' ( vagy ki tudja, lehet fél napig se xD ) eddig is meg voltam nélküle, sztem msot is megleszek :D
még a beállításaidra én is kíváncsi lennék. Nekem: netstart, telóban T-mobile NET, a kezdőoldal a 0.facebook.com", Edge-n vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#12053) bexinho23 válasza s4hu|SyD^ (#12048) üzenetére


bexinho23
őstag

Mindenféleképp T-s előfizetés vagy kártyásnak kell lenni, Opera mini-n keresztül nem szabad, és csak erről az oldalról szigorúan--> "0.facebook.com"
Ha valamire rákattintasz fb-n, és átirányítana máshova, akkor kiírja, hogy megerősíted-e, hogy átirányítsanak-e más oldalra, ami már költségekkel jár.
Én GSM 900/1800-at állítottam be, illetve a Csomagkapcsolat-ot beállítottam. Amúgy elején én is elcsesztem a próbálgatással, és levett 490ft-ot, ami az utolsó volt a kártyámon.

Más: BSJF2 a rendszerinfó-nál a szoftver neve. (most hirtelen nem tudom hogy kell bill kombinációval előhívni, gondolom ez ugyanaz) T-s vagyok, és idegesít, hogy valamelyik divx megy, valamelyik nem. Szóval tuti kodek-hiba. De ahogy láttam újabb fw segít ezen a gondon. T-sek tudnak frissíteni? Nekünk Hol tanácsos? T-üzlet, vagy Samsung szerviz? Gondolom az utóbbi.

(#12054) lackaba válasza user137 (#12049) üzenetére


lackaba
tag

Donmedve által megadott kód jó, az nem lehet a probléma oka.Nálam is KOR.Frissités után erre ál vissza eredetileg.

[ Szerkesztve ]

(#12055) s4hu|SyD^ válasza bexinho23 (#12053) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Érdekes, mert nekem is úgy volt beállítva. :F

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12056) s4hu|SyD^ válasza bajusz15 (#12052) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Szintén úgy voltam én is, kivéve hogy átraktam 900/1800-ra.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12057) Killerlaca válasza zack (#12031) üzenetére


Killerlaca
senior tag

Nagyon Szépen Köszönjük!!
:R :R :C

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#12058) bexinho23 válasza s4hu|SyD^ (#12055) üzenetére


bexinho23
őstag

És automatikusan bejelentkezett a FB profilodba? Nézd meg a bejelentkezési felületet a "0."oldalon, hátha van valami menüpont, amire rá kell klikkelni. Lényegében ezzel a beállítással működik nekem, és "E" betűt ír ki az állapotsorban felül. Az mit jelent amúgy?

(#12059) DonMedve válasza lackaba (#12054) üzenetére


DonMedve
addikt

Ha KIES-el updatelsz,vagy Multival nem full-t csinálsz akkor megmarad a XEH.Nekem legalábbis maradt.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12060) zack válasza Jadro (#12038) üzenetére


zack
nagyúr

mp4 1500 kbit/s, AAC 192-224 kbit/s.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12061) leslieke válasza zack (#12022) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt még nem láttam. Köszi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12062) lackaba válasza DonMedve (#12059) üzenetére


lackaba
tag

Nálam nem marad meg.Mondjuk az enyém a német piacra készült DBT product kóddal.

(#12063) DonMedve válasza lackaba (#12062) üzenetére


DonMedve
addikt

Az enyém XEO!De nekem maradt. :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12064) s4hu|SyD^ válasza bexinho23 (#12058) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az az EDGE tehát normál módban van gondolom automatikusban a hálózat.

FB bejön egyből, persze a maga lassúságával és be is jelentkezik, mert el van mentve a jelszó, és igen a http://0.facebook.com az oldal.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12065) Kis@


Kis@
tag

SIKERÜLT! :)

Legalábbis eddig úgy néz ki. Szóval a Samu szervizes JF1 volt rajta. XP-re telepítettem a legújabb KIES-t és minen úgy ment ahogy a nagykönyvben meg van írva. A reload hiba nem jelentkezik, szóval úgy veszem, hogy sikerült. Ja és sikerült végigizgulnom az egészet így is, pedig már teljesen belenyugodtam, hogy holnap mehetek a szervízbe...

A lényeg, hogy a #*1234# után azt látom hogy

<SW VER>
S8500XXJH3
<CSC VER>
S8500OXDJH1

:))

Köszi mindenkinek a segítséget! :)

Szerk.: Jól emlékszem, hogy most már bekapcsolhatom az automata időfrissítést? ;)

[ Szerkesztve ]

Kis@

(#12066) DonMedve válasza Kis@ (#12065) üzenetére


DonMedve
addikt

Örülünk.Grat.!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12067) SlyChocolate válasza Bögre (#11900) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Nagyon köszönöm a segítségedet!
Végre megy a feltöltés a Picasa-ra!!!
Életmentő volt!
:D

[ Szerkesztve ]

(#12068) berendit válasza Kis@ (#12039) üzenetére


berendit
csendes tag

szia!

szerintem próbáld nyugodtan, eddig kb mindenkinek sikerült max egy kis izgalmak után. Nekem ugyan nem, mert pinkód után restartol:D de oktogon szervíznél laza egy hetet mondtak :Y :) f@sza :D

(#12069) vidékiürge


vidékiürge
tag

Sziasztok!

Hogy lehet azt megcsinálni hogy a szóköz a "@", ".com" és "." helyén legyen? idegesítő hogy "másik menüből" elérehető.

Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore *** Köszönöm, hogy nem vagy megmondóember!

(#12070) Kis@ válasza berendit (#12068) üzenetére


Kis@
tag

12065-ben már írtam a sikeremről (ami azért nagy szó mert egy hete a frissítés után csak restartolni tudott a telefon (egyébként ha kiveszed belőle a sim kártyát, akkor még csak pin kódot sem kér és folyamatosan rebootol amig ki nem veszed az aksit.)

Na szóval egyszer már megégettem magam a kies-es frissítéssel...

Ne az oktogonhoz vidd! Menj tovább egy megállót a 4-es 6-ossal és vidd be a westendbe az ottani srác kurvajófej, nekem egy óra alatt megcsinálta.

Kis@

(#12071) Gubameister


Gubameister
csendes tag

Sziasztok

Kb egy hete vagyok egy Wave boldog tulajdonosa. Mivel ez az első okos telefonom lenne néhány kérdésem ami nekem nem egyértelmű:

1, Leszedtem a Samsung Appsről egy töltöttségi kijelzőt segítő programot. A problémám az, hogy az hiába írja ki az aksinál, hogy az akkumlátor teljesen feltöltve ez a segédprogi azt írja csak 85%on van. A program hibás vagy az aksimnak lehet valami baja?

2, Bár az idő normálisan van beállítva a telómon (GMT+1) a híváslistában valamiért mindent egy órával visszadatál. Ezt mivel lehet kiküszöbölni? Beállításbeli probléma vagy tegyek rá egy frissítés és megoldja ? (Néhány hozzászólást elolvastam itt a legutóbbiak közül így némileg ódzkodom az utóbbitól).

3, Az telefon oprendszerek világa egyenlőre teljesen sötét folt számomra így lehet hülye lesz a kérdés, de: Csak az eleve Samsung Badára írt programok futhatnak a telón vagy a más rendszer alá megírt programokkal is elboldogul?

4, A telefonon is elérhető Samsung Appson kívül van máshol is elérhető a telefonhoz hozzárendelhető programok?

Azt hiszem így elsőre ennyi, köszönöm előre is a válaszokt.

Gmeister

Nokia Lumia 920

(#12072) Jadro válasza Gubameister (#12071) üzenetére


Jadro
veterán

1.: A program rossz, felejtsd el! Használd a beépítettet, az jól mutatja

2.: Kapcsold ki az automata időfrissítést, ez bug. Későbbi romban már javítva van

3.: Csak a Bada Os-re írt programok futnak

4.: Nem

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12073) s4hu|SyD^ válasza Kis@ (#12065) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Grat!

Egyébként nekem, automata időfrissítés nélkül átrakta az órát GMT+0-ra, hiába volt +1-re állítva. Vagy nektek is így volt, vagy nekem volt fordítva. Legalábbis az előző FW-vel így volt, most viszont jó az újjal ki- és bekapcsolva is. :C

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12074) Gubameister válasza Jadro (#12072) üzenetére


Gubameister
csendes tag

Köszi a segítséget. Nem számítottam ilyen gyors válaszra :) :C :C

[ Szerkesztve ]

Nokia Lumia 920

(#12075) s4hu|SyD^ válasza Jadro (#12072) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

3.: Java programok is futnak rajta. Játékok pl.

4.: Máshonnan is tudsz hozzá, windgeteket, témákat ilyen apróságokat tölteni.

Egy kis kiegészítás. :)

1.: Az a program jó lenne, ha működne normálisan, de így nem ér semmit. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12076) user137 válasza DonMedve (#12050) üzenetére


user137
őstag

na bocs, mégiscsak jó. most várok a rebootra :-o

(#12077) Jadro válasza s4hu|SyD^ (#12075) üzenetére


Jadro
veterán

Oké, igaz, de a Java a joker. :) Oprendszertől független, a kritérium hogy a készülék java képes legyen.

Widgeteket programokat máshonnan is lehet tölteni és külön felrakni. Nem kell sokat visszamenni és ott a widget ami a fórum gyors elérését szolgálja. Hibáztam bocsi. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12078) zack


zack
nagyúr

Filmek linkjeit a jogvédelem miatt kiszedték. Szóval ez a linkelgetősdi így nem fog működni sajnos. Bár aki jelentette a modker-be, kíváncsi lennék, hogy a csengőhangjai után fizet e jogdíjat. :( Gondolom előtte azért letöltötte a filmeket mielőtt szólt. :( Persze ez még nem ok arra hogy közzétegyek jogvédett tartalmat, de közel sem vagyok biztos benne, hogy nem tehetem közzé mp4 formátumban.
Mindegy...Ez a döntés született, el kell fogadni.

Mert ugye youtube-os videókat, zenéket, klippeket közzé lehet tenni a PH-n, amik szintén jogvédelem alatt állhatnak, de az senkit sem érdekel, hogy azokat is le lehet tölteni. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12079) s4hu|SyD^ válasza Jadro (#12077) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nem hibáztál, csak gondolom nem akartál 2 oldalas hsz-t írni, mert lehetne itt összefoglalni a dolgokat.

Valami changelog online nincs hogy mi változott az új FW-ben? Valami hivatalos. Miket javítottak, újdonság stb...

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12080) újhullám


újhullám
csendes tag

Eltüntek a filmek likjei!
Hová dugtátok? :((

Bocs már látom. :W

[ Szerkesztve ]

Réteskék

(#12081) s4hu|SyD^ válasza zack (#12078) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én kezdek ezzel úgy lenni, hogy amit be lehet ingyen netről szerezni tökmindegy honnan az legális, hiszen nem tesznek ellenük semmit. Nem jogvédett ennyi. (ez hogy 5 évente megmozdítják a seggüket, hogy pár gépet lefoglaljanak és hetekre rá meg visszaáll az egész az gyakorlatilag semmi) Ezen kívül kérdezem én ki ad ilyen-olyan oldalaknak akkora tárhelyet, ki az aki figyeli a le- és feltöltési mennyiségeket minden felhasználónál. Na erről ennyit.
Akár pert is nyernék... :C
Mondjuk az tény, hogy nem éppen ide valóak a filmek... :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12082) kali válasza zack (#12078) üzenetére


kali
legenda

szerintem egy gyári csengőhangot használ, ezért igen, kifizette a jogdíjat a telcsi megvásárlásával! :) a filmeket nem töltötte le, már látta azokat! :)
ilyen módon, jelen jogszabályok szerint semmilyen formátumban sem teheted közzé!
amúgy nem rosszindulatból tette, hidd el, jobb egy ilyen megelőző moderátori intézkedés, mint egy hivatalos hatósági megkeresés - az ip címed kikérése...stb - utáni variálás, amikor már nem csak te, hanem részint a fórum is érintett lehet... :U

(#12083) zack válasza kali (#12082) üzenetére


zack
nagyúr

"szerintem egy gyári csengőhangot használ, ezért igen, kifizette a jogdíjat a telcsi megvásárlásával!"

Hát...már egy 5 éves telefon is tudta az mp3 csengőhangot. Kétlem, hogy 2110i Nokia-t használnál gyári Nokia Tunes csengőhanggal. :U

"jelen jogszabályok szerint semmilyen formátumban sem teheted közzé"

Egy jogszabályt nem ártott volna linkelned hozzá. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12084) bexinho23 válasza kali (#12082) üzenetére


bexinho23
őstag

Az túlzás, hogy ilyenért bekopognak.

(#12085) kali válasza zack (#12083) üzenetére


kali
legenda

galaxy s telcsit használok, de a gyárilag a telcsin lévő csengőhangok után hivatalosan rendezve van a jogdíj, már eleve úgy veszed a telcsit - ez minden készülékre igaz!
olvasd el; link

bexinho23; azért ne tedd tűzbe a kezed...

off vége, privátban válaszolok minden további kérdésre!

[ Szerkesztve ]

(#12086) user137 válasza user137 (#12076) üzenetére


user137
őstag

naszóval, peterk kolléga is megnézte a kedvemért, nála is jó volt minden... :F

KOR preconf volt az enyémen, átraktam XEH-ra, azóta nem mászott el a naptárból semmi... és olyan, mintha minden jó lenne!! (hold your breath! :DD) reggelig egylevegővel alszom, holnap eldől az igazság...

köszönöm urak!! :R

[ Szerkesztve ]

(#12087) JMC


JMC
tag

Ez a KOR preconf érdekes dolog, sehol sem találtam nyomát a "hivatalos" listában, hogy kifiaborja.

(#12088) bal-ta válasza fatty (#12044) üzenetére


bal-ta
csendes tag

Sziasztok!

Én a megjelenés után szinte azonnal vettem magamnak egy Wave-t. Minden hozzászólást elolvastam eddig a fórumon és nagyon örömteli, hogy ilyen sokan szeretik ezt a készüléket. Nekem nem volt eddig vele semmi gondom, de nagyon bántott, hogy a Kies nem ajánlott fel soha frissítést. Valószínűleg azért, mert Franciaországból hozták nekem és a magyar nyelvet Multiloade-rel rakták rá. De ma sikerült JF1-ről JH3-ra felhozni minden hiba nélkül.

Hálás köszönet ezért fatty, DonMedve és Karma kommentelő társaimnak!!!! :R

Soha ne legyen ettől rosszabb készülékem. Nokia N97 Miniről váltottam.

Még egyszer Köszönöm a leírást

(#12089) benceclick


benceclick
csendes tag

Nekem eddig semmi gondom nincs a telóval, amire használom, azt jól tudja. Ma vettem hozzá tokot is, ez is kipipálva, viszont lenne pár kérdésem:

1. A zenelejátszóból csak úgy lehet teljesen kilépni, h a feladatkezelőben bezárom, vagy van rá más mód is?
2. A csengés típusát át lehet állítani, h mondjuk hangosodó legyen? Ha igen, hol?
3. Van még egy olyan bajom, h ha felhív vki, akkor 5-öt kicsöng, aztán bekapcsol a hangposta. Ugyanez volt az előző telefonomban is. Tehát a kérdés, h belehet-e állítani, h tovább "csöröghessek"? :DD

köszi a segítséget

(#12090) kali válasza benceclick (#12089) üzenetére


kali
legenda

- a feladatkezelő a biztos, a teljes bezárásra!
- alapban szerintem nincs ilyen funkció!
- nem telcsi, hanem a szolgáltató függvénye; van olyan átirányítás - adott esetben a hangpostára -, hogy amennyiben nem válaszolsz x idő elteltével, úgy átirányít a hangpostára!

[ Szerkesztve ]

(#12091) bal-ta válasza benceclick (#12089) üzenetére


bal-ta
csendes tag

Szia!

Csak a 2. kérdésedre válaszolok, többire már kaptál szerintem is elfogadható választ.

tehát : Beállítások-Hangprofilok ( itt kiválasztod az általad használni kívántat)-Jelzés típusa- és azon belül hangosodó dallam, vagy bármelyik azok közül, amit itt találsz.

Ja és korábban kérdezte valaki, hogy hol lehet beállítani az SMS és email jelző hangokat. A fent leírt helyen kell azokat is kiválasztani és természetesen ezek lehetnek különbözőek.
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#12092) peterk válasza zack (#12083) üzenetére


peterk
senior tag

Ne viccelj már, ez kb. olyan, mintha átmennél a piroson, majd amikor megállít a rendőr, kérnéd, hogy idézze a jogszabályt.

Ahhoz, hogy tudd, hogy egy hollywoodi film jogvédett, nem kell jogszabályt idézni, ez hogy úgy mondjam közismert, feltételezhető tény. Ahogy nem teheted meg, hogy kiírod DVD-re és elkezded forgalmazni, ugyanúgy azt sem, hogy ide feltöltöd. (Vagy máshová, és itt linkeled.) A Youtube egészen más tészta, az ottani videók mind jogvédelem nélküliek, erről a feltöltőnek kell nyilatkoznia, amikor feltölti. Így is kerül fel olyan ami jogvédett, de a youtube tesz is ellene, ezeket amint tudomására jut, eltávolítja.

Végül az, hogy te milyen filmet honnan töltesz le, vagy hogy milyen mp3-at teszel be csengőhangnak, az a te magánügyed. Te vállalod érte adott esetben a felelősséget is. Onnantól viszont, ha valahová felteszed, már nem csak a tiéd a felelősség, hanem azé is, aki megengedi, hogy megoszd - amennyiben tudomása van róla és nem tünteti el. Akár filmről, akár csengőhangról van szó. Szóval csinálj amit jónak látsz priviben, de nyíltan ne várd el, hogy a mobilarena felelősséget vállaljon azért amit csinálsz.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#12093) taschner


taschner
aktív tag

Kérdezném lehet,hogy volt már.
A négy ikonos widgetet mivel és hogyan kell csinálni?

[ Szerkesztve ]

A motorozás egy élmény!!!

(#12094) csabám válasza benceclick (#12089) üzenetére


csabám
addikt

3. ##002# ezt beütöd majd hívás gomb és minden átirányítást törölni fog és nem jelentkezik a hangposta tovább.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12095) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Azért ez a film link eltávolítósdi egy vicc!!
Mert aztán vigyázzatok mert elvisznek a böribe...... :W
A neten ezer helyen vannak ilyen linkek majd pont itt lesz belőle gond nem?!

Zack
Ha teszel még fel a filmet nekem privátba elküldhetnéd a linkeket.
Köszi. Maximum utána letörlöm ha elküldöd a törlő linkjét is.

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#12096) tybsen válasza fatty (#4514) üzenetére


tybsen
addikt

Hello,

az RSS olvasóhoz: mennyire jól használható, vannak beállítások pl. hogy milyen időközönként aktualizálja a feed-eket? Google-szinkronizálási lehetőség gondolom nincs? Ha ráklikkelsz a hírekre, akkor megmutat egy rövid kis hírt és ha ráklikkelsz, megnyitja a böngészőben? (Sajnos nem tudom kipróbálni, mert nincs - még? - wave-em ;-) Egyelőre csak gondolkodom néhány telefon között. )

Előre is köszi, üdv.

[ Szerkesztve ]

(#12097) berendit válasza Kis@ (#12070) üzenetére


berendit
csendes tag

sajna már késő... remélem legalább vmi friss cuccot pakolnak rá! majd legközelebb tuti nem ide viszem, megtanultam... westendben legalább mindg friss cuccot pakolnak fel?

üdv

(#12098) cryingdr4g0n


cryingdr4g0n
aktív tag

Tényleg valami front van... vihar egy pohár vízben ezekért a linkekért... ha egyszer tudjuk, hogy itt ez a szabály, akkor intézhető lenne máshogy is, pl. a két Wave-es fórum valamelyikén, itt diszkrét utalást téve rá. Az uszodában mindenki belehugyozik a vízbe, de a trambulinról nem szokás.
A másik oldala, hogy a f.szom legyen a sírbalógató kötele annak, aki ilyesmiért szalad a modikhoz.

On- felkerült egy -ugyan fizetős és csak angolul tudó- proggi az appsra, tud hangtárcsázást, néhány hangparancsot, meg felolvassa (az angol nyelvű) maileket, diktálni lehet neki SMS-t, mailt, stb.
Hál'Istennek jött egy új vuvuzela program is, már éppen kezdtem hiányolni, mivel még csak az összes Bada program 98%-át teszik ki, és az nagyon-nagyon kevés. Esetleg valaki nem akar írni egy vuvzela widgetet is? :@ :W

• Flies around shit - bees around honey •

(#12099) zack válasza Killerlaca (#12095) üzenetére


zack
nagyúr

Bocsi, de ezt így nem vállalom hogy mindenkinek egyesével küldöm el a linkeket. Így is sok idő, úgy meg sokszorosa lenne, mivel nem 1-2 helyre kellene privátot küldenem filmenként. Találjatok helyet ahova fel tudom rakni, mert egyesével nem szeretném mindenkinek elküldeni. :R

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12100) scapegt válasza Kis@ (#11976) üzenetére


scapegt
senior tag

SW VER: S8500XXJF1

CSC VER: S8500OXDJEF

Szoftver: 1006021308LISXXJF1

A KIES a legfrissebb (pár napja szedtem le), de a verziószámát nem tudom, mert nem otthonról írok.

A gépemen 64bites Win 7 van.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.