Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12801) theomo válasza Bukoba (#12800) üzenetére


theomo
tag

Nekem is vodás van, nem változtattak semmit, nem venni észre, hogy vodás.
Egy ketten panaszkodnak erre is arra is, szaggató film, stb, nekem semmilyen problémám nincs vele, ha választani kellene a jelenlegi kínálatból ismét megvenném, nem bántam meg. Az elérhető legjobb hardver ketyeg benne szerintem ez mindent elmond a programok meg majd alakulnak idővel.

[ Szerkesztve ]

Teomo

(#12802) leslieke válasza kali (#12798) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tudom mi a 2 szám közti különbség, csak szövegértelmezési problémáim vannak. :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12803) Bukoba válasza theomo (#12801) üzenetére


Bukoba
tag

Köszi a gyors választ.

(#12804) tzolta


tzolta
tag

Mi a véleményetek, FM transzmitter használható hozzá? (nokia)

(#12805) Varszegig válasza theomo (#12801) üzenetére


Varszegig
veterán

én igaz független firmes vagyok, de nem vennék mást én sem. Ma olvastam, mit várhatunk a Nokia N8-tól. Hát szegény Nokia megint bukó lesz szerintem, megint évekkel vannak a többiek mögött. És a bada még hagyján nekik, az még csak most indul, de az androidos sereg kinyírja őket.

(#12806) leslieke válasza Varszegig (#12805) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

androidos sereg = klónok háborúja :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12807) tzolta válasza Varszegig (#12805) üzenetére


tzolta
tag

Nem lesz annyira gáz a N8 szerintem. Igaz hardveresen gyenguska meg szerintem nem is túl szép a hátulján a kamera-hegy miatt, de a támogatottsága nagyon jó. Én nokiáról váltottam samura... és nagyon örülök ennek, de bizony néhány dolog nagyon hiányzik a szolgáltatásokból. Remélem a bada hamar utoléri ezekben is.

Sosem felejtem el mikor a nokiák, utoljára az X6 után bekapcsolatm a kicsikémet... majdnem seggest dobdtam annyira szép és gyors volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#12808) Belgarath válasza tzolta (#12807) üzenetére


Belgarath
csendes tag

A Samsung biztos "nyomni" fogja a Bada-t, elég sok időt és pénzt belenyomtak.

Samsung Galaxy S

(#12809) tzolta válasza Belgarath (#12808) üzenetére


tzolta
tag

Ebben bízom én is! Nagy bátran beleugrottunk a badába...
Mondjuk ez is nagyon jó, felfedezni a benne rejlő lehetőségeket, szépségeket!

Ahh milyen költői voltam :R

(#12810) Varszegig válasza tzolta (#12807) üzenetére


Varszegig
veterán

ilyen kijelzővel, ilyen hw-rel kijönni 2010 végén? nevetséges, az I8910 tudta mindezt 2009 első felében!! most attól kéne elájulnunk, hogy multitouch lett a symbi? 2010 végére? aztamindenit! kinetikus scroll? de a névjegyzékben még mindig nem sikerült megoldani ezt az irtózatos nehéz feladatot? Hogy lehet 3 asztal? 3???? Úsztatni nem lehet. Az asszony 50e ft-os monte-ja mindezt tudja. Kinek fogják ezt eladni? Pár fanatikusnak, oszt jónapot.

[ Szerkesztve ]

(#12811) Belgarath válasza Varszegig (#12810) üzenetére


Belgarath
csendes tag

Ráadásul pofátlan áron..

Samsung Galaxy S

(#12812) Belgarath válasza tzolta (#12809) üzenetére


Belgarath
csendes tag

Ingyenesen tesztelünk, mint a Droidosok :DD

Samsung Galaxy S

(#12813) theomo


theomo
tag

Aszongya a Samsung magyarországi üzletágvezetője a Telekom című újságba, hogy cél az első hely a mobilok piacán, addig amíg azt el ne mérik meg sem állnak és nagy hangsúlyt fognak fektetni a Badára is, bár Magyarországon a prémium és fizetős alkalmazások csak év vége felé várhatóak.

Teomo

(#12814) tzolta válasza Varszegig (#12810) üzenetére


tzolta
tag

Igen ebben egyetértek Veled! Nem a semmiért váltottam!
A nokia nagyon elk..ta ezt az egészet. Mikor elkezdték beharangozni a s3 verziót meg a n8-at az már rég volt. Ha akkor kiadták volna, talán visszakerültek volna az élre. Talán! Ehelyett még tesztelgették 1 évig oszt mégse jó. Aki megveszi, szerintem még többet szív vele mint mi a badával.

Ja, igen! Amit először mondtak ár, az már a 1,5-szeresére nőtt!

[ Szerkesztve ]

(#12815) leslieke válasza theomo (#12813) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Már ez is valami. Jobb, mintha azt mondta volna, hogy nem is lesz.
Még valami eladási statisztikát jó lenne tudni, hogy itthon mennyit adtak el a Wave-ből.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12816) theomo válasza Varszegig (#12805) üzenetére


theomo
tag

Olyan vastagon nem értek, hozzá de korábban volt egy-két jó telója a Nókiának ez vitathatatlan, csak aztán megálltak a fejlesztéssel vagy rossza irányba mentek, nem tudom. Nekem is volt sőt van is Nokiám, bár nem okos telefon, de a maga nemében és idejébe odabaszós telefonom 8800 Sirocco, illetve a wave-re is Nokiáról váltottam. Biztos, hogy van olyan amit nagyon jól tud a Nokia, de van olyan is amit nagyon jól tud a Wave!
Szerintem az elért eredmények tükrében üldögélt a babérokon a Nokia, most meg azt fogja észre venni, hogy lekörözik. Így járt annó a Ericcson is.

Teomo

(#12817) theomo válasza leslieke (#12815) üzenetére


theomo
tag

Erről nem szól az interjú, de valahol olvastam, hogy világszinten 10 milla a tervezett értékesítés 2010 évben.

Teomo

(#12818) cryingdr4g0n


cryingdr4g0n
aktív tag

Úgy néz ki, tök normálisak a Route 66-nél. Írtam nekik, hogy nem sikerült weben a lifetime liszenszet megvenni (a szerver visszautasította a fizetést), míg mobilról sikerült ugyanazzal a hitelkártyával, de ott benéztem, és csak éves liszenszet tudtam venni, és kérdeztem, hogy át lehetne-e tenni élethossziglanira? Úgy fest, hogy igen, mert azt írták, hogy ahhoz hogy segíthessenek, kell az IMEI számom. Ha ez összejön, nagy pirospont nekik :)

• Flies around shit - bees around honey •

(#12819) kuato


kuato
tag

Srácok!

Motorola S9 HD Bluetooth fülest próbáltátok már Wave-vel?
Vagy úgy egyáltalán milyen lehet ez a füles? Ismeri valaki?

Kösz :R

kuat0

(#12820) s4hu|SyD^ válasza leslieke (#12815) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Szerintem nagyon jó itthon az eladásuk, mert mikor 2 hete próbáltam venni telót 4-5 helyet kellett megkeresnem, hogy valahol legyen raktáron. Viszont nagyon sokan választják a SGS-t is mivel jobban bíznak az Androidban(és azért a kijelző mérete sem mindegy), de ez majd kiderül. Bízok abban, hogy a BADA egyre csak jobb lesz minden új frissítéssel. Nekem, mint mezei nem üzleti felhasználónak is hiányoznak dolgok a magból, de remélem orvosolni fogják őket ill. beleraknak egy csomó újítást, amivel jobban kezelhetőbb, személyre szabhatóbb lesz a rendszer.

(A Samsung-tól mikor jön meg ez az aktiválós e-mail, hogy regisztráltam a telefonom? Még mindig semmi... :F )

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12821) Jadro válasza s4hu|SyD^ (#12820) üzenetére


Jadro
veterán

"azért a kijelző mérete sem mindegy"

Én pont ezért vettem Wave-et. :) (Na jó nem csak ezért, de nekem az SGS túl nagy.)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12822) s4hu|SyD^ válasza Jadro (#12821) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Értettem itt ez alatt a dokumentumok jobb nézhetőségét vagy a böngészést.
Személy szerint én is jobban szeretném a nagyobb kijelzőt, de lehet ez csak azért van, mert én ilyen "nagy" PDA méretre számítottam, sőt elsőre kicsinek tűnt ez, de rá kellett jönnöm, hogy ez bizony elég nagy, de pl. a QWERTY billentyűzethez kell is a nagy kijelző, ha már teljes érintőképernyős. Én ezzel a Wave-el teljesen meg vagyok elégedve, gyönyörű a képe, nekem, aki újonnan lépett be az okos-telefonok és érintőképernyők világába még a mai napig hihetetlen, hogy ilyen gyönyörű képe lehet egy telefonnak.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12823) tzolta válasza Jadro (#12821) üzenetére


tzolta
tag

Én is nézegettem az SGS-t de szerintem is nagy meg anyagra is rosszabb a wave-nél. Bár biztos meg tudám szokni. :DD

A Samsungos reg nekem pár perc alatt a címemen volt!

cryingdr4g0n: Mi a véleményed a R66-ről?

[ Szerkesztve ]

(#12824) s4hu|SyD^ válasza tzolta (#12823) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Lehet akkor újra kell csinálnom a reget. Estig várok hátha.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12825) csabám válasza tzolta (#12823) üzenetére


csabám
addikt

milyen samu regről is van szó?:)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12826) tzolta válasza csabám (#12825) üzenetére


tzolta
tag

Samsung.hu a 2 hónap plusz gariért, meg a samsung mobile.hu... azt nem tudom mire jó :)

A social hub regisztráció miatt kellett a samus reg de nem működik, nem enged regisztrálni a Sh-n. :((

(#12827) Jadro válasza s4hu|SyD^ (#12822) üzenetére


Jadro
veterán

"nekem, aki újonnan lépett be az okos-telefonok és érintőképernyők világába"

Nem mondhatjuk hogy alul kezdted. :) Egyébként igen, az is számít mire mennyit használod. Sok gépelésnél kijön a nagyobb kijelző előnye. Stb stb. A két készülék közt van elég különbség én igazából csak a kijelző méretét illetően írtam.

csabám: my.samsung.hu Beregisztrálsz és kapsz +2 hónap garanciát a készülékre.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12828) DonMedve válasza tzolta (#12826) üzenetére


DonMedve
addikt

Mivel még nem vagyunk támogatottak. :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12829) kali válasza csabám (#12825) üzenetére


kali
legenda

(#12830) mrmegtette


mrmegtette
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, ismert e a probléma, hogy egyes fw verzióknál nem müködik a GPS. Bada 1.0 xxJEE verziójú az enyém, Photohallban vásárolt. Sajnos 64 bites a windowsom és azon nem megy a Kies, de ha tuti, hogy egy új fw megoldaná a problémám akkor telepítenék 32-es verziót. Igazából semilyen programban sem müködik, sem R66, My location de még a letölthtö progik sem látják. (GPSStatus, Geochaching) Örülnék ha nem hardveres lenne a hiba.

Elöre is köszi!

(#12831) tzolta válasza mrmegtette (#12830) üzenetére


tzolta
tag

Én is PhotoHallban vettem két hónapja JEE sw-vel. A GPS azonnal használható, de először elég sokáig kell várni mire jelet talá lönmagában. Ha bekapcsolod a kiegészítő GPS-t akkor 1-2 perc. De ezeket is már kitárgyalták sokan, használd a keresőt.
A kies többeknek működik w7 64-en sokaknak nem. Nekem w7 32-es van és tökéletesen működik, a régebbi hozzászólásokkal ellentétben.

Ennek a telefonnak lelke van! :R

[ Szerkesztve ]

(#12832) s4hu|SyD^ válasza Jadro (#12827) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hát úgy szoktam ezzel lenni, hogy most összegyűlt rá és akkor vegyem a legjobbat, ami kihozható abból a keretből, bár így is sokat buktam rajta sajnos, pont beleestem az áremelkedésbe. Abból a pluszból pont tudtam volna venni mem karit és tokot, szóval így várnom kell. :(((
Viszont ahogy látom megérte. Előtte LG szétnyitható színes volt, de azt gyorsan megette az építőipar, meg el is áztattam és az aksi meghalt. Nokia 3310-est használtam, ami a mai napig az egyik legjobb strapabíró-képességű. :DDD Nem vagyok ilyen telefonbuzi, de ebbe beleszerettem, nyögve nyelősen is, de azt a plusz 10-15 ezret rátoltam az áremelkedés miatt. Remélem azért sokáig nem kell telót cserélnem.
De ahogy majd kezd kiforrni a Bada szerintem csak egyre jobb lesz. :)

@mrmegtette, tzolta: Kies Win 7 64 biten nálam tökéletesen fut, egyes részeknél beakad, de pl. én FW-t is gond nélkül frissítettem. Igaz én függetlenül vettem netről.

Kérdésem, hogy ha elindítom a navigációt akkor onnantól kezdve számolja a 30-31 napot?
És ugye ehhez nem kell mobilnet, szóval nekem, mint Domino kártyásnak ez egy fillérembe se kerül? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12833) Varszegig válasza mrmegtette (#12830) üzenetére


Varszegig
veterán

Megy 64 biten a kies, és a gps sem firm függő, bár a JEE elég régi, a JH3 jobb:)

(#12834) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Na második regisztrációra működött a +2 hónap Samsung gari. :P :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12835) leslieke válasza theomo (#12817) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A tervezett 10 millát én is olvastam, sőt azt is, hogy már bőven 1 millió felett vannak.
Az itthoni eladási mennyiség azért lenne érdekes (a kíváncsiságon túl), hogy mennyire látnak fantáziát kis hazánkban az SH és a fizetős appok elérhetővé tételében. bár az is lehet nem is ez fog dönteni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12836) DonMedve válasza leslieke (#12835) üzenetére


DonMedve
addikt

Pedig számíthatsz rá!! :((

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12837) Bukoba válasza theomo (#12801) üzenetére


Bukoba
tag

Mégegy kérdés. mennyire stabil a wave, tapasztalt már valaki fagyást, szoftver újraindulást? Köszi.

(#12838) leslieke válasza Varszegig (#12833) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

JEE-vel sincs semmi baj, JH3 még nem hozott annyi újítást. Majd talán az 1.1 verzió.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12839) tzolta válasza s4hu|SyD^ (#12832) üzenetére


tzolta
tag

Csak azért írtam mert régebben többen panaszkodtak, hogy w7 64 alatt nem működött. Nálam kezdettől fogva szépen megy w7 32 alatt a kies is és az fw is.

A 31 nap az az első navigáció használattól indul, ha csak térképet nézegetsz akkor azt nem számolja. 31 nap leteltével már nem működik :((
Tudod használni net nélkül csak lassabban talál jelet.

(#12840) s4hu|SyD^ válasza tzolta (#12839) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Kipróbálom ezt a térképes dolgot. Szóval ez azt jelenti, hogy ha belövöm, akkor mutatja a helyzetemet és ha mozgok azt is hogy merre, viszont ha belövöm a navit akkor mutatja a tervezett útvonalat is stb. Kereshetek, beállíthatok stb.?
Ha pedig csak a térképes GPS-t használom az végülis egy ingyenes helymeghatározás, ha úgy nézzük.

Ez a "Szinkronizálja a licencet?" lenne a kérdés arra, hogy megkezdem a 30-31 napom? :D
Nem akarnám elhasználni még.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12841) mrmegtette


mrmegtette
tag

Köszi a gyors helpet! Annyit még kérdeznék, melyik progiban várakozzak? Settings/Connectivity/Location/My location?

Még pár gondolat. Az, hogy egyeseknél müködik 64 bit alatt, egy dolog. Nálam sajna nem és a hivatalos állásppnont szerint sem.
Szerintem elég necces dolog olyan szoftverrel frissíteni egy 100K-s készüléket ami instabil, vagy csak én vagyok bátortalan?! :F

(#12842) s4hu|SyD^ válasza mrmegtette (#12841) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Legújabb Kies-t próbáltad?

Egyébként Samsung szervízben is felrakják rá a legújabb FW-t ingyen.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12843) tzolta válasza s4hu|SyD^ (#12840) üzenetére


tzolta
tag

Igen, szépen mutat mindent alapból. Csomó mindent le tudsz tölteni wifin, mobilneten ill a R66 pc-s szoftverén keresztül a mobilodra. Mindent használhatsz, csak a navigálást nem. Amint elkezded használni a navit, onnantól kezdve számol.
Abban nem vagyok biztos hogy a szinkronnal aktiválod-e.

(#12844) s4hu|SyD^ válasza tzolta (#12843) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Oké, köszi, akkor az R66 progit töltöm is a gépre + mindent ami van hozzá. :)

Erre a szinkronizálásra valaki másnak valami ötlete?

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12845) tzolta válasza mrmegtette (#12841) üzenetére


tzolta
tag

Igen, próbálhatod ott is, meg az appsban is van letölthető gps státusz progi, ill a R66-ban is elkezdheted miután töltöttél rá ingyen térképeket. Menj ki szabad térre, többen azt javasolják. Kiegészített gps-sel nekem az ablakból is egyből talált jelet. Ha nincs kig.gps akkor akár 20 perc is lehet míg jelet talál először, utána már gyorsabb lesz.

Így kezdésnek nem ajánlanám hogy nekiállj! Páran megszívták, bár nem feltétlenül a szovtver miatt, hanem kísérletezgetés miatt. :DDD Ha mindenáron frissíteni akarod, menj el egy samsung szervízbe, az a biztos.
Hozzátenném, nem sokkal jobb szerintem a legújabb szoft JH3 mint a JEE volt. Kicsit talán még gyorsabb, van ékezetes karakter van telón frissítés ami még nem működik. Most már jó az időfrissítés is meg talán az activesync is megy.

[ Szerkesztve ]

(#12846) s4hu|SyD^ válasza tzolta (#12845) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Tegyük, hozzá, hogy az R66-hoz mem kártya kell ahogy látom. Háttértár módban nekem nem látja a mobilt a PC program. :F

Nem igazán értem én ezt az egész GPS rendszert. :F

Simán jó lenne, ha egyébként az ilyen időjárás, hírek stb. ingyen hozzáférhetőek lennék manapság. :)

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12847) Quasi_modo válasza s4hu|SyD^ (#12846) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Háttértár módban nekem nem látja a mobilt a PC program.
Ez szerintem máshol is így van.

valami

(#12848) tzolta válasza s4hu|SyD^ (#12846) üzenetére


tzolta
tag

Igen, az kell hozzá (bocsi azt hittem az tiszta) és háttértár módban kell csatlakoztatni. a mem.kártyára ment minden plusz dolgot amit letöltesz hozzá.

Én mielőtt csatlakozom, bezárok minden programot. Rádugom a telót, kiválasztom a megfelelő módot és szépen csatlakozik.
Ha kiest akarom használni, ugyanígy járok el, és minden OK.

[ Szerkesztve ]

(#12849) s4hu|SyD^ válasza tzolta (#12848) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Most már tiszta, hogy a Súgó írta. Be kell szereznem egy mem karit ahogy lesz pénzem rá. :DDD Nem is csak ezért... :)

Valaki tud egy jó 8 gigás memkarit ajánlani? (remélem akkora már elég lesz, zenéknek, képeknek, játékoknak :DDD )

Aránylag olcsó, gyors és megbízható legyen. :)

Azon kívül még mindig keresem azt az oldalt, ahonnan tokot+mem karit lehetne rendelni, mert sajnos külön-külön nem igazán érné meg. Több lenne a postaköltség, kiszállítási díj. :D

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12850) tzolta válasza s4hu|SyD^ (#12849) üzenetére


tzolta
tag

HAJRÁ! :C
Mindenképpen érdemes, sőt KELL mem.kari hogy ki tudjad használni... filmek zenék stb.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.