Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12951) Rike válasza DonMedve (#12949) üzenetére


Rike
tag

kossz akkor bizom benne! csak mert ezt a fajlt akarom aztan beletenni a kovetkezo samuba es jo lenne ha minden megmaradna!

Bender's humor by Microsoft Joke

(#12952) s4tch válasza Karma (#12950) üzenetére


s4tch
veterán

Bada dev fórum?

(#12953) F-ECT$ válasza DonMedve (#12949) üzenetére


F-ECT$
titán

Törökország / Marmaris. Nagyon jó volt: jó időnk volt, szép a környezet, és mivel mindig fújt egy kis szellő, ezért nem volt elviselhetetlen a nap sem.

Bár volt Wifi (és jól is működött), nem volt erőm fórumozni, így most kell behoznom a lemaradást.

Dive ever, work never.

(#12954) krysztyan


krysztyan
tag

Sziasztok

Felraktam a telóra a nimbuzz programot. Az első elindításnál regisztrálni kell oda? Vagy ott hol lehet kiválasztani, hogy msn, vagy skype kell?

Köszi, hali

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#12955) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

Sziasztok.

Valaki vásárolt már a GSM Home boltból, illetve volt vele vagy hallott róla valami tapasztalatot?

http://gsmhome.hu/samsung-s8500-wave.gsm Mert itt 24Hónapos EU-s garival csak 86900Huf..... ami elég jónak tünik.

Egyébként az EU-s gari az Samsung lenne szerintetek?

(#12956) Belgarath válasza B.Ricsike (#12955) üzenetére


Belgarath
csendes tag

Szerintem akkor gyártói garancia szerepelne a leírásban. De valaki ezt biztosan jobban tudja nálam :)

Samsung Galaxy S

(#12957) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Nektek is melegszik a telefon 10 perc játék után?

(#12958) Rike válasza B.Ricsike (#12955) üzenetére


Rike
tag

pont nemreg beszeltem veluk egy masik keszulek miatt! nem az eu garancia az sima szar boltit jelent de az eu jobban hangzik! a hires magyar gari ami szep nemzeti szinekben is fel van tuntetve na az a gyari gari! csak manapsag a Magyar szoval mindentjobban el lehetadni:)
en anno az origo gsmnel vettem es naon jo a telcsi:)

Bender's humor by Microsoft Joke

(#12959) tombor


tombor
csendes tag

Ahogy látom sokaknak fontos a megfelelő tok, mint ahogy nekem is.
A képen a feleségem által készített mágneszáras, régi farmerokból wave-re szabott, gyönyörű és tökéletesen használható műalkotásai láthatók. (A háttérképen épp nekem varrogat.)
Emberek! Nősüljetek!

[ Szerkesztve ]

(#12960) HaKo válasza krysztyan (#12954) üzenetére


HaKo
aktív tag

Itt kell regisztálni: [link]

(#12961) cryingdr4g0n válasza krysztyan (#12954) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Jól mondod, először a Nimbuzz-ba kell regisztrálni. Akár az asztali PC-den is megteheted, a nimbuzz.com-on. Utána pedig felveszed a kívánt fiókokat (msn, skype, gtalk, stb.) Settings > Communities, a java proggin belül, itt tudod hozzáadni a fiókokat.
De a háttérbe téve a Nimbuzz nem fut (szétkapcsol). Csak egy olyan trükkel, amit korábban leírtam, de most nincs időm visszakeresni, sorry :)

• Flies around shit - bees around honey •

(#12962) Kis@ válasza tombor (#12959) üzenetére


Kis@
tag

Gratulálok!!! :)

A tokhoz is. ;)

Kis@

(#12963) tombor


tombor
csendes tag

És még egy:

(#12964) tombor válasza Kis@ (#12962) üzenetére


tombor
csendes tag

Köszi :DD

(#12965) cryingdr4g0n válasza NeRo28 (#12957) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Komolyabb játékoknál igen (a 3D-sekre gondolok, pl. NFS)

"Emberek! Nősüljetek!" (- egyetértek! Ha jól sikerül, boldog leszel, ha nem, akkor filozófus. Én filozófus lettem :D)

• Flies around shit - bees around honey •

(#12966) leslieke válasza tombor (#12959) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ötletes és biztosan egyedi. Grat!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12967) krysztyan


krysztyan
tag

Köszi a segítséget! :R

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#12968) Jadro válasza tombor (#12959) üzenetére


Jadro
veterán

Klassz tokok! Megrendelésre is dolgozik? :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12969) Belgarath válasza tombor (#12959) üzenetére


Belgarath
csendes tag

Gratula :C

Samsung Galaxy S

(#12970) leslieke válasza NeRo28 (#12957) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak NFS-nél tapasztaltam, a többi játékhoz több idő kell, hogy elkezdjen melegedni. Az egyszerű játékoknál még egyáltalán nem jelentkezik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12971) Karma válasza s4tch (#12952) üzenetére


Karma
félisten

Biztos nem. A Forum Nokiarol (fejlesztoi oldal) is elzavarjak az embert, ha a keszulekekrol beszel.

“All nothings are not equal.”

(#12972) István100


István100
tag

S.O.S.
Újoncként kérném valaki segítségét. A Kies-sel van problémám.
Sokszor nem akar kapcsolódni a pc a telóval ill. a pc látja a telót és semmi több. Ilyenkor telo ki-bekapcs és ez néha segít, de előfordul, hogy az aksit is ki kell vennem. Ha létrejött a kapcsolat azonnal megszakad, ha valamiért a telóban valamilyen műveletet végzek. Utána meg kaphatom ki az aksit is. A Samsungnál (telefonos ügyfélszolg.) chip hibára következtettek. A T-mobile-nál a hétvégén visszacseréltettem a telefont is. Most már kiderült, hogy feleslegesen. (Talán nem mennek tönkre.) Tud erre valaki valami megoldást. Nem valószínű, hogy két vadiúj teló is rossz lenne. Mit csinálok én rosszul?

(#12973) leslieke válasza István100 (#12972) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Indítsd el a Kiest, bal felső sarokban bökj a Kies ikon, majd illesztőprogram helyreállítása.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12974) vendingo válasza B.Ricsike (#12955) üzenetére


vendingo
veterán

MG gari: Magyarországról származó gyári garis. (Gyári független, logo mentes)

EU gari: Európai országból származó bolti garis. (előfordul, hogy szolgáltatói logo is van rajta)

AS gari: Ázsiai országból származó bolti garis. (gyakran vannak cirill betűk a gombokon, esetleg szolgáltatói logo)

US gari: Amerikai, csak kipróbálási/megtekintési garancia. (előfordulhat rajta szolgáltatói logo)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12975) p87 válasza tombor (#12959) üzenetére


p87
senior tag

Szép és ügyes munka, de én a mágneszárat elfelejteném.
Felhasználói könyv végén le van írva, hogy nem szabad mágneses tokokban tárolni.
Nem tudom mennyire lehet káros az is lehet egyáltalán nem, de jobb nem játszani az ördöggel.

[ Szerkesztve ]

(#12976) F-ECT$ válasza p87 (#12975) üzenetére


F-ECT$
titán

Iránytű nem szereti: ki is írja, ha zavart érez az erőben :) Hogy ezen kívül okoz-e (maradandó) gondot, azt nem tudom.

Dive ever, work never.

(#12977) DonMedve válasza F-ECT$ (#12953) üzenetére


DonMedve
addikt

Örülök!Képeket dobhattál volna pedig Törökből!

tombor:Én is nős vagyok+ 5 gyermek apja. :K

cryingdr4g0n:Van igazság abban amit mondasz.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12978) spy80


spy80
csendes tag

Sziasztok,

Nekem ott gondom van, hogy letöltöttem az samsungapps-ről a kies-t pc-re és az installálás 3. lépésénél ezt írta ki, hogy "Cannot access the file server, Please check network settings". Angol nyelvű forumon is láttam ezt a hibát frissen, de nincs rá válasz.
Köszi előre is.

(#12979) cryingdr4g0n válasza Karma (#12950) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

"Nem ismer valaki valami feedback lehetoseget, ahol a Waverol panaszkodni lehetne?"
Amikor a 2 hónap garihosszabbítást csináltam, ahol regisztrálni kell hozzá, ott van egy ilyen feedback ablak, aztán hogy azt egyáltalán olvassa-e valaki kompetens... Szerintem mintha a lónak zongoráznánk, de azért szétpanaszkodtam magam... ha már a véleményemet kérdezték... :D

• Flies around shit - bees around honey •

(#12980) cryingdr4g0n válasza DonMedve (#12977) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

"cryingdr4g0n:Van igazság abban amit mondasz."
Azt hiszem, Arisztotelész mondta, én csak parafrazeáltam:D

• Flies around shit - bees around honey •

(#12981) leslieke válasza spy80 (#12978) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam ezt akkor írta, ha be volt kapcsolva a proxy.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12982) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Vennék egy TakeMS class4 16 GB micro SDHC kártyát. Ez jó lesz a telcsibe vagy inkább másik fajta lenne jó?

Romani ite domum.

(#12983) Varszegig válasza István100 (#12972) üzenetére


Varszegig
veterán

Ha létrejött a kapcsolat azonnal megszakad, ha valamiért a telóban valamilyen műveletet végzek.

Ezt nem teljesen értem. Ha KIES kapcsolatban vagy, akkor nem piszka a telefon. Vagy nem jól értelek?
Azt meg végképp nem értem, miért kell kivenni az akksit? Mi a kies verziód, oprendszered, firmed?

(#12984) István100 válasza leslieke (#12973) üzenetére


István100
tag

Köszi Leslike! Sajnos a hiba fennáll igyis. Folyamatosan keresi a kapcsolatot, de nem jön össze. Kihúzom az usb kábelt és az segít. Egyelőre. Állati idegesítő. Nokiám volt eddig, Az ő programjukat használtam és az nem vacakolt, prímán működött. Az még rendben van, hogy ne nyúkáljak a telóhoz, ha a pc-én is csinálok vele valamit, de miért nem kapcsolódik vissza?

(#12985) Kis@ válasza spy80 (#12978) üzenetére


Kis@
tag

Légy türelmes. Ez szerver oldali hiba (legalábbis amikor nekem írta ki ezt, akkor az volt), ne aggódj próbáld meg később. Ha folyamatosan fennáll a probléma (több órán keresztül), akkor a saját házad táján próbálj megoldást találni (tűzfal és proxy beállítások okozhatnak ilyet).

Kis@

(#12986) leslieke válasza István100 (#12984) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mi a kies verziód, oprendszered, firmed?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12987) István100 válasza Varszegig (#12983) üzenetére


István100
tag

Tegnap töltöttem le az új verziót 1.5.0.10074_45
Tudom nem vagyok egy "programozó", de totál hülye se. A telóban nem találtam olyan beállítást, amit esetleg változtatni lehetne, kellene. A pc-én meg nem hiszem, hogy bármit kellene.

(#12988) István100 válasza leslieke (#12986) üzenetére


István100
tag

Az oprenszer XP a Kies meg a legújabb.

(#12989) Tucobe


Tucobe
tag

Sziasztok! Msn progit lehet futtatni a készüléken? Köszi :)

(#12990) leslieke válasza István100 (#12987) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Annál van újabb is: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12991) DonMedve válasza Tucobe (#12989) üzenetére


DonMedve
addikt

Natív MSN nincs.Utalk,vagy Palringo.

István100:1.5.0 nem a legújabb.1.5.3 a legújabb.Parancsolj

leslie:Gyorsabb voltál de nem jó a linked. :P

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12992) Tucobe


Tucobe
tag

Köszi :)

(#12993) Varszegig válasza István100 (#12987) üzenetére


Varszegig
veterán

annál még az 1.5.1 is sokkal újabb. Az 1.5.3 meg pláne:)

(#12994) István100 válasza leslieke (#12990) üzenetére


István100
tag

Le fogom tölteni. Szerintem azért a gépemen lévő verziónak is működni illene. Másnál miért jó?

(#12995) István100 válasza Varszegig (#12993) üzenetére


István100
tag

Köszi! Töltöm és beszámolok az eredményről.

(#12996) tombor válasza p87 (#12975) üzenetére


tombor
csendes tag

Minden telefonhoz oda van írva, de még semmi gondom nem volt vele, bár a 6500 billentyűzárját állandóan bekapcsolta, ha közvetlenül a képernyőhöz nyomtam.
Wave-re semmi hatás, már egy hónapja tesztelem.
Ez csak sztem. ilyen kötelező figyelmeztetés lehet.
Amúgy ezek a mágneslapocskák olyan furmányosak, hogy csak az egyik oldaluk mágneses, ill. két réteg vastag farmer van alattuk, szóval a telót egyáltalán nem mágnesezik.

(#12997) leslieke válasza István100 (#12994) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én ritkán használom a kiest, így nem tudom másnál miért jó.
Nekem többségében elég a háttértár mód is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12998) leslieke válasza DonMedve (#12991) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A link jó, csak a link beszúrást rontottam el. :W

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12999) ZCoyote válasza ZCoyote (#12982) üzenetére


ZCoyote
őstag

Már megvettem, köszi :(

Romani ite domum.

(#13000) bexinho23


bexinho23
őstag

Na ma kicsit felhúztam magam. Felkerestem a tatabányai samsung szerviz üzletet, amiből a megyében csak 1 van. El is mentem ma nagy reményekkel, elmondtam a nyűgömet/bajomat, hogy van-e rá lehetőség egy hivatalos fw. rátolni a telefonra, mire a srác azt mondta, sajnos ő ilyennel nem foglalkozik, Pestre feltudja küldeni, de az 1 hét legalább, mert egy héten csak 1x jön a samsungos.
Ez igen szomorú, mert egy megyeszékhelyen 2010-ben ez nevetséges. Felküldeni nem fogom, mert akkor egyszerűbb és gyorsabb egy rögtönzött mozizással egybekötött pesti körútba befűzni a szervizlátogatást, de az úgymond már nem lesz ingyenes szolgáltatás.
1 hetet viszont nem akarok várni, hogy a T-s fw-emes telefonom visszaküldik úgy, hogy nem tettek rá mégse semmit.
Ezek után remélem, hogy ha jön a Bada 1.1, akkor az letölthető formában fog megérkezni.
Amúgy vidéken máshol is így van, és csak Pesten vannak szakszerű szervizek? Vagy csak itt?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.