Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11201) Kis@ válasza magyarattila (#11197) üzenetére


Kis@
tag

Én wifin oldottam meg az egészet. Néhány perc alatt lejött a Magyarország térkép meg a Törökország térkép (ott voltunk 2 hete). Nem értem, hogy mit akarsz te háttérmóddal. Nekem regisztrálni se kellett. Elindítottam a programot a telefonon, bementem a térkép letöltése menüpontba, letöltöttem azt kész. Ennyi. Kiírta, hogy örökös licenc stb.

Kis@

(#11202) Bögre válasza magyarattila (#11197) üzenetére


Bögre
aktív tag

Ha meg tudod oldani, akkor wifin keresztül telefonról töltsd le a térképet, hangot!
R66 -ben Több->Tartalom letöltése->Autózás és gyaloglás->
Miután letöltöd ki fogja írni, hogy aktiválva. Magyarország kb 76MB

(#11203) magyarattila


magyarattila
tag

nincs wifi, odakinnt szakad az eső, nem megyek el lopni.

Egyébként meg a hivatalos módszert próbálnám ki ami ez:

http://prohardver.hu/tema/re_samsung_s8500_wave_a_harmadik_kiraly/hsz_6230-6230.html

és rohadtul nem értem hogy miért nem engedi, amikor elindítottam a navigációt meg működött is csak kurva térkép nincs a poziciós jel alatt, utána meg kilépek belőle ahogy a kiskönyv írja, de TOVÁBBRA IS AZT ÍRJA HOGY NEM HASZNÁLTAM MÉG :W ;] :W

[ Szerkesztve ]

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#11204) s4tch


s4tch
veterán

JF7 alatt így kell kinézni az apps ikonjának? Nem akar sehogy sem elindulni. Negyedszer flasheltem újra JF1-ről JF7-et, mindig ugyanez a végeredmény: hiába nyomok rá, nem indul el a program. Későbbi verziók ezt helyre teszik?

(#11205) DonMedve válasza s4tch (#11204) üzenetére


DonMedve
addikt

Ilyet még nem is láttam! :N

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11206) lackaba válasza s4tch (#11204) üzenetére


lackaba
tag

De melyik JF7-et,mert abból kettő van.A fullt kell feltenni.

(#11207) s4tch válasza lackaba (#11206) üzenetére


s4tch
veterán

Az van a telefonon. JF1-ről frissítve mindig így néz ki az apps ikonja, és nem indul el az alkalmazásbolt.

Lehet, hogy hagyom a fenébe az egészet, visszateszem a JF1-et, és kész. Kezd az agyamra menni.

(#11208) Kobe válasza s4tch (#11207) üzenetére


Kobe
veterán

ez nem a layar ikonja ? :)

(#11209) lackaba válasza s4tch (#11207) üzenetére


lackaba
tag

Esetleg próbáld meg a master resetet.*2767*3855#.

[ Szerkesztve ]

(#11210) Kobe válasza magyarattila (#11203) üzenetére


Kobe
veterán

hardreset után eltűnt minden navis kütyüm, meg ugy döntttem átpakolok telorol minden navis kütyüt a memokarira. Kitöröltem mindent a samsungnavigator manppábol ami a telefonon volt/maradt, átállitottam a telepités helyét karira, majd először rá a programot magát (világszinten vagy mi), aztán lehúz gépről, program egyszer elindit, licenc érvényesit, kilép, vissza gépre, térkép átmásol a telóra....így működött

(#11211) Karma válasza Kobe (#11208) üzenetére


Karma
félisten

Ez az alapértelmezett ikon, amit akkor kap egy alkalmazás, ha a fejlesztő nem ad neki másikat. Úgy tűnik, hogy valamiért elveszett az Apps...

“All nothings are not equal.”

(#11212) magyarattila válasza Kobe (#11210) üzenetére


magyarattila
tag

ki tudnád bontani a lépéseket kicsit onnan hogy letöröltél mindent a mappából? Köszönöm szépen :)

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#11213) Kobe válasza magyarattila (#11212) üzenetére


Kobe
veterán

le van törölve minden a mappákból, ezután belépsz a route 66 synch progiba és megnézed az előzményeket mit mutat ,mi van telóra és gépre telepitve. Eltávolitod a synch route 66 programon belül mindkét helyről (gépről és telóról, jobb katt, törlés a tételen) mert bekavarhat - nekem sztem azért nem ment a térkép mert a progi ugy értelmezte már át lett rakva egyszer, holott hard reset miatt eltűnt. Vagyis kb telefon és route 66 synch szinten is ledarálod az előzményeket, és kedheted előlről, ahogy kell.

1, Belépsz a storeba, ujra lehuzod ami kell, először a programot magát, felmásolod telefonra, kilépsz a progiból, lehúzod telefont, elinditod az alkalmazást a telefonon, megnézed a progin belül a licencre mit ír (egy kis alatnak kell ott lennie asszem ilyenkor még, ami pirosan világit), majd kilépsz a progiból és visszadugod telót gépre: ilyenkor elvileg automatikusan összeszinkronizálja a licencet a gép és teló között (ezért kell lefuttatni egyszer a progit, mert nem tudja ezt a két lépést egyszerre. Ha ez megvan, akkor utána rárakhatod a storebol letöltött térképet és már mennie is kell keresi a címeket, stb

A hangos navit ne kérdezd, soha nem használtam

(#11214) JMC válasza cryingdr4g0n (#11194) üzenetére


JMC
tag

Android Apps-ből? Igény lenne rá :DDD

(#11215) szebev


szebev
senior tag

Sziasztok! Elofordult mar valakivel , hogy jatszas kozben a telo csak ugy kilep a jatekbol es nem tudsz visszalepni, mert kiirja nincs eleg memo hozza? En Empire Defence-el jatszottam es ezt csinalja a telo ! Ja ! A jatekot telora mentettem el,de van rajta eleg hely! Es meg valami ! Ha memokartyara toltom a jatekot , azt hol lehet lecsekkolni a teloban , hogy oda mentette-e le? Valaszaitokat elore is koszi !

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#11216) Karma válasza szebev (#11215) üzenetére


Karma
félisten

Jaj, bocs hogy nem válaszoltam a privátra, elfelejtettem.
De ugyanezt írtam volna ott is: ez nem a tárhelyről szól (amit a memóriakártyára telepítéssel orvosolhatnál), hanem a RAM-ról. Valószínűleg a játék hibás, és elszivárog a memória, nem tudsz ellene semmit se tenni.

“All nothings are not equal.”

(#11217) Varszegig válasza Karma (#11216) üzenetére


Varszegig
veterán

van nem kevés szar az appson. Ez pl. nem tudom hogy jutott át a teszteken, nekem úgy kifagyasztja a telót, hogy csak az akksikivét segít. Must have!:)

(#11218) magyarattila válasza Kobe (#11213) üzenetére


magyarattila
tag

sehol semmi nincs telepítve, soha nem is volt, így nincs mit letörölni. Végignéztem a Saját Tartalom összes mappáját, sehol semmi sincsen. Így nincs mit letörölni.

Belépek a storeba, és itt meghal az egész mert nem tudok belépni, mert ha rányomok, hogy belépés a boltba kiírja hogy NEM INDÍTOTTAM EL A NAVIGÁCIÓT. Kilépek elindítom bezárom visszajövök megint. Azzal megpróbálkoztam hogy letörlöm a faszba a SamsungNavigator mappát, mind a telóról mind a kártyáról, de le se szarja, ugyanúgy nem működik, mert TELIBESZARJA hogy a beállításokban rányomtam hogy a telepítés helye a memóriakártya ugyanúgy létrehoz egy SamsungNavigator mappát a telefonra is amiben van egy mappa meg egy zöld ikon amivel a gép se tud semmit csinálni. A memkártyán levő mappában van sok mappa (maps, trips stb) de ha kitörlöm ezt a mappát is ugyanugy létrehozza ismét mintha semmi se történt volna. Ha legalább betudnék lépni a storeba lehetne valamit csinálni, DE MÉGCSAK BELÉPNI SE ENGED EZ A DARAB SZAR :W

Rohadtul kezdem már unni... :O

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#11219) Karma válasza Varszegig (#11217) üzenetére


Karma
félisten

Nekem attól a gördülő aknakereső szarságtól még kékhalálozott is a telefonom anno. Mondjuk az még a JC7-es szoftverrel volt, azóta stabilizálódott, bár a játék nem lett jobb :D

“All nothings are not equal.”

(#11220) JMC válasza Varszegig (#11217) üzenetére


JMC
tag

Eddig nem is tudtam, hogy akár szükségem lehetne egy olyan szoftra a telómra, amivel filippinóról tudok japánra fordítani (kár, hogy elolvasni se tudom) :DD

(#11221) cryingdr4g0n válasza Karma (#11200) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Ugyan, szóra sem érdemes :)

• Flies around shit - bees around honey •

(#11222) Varszegig válasza JMC (#11220) üzenetére


Varszegig
veterán

azért értelmes nyelvekre is használható lenne, ha működne. Szerintem kéne írni egy fizetős alkalmazást, ami így kifagyaszt mindent, hátha veszi majd a jónép :DD

(#11223) satomee válasza Varszegig (#11199) üzenetére


satomee
senior tag

Az sem segített sajna. Már a Kies-t is ujra telepítettem,de sem ez, sem az ujbóli frissítés nem oldotta meg.Marha bosszantó hogy nem tudom használni :(((

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#11224) user137 válasza s4hu|SyD^ (#11157) üzenetére


user137
őstag

én körbenéztem, ebay.com, fillérekért van egy halom tok ezer forint alatt, postával, hongkongból. (amit kolléga vett itthon 2990-ért, az odakint 0.99 USD + 2USD posta!! :K )

(#11225) user137 válasza magyarattila (#11218) üzenetére


user137
őstag

ne idegesítsd magad, szervíz => 1 óra => örül.

(#11226) magyarattila válasza magyarattila (#11218) üzenetére


magyarattila
tag

megoldottam. Felettébb véletlenül, jobboldalt van az a rész ahol kiírja hogy Samsung S8500 Wave. Na oda rányomtam, észrevettem kettő van, kiválasztottam a másikat, és varázsütésre sikerült minden. :))

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#11227) s4tch


s4tch
veterán

JF7 nálam nem jön össze, fogalmam sincs, miért. JF1, JF4, a holland JF8 megy szépen, JF7 _nem_ akar működni: a store hiányzik, nem tudok widgeteket telepíteni. Nem segít rajta sem hard reset, sem szűzkecske-áldozat teliholdnál.

Fel lehet JF4-re rakni a későbbi, JG5-JG6 firmware-eket? Mindenhol azt írják, a "gésekhez" mindenképp JF7 kell.

(#11228) szebev válasza Karma (#11216) üzenetére


szebev
senior tag

Koszi a valaszt! Nem haragszom! :))

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#11229) benceclick


benceclick
csendes tag

Vki megtudná mondani, h hogyan lehet törölni az appstoreból telepített alkalmazásokat? Sehogy sem találom...

Am a telefon szuper, tegnap óta van meg, T-s, memkari csak jövőhéten lesz, de azért amit lehetett kipróbáltam. Zene király, feliratos sorozatot folyamatosan, framedobálás nélkül viszi, routerrel is sikerült összehangolni és a kiessel is elsőre szerették egymást. Szóval minden jó, kivéve h nem tudok alkalmazásokat törölni. :))

(#11230) Varszegig válasza benceclick (#11229) üzenetére


Varszegig
veterán

ezt is be kéne írni valakinek az aláírásába:D

Menü, fogaskerék, behajtani tilos tábla...

(#11231) benceclick válasza Varszegig (#11230) üzenetére


benceclick
csendes tag

Hát ez az, én is ezt hittem. Csakhogy nincs behajtani tilos tábla! (Ha hosszan nyomom a menü gombot, akkor ott van tábla a programoknál, h bezárjam őket)

Na ilyenkor mi van? :Y

SIKERÜLT! újraindítottam, így se volt, viszont, ha azon az oldalon nyomtam fogaskereket, ahol az alkalmazás volt, akkor tábla is lett. Szoval a baj az volt h mindig az 1. oldalon nyomkodtam a fogaskereket és onnan lapoztam tovább. Mekkora már... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11232) JMC válasza benceclick (#11231) üzenetére


JMC
tag

Nem lehet, hogy gyári programot szeretnél törölni? Azokat nem annyira lehet..

(#11233) Varszegig válasza benceclick (#11231) üzenetére


Varszegig
veterán

Ne viccelj már! Megnyomod a fogaskereket, és ilyet kell látnod:

És ott a tábla...

(#11234) benceclick válasza Varszegig (#11233) üzenetére


benceclick
csendes tag

Azért köszi

(#11235) rizso


rizso
addikt

1. JH3-ban már normálisan kezeli a dokumentumokat?? Most próbáltam a T-s JF2-vel megnyitni egy ~15mb-os .ppt-t, de túl nagy neki - ami azért elég gáz...Esetleg picsel smart office-t valaki már próbálta?

2. Tud már valaki valamiféle titkosítási módról? Tegyük fel van a telefonomon egy jegyzet, és azt akarom, hogy csak egy jelszóval lehessen megnyitni - van erre lehetőség?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#11236) Karma válasza rizso (#11235) üzenetére


Karma
félisten

1) Egyetlen platformról tudok, ami jól bánik a nagyobb fájlokkal, a gyártójának harapott alma a jele :) Nem hiszem, hogy sokat változott volna a Picsel Viewer, de nem is próbáltam.

2) Nincs ilyen, kitartóan. Az egész fájlböngészőt le tudod jelszóval védeni, de fájlokat egyesével nem.

“All nothings are not equal.”

(#11237) rizso válasza Karma (#11236) üzenetére


rizso
addikt

Hát, akkor még mindig van mit csiszolni...Winmo-val meg tudtam nyitni az ekkora fájlokat...

Most nézem, hogy a jegyzeteket is ki tudom választani az adatvédelmen belül - ez azért egy fél pluszpont :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#11238) cryingdr4g0n válasza rizso (#11237) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

A Picsel Smart Office 38 megás ppt fájlt szépen megnyit (ok, egy darabig elmolyol vele), amire a beépített nézegető gondolkodás nélkül rávágja hogy "túl nagy fájl".

• Flies around shit - bees around honey •

(#11239) rizso válasza cryingdr4g0n (#11238) üzenetére


rizso
addikt

Kösz az infót! Akkor ha nem is csak a szerkesztésért, de a nagy méretű fájlok megnyitásáért is érdemes lesz majd beruházni rá...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#11240) taschner


taschner
aktív tag

Olyan kérdéssel fordulok ide ,hogy a szinkronizálásnál a google naptárat csinálja tehát csak azt amit én viszek bele.Azt szeretném meg tudni hogyan lehet pl. a névnapokat és az ünnep napokat is meg jeleniteni a telefonba mert ugye a google naptárba ott van de a telcsire nem jön át.

A motorozás egy élmény!!!

(#11241) csabám válasza s4tch (#11204) üzenetére


csabám
addikt

ez olyankor jelentkezik mikor mondjuk letöltesz vmit appsból mem karira és utánna leformázod.nekem pont tegnap volt ilyen de a telepített dolgokkal

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#11242) k850 válasza taschner (#11240) üzenetére


k850
addikt

Félő, hogy sehogy sem, de a fontosabb névnapokról tudsz ingyenes SMS küldeni a telódra. :K

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#11243) nyesix


nyesix
senior tag

az lenne a kérdésem, hogy létezik -e olyan google alapú térkép, ami nem a gps pozícióból mutatja, hogy hol vagyok?

[ Szerkesztve ]

(#11244) erdoke válasza taschner (#11240) üzenetére


erdoke
titán

Outlookon keresztül talán itt is működik.

A legjobb aláírás a héten

(#11245) Varszegig válasza nyesix (#11243) üzenetére


Varszegig
veterán

ezt a kérdést csak én nem értem?:) ha nem a gps poz alapján, akkor hogy? mert adótorony alapján csak nagyon pontatlanul tudná.

(#11246) nyesix válasza Varszegig (#11245) üzenetére


nyesix
senior tag

a google maps os útvonaltervezőnek van S60 ra mobilos verziója.
igazából útvonaltervezőt szeretnénk google térképpel, az is jó ha a gps t használja

(#11247) taschner válasza erdoke (#11244) üzenetére


taschner
aktív tag

Köszi.
Sajnos ott van egy leírás ami nem működik tudnál benne segíteni?

A motorozás egy élmény!!!

(#11248) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

sziasztok azr szeretném kérdezni hogy melyik a legújabb firmware? nekem elvileg JF2_TMH van, a TMH gondolom hogy t-mobile-os. csak ez a JF2 mennyire új? érdemes-e lecserélni, vagy nem kell? Mert ne mszeretném hogy behaljon...

(#11249) DonMedve válasza Tomajdon (#11248) üzenetére


DonMedve
addikt

Ha megvagy vele elégedve és stabil,akkor nem fontos.De szerintem érdemes feltolni JH3-ra!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11250) Varszegig válasza nyesix (#11246) üzenetére


Varszegig
veterán

a rout66-ot erre találták ki, legalább nem kell net neki.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.