Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12201) peterk válasza Jadro (#12192) üzenetére


peterk
senior tag

Az xvid-nek ezer féle kódolási paramétere van, számítógépen ugyan minden működik, de a hardveres lejátszók - legyen szó divx-es dvd playerről, tv-ről, telefonról - nem minden beállítást ismernek, vagy fogadnak el "szabványosnak".

Nekem a korábbi firmware-el két sorozatom is szaggatott, a mostanival - H3 - viszont teljesen jók. Karma-nak van olyan sorozata, ami ezzel sem jó még, szóval javult a lejátszás, de még nem mondható, hogy "mindent visz". Azért érdemes frissíteni, mert lehet, hogy éppen a te gondodat megoldja.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#12202) zentimon válasza DonMedve (#12176) üzenetére


zentimon
csendes tag

T-mobilos wavet, ha frissítek regedit trükkel, akkor ugrik a gari?

(#12203) DonMedve válasza zentimon (#12202) üzenetére


DonMedve
addikt

Na látod ez jó kérdés.Szerintem nem tudom. :F Szerintem ha bevallod akkor tuti.De úgyis tudják.Gondolom ők is neteznek. :) Mert ügye elvileg KIES-el nem lehet szolgáltatói telót updatelni.Majd lesznek itt okosak megmondják.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12204) vidékiürge


vidékiürge
tag

Ohh, szomorúan hallom hogy a szóközt nem tudjátok előre varázsolni, én azonban találtam egy ellenbizonyítékot: http://www.youtube.com/watch?v=8SP6IE4IhtA :Y
Ehhez mit szóltok? :D Tényleg át lehet állítani?

Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore *** Köszönöm, hogy nem vagy megmondóember!

(#12205) zentimon válasza DonMedve (#12203) üzenetére


zentimon
csendes tag

JH3/JH1-et felajánlja a kies (regedit), de nem merek rákattintani :-DDDD
Valaki t-mobilos próbálta már?
Érdemes?
a google szinkron megjavul tőle?

(#12206) iwtss válasza lackaba (#12171) üzenetére


iwtss
tag

Miért mi volt a gond a wave el ?

(#12207) DonMedve válasza zentimon (#12205) üzenetére


DonMedve
addikt

Volt akinek sikerült,volt akinek nem! :U

Más:Most mi a baj a szóközzel?

Ja megvan.vidékiürge szerintem a böngészőbe gondolja.De szerintem ott nem lehet.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12208) theomo


theomo
tag

Aki még nem olvasta! És ilyet sikerült vele tennem :C
http://www.mysamsungwave.com/index.php?topic=991.0

[ Szerkesztve ]

Teomo

(#12209) DonMedve válasza theomo (#12208) üzenetére


DonMedve
addikt

Átírtad az xml-t??? :C Csak sokra nem mész vele! :(

#12211:Ja már látom.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12210) theomo


theomo
tag

Teomo

(#12211) theomo válasza DonMedve (#12209) üzenetére


theomo
tag

Nem írtam át semmit

Teomo

(#12212) Varszegig válasza theomo (#12208) üzenetére


Varszegig
veterán

mi ez? palringo?

(#12213) theomo válasza Varszegig (#12212) üzenetére


theomo
tag

Valamit átbügykölhettek benne nem nagyon vágom az angolt, de működik az msn az biztos.

Teomo

(#12214) theomo


theomo
tag

Letöltöttem, átmásoltam a parlingo könyvtárba, aztán amikor inítottam létrehoztam egy nem parlingos bejelntkezést, mer az kellett neki és egy csomó elérhető szolgáltatás lett, ahogy a kép is mutatja

Teomo

(#12215) theomo


theomo
tag

Utalk-nak hívja magát. Sőt a kamerát is támogatja, vagy legalábbis ikonja van, kipróbálni sajna most nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Teomo

(#12216) DonMedve válasza theomo (#12215) üzenetére


DonMedve
addikt

A szerkesztésgomb használatának hiányáért,előbb-utóbb meg fognak kufircolni.Nem kötöszködök,csak jótanács. :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12217) theomo válasza DonMedve (#12216) üzenetére


theomo
tag

Értem, köszi a jó tanácsot! Ha valami jó nő teszi velem, akkor szívesen fel is vállalnám, persze nem virtuálisan :C

[ Szerkesztve ]

Teomo

(#12218) Paca2


Paca2
senior tag

palringos msn régen van, mi ebben az új? nem látom

p helyett u betű? :))

[ Szerkesztve ]

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#12219) theomo válasza Paca2 (#12218) üzenetére


theomo
tag

Nálam nem volt ilyen lehetőségem, tudtommal csak prémium szolgáltatásként volt elérhető. Ha rosszul tudom akkor sorry.
Nekem ez új lehetőségnek bizonyult.

Teomo

(#12220) Paca2 válasza theomo (#12219) üzenetére


Paca2
senior tag

nem kötözködésnek írtam, nekem télleg p betű van u helyett az ikonokon amiket mutatsz a képen:)

a 2,1,7-es palringoval már lehet msnezni

[ Szerkesztve ]

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#12221) theomo válasza Paca2 (#12220) üzenetére


theomo
tag

Értem, nem is vettem bántónak, de nekem a 2.1.7-es Parlingo nem jött be, amúgy ahogy olvasom Utalk lett a neve, nem tudom miért parlingo-ként van feltüntetve és a jarokat is miért arra nevezték, lehet hogy átírtak benne valamit, ehhez nem értek.

[ Szerkesztve ]

Teomo

(#12222) DonMedve


DonMedve
addikt

A .jad-ra miért írja,hogy érvénytelen fájl?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12223) theomo válasza DonMedve (#12222) üzenetére


theomo
tag

Én fogtam és a két könyvtárt és a két fájlt simán áthúztam a jobboldali ablakba, ahol a programba csak a .jad és .jar volt. Mást nem is kütyültem, nem is írt ki hibát.

Teomo

(#12224) DonMedve válasza theomo (#12223) üzenetére


DonMedve
addikt

Ja nem emiatt,de azt is futtatnia kellene nem?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12225) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Valakinek van valami jó Tower Defense játéka Wave-re illetve valami jó témája?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12226) theomo válasza DonMedve (#12224) üzenetére


theomo
tag

Ahogy írtam, rámásoltam a meglévő könytárra a letöltött cuccost ezen túl én nem csináltam semmit. Indítottam a Parlingot és működött. Nem futtattam a jadot vagy a jart

Teomo

(#12227) kcst válasza theomo (#12221) üzenetére


kcst
tag

Üdv, ezt a Utalk nevű készséget honnan szedted le? Appstore-ban nem találom.

iPhone 4 32 GB

(#12228) theomo válasza s4hu|SyD^ (#12225) üzenetére


theomo
tag

Amennyire én tudom, illetve amiket én letöltöttem 13 vagy 14 téma van hozzá, persze vannak olyanok is amiket még egy-két user a maga igénye szerint módosított, de szerintem egyik se egy nagy durr. Az általad írt játék fenn van az appson, vagy ha hasonlóra gondolsz csak, akkor passz.

kcst: http://www.mysamsungwave.com/index.php?topic=991.0 regisztrálni kell, de ha gondolod mailbe elküldöm.

[ Szerkesztve ]

Teomo

(#12229) kcst válasza theomo (#12228) üzenetére


kcst
tag

köszi :)

iPhone 4 32 GB

(#12230) theomo válasza kcst (#12229) üzenetére


theomo
tag

You have new mail! Nincs mit.

Teomo

(#12231) s4hu|SyD^ válasza theomo (#12228) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Egy Bloons vagy Desktop TD-re gondoltam. Néztem a Java-sakat, de úgy elég gyér.
Ami ingyenes és van appson az 1 pályás lite ill. időkorlátos. :(((

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12232) theomo válasza s4hu|SyD^ (#12231) üzenetére


theomo
tag

Értem mire gondolsz. Nincs tippem.

Teomo

(#12233) Kis@ válasza mokafoci (#12199) üzenetére


Kis@
tag

Hát ha nincs benne kártya és nincs lezárva a kártya-rögzítő lemez, az adhat ilyen hangot, és elvileg leszorítással meg is szűnhet. Szóval én ezt nézném meg először, de aztán mennék a szervizbe, mert valószínűleg nem ilyen egyszerű a probléma.

Kis@

(#12234) gazfickó válasza DonMedve (#12207) üzenetére


gazfickó
tag

Szerintem sem lehet a böngészőben a szóközt elővarázsolni,legalábbis a weboldal címének beírása esetén. Ott meg minek hiszen egyik honlap címe sem tartalmaz szóközt. Nemde??
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#12235) Kis@


Kis@
tag

Szóköz valóban nincs olyankor, amikor nincs értelme hogy legyen és mindig van olyankor, amikor van értelme. Nem is ertem, hogy ez miért téma még mindig.

Más:
T-s telefon frissítése. A legtisztább ha a samu szerviztől kértek egy reflash-t, mivel a szerviz nem szolgáltatói fw-t fog feltenni, azt már akkor flasheled amikor akarod. De szerintem nem jár garivesztés a regedit buhertől sem.

Kis@

(#12236) cryingdr4g0n válasza s4hu|SyD^ (#12231) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Flash alapút sem találtál? Azokat is egész szépen futtatja.

Én meg amúgy azt bírnám, de NAGYON, hogy amikor gépelek, mondjuk mailt írok, vagy gtalkozok, a qwertynél pont vagy vessző írásához ne kellene már azt a szájbarakott ?12 gombot lenyomni, aztán utána ha a szöveget folytatnám, akkor megint lenyomni... eeez kurrrvára kibaszottul idegesítőőőőőőőőőőőőő :W

• Flies around shit - bees around honey •

(#12237) gazfickó válasza cryingdr4g0n (#12236) üzenetére


gazfickó
tag

Hát ezt én is tudnám értékelni mert engem is nagyon felba**. Pláne még akkor amikor sietek az írással és vagy a Shiftet nyomom meg vagy tovább nyomom az extra karakterek listáját :W
Szóval oda kell figyelnem hogy egy nyomással vissza tudjak kavarodni szerencsétlen betűkhöz.

(#12238) TomWexX


TomWexX
addikt

Üdv.

Más is járt már úgy hogy amikor x idő után feloldod a billentyűzárat kéri a PIN kódot?(azt beütve indul el) Tehát lezárt billentyű alatt egyszerűen csak újraindul a teló! Ezt már harmadszor játsza el velem a kis huncut! ;]
Komolyra fordítva ez azért nem olyan jó dolog mert ha újra megcsinálja ezt és jó ideig nem nyúlok hozzá, akkor addig nem vagyok elérhető! Egy haveromnak is wave-je van és ugyanúgy nála is ritkán, de előfordul! Ja és T-s szoft van rajta! (mindkettőn)

(#12239) Paca2: Bazz ezt én sem tudtam! :)) Zsíír!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#12239) Paca2 válasza cryingdr4g0n (#12236) üzenetére


Paca2
senior tag

nem kell! nyomd hosszan a "space"-t, meg fogsz lepődni :DDD

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#12240) cryingdr4g0n válasza Paca2 (#12239) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

:R :R :R :R :R :R :R :R

Ez a leghasznosabb tipp volt, amit itt valaha kaptam!

Örök hálám! KÖSZI!!! :C

Azért ez nem volt gyenge: TomWexX a 12238-as hsz-ben megköszönte Paca2 12239-es hozzászólását :D Van egy időutazónk is a fórumon. Ja, már látom, azért, mert szerkesztve lett LOL :DD

[ Szerkesztve ]

• Flies around shit - bees around honey •

(#12241) Kis@ válasza TomWexX (#12238) üzenetére


Kis@
tag

Soha senkinek nem volt ilyen problémája itt a fórumon, és én sem tapasztaltam még az elmúlt hónap alatt. (A fórumot az elejétől fogva olvasom, minden hozzászólását olvastam, ezért merem állítani, hogy ez valami teljesen új.)

Kiváncsi vagyok hogy nektek is JF2-es van-e rajta, de szerintem mindenképpen

1. beállítási probléma lehet (és nem indul újra a teló, csak be van állítva hogy kóddal lehessen feloldani (ennek egészen kicsiny a valószínűsége, igazából csak képzelgek).

2. irány a szerviz mert ez nem normális.

Kis@

(#12242) gazfickó válasza Paca2 (#12239) üzenetére


gazfickó
tag

Ahogy azt írtam az értékelés nem marad el: :DD Köszönöm szépen , ez tényleg hasznos tippnek bizonyult :C

(#12243) mesa23 válasza Paca2 (#12239) üzenetére


mesa23
aktív tag

Na, ez nekem is újdonság, de tökre megörültem neki! :))

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#12244) Kis@ válasza Paca2 (#12239) üzenetére


Kis@
tag

Ma is tanultunk valamit! :)

:C

Kis@

(#12245) Paca2


Paca2
senior tag

hmm, ez ennyire új infó?

lehet h régebbi verziókban nem volt benne?

közel 3 hónapja van Wave-em, de még mindig érnek újdonságok, na meg lesznek is, ha jönnek sorban a frissítések

[ Szerkesztve ]

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#12246) TomWexX válasza Kis@ (#12241) üzenetére


TomWexX
addikt

Én is az elejétől kezdve olvasom de mintha rémlene hogy 1x valaki írt hasonlót! De nem biztos!
Az viszont igen hogy újra indul és nem telefonzár kódot kér! Azon agyalok hogy egy widget miatt lehet esetleg mert 1 hete használok egyet és azóta 2x csinálta ezt! Ezt a "NX Óra+Időjárás widget"-et raktam fel és kitudja, amikor frissít magától valami összeakadhat és újraindul! De ez csak tipp, lehet hogy nagy baromság és ilyen nincs...nem tudom!

cryingdr4g0n: :DD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#12247) creed2


creed2
csendes tag

Sziasztok!

Egy fontos tapasztalatot osztanák meg minden Wave tulajdonossal!

Egy hete tapasztaltam, hogy foltok jelentek meg a kijelző felületén, a jobb és bal alsó sarok körül. Ezek felszíni, főleg napfényben észrevehető, ugyan akkor eltávolíthatatlan foltok voltak.

Semmivel sem jött le...

Elvittem a szervizbe, és szó nélkül kicserélték... jelzem, korrekt munkát végetek, ami egy hetet vett igénybe, mert nem helyben javítják.

Ma találkoztam a szervizes srácokkal, más ügyből eredően... és jelezték, találkoztak 2 napja egy ugyan ilyen készülékkel.

Szóval, ha valakinek foltos a kijelzője... No stressz, no para! :) Van garancia!

Gyula

(#12248) mesa23 válasza creed2 (#12247) üzenetére


mesa23
aktív tag

Ezt a problémát olvastam már vagy 2 tulajtól, remélem nem lesz tendencia! :(
Mennyi ideje van meg a készülék?

[ Szerkesztve ]

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#12249) s4tch válasza zentimon (#12202) üzenetére


s4tch
veterán

Nem. Nekem sem a gyári szoftver volt a telefonon, simán elfogadta a szerviz, és visszatette rá a gyárit.

(#12250) Gubameister


Gubameister
csendes tag

Nos nem jött be a fimrwire frissítés. Miután végigment újraindult a telefon beírom a pint és azután folyamatosan újraindul. Van megoldás vagy Westend szervíz?

Nokia Lumia 920

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.