Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) norti válasza trapi80 (#8398) üzenetére


norti
addikt

Abstract Swirl, a Popular fülön fentről az 5. sor ;)

(#8402) Helltak válasza Varszegig (#8397) üzenetére


Helltak
őstag

Ez egy jó kérdés..
Akkor derül ki, ha valaki kipróbálja :)

Oneplus 12 Green

(#8403) Risard válasza trapi80 (#8398) üzenetére


Risard
aktív tag

Abstract Swirl közben Norti megelőzött

[ Szerkesztve ]

(#8404) SZULTA


SZULTA
tag

Sziasztok megjott a varva vart zagg uvegfoliam. Tapasztalat? Haat az nincs max agyverzes. Miert? Kibontom oromtelien latszik a dobozan az igenyesseg es amikor elokeruk a folia jobb felso sarkaba van egy tores ... na itt ment el a kedvem az egesztol.

[ Szerkesztve ]

(#8405) MK VII válasza SZULTA (#8404) üzenetére


MK VII
veterán

Az igen..
Akkor reklamáció és kapnod kell egy másikat.. Gondolom ebay-ról vetted..
Ezek a hajlított kijelzős telefonok nem kicsit macerásak.. :(((

[ Szerkesztve ]

(#8406) csabicska válasza SZULTA (#8404) üzenetére


csabicska
senior tag

Mennyibe került?
Honnan, kitől rendelted?

-Galaxy S20 - The best-

(#8407) SZULTA válasza MK VII (#8405) üzenetére


SZULTA
tag

Közvettlen a gyartotol feliratkoztam hirlevelre amint kaptam mar rendeltem is . Hat ennyit errol. :O
Csabicska zagg.com 40 euro

[ Szerkesztve ]

(#8408) fairi válasza GáborG (#8400) üzenetére


fairi
addikt

még csak négy napja, szóval annyira nem gáz...
ami látszik tuti el fogják fogadni,el kell nekik..

különféle kijelzőhibák és pixelhibák túl gyakoriak így gondolom jó sok készülék várakozik javításra,itt is legalább tucatól számoltak be, külföldön is legalább 100 példa van ami netre került vagy youtube-ra.
alapból egy nehezen javítható,szerelhető készülék...
ha emberi pechére nem azonnal jön elő akkor nem lesz ebből azonnali csere.

mivel ez továbbra is egy kísérleti technika,így sok a hibás példány,csodák nincsenek csak marketing fantasy

(#8409) MK VII válasza SZULTA (#8407) üzenetére


MK VII
veterán

Nem feltétlenül a zagg a hibás... A kiszállítás alkalmával történhetett rajta a sérülés..
Ezért szerintem ne írd le őket.. Cserélik! 100%-ra biztos vagyok benne. Főleg egy 12 ezres üvegnél nem érdek nekik a rossz vélemény. Főleg, hogy 40 euróból szerintem nekik kb 10db készül el..

[ Szerkesztve ]

(#8410) SZULTA válasza MK VII (#8409) üzenetére


SZULTA
tag

Igen, valóban a szállítás alatt történhetett valami, de azért jobban is becsomagolhatnák. Sima bubis borítékba érkezett. MO belül még okés de kérem itt nem 100km ert utazott plusz ki tudja hányszor lett átmozgatva.
Remélem úgy lesz hamarosan kiderül. :U

(#8411) SZULTA válasza MK VII (#8409) üzenetére


SZULTA
tag

Elméletileg elintézve, várom egy új érkezését. Elküldtem a képeket nem is kellett írnom látta repedést magától.
:))

(#8412) Risard válasza SZULTA (#8404) üzenetére


Risard
aktív tag

Kérdés hogy megéri e az árát s jó e rá?
Nem tudom megéri e egy márkás fólia majd 10 szeresét!

(#8413) SZULTA válasza Risard (#8412) üzenetére


SZULTA
tag

Igen ezen én is sokat gondolkodtam.
Ami most van rajta nem annyira érzékeny a szélein ez zavar a legjobban plusz nem tudom de ha nagyon megnézem szabályosan kis pöttyök vannak az üvegbe. Ezen a zagg-on ilyen nincs.
Meglátjuk, én is sokallom de ha tényleg minőségi és nem vesz el az érzékenységből akkor én már örülök.
Hozzáteszem ezt ami rajta van gagyi kínai 12k ért vettem legelső üveg volt a piacon nem akartam h karcolódjon. Szval azért rengeteg volt. :DDD

(#8414) bulikavagyok válasza MK VII (#8399) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Bár nincs gyerekem, de azért ezt jó tudni! :) Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#8415) Cole86


Cole86
senior tag

Nekem az eleje óta gond van a hanszorójával, kicsit recseg kicsöngésnél (berezonál meg amit akarsz, torzít) ,de most már sokszor hívás közben is.

2-3 hetes ,ha lehet.. ez is garancia? Hasonlóval találkozott már valaki? :F

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#8416) MK VII válasza bulikavagyok (#8414) üzenetére


MK VII
veterán

Szívesen..
Úgy általánosságban írtam itt mindenkinek, hogy nehogy megcopja' ezzel... :)

(#8417) Varszegig válasza Cole86 (#8415) üzenetére


Varszegig
veterán

ilyen akkor lehet, ha nem szárad ki a hangszóró. Ha erről nem lehet szó, akkor szerintem gari.

(#8418) w333 válasza trapi80 (#8398) üzenetére


w333
félisten

Tessék ... bár már megelőztek de itt a háttérkép ! :)

[link]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#8419) Jano_023 válasza SZULTA (#8404) üzenetére


Jano_023
őstag

Uhh sajnálom hogy így jártál. De árért érdekes, hogy ennyi pénzért ilyen a minősége. Egy postai kiszállítástol össze tud törni az nem biztos hogy ér ennyit.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#8420) GáborG válasza fairi (#8408) üzenetére


GáborG
tag

No igen, de akkor kérjék be a készüléket akkor amikor már megjött a javításához a kijelző, ne előre...
Addig ne egy cserekészülékkel szívjon az ember :)

GáborG

(#8421) MartOOn


MartOOn
addikt

APER végű brazil ROM-rol tudunk valamit? Changelist: 8206888
Security Patch Level 2016-06-01

Szedem-rakom

Ha vkinek már fent van ne fogja vissza magát... Daloljon! :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8422) kakuk100 válasza MartOOn (#8421) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia!
Te is daloljál ha feltetted, hogy milyen. Én tegnap a APEK végű spanyolt tettem fel. Most tesztelem.

(#8423) Varszegig válasza Jano_023 (#8419) üzenetére


Varszegig
veterán

Azért más az, ha a postán rádobják az elefántos dobozt, meg más a telefonodon.

(#8424) winfos


winfos
tag

Sziasztok!

Aki ezt a screenknight fóliát használja az ezzel a szappanos módszerrel tette föl? Vagy van jobb/egyszerűbb megoldás?

köszi

(#8425) #93966848


#93966848
törölt tag

Azt h lehet beállítani a telon, ha értesítést kapok kapcsoljon be a zárolt kijelző?Mint pl iphone-nál.

(#8426) Risard válasza winfos (#8424) üzenetére


Risard
aktív tag

Hát elég egyszerű ez szappanos vízzel is!Könnyen be tudod állítani hogy pontos legyen!Pontosan a helyèn legyen!

(#8427) MartOOn válasza kakuk100 (#8422) üzenetére


MartOOn
addikt

meg csak toltom le. a spanyol romnak csak 8040641 a changelist szama mint az APE9 vegueknek.
a brazil a frisebb, juni 1 biztonsagi frissitesu.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8428) jano6220


jano6220
tag

Heló mindenki.
Ma vettem egy ilyen készüléket,de bal felső sarokban gyakran megjelenik egy fehér három szög felkiáltó jellel a közepén,Jogosulatlan beavatkozás miat ,kilehet eszt valahogy kapcsólni vagy szoftver újra rakás mególdaja? :R
KNOX:0-1

[ Szerkesztve ]

"Lenovo Ideapad Z570 Core i7-LG 55" Nanocell UHD 4K - Iphone 14 Pro Max *jano6220 felhasználónak 33 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#8429) Varszegig válasza jano6220 (#8428) üzenetére


Varszegig
veterán

most a knox 0 vagy 1? Mert nagyon nem mindegy. Hol vetted? Kéz alatt?

(#8430) Totta92 válasza winfos (#8424) üzenetére


Totta92
tag

Igen én is ezt használom, és tök jól tapad az ívre is. Sőt körbe is feltettem, és a sarkokra is tapad rendesen. :)

(#8431) Ákkk válasza jano6220 (#8428) üzenetére


Ákkk
addikt

Hát ez valami buherált telefon ráadásul a knox is 0x1 jelez a leírásból ezt veszem ki. Így garancia nincs rá azzal ugye tisztában vagy.
Én így meg sem vettem volna.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#8432) leslien válasza jano6220 (#8428) üzenetére


leslien
nagyúr

most lehet h lesz negatív értékelésed mert anyázni fogsz akitől vetted a garanciátol vegyél búcsút...

egyébként üdv a fedélzeten...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8433) jano6220 válasza leslien (#8432) üzenetére


jano6220
tag

Írtam privit :R

"Lenovo Ideapad Z570 Core i7-LG 55" Nanocell UHD 4K - Iphone 14 Pro Max *jano6220 felhasználónak 33 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#8434) kakuk100 válasza MartOOn (#8427) üzenetére


kakuk100
őstag

Igen láttam, hogy a Brazil frissebb, de nem akartam minden nap romolni. Fárasztó újra belakni csak ha megéri akkor igen. :K

(#8435) leslien válasza jano6220 (#8433) üzenetére


leslien
nagyúr

kinek? :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8436) jano6220 válasza leslien (#8435) üzenetére


jano6220
tag

Bocsi,férement. :R

"Lenovo Ideapad Z570 Core i7-LG 55" Nanocell UHD 4K - Iphone 14 Pro Max *jano6220 felhasználónak 33 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#8437) trapi80


trapi80
tag

Köszönöm srácok, szuperek vagytok!!! :C :R

Az elképzelhető egyébként, hogy mivel egyelőre S5 készülékem van ezért nem jeleníti meg a Zedge programon belül a felbontási különbség miatt?!? :F

[ Szerkesztve ]

Üdv: Roland

(#8438) Horovic


Horovic
aktív tag

Sziasztok!
Hogy lehet beállítani hogy a always on display képernyőn megjelenjenek az értesìtések?

(#8439) z67 válasza winfos (#8424) üzenetére


z67
őstag

Sima vízzel. Féltem, hogy eladás előtt leszedem, akkor valami kárt tesz benne a mosógatószer/szappan.

(#8440) Grafy12 válasza kakuk100 (#8422) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Szemeztem már én is azzal a Spanyol rommal, de sajna szolgáltatós...tele van szemetelve, megvárom míg kijön egy európai független rom....

(#8441) viewdetails


viewdetails
addikt

Sziasztok,

ha bekapcsolom a Ne zavarj módot, hogy oldható meg, hogy az értesítő LED se villogjon ha egy kizárt alkalmazás értesítene?

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#8442) spanglee001


spanglee001
addikt

mi az a beaming service pre installed :F kell az nekem vagy miért :F
költözés és takarítás után leázott a kezem, nem veszi az ujlenyomataim :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#8443) kakuk100 válasza Grafy12 (#8440) üzenetére


kakuk100
őstag

Nagy tévedésben vagy. Semmilyen szemét nincs benne. Ha lenne is ki lehet vonni a forgalomból a Package D. el, de semmi sincs benne. Olyan mint egy független rom. Viszont még 1 hetes sincs.Eddig jó nálam.

(#8444) Grafy12 válasza kakuk100 (#8443) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Köszi! Akkor lehet hogy feldobom! :)

(#8445) james008bond


james008bond
őstag

Valahol nyilatkozott már a Google vagy a Samsung vagy akármelyik gyártó, hogy mi a f@szt rontottak el az Android 6-tal? Most már csak kb fele annyit bír egy feltöltéssel mint kb 1 hónappal ezelőtt. Addig meg pont azt kommunikálták milyen jó lesz nekünk mert akkukímélő. El nem tudom képzelni egy kevésbé energiakímélőbb hardver és kisebb akksi hogy bírja ki fél napnál tovább? És egyáltalán egy csúcskészüléknél hogyan engedhetnek meg maguknak ilyet?

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#8446) kakuk100 válasza james008bond (#8445) üzenetére


kakuk100
őstag

Én is ezért próbálkozom az új romokkal, hogy hallva a problémákról javítanak. :Y

[ Szerkesztve ]

(#8447) Angel78 válasza Horovic (#8438) üzenetére


Angel78
aktív tag

Sehogy, alapból csak az sms és nem fogadott hívásokat jeleníti meg.

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#8448) glacious válasza james008bond (#8445) üzenetére


glacious
addikt

Ez valószínűleg nem a 6 hibája, hanem valami globális rendszerszolgáltatásé, az összes telefonon előjött 4.4-től kezdve (korrábbi androiddal rendelkező telefonom nincs).

(#8449) Zolika08 válasza james008bond (#8445) üzenetére


Zolika08
tag

Abszolút nem vagy vele egyedül. Az akksinál nálam az android 39% és persze első helyen áll a fogyasztásban. És semmi hír nálunk a hiba javításáról. Kezdem fel adni a harcot pedig a telefon hibátlan lenne. :W

(#8450) winfos


winfos
tag

Sziasztok!

Még mindig ScreenKingt fólia téma :)
Tegnap eset feltettem szépen ahogyan kell, próba képen csak a hátuljára, szép, pontos, picit megszáradt de nagyon buborékos.
Reggelre kevesebb lett de még mindig sok.

Ezek szépen lassan el fognak tűnni és kisimul?

köszönöm

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.