Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

nem közelíti meg, és nem is fogja ‘92-es elődjét – ha tehát az utóbbira vágyunk, a legjobb opciónk még mindig a megosztó 2008-as reboot marad

Mármint a 2001-es "The New Nightmare"? :U
Mert hogy a 2008-as FPS lövölde nem ajánlott a AitD hangulathoz, az hótziher'.

GOG-on -90%-al akciózzák a régi részeket... véletlen lenne? Aligha.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) DaemonX válasza AxBattler (#1) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Erről lehet vitatkozni, de a félig beidézett mondat ezen része alapvetően arra irányult, hogyha innovációra és kreativitásra vágyik az ember (ami '92-es mércével nézve eléggé az eredeti sajátja volt), akkor jobbat nem is lehetne találni a 2008-asnál, ami a mai napig az egyik legexperimentálisabb és legegyedibb AAA játék, ami készült, függetlenül a játék bizonyos gyengeségeitől és attól, hogy néhány ötlet talán nem a legjobban sült el. Csak hogy más példát ne mondjak: a kommentedben FPS-ként hivatkozol rá, holott a belső nézet (és azon belül is a belső nézetes lövöldözés) csak egy parányi részét teszi ki, és többnyire külső nézetből látod a karaktert.

[ Szerkesztve ]

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Nekem kellemes meglepetés volt, iszonyat szórakoztató, megpróbáltak maximálisan hűek lenni az eredeti mesterműhőz, jól hozták a Lovecraftos sztorit is, sok az utalás, jól lopták a Resi,SH egyes elemeit is.
Amivel problémám volt,az a beakadások, néhol idegesítő harcok , pl a pókoknál a hajón párazor dührohamot kaptam. :)
A DarkMan meg szerintem béna volt egy Lovecraft sztorihoz.
Amúgy mindenképpen Emilyvel kell kezdeni a játékot, különben érthetetlen lesz sok helyen a történet.

Annó a New Nightmare amúgy elég hangulatos meg Darkos volt, a 2008-as meg tele volt korszakalkotó szuper újításokkal, csak nem AITD-nak kellett volna hívni, meg a játékot sem ártott volna befejezni mielőtt kiadják...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) Bad Pritt válasza GodGamer5 (#3) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

...a 2008-as meg tele volt korszakalkotó szuper újításokkal, csak nem AITD-nak kellett volna hívni, meg a játékot sem ártott volna befejezni mielőtt kiadják...

Befejezték, az volt a PS3-as kiadás. :D Nem mondom, hogy ég és föld a különbség, de egy érzékelhetően jobb port volt a többihez képest és még plusz küldetést is kapott.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) GodGamer5 válasza GodGamer5 (#3) üzenetére


GodGamer5
addikt

Ja és még azt hozzátenném, hogy kontrollerrel játszhatatlan a game, billentyűzettel viszont szuper.

Bad Pritt #4: Pc-n toltam anno, ott voltak azért meglepetések. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Baromi optimalizálatlan lett a game, nekem nagy csalódás.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7) k-adi válasza GodGamer5 (#3) üzenetére


k-adi
nagyúr

Amúgy mindenképpen Emilyvel kell kezdeni a játékot, különben érthetetlen lesz sok helyen a történet.

Ezt amúgy jelzi a játék kezdéskor vagy honnan kéne tudni?

(#8) Bad Pritt válasza GodGamer5 (#5) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Xboxon is, évekkel később láttam egy videót róla, csak akkor már kb. beszerezhetetlen volt a PS3 változat. Mondjuk még ott is max 7 pontos játék, tökéletes példája annak, milyen az, ha nincs normális projektmenedzsment egy ekkora játék mögött.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#9) k-adi válasza Bad Pritt (#8) üzenetére


k-adi
nagyúr

tökéletes példája annak, milyen az, ha nincs normális projektmenedzsment egy ekkora játék mögött.

ezalatt mit értesz pontosan? összecsapottság, bugok stb.?

(#10) melega válasza GodGamer5 (#5) üzenetére


melega
őstag

Akkor konzolosok bele se kezdjenek?

Én ps 5 ön tudnám nyomni pcn iszonyat lassú nálam a kipróbálható demo még éppen játszható,, de mondom a gépem csak az EWvil within 2 ajánlott gépigényének fele meg ami egy 7 éves játék.

Én inkább pses vagyok mint pcs.

(#11) Bad Pritt válasza k-adi (#9) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem, inkább olyan mennyiségű különböző elemmel volt teletömve az a játék, amit azóta maximum az It Takes Two-ban tapasztaltam és ott is csak jól szeparált módon külön pályákon. Mintha nem lett volna egy olyan vezető a projekt élén, aki azt mondta volna bármelyik ötletre, hogy ez nem kell, inkább belezsúfoltak mindent, ami csak az eszükbe jutott és sok minden emiatt félkész érzetet keltett.
Már önmagában az, hogy fps és tps mód között váltakozik a nézet egy olyan ötlet, amit baromi nehéz normálisan kivitelezni nem hogy 2008-ban, de még manapság is, nem véletlen nem próbálkozik vele senki. A legviccesebb meg az volt az egész játékban, hogy a V-Rally meg TDU fejlesztőcsapat csinálta és mégis ritka szar volt a kocsi irányítása, mert hát nyilván az is kellett egy túlélőhorrorba, miért ne alapon. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#12) Bad Pritt válasza melega (#10) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem PS-en nagy gondom nem volt a játékkal, egyszer crashelt, egyszer meg egy komolyabb bug miatt restartolni kellett. Az irányítást meg lehet szokni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13) GodGamer5 válasza k-adi (#7) üzenetére


GodGamer5
addikt

Nem, csak mivel pont Emily-vel kezdtem, ezért utólag volt furcsa, hogy Carnby-vel érthetetlenebb a sztori. Meg más tesznél olvastam, hogy ez azért van mert Emily a fő történetszál.

#10 melega: Biztos meg lehet szokni, esetleg leveszed a nehézségi szintet, csak nekem bill+egérrel sokszorosan reszponzívabb volt az irányítás.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#14) k-adi válasza GodGamer5 (#13) üzenetére


k-adi
nagyúr

úgy nem értem az ilyet, ha van egy fő karakter, akkor miért nem jelölik valahogy, hogy hahó idiot, ezzel kezdjél :D vagy new game+ esetén lehessen Carnby is, pl. ... meglehetne ezt oldani simán

(#15) Silenzio válasza k-adi (#14) üzenetére


Silenzio
addikt

Meg is van a válasz, kivel tolták végig azok a teszterek, akik lepontozták a zavaros és töredékes sztorit. :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#16) Silenzio


Silenzio
addikt

Most olyan problémám van, hogy az Y gomb nyomogatásával sem tudom lerázni magamról az ellenfeleket. Azonnal meghalok. Pedig az a default. Mi a pöcsömet csinálok rosszul?!

Egy rakás szar ennek a játéknak az irányítása.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.