Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8951) MartOOn válasza Bferibörs (#8950) üzenetére


MartOOn
addikt

Jah. Hát most ez van. Mindig is szar volt ez az App.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8952) GáborG


GáborG
tag

Sziasztok,

Van mód valahogy hogy ne kis körként jelenjenek meg a névjegyek hanem normálisabb nagyobb képként (zöld háttér helyett) amikor hívnak vagy hívok valakit? S6-on másnál úgy láttam.

köszi,

GáborG

(#8953) Armatura válasza MartOOn (#8944) üzenetére


Armatura
tag

És hogy kell beállítani,hogy értesítsen?Nem igazán jöttem rá

Péter odaszól Jézusnak: - Pszt, Júdás kérdezi, tudsz csinálni lisztből kokaint?----Képeim: https://www.flickr.com/photos/142115553@N07/

(#8954) 67tuareg válasza MartOOn (#8944) üzenetére


67tuareg
tag

Már javasoltam régebben a Facebook Lite-ot. Tized annyi az app mérete, és tized annyi memóriát fogyaszt. Annyi, hogy nem forog el, csak álló helyzetben használható.

(#8955) lacuska74


lacuska74
tag

4k-s videót hogyan tudok feltölteni Youtubera?
Ha átmásolom tabra(Tab S 10.5 ), akkor egyik lejátszó se boldogul vele akadásmentesen.
Gondoltam felteszem Youtubera és onnan szépen meg lehet nézni, de nagyon lebutítja a felbontást.
Próbáltam a videót asztalai gépről is felrakni, de ott is ugyanez a helyzet.

(#8956) Jano_023


Jano_023
őstag

Nekem az új Ts rommal is ébren marad a telefon. Csak az újra indítás segít. De utánna renben van.
Hogy tudom kideríteni mi az ami beakad? Köszi

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#8957) DrJaka válasza Jano_023 (#8956) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Fentebb írták, hogy jó eséllyel a facebook csinálja.
Én most teszek egy próbát, leszedtem.

Huawei Mate 20 prO

(#8958) Locsi


Locsi
senior tag

Nem vagyok biztos benne, de mintha láttam volna egy olyan funkciót, hogy az értesítéseket mennyi ideig ismételje. Ez percben volt megadható, de most az istennek se találom. Valaki nem tudja merre van, ha van egyáltalán. Előre is köszi.

(#8959) Száguldo válasza Locsi (#8958) üzenetére


Száguldo
aktív tag

beáll/edge képernyő/edgehircsat./alul hircsat. idő korlátja

(#8960) Locsi válasza Száguldo (#8959) üzenetére


Locsi
senior tag

Nem az edge-re gondolok, hanem az általános értesítésekre, ami lezárt képernyőn is megjelenik. Illetve magára a hangra, hogy pl 1 perc múlva már ne nyavajogjon nekem, hogy nem olvastam el valamit.

[ Szerkesztve ]

(#8961) james008bond


james008bond
őstag

Napok óta nincs fent FB app, csak a gyári böngészőből használom, de a rendszer fogyasztása így is extrém magas arányaiban, azon belül is a com.samsumg.cmh: CMH folyamat aránya a legmagasabb. Szóval szerintem egyre inkább az a gyanum, ezt Samsung baxta el.

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#8962) vadászcsiga válasza james008bond (#8961) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tiétek már hardveres probléma :)

(#8963) james008bond válasza vadászcsiga (#8962) üzenetére


james008bond
őstag

Ja lehet. Na majd jövő hét közepén lesz szerintem egy teljes törlés. Aztán majd meglátom. Lehet előveszem S6E+-t. Es nem frissítem. Biztos ami biztos. Mondjuk az is elég gáz "kedves" Samsung, hogy gyári független készülékre még nem sikerült kitolni OTA frissítést.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#8964) Alexios válasza james008bond (#8963) üzenetére


Alexios
veterán

Dehogy hw hiba, próbaképp én is letöröltem a fb-ot, bár sejtettem, hogy nem lesz változás, és nem is lett. Amúgy nekem is független

(#8965) SuPeSoft


SuPeSoft
tag

Na. Szeretném veletek megosztani az eddigi tapasztalataimat az s7 edge-el kapcsolatban. Lassan megvan 1 hete és eddig minden OK. Amit negatívumként tartok az az üzemidő. Az előző telefonom bőven kijött a 8-9órás SOT(Lumia 640 XL). Itt nagyon nehezen akar összejönni az 5óra is. :/ Pedig nekem az android rendszer 10% a kijelző pedig 30% és AOD offolva van, 50% fényerő, fekete téma. Tehát az 1. helyen kijelző 30% második hely android rendszer 10%. Ha nem nyúlok a telefonhoz akkor óránként 1%. Mobilnet bekapcsolva ráadásul, facebook, messenger és chrome böngészőt is használom. Úgyhogy nemtudom miért a kijelző a legnagyobb fogyasztó. Azt értem hogy sAmoled QHD meg 534ppi. De ez akkorse oké, mert másnak a kijelző 20% vagy az alatt 6óra feletti SOT-al autómata fényerőn.

(#8966) Jacksonrodeo válasza james008bond (#8961) üzenetére


Jacksonrodeo
csendes tag

Szia,

Es minek kellene lennie szerinted az elsonek es mennyi szazalekkal?

(#8967) MartOOn válasza SuPeSoft (#8965) üzenetére


MartOOn
addikt

Jó az ott az első helyen meg a százalék is ok csak az SOT keves. 5 - 5,5-nek minimum kibkellene jonnie. Dobd fel az uj rom-ot hatha segit egy kicsit.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8968) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Én péntek este frissítettem, lehet hogy rosszul érzem de mintha az akksi még jobb lenne. Az automata fényerő viszont nem reagál ugy mint előtte. Szinte minden fényviszonyban 50%-on van.

(#8969) SuPeSoft válasza MartOOn (#8967) üzenetére


SuPeSoft
tag

Melyik az a rom? Tuti felrakom. :D

(#8970) norbi93


norbi93
senior tag

Nekem a merülést megoldotta a beállítások/speciális funckiók/ intelligens jelzés kikapcsolása még a t-s apeq update előtt. Azóta is minden rendben van. :)

[ Szerkesztve ]

(#8971) MartOOn válasza SuPeSoft (#8969) üzenetére


MartOOn
addikt

Nekem az APER végű brazil ROM van fent sammobile oldalról. De asszem ugyanaz mint ami a napokban kijott magyar t-mobilhoz. Más a betujel de a changelist szám ugyanannyi. Nekem most ez jol mukodik. Kopp kopp

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8972) #08132608


#08132608
törölt tag

Felénél van az akksim és mindjárt 5 óra SOT! Facebook van egész nap és Wi-Fi is! Android ébrenlét 10 perc. Azt hiszem én nagyon jó telót fogtam ki és az APEQ-val még jobb lett! Soha nem indítom újra és Facebookom is van! Nem panaszkodhatom! :) Fényerő állandó 55% körül, 23 órától 7-ig éjszakai óra is van!

(#8973) MartOOn válasza #08132608 (#8972) üzenetére


MartOOn
addikt

Nem telo függő. Nekem is volt spórolás nelkul 8,5 ora SOT az első ROM-mal.
ROM + telepített appok + sűrűn használt appok + csillagok es a kapcsolódó holdak szerencsés együttállása szükséges.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8974) #08132608 válasza MartOOn (#8973) üzenetére


#08132608
törölt tag

Mégis többeknek a fb letörlése segít, meg az újra indítás minden töltés után, sőt valakinek programok is alig vannak rajta mégis merül nekik! Azért szerintem egy kicsit függ a telótól is! Nagyon kevesen vagyunk akik soha nem panaszkodtunk!
Más: Van egy Huawei G8-am és a topikja ezer párszáz hozzászólásnál tart és már régóta van összefoglaló! Nekünk nem lesz? Csak kiváncsiságból kérdezem bárkitől! :)

(#8975) Keem1 válasza #08132608 (#8974) üzenetére


Keem1
addikt

Háát, ha esetleg valaki elvállalja. Mondjuk Topikgazda úr, esetleg valaki más? :D

(#8976) james008bond válasza Jacksonrodeo (#8966) üzenetére


james008bond
őstag

Azért szerintem itt valami nagyon nincs rendben. Ez a Samsung rendszerprogi szanaszét rágja a procit meg az akksit. Úgy hogy most a mások által szanaszét szidott Facebook törölve lett.

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#8977) Keem1 válasza james008bond (#8976) üzenetére


Keem1
addikt

Nálam nincs is 30% fölötti fogyasztó, csak a kijelző. Minden más alatta van (az Android van még 20-22% körül, átlag fél - 1 óra CPU-val).

Lehet, a betűtípusodat nem szereti ;]
Bocs, nehogy megsértődj rajta, nem annak szántam. Viszont ne haragudj, de nagyon ronda... :D

[ Szerkesztve ]

(#8978) Lala6


Lala6
őstag

Na, az új Telekom frissítés eredménye:
Éjszaka alig merül a telefon (wifi bekapcsolva mindig)

(#8979) Helltak válasza james008bond (#8976) üzenetére


Helltak
őstag

Tiltsd le a CMH provider-t. Akkor el fog tűnni a fogyasztók közül.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 12 Green

(#8980) Jacksonrodeo válasza james008bond (#8976) üzenetére


Jacksonrodeo
csendes tag

Szia,

Nekem le van tiltva a Samsung Gear, illetve a Skype.

Találtam valamit hogy a Gear az használná a com.samsung.cmh -t.

Nem lehet hogy ez lesz a gond?

Jackson

(#8981) limahl 11


limahl 11
tag

nálam.

[ Szerkesztve ]

(#8982) MartOOn válasza limahl 11 (#8981) üzenetére


MartOOn
addikt

Basszus! Azonnal töröld vagy tiltsd le az a mortal kombat izét! Qrva sokat eszik! :D igy nem lesz 2-3 nap a készenléted sose! ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8983) limahl 11


limahl 11
tag

nem sok az,csak a 4 órás kijelzöidömböl(ami most van),3 óra a játék.,órákat játszok vele,ha még az se lenne. :D

[ Szerkesztve ]

(#8984) D4ni válasza MartOOn (#8982) üzenetére


D4ni
őstag

Az a legjobb játék a világon :D

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8985) madgie válasza madgie (#8522) üzenetére


madgie
titán

Az előzményből kimoderáltattam a személyeskedő jelzőt.

Beszéltem a FirstPhone vezetőjével, és igen, annak idején induláskor volt egy-egy malőr, de az ő szavai szerint már csak teljesen "fehér", hivatalos garanciális készülékeket árulnak.

(#8986) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Nekem továbbra sem jön a T-s frissítés. Melyik lenne az, mi a neve?
most 6.0.1 van és g935fxxu1apd1

Az akkuhoz: 50%-át a fogyasztásnak a google adja, 5 órát marad ébren, és ezek:
Fiókkezelő, Google backup transport, szolgáltatások keretrendszer és play szolgáltatások.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8987) limahl 11 válasza Tsebacsi (#8986) üzenetére


limahl 11
tag

ez lett frissitve nálam.

g935FXXU1APEQ

(#8988) WinstonWolf válasza Tsebacsi (#8986) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Nyugi... a függetlenre se jön semmi... :(((

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#8989) Keem1 válasza WinstonWolf (#8988) üzenetére


Keem1
addikt

Szerintem nem egyszerre gurítják ki a frissítéseket, legyetek egy kis türelemmel, meg fog érkezni.
Aki esetleg nem tud várni addig, az tegye fel odinnal a sammobile-ról.

(#8990) Telefonőrült


Telefonőrült
tag

Megéri fel rakni az új APEQ romot?
Én Vodafone-os vagyok.Szerintetek lesz valami ha a T mobilost rakom fel?

(#8991) Keem1 válasza Telefonőrült (#8990) üzenetére


Keem1
addikt

Felteheted a Telekomosat is, csak akkor a telódon lesznek a magentás hülyeségek. XEH-ből nincs APEQ (még)? Azzal járnál a legjobban.

(#8992) WinstonWolf válasza Keem1 (#8991) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Nincs. Ez az ami számomra érthetetlen...

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#8993) Telefonőrült válasza Keem1 (#8991) üzenetére


Telefonőrült
tag

Akkor inkább várok még.
Megoldja az üzemidő gondot?

(#8994) Keem1 válasza WinstonWolf (#8992) üzenetére


Keem1
addikt

Hát ez tényleg fura. Úgy tudtam, a független verziók előbb jönnek ki, mint a szolgáltatósok.

#8993: Telefonőrült: azt írták páran, hogy meg, de nekem eddig se volt gondom az üzemidővel. Azt azért hozzá is tenném, hogy a sokadik androidos telefon után nem vagyok átlagfelhasználó, amennyire a KNOX engedi, kitakarítom a telefont, meg a gyári energiagazdálkodást is beállítgatom az én használati szokásaimnak. Elvem az, hogy amire nincs szükségem, az ne is legyen ott (vagy Samsungnál tiltva legyen). Én még a Nexusom gyári, tiszta rendszerét is rootoltam és kitakarítottam a számomra felesleges cuccokat. Az S7e-n is majd az összes Samsungos app le van tiltva. Sajnos azzal adják a telefont, pedig elfogadnám a samus szarok nélkül is, de túl jó az S7e, hogy csak a szoftveres hülyeségek miatt ne azt válasszam (viszont magad uram, ha szolgád nincs)

[ Szerkesztve ]

(#8995) Telefonőrült válasza Keem1 (#8994) üzenetére


Telefonőrült
tag

Miket érdemes tiltani?

(#8996) Keem1 válasza Telefonőrült (#8995) üzenetére


Keem1
addikt

Háát, 60 alkalmazás van most épp tiltva, kicsit nehéz lenne felsorolni, de otthon felteszem a Package Disabler Pro exportját, ha érdekel. :D

(#8997) D4ni válasza Telefonőrült (#8995) üzenetére


D4ni
őstag

Az android rendszert :D

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8998) Telefonőrült válasza Keem1 (#8996) üzenetére


Telefonőrült
tag

Jó lenne

(#8999) hackeeeee válasza Keem1 (#8894) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én nem tartom kizártnak, hogy stock app. Ezzel még nem próbáltam, mert lényegében csak 1080p 60fps-ben videózok, de a Note 4 videói is rendben voltak 4K-ban.

Véleményem szubjektív...

(#9000) gyga


gyga
senior tag

Akinek nem az elvártnak megfelelően merül a telefonja az megtenné, hogy listában felsorolja, hogy milyen programokat telepített a készülékére?
Hátha kizárásos alapon rátalálunk a bűnös programra. Azt ami alapból fent van azt külön irjátok
Téma: Forestofillusion
én telepítettem:
Ac3 player
aillis:Sunset
aillis:toy
Animált Gif
Baumit
Call recorder
Crome
Deezer
Drive
Ds Cloud
DS file
DS note
Dual kamera
Duolingo
EAhub
Fordító (goolgle)
Gömbpanoráma
Hátsó önarckép
heroes
Igo szülinap
Lightup
Mekorama
MXplayer
My telenor
realracing 3
retro
Skyview free
Smartswitch
smooth calendar
sport
swiftkey
számológép (asus)
széparc
tigáz
traffihunter
trafik térkép
viber
video szerkesztő

rendszer része
android system webview
aod service
applinker
beacon manager
beállítások
com.facebook.appmanager (tiltva)
deezer
dictionary
drive
e-mail
easy setup
english language pack
excel
facebook (tiltva)
fényképező
fotók (google)(tiltva)
galaxy apps
galéria
game laucher
game tools
gamemode
gb english language pack
gr vr service (nem lehet tiltani) 24% fogyasztás
gmail
google alkalmazás
google play áruház
google play filmek (tiltva)
google play zene
google play-szolg
google szöveg felolvasó
hangouts
hangrögzítő
időjárás
instagramm
internet
jegyzet
knox 24% fogyasztás
logging service
névjegyzék
Om costumize (ezt jó lenne tudni mi ez) 24% fogyasztás
one drive
óra
partner jelzés a széleken
powerpoint
rcpcomponents
s health
s tervező
s voice
saját fájlok
samsung gear
samsung mirror link 1.1
samsung print service
samsung push srevice
samsung számla
sim eszköztár
sim eszköztár
Skype (tiltva)
számológép (tiltva)
témaáruház
térkép
üzenetek
voice wake up
whatsapp
word
youtube

[ Szerkesztve ]

A kisebbség is számíít, teszkó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.