Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) csutizs válasza front3r (#8532) üzenetére


csutizs
tag

Hát nem lenne bajom ha emiatt az egész telefont cserélnék. De szétbarmolják, az a bajom...

(#8552) vulnrea válasza ateszapa748 (#8547) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Nálam sincs semmilyen hiba az itt felsoroltak közül, nem kopik, nem karcos, nem hajlik, nincs illeszkedési hiba, szóval tényleg semmi hibája nincs. Én nem használok fóliát, csak egy tommy hilfiger tokban tartom március 11-e óta.

Ez az utóbbi legjobb telefonom és egy hamar nem tervezem a váltást, bár az új note széria biztos jobb lesz, de ez a kijelző méret pont megfelelő, így az sem izgat.

A legutóbbi rom tényleg jobban meríti, de éjszakai műszak alatt 8-9 órán keresztül zenét hallgatok + mobilnet be van kapcsolva, de nap végére még így is 65%-on áll, szóval így naponta kell töltenem a zene hallgatás miatt, de ha az nem lenne simán kibírna 2 napot is.

Én ajánlom ezt a telefont :)

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#8553) ateszapa748 válasza vulnrea (#8552) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

alakul :D
:R

(#8554) D4ni válasza Zolika08 (#8538) üzenetére


D4ni
őstag

Párhuzamosan az S7edgel egy iPhone 6s plust használok. Alapvetően nyugalmi állapotban vagy böngészésnél kevesebbet fogyaszt az iPhone , viszont ha valami igényesebb alkalmazást elkezdesz használni akkor merül és forrósodik mint állat . A samsungot akárhogy nyüstöltem nem tudtam olyan szinten gyorsan meríteni mint az iPhone-t . Ami gáz az a nyugalmi állapotban levő merülés. Az iPhone sem szent, csak erre akartam kilyukadni

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8555) Silent77 válasza ateszapa748 (#8547) üzenetére


Silent77
veterán

Fekete, és előrendelés volt.
Hozzászólások alapján nem lehet dönteni, mert a legtöbben akik elégedettetek mint én is, nem irkálnak.
Én megvagyok elégedve a telefonnal minden téren.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8556) Zolika08 válasza D4ni (#8554) üzenetére


Zolika08
tag

Teljesen egyetértek veled! Az s7 edge nagyon merül nyugalmi állapotba és ez zavar engem a legjobban. Mindegy bízzunk benne minél hamarabb reflektálnak erre a hibára

(#8557) D4ni válasza Zolika08 (#8556) üzenetére


D4ni
őstag

Azzal vigasztalom magam, hogy nem a samsung baszarintotta el, hanem a Google.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8558) MartOOn válasza kakuk100 (#8527) üzenetére


MartOOn
addikt

Akksi félig es a SOT nincs 3 ora sem... Hmmm hmmm oké tűző napon automata fenyeron szoval kb a max felett nade na...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8559) Száguldo válasza ateszapa748 (#8553) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Márc 8. óta használom T-s hibátlan pedig van nyúzva elég rendesen (építő ipar, autó szerelés). Az útólsó frissítés óta kicsivel többet fogyaszt de ezt szerintem orvosolni fogják.

[ Szerkesztve ]

(#8560) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Akkor már csak az a kérdés hogy Onix vagy gold :D

(#8561) vadászcsiga válasza D4ni (#8554) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igen, ios nagyon jó ebben. Mármint a nem fogyasztása nyugalmi állapotban.

(#8562) Versus


Versus
senior tag

Nekem is hibátlan. Osztrák független vásárlás,gyári szilikon tokban. Imádom és legalább nem kell elővennem minduntalan a merci kulcsát hogy komolyan vegyenek ! :)

Premium Vintage

(#8563) leslien válasza ateszapa748 (#8560) üzenetére


leslien
nagyúr

sztem ezzel együtt lehet élni... nekem gold van nem gyűjti annyira az újjlenyomatot..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8564) D4ni válasza vadászcsiga (#8561) üzenetére


D4ni
őstag

Ettől már csak az volt a szebb ,hogy majdnem egész nap osztottam róla a WiFi-t , 20 %-ot esett a töltöttség

S7e: 60%

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8565) lukoz


lukoz
aktív tag

Aki ZAGG curve glass-t használ meg tudná mondani hogy felehelyezés után meg alá por vagy esetleg víz? Közepén is tapad vagy csak a széle?
Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#8566) Bferibörs válasza D4ni (#8564) üzenetére


Bferibörs
addikt

ha a telót nem használod csak a wifit osztod ki akkor nem kajálja az akksit-más teló sem.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8567) vadászcsiga válasza D4ni (#8564) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én asszony iPhone-járól szoktam magamnak osztani mert neki több van de ennél sokkal többet szokott esni. Rá is szoktam hogy töltőre rakom közben.

(#8568) laci0530 válasza ateszapa748 (#8539) üzenetére


laci0530
senior tag

Ahogyan előttem is írták: itt a fórumon leginkább a telefon esetlegesen előforduló hibái kerülnek kivesézésre. Messze nem érint minden egyes készüléket az összes anomália, ez egy igencsak remek telefon. Szerintem ahhoz, hogy objektív véleményt alkoss, próbáld ki tüzetesebben mind ezt, mind az iPhone-t (pl. mediamarktban, ahol vannak kiállított darabok) és akkor már egy kézzelfoghatóbb képet, eredményt kapsz.

Én csak annyit tennék hozzá, hogy a jelenleg kapható összes csúcskategóriás mobil közül újra ezt vásárolnám meg, mondom ezt úgy, hogy jónéhányat feltérképeztem. :) Nem bántam meg a vételt a 270.000,- forintos kezdő ára ellenére sem, a prémium garancia szolgáltatás pedig megnyugtató érzés. :)

[ Szerkesztve ]

(#8569) ateszapa748 válasza laci0530 (#8568) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

köszi :R ez lesz és gold :DD

(#8570) #93966848 válasza leslien (#8563) üzenetére


#93966848
törölt tag

Ez az APEK rom?Éjjel én is feltettem és jobbnak tűnik :)

(#8571) leslien válasza #93966848 (#8570) üzenetére


leslien
nagyúr

nem ez még a APD1...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8572) laci0530 válasza ateszapa748 (#8569) üzenetére


laci0530
senior tag

Nincsmit, de azért mindkettőt nézd meg alaposan, aztán válaszd azt, amelyiknek nagyobb melle van. :D

(#8573) D4ni válasza Bferibörs (#8566) üzenetére


D4ni
őstag

Akkor az S7 miért merül ugyan úgy?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8574) Bferibörs válasza D4ni (#8573) üzenetére


Bferibörs
addikt

bocs elnéztem, azt hittem az s7 merült 20 %-ot! :R

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8575) D4ni válasza Bferibörs (#8574) üzenetére


D4ni
őstag

Semmi :) egyébként a félreértés végett, nem szapulom a samsungot, mert mostanában nagyon nagyon odavertek. Van amiben az ios a jobb van amiben meg az android :K

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8576) #08132608 válasza ateszapa748 (#8569) üzenetére


#08132608
törölt tag

Szia! Nekem Március óta van meg és gold platinum. Se kopás, se karc, fóliát sem használok mert egy tok fel szedte sajnos, home gombon sincs 1db karc sem pedig farmer zsebben is hordom. Akku nálam ha nem használom nagyon akkor 2 nap kb 4 és fél óra kijelző idővel (ilyenkor vidéken vagyok és a hálózat miatt nem jön össze több) ha intenzíven használom este töltőre rakom 25% körül, de így megvan 6 és fél óra SOT is! Én mindenképpen ajánlom neked! 1 hátránya van amit én utálok hogy nagyon gyűjti az ujjlenyomatokat! Mm-ben néztem fehéret az nem gyűjti és még a tapintása is "más". Sajnos amikor én vettem az utolsó db volt és gold (telekom) így én csak ennyit sajnálok hogy nem fehér! Egyébként teljes mértékben ajánlom! :)

(#8577) james008bond válasza D4ni (#8557) üzenetére


james008bond
őstag

Akkor ezt mivel lehet magyarázni?

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#8578) válasza D4ni (#8575) üzenetére



őstag

Én meg szidtam mint a bokrot és most egy i6-t cseréltem le az s7-re. Nagyon bejön és a touchwisel sincs semmi bajom.

(#8579) #93966848 válasza (#8578) üzenetére


#93966848
törölt tag

Én meg i6s pluson gondolkodtam, de eddig mindig megszívtam az iphone-okkal.Mondjuk az i5 meg volt 1 évig, de az i6ot csak 2 hétig bírtam.Mindig visszatérek Androidra :)

(#8580) Toobee


Toobee
veterán

Céges S7 edge-dzsel csatlakozom én is hozzátok, S5-öt váltott, azt utáltam nagyon, sokat volt szervizben instabilitás miatt. Még csak péntek óta van meg, de rögtön találkoztam egy bosszantó dologgal. Valamiért telefonálás közben nincs internetkapcsolat, maximum GPRS, vagy EDGE. Ez mitől lehet? Hálózati mód: LTE/3G/2G automatikuson van. S5 esetén nem találkoztam ilyennel. Fontos dolog, mert sokat telefonálok és mellette működnie kell minden internetes dolognak, pl.: Waze, e-mail-ek stb. Ami nagyon tetszik benne az az ujjlenyomat érzékelése. S5-nél nem volt túl kifinomult ez a rész, de muszáj volt használni.

Védelem: többféle fóliát vettem hozzá, mondván valamelyik biztos jó lesz. Az ebay-es kacatok közül egyik rosszabb volt, mint a másik. A "legjobb" sem feküdt fel normálisan, a széleken nem érzékelt rendesen, ezért most fólia nélkül nyomom. Valószínűleg meglátogatom a jól bevált dekorost és 3M autófóliát fog kapni, abban még nem csalódtam. Egy alu keretet vettem rá, az nagyon csinos és szerintem jól is véd.

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#8581) Galahed válasza Toobee (#8580) üzenetére


Galahed
senior tag

Röviden összefoglalva (nem kitérve mindenre):

Ha 4G-t ir ki a telefon akkor ha bejövő kimenő hívás van akkor a hanghívás idejére visszateszi a telefont 3G vagy 2G-re. Ez a magyarországi szolgáltatókra igaz , a Telekom most küzd azzal, hogy a hanghivást átteszi 4G-re. (ezt egy hónapja olvastam vhol...)

Szóval lehet, hogy olyan helyeken jársz ahol van 4G de 3G nincs, és akkor bizony levált 2G-re hanghívás idejére ahol csak EDGE és GPRS van. (én ilyen helyen élek, ezért én is ezt tapasztaltam más telefonnal is , nem csak az S7-el.)

(#8582) csabicska válasza Toobee (#8580) üzenetére


csabicska
senior tag

Milyen színű keretet vettél?
Egy fotót tudsz feltenni róla, a telefonnal, és nélküle.
Köszönöm.

-Galaxy S20 - The best-

(#8583) Toobee válasza Galahed (#8581) üzenetére


Toobee
veterán

Ugyanott, ugyanúgy használom, ahogy az S5-öt. Egyébként kétszer előfordult már az is, hogy nem engedett hanghívást indítani, valami "nem elküldött" felirat kíséretében. Az újraindítás segített.

https://barbieripnk.hu/

(#8584) vadászcsiga válasza Toobee (#8580) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az alu keret a hunyó. Árnyékol.

(#8585) Toobee


Toobee
veterán

Ezüst. Ha nem bánod nem szerelem le, nélküle biztos láttál már képet róla :) Memóriakártyából pedig ezt kapta.

(#8584) vadászcsiga: na, erre nem is gondoltam basszus. Csak most nincs más tokom, mert a cégnél lenyúlták a többiek, amiket vettem. Rendelek gyorsan másik Spigen-t.

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#8586) Galahed válasza vadászcsiga (#8584) üzenetére


Galahed
senior tag

Na ez igaz, a 2G meg erősebb mint a 3G, azt az alu kerettel is fogja....

(#8587) Toobee


Toobee
veterán

Spigen Neo Hybrid-del van valakinek tapasztalata? G2-t nagyon sok csúnya balesettől megvédte és ennek nem fém a kerete, tehát nem lenne gond a hálózattal.

https://barbieripnk.hu/

(#8588) vadászcsiga válasza Toobee (#8585) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Régi iphone-os hiba kereső forrása. Ott a gps-t árnyékolta.

(#8589) Galahed válasza Toobee (#8583) üzenetére


Galahed
senior tag

A hivásinditási hiba (sms is) a jelenlegi és korábbi FW hibája. Csak reménykedni tudok, hogy egy újabb FW megoldja. (Elég a Repülő üzemmód kiválasztása - On, Off, nem kell újraindítani)

(#8590) Galahed válasza Toobee (#8587) üzenetére


Galahed
senior tag

Valami rejtélyes oknál fogva olcsóbb a gyorsboltban a spigen, mintha kintről rendelném.

(#8591) Zolika08 válasza Galahed (#8589) üzenetére


Zolika08
tag

Csatlakozom! Ez a hiba hétvégén nálam is elő jött (szerencsére először). Egy repülő mód ki be kapcsolása orvosolja a dolgot

(#8592) Toobee válasza Galahed (#8590) üzenetére


Toobee
veterán

Köszi a tippet! eBay-en 17,99$, de itthon el tudnám számoltatni legalább az ÁFA-t a céggel, úgy meg nem kerül többe. Tegnap rendeltem A4Team-től Samsung autós töltőt, meg tartót. Majd meglátjuk, hogy tokkal együtt is belefér-e.

https://barbieripnk.hu/

(#8593) Galahed válasza Toobee (#8592) üzenetére


Galahed
senior tag

Én az Aliról szoktam újabban rendelni, ott is annyi, valamint ingyen szállítják, de mire ideér az egy hónap... :( ki tud annyit várni.... :)

-----------------------------

De legalább már ideért a QI töltőm, 12000mhA akksival egybeépítve. Érdekes szerkezet, eddig 3x töltöttem vele. Az hogy gyorstölt-e nem tudom. ( 2 napja van itt, mindig csak rátöltöttem elvileg igen, mivel az output 2 A az USB-n. A QI -ra azt írják hogy standard.)

Én 37USD-ért vettem, ne a jelenlegi árat nézzétek. :Y

[ Szerkesztve ]

(#8594) Toobee válasza Galahed (#8593) üzenetére


Toobee
veterán

QI nekem gyári van/lesz, csak ott felejtettem a másik telephelyen. Én szépen kivártam a sorom, Vodánál csak arany lett volna azonnal, úgyhogy 3 hetet csúszott a készülékcsere, addigra meg is jött hozzá minden eBay-es kiegészítő. Szerencsére az már elsőre kiderült, hogy nem olyan nagy retek, mint az S5 volt. Cégnél nagyon sok Samsung motyó van, bár mi csak szamszutyok néven emlegetjük őket. Majd meglátjuk, hogy ez a telefon el tud-e tolni pozitív irányba :)

https://barbieripnk.hu/

(#8595) Ákkk válasza Toobee (#8587) üzenetére


Ákkk
addikt

A legjobb tokok között van nem árnyékol és jól véd.
Picit vastagabb lesz tőle a telefon kb annyival min a most rajta levő kereted.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#8596) james008bond válasza Galahed (#8593) üzenetére


james008bond
őstag

Ha gyorstölteni tud, akkor azt töltés közben a telefon kiírja. Már ha be van állítva a menüjében a gyorstöltés engedélyezése. Ezt kb 1 másodperc alatt meg lehetne nézni a telefonon,de ezek szerint te a 3 töltés alatt 1x sem nézted ezt meg. De szerintem ez a töltő nem tud. Nem 2A kell hozzá, hanem 1.67 és nem 5 hanem 9V.

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#8597) Galahed válasza james008bond (#8596) üzenetére


Galahed
senior tag

Valóban egyszer sem néztem meg, mert nem érdekel. (Lassú töltés párti vagyok, a gyorstöltést ki is kapcsoltam a menüben- bár az a menüpont a kábeles gyorstöltésre vonatkozik.)
Csak a kérdéseket szerettem volna megelőzni, ezért be is linkeltem a tech specifikációit, aztán majd mindenki szépen megnézi és eldönti maga... :)

[ Szerkesztve ]

(#8598) Galahed válasza james008bond (#8596) üzenetére


Galahed
senior tag

"Nem 2A kell hozzá, hanem 1.67 és nem 5 hanem 9V."

Azért ezt pontosítsuk, mert még valaki a végén megjegyzi...

Szóval 9Volt és 1.67A VAGY 5Volt és 2A kell a gyorstöltéshez.

Az általam belinkelt töltő USB-n tudja a gyorstöltést a QI részén nem.

[ Szerkesztve ]

(#8599) doddencs


doddencs
senior tag

Spigen Neo Hybrid és Samsung Clear Cover tokok között vacillálok, van esetleg vkinek tapasztalata mindkettővel?

(#8600) Cole86 válasza doddencs (#8599) üzenetére


Cole86
senior tag

Clear Cover nekem nagyon bejött, jól véd és egyszerűen gyönyörű.. minth a telefon ki lenne terjesztve.. nem érzed toknak 1 idő után.. :P

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.