Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) Zolika08 válasza Dr.FantastiK (#8799) üzenetére


Zolika08
tag


Gyári telekomos APD1 rom

[ Szerkesztve ]

(#8802) hackeeeee válasza Keem1 (#8788) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem sajna nem nagyon.

Van pár értesítés app, RRS, mail, stb, de szerintem több nem nagyon lesz.

Véleményem szubjektív...

(#8803) Keem1 válasza hackeeeee (#8802) üzenetére


Keem1
addikt

Én is ezt feltételezem. Így viszont nagy kár ezekért a funkciókért... :(((

(#8804) utomi válasza tothl (#8755) üzenetére


utomi
senior tag

Egy kérdés és nem csak neked de mégis neked címeztem mert látom otthon vagy a témában. Letöltöttem az XEF ROMot és ugye fel is akarom tolni DE nem akarom , hogy a data partitiont piszkálja ergó nem akarom, hogy újra kelljen húzni a telefonom. Ilyenkor mi a célszerű?
Mert vagy az Odinnal csak az AP-t küldöm fel!?
Vagy pedig meg a CP és a BL is de akkor ugye be kellene adnom egy HOME_CSC-t ami van is egy XEH-s ROMból csak kérdés, hogy ez nem zavarja össze a dolgokat? Ilyenkor garantáltan nem formázza a telót? Tapasztalat kinek mi? Köszi előre is. :R

(#8805) SlayR válasza madgie (#8791) üzenetére


SlayR
senior tag

Pont ez az....ez a bizonyos csusszanást nem hiába írom csusszanásnak mert NEM kijelzőre....NEM az oldalát érintve a kijelzőt ért földet hanem a tokot érintve...nem hiába témázok ezen ott álltam mellettemindent láttam...normális esetben telefon nem sérül így!

Viszont végre izgalmas újdonságot látok! http://android.hu/lenyugozo-lett-a-moto-z-es-a-moto-z-force amit az LG elég gyerekcipőben oldott meg Motoéknak profiszinten megy?! :)

[ Szerkesztve ]

(#8806) #67656192 válasza SlayR (#8805) üzenetére


#67656192
törölt tag

Meghajlok, főleg a Force előtt.
Várom a Note7-et és nehezen nyúlok a Samsungon túlra de asszem itt kopog az ajtón egy nagyon érdekes alternatíva.

[ Szerkesztve ]

(#8807) vadászcsiga válasza SlayR (#8805) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egy újabb iPhone copy

(#8808) SlayR válasza vadászcsiga (#8807) üzenetére


SlayR
senior tag

Ennyi erővel szinte minden az :DDD

(#8809) Joe.36


Joe.36
addikt

Még csak ismerkedünk... Rég volt Samsung telefonom aszem Galaxy Ace 1

Most S7 Edge lett...

Hülye kérdés, ezen tényleg nincsen gyári zene lejátszó csak a google ?

Ha nincs nem baj felrakom akkor a PowerAMP-t.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#8810) hackeeeee válasza Joe.36 (#8809) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Igen, play zene van csak, ha van poweramp, akkor mehet fel. Esetleg annál érdemes lehet csatlakozni az alpha projekthez, sokat javult. :)

Véleményem szubjektív...

(#8811) pepetech válasza Joe.36 (#8809) üzenetére


pepetech
őstag

Galaxy apps-ból le tudod tölteni a gyári samsung zenelejátszót.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#8812) tothl válasza utomi (#8804) üzenetére


tothl
addikt

a home-csc-t is editalni kell hogy ne reseteljen a 4 fajlos rom. delelott elkuldom amit en keszitettem jol mukodik.

(#8813) #08132608


#08132608
törölt tag

Sziasztok! Valaki meg tudja mondani, hogy mi ez? Kb: 10 percig volt a bluetooth bekapcsolva! Még sehol nem láttam ilyet! Amióta meg van a teló még csak most használtam bluetooth-t! Elég érdekes! Gyári telekom APD1. :F

Ui.: Az akksival soha nem volt gondom, most is 4 óra SOT-nál vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#8814) Ákkk válasza #08132608 (#8813) üzenetére


Ákkk
addikt

Gondolom ment valamiért a háttérben.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#8815) utomi válasza tothl (#8812) üzenetére


utomi
senior tag

OK. Akkor azt megvárom köszi!

(#8816) Grafy12


Grafy12
aktív tag

Kint van egy halom új rom....

(#8817) #08132608


#08132608
törölt tag

Telekom új APEQ Rom! És van új AOD frissítés is! :)

(#8818) Joe.36 válasza hackeeeee (#8810) üzenetére


Joe.36
addikt

Köszönöm az infókat :) Jó lesz a PowerAMP még régen megvettem annó.

Tegnap kaptam meg a Telefont + VR , Tmobiltól mert lejárt a 2 év.

Legfrissebb T-s rom van rajta, szép, gyors, nagyon jó kamera. Tegnap délután feltöltöttem kikapcsolva teljesen, majd belaktam, rengeteg nyomkodás. Appok frissítése.

Nem merül mint a Titanic... most van 77% on

Eddig jó :)

Szép telefon tényleg olyan mint egy Fabergé tojás erre nagyon kell vigyázni :) Nem vagyok Samsung Fan... De ez tényleg jó lett nagyon.

Marley91

Hoppá most tényleg egy frissítés!

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#8819) hackeeeee válasza #08132608 (#8817) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Oh.. ~300MB, fel is dobom gyorsan! Köszi az infót!

Joe.36: üdv itt. :) Használd egészséggel! Én is még régen vettem meg, azt hiszem az S3 idején, azóta is használgatom. Igaz, manapság ritkábban, mert főként di.fm appal webrádiózom.
Poweramp-ban esetleg érdemes jelentkezni teszternek, sokat javult az új változat, ha gondolod próbáld ki.

A merülés érdekes dolog, van akinél előjön, van akinél nem, és nem nagyon tudtunk rájönni eddig, hogy mi válthatja ki. Vagyis, ötletek vannak, de ezek nem mindenkinek hoztak megoldást.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#8820) WinstonWolf válasza hackeeeee (#8819) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

"...A merülés érdekes dolog, van akinél előjön, van akinél nem..."

Szerintem érdemes lenne azoknak akiknek merül, és azoknak akiknek nem leírni kinek milyen programok vannak telepítve/tiltva.

Előbb-utóbb ki kellene jönni mi (mik) okozzák az eltéréseket. Nekem speciel az új rommal nem merül semmivel se jobban, mint azzal, amivel kijött. Ámde a hívásindítási bugba már kétszer belefutottam, ami eddig soha nem volt. Tényleg, ilyenkor engem sem tudnak hívni? :F

Amúgy valaki elmagyarázhatná nekem, mert nem értem... Hogy a fenébe van az,. hogy a gyári függetlenre később jön Samsungéknál a frissítés, mint a Telekomosra??? Mert az enyémre nem jött semmi.... :(((

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#8821) hackeeeee válasza WinstonWolf (#8820) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pl. Nekem ez sem volt még eddig... Bár most ezt leírtam, szinte biztos, hogy lesz, mármint a hívásindítós bug.

Indításkori SD kártya csatolás értesítés megszűnt. :)

Véleményem szubjektív...

(#8822) WinstonWolf válasza Zolika08 (#8801) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Szia!

Tiltható. Hazánkban amúgy sincs bevezetve a szolgáltatóknál...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#8823) D4ni válasza WinstonWolf (#8820) üzenetére


D4ni
őstag

Amióta tiltottam a Facebook alkalmazást azóta kevesebbet eszik maga a rendszer is

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8824) norti válasza #08132608 (#8817) üzenetére


norti
addikt

Érezhetően gyorsabb lett a rendszer, kíváncsi vagyok a zenelejátszás közbeni sercegés (erős CPU/sok ram használatnál) megszűnt-e terheléskor.

(#8825) Zolika08 válasza WinstonWolf (#8822) üzenetére


Zolika08
tag

Rendben! Köszönöm szépen!

(#8826) Varszegig válasza D4ni (#8823) üzenetére


Varszegig
veterán

Tényleg nem akarom magamat fényezni, de ezt magyaráztam ugye pár napja.

(#8827) vadászcsiga válasza D4ni (#8823) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én nem tiltok, nem törlők semmit. Nem azért veszek csúcstelefonokat hogy aztán eco módban használjam.

(#8828) D4ni válasza vadászcsiga (#8827) üzenetére


D4ni
őstag

A Facebook alkalmazása alapvetően szar androidon , ios en ugyan úgy. Ezért hanyagolom.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8829) Toobee válasza D4ni (#8828) üzenetére


Toobee
veterán

Én nagyon régóta nem használom már sem az üzenetküldőjüket, sem az applikációjukat. Utoljára talán az Atrixomon volt fent, már azt is zabálta. Viszont most rá lettem kényszerítve a Messenger-re, böngészőből már nem megy az üzenetküldés. Egyelőre az rendben van, bár minden értesítés ki van kapcsolva, napi 4-5 alkalommal szoktam csak felnézni rá.

Ennél talán fontosabb: Spigen-nel is ugyanúgy szar a telefon. Ma mentem egy kört Bp-en, közben végig telefonálnom kellett és navigálni. A beszélgetést 3x eldobta, kétszer repülőbe kellett rakni. Szánalmas...főleg mivel munkaeszközről van szó.

https://barbieripnk.hu/

(#8830) mycso válasza Joe.36 (#8818) üzenetére


mycso
veterán

Nekem is tegnapi a készülék, ugyan ezzel a kombóval, ugyan ezen szolgáltatónál. :R

Eddig szimpatikus nagyon (32GB, arany)
És nekem is ma reggel frissült APEQ-ra.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#8831) Varszegig válasza Toobee (#8829) üzenetére


Varszegig
veterán

A messanger része teljesen ok, évek óta használom. Az nem merít semmit.

(#8832) vadászcsiga válasza Varszegig (#8831) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha nem használod tényleg nem :) Amúgy durván.

[ Szerkesztve ]

(#8833) Risard válasza hackeeeee (#8819) üzenetére


Risard
aktív tag

Telenoros nincs vagyis a telefon nem jelzett!

(#8834) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Nekem sima gyári telekomosra nem jelzett, és a Sidesync sem talál ( nem is tudok keresni vele...) semmit.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8835) vadászcsiga válasza Tsebacsi (#8834) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pedig van. Nekem is T-s.

(#8836) Toobee válasza vadászcsiga (#8835) üzenetére


Toobee
veterán

Valószínűleg nem egyszerre kapja meg mindenki. Biztos sokatoknak volt már Androidos készüléke és emlékeztek rá hogy annak a fórumában is olvashattátok, hogy valakinek megérkezett már, valakinek még nem. Ha nem gond, akkor ne írja be mindenki, hogy nekem nem jött, mié nem jött, szemét Samsung.

https://barbieripnk.hu/

(#8837) hackeeeee válasza D4ni (#8828) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez már régóta így van.

Én sokszor gondoltam már rajta, hogy félre teszem, de azért azt megszoktam, hogy megvannak az alap értesítések, és ez ugye böngészőnél nincs.

Véleményem szubjektív...

(#8838) #93966848


#93966848
törölt tag

Melyik romot kell visszaraknom, hogy tudjak megint frissíteni Telekomos romot?

(#8839) spanglee001


spanglee001
addikt

nálam a hívás bug összesen 2x jelentkezett előrendelés óta megvan, viszont hívás közbe hívástartásra áll magától, kb minden 3-4 hívásnál random megcsinálja :F és csak annyit veszek észre, hogy nem válaszolnak :DDD akkor ránézek a telóra, hogy mivan és szürke a kép és kivan írva hogy tart :F

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#8840) Keem1


Keem1
addikt

Nem tudja valaki, hogy lehet a gyári kamera app videófelvételénél a bitrátát feljebb tornázni? A tesztben, meg máshol láttam huszon megabites (FHD) felvételeket, de nálam csak 16 a max.

(#8841) hackeeeee válasza Keem1 (#8840) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az nem 60FPS-es videó volt? Vagy lehet, hogy nem stock appal videózták.

Véleményem szubjektív...

(#8842) Keem1 válasza hackeeeee (#8841) üzenetére


Keem1
addikt

De, lehet, hogy 60 fps volt :K
Nem stock app engedi nekem is feljebb csavarni a bitrátát, gondoltam, talán a gyári is tudja. 30 megabittel szemet gyönyörködtető a mozi, a stock kamera app 16 Mbiten látványosan elmarad tőle. Azt hittem, a gyári is rávehető a magasabb bitrátára.

(#8843) hackeeeee válasza Keem1 (#8842) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Bitrátát külön nem enged állítani, csak FHD, és FHD 60FPS, illetve QHD, és 4K.

Én 60FPS-sel szoktam videózni, normális fényviszonyok között rendben van. :) Este sem rossz azért.

Most próbálgatom a Camera MX appot, fotózásra, most megnéztem, de abban is csak annyi van, h FHD, bitráta nincs.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#8844) Keem1 válasza hackeeeee (#8843) üzenetére


Keem1
addikt

Még az előző készülékemhez vettem meg a Cinema FV-5 appot, gondoltam, talán az S7 gyári kamerája mellé már nem kell, de mégis :)
Nagyon szép videókat csinált az S4-gyel, de most az S7e esetén is maradok annál, olybá' tűnik :DD

Az FV-5 beállításaiban van bitráta (többek között), 30-ra van állítva, és a videóban is tényleg annyi van. Leginkább ott érhető tetten a nagyobb bitráta, hogy diffúz felületeken igencsak kockásodik a gyári app felvétele, míg a magas rátával ez nem, vagy csak minimálisan látszódik. Bizonyára ez nem sok embert zavar, de mivel hozzászoktam a nagyobb adatmennyiséghez, bizony most is kiütközött a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#8845) hackeeeee válasza Keem1 (#8844) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah hm.. Néztem már ezt az appot még régen, de aztán letettem róla.

Épp olvastam az értékelésed. :)

Nekem ha kell az adatmennyiség, akkor 4K-ban videózok, és abból szedem ki ami kell. :)

Véleményem szubjektív...

(#8846) SuPeSoft


SuPeSoft
tag

Sziasztok! Meglett az s7 edge. Azt szeretném kérdezni, hogy ti milyen védőüveget használtok? Illetve az SGP Case Rugged Armor tok jó? Válaszotokat előre is köszönöm. :)

(#8847) Varszegig válasza vadászcsiga (#8832) üzenetére


Varszegig
veterán

De a fb app akkor is meríti amikor nem használod :P

(#8848) vadászcsiga válasza Varszegig (#8847) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem sehol nincs a listában.

(#8849) hackeeeee válasza vadászcsiga (#8848) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem bekerül, ilyen 15-20 perces CPU összesen idővel.

Véleményem szubjektív...

(#8850) vadászcsiga válasza hackeeeee (#8849) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mondjuk én mobilneten el sem indítom, alkalmazás váltóban viszont ott van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.