Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) viewdetails


viewdetails
addikt

Hello mindenki, most tette le a kézbesítő az asztalra a telefont. Eddig jó... :D

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#8352) SlayR


SlayR
senior tag

Noh akkor lássuk csak ha mindig mondtam a jókat az igazság értékét tartva a dolognak jöjjön a negatív... 40 centiről lepottyanva a telefon mindenféle erőteljes esés nélkül (üvegfóliával) több helyen kijelzőn az alsó sarokban sérülés, és igen hosszú repedés. Képet nem tudok mutatni, de ezt ne mondja nekem senki hogy egy ilyen készüléknél természetes....G4 kezemből kilökve lépcsőre esve mindenféle sérülés nélkül megúszta ez meg....erről tuti lesz egy beszélgetésem a Samsung szervizzel...

(#8353) kakuk100 válasza SlayR (#8352) üzenetére


kakuk100
őstag

Sajnos a fólia csak a kis karcoktól védi a telefont. A leesésnél csak az olyan tok véd ami elől hátul védi a telefont. A hátlapi védők csak a hátlapot védik. Nem tudom sokan miért is használják, csak a teljes tok véd szerintem. :((

(#8354) SlayR válasza kakuk100 (#8353) üzenetére


SlayR
senior tag

A G4em leesésekor semmilyen tok nem volt rajta....ezen van egy spigen liquid crystal olyan helyen nem is sérült ahol az fedi...de egy olyan szinte csúszásszerű leesésnél sztem mindenképp túlzás bálrmilyen ilyen szintű sérülés egy telefonnál....

(#8355) norti válasza kakuk100 (#8353) üzenetére


norti
addikt

És az oldalakat, sarkokat, legalábbis a normálisabbak, plusz ha kicsit emelt az elején az alsó-felső perem, akkor az is véd. Ez azért jóval több, mint a semmi :)

(#8356) bulikavagyok válasza SlayR (#8352) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Megértem, h most dühös vagy, de kár a G4-el összehasonlítanod... peched volt, bárkivel előfordulhat.
Velem is előfordult már: az S4-esem 2-3 hetes kijelzőjét sikerült így összetörnöm (azóta is úgy használom). Az S6-ot elejtettem legalább 5-ször egy év alatt (kőre is!), de a keretén kívül soha nem sérült semmi. Sőt az S7 is repült már, de szerencsére csak egy üvegasztalra, így nem lett semmi baja -az asztalnak sem :D
Szervizzel meg abszolút nincs miről beszélned szerintem (a javításon kívül).. :N

[ Szerkesztve ]

(#8357) SlayR válasza bulikavagyok (#8356) üzenetére


SlayR
senior tag

Jah csak nem értem miért is van az a Gorilla Glass 4 rajta....és ilyennek a javításáért nem nagyon áll szándékomba fizetni...

[ Szerkesztve ]

(#8358) spider80 válasza SlayR (#8357) üzenetére


spider80
őstag

A g4en is gorilla glass volt. És bírta. nekem is nagyokat esett az S6,és semmi baja, van akinek meg 20 centi eséstől törik. Ez ilyen.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#8359) kakuk100 válasza SlayR (#8354) üzenetére


kakuk100
őstag

Esés és esés között van különbség sajnos.Ez most nem szerencsésen esett az biztos. Ne legyél elkeseredve, előfordulhat az ilyesmi bármelyikünkkel.

(#8360) bulikavagyok válasza spider80 (#8358) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

És kakuk100: Pontosan. Ez leginkább a szerencsén múlik..

(#8361) SlayR válasza kakuk100 (#8359) üzenetére


SlayR
senior tag

40 centi magasról egy dobozról metlaki padlóra, ha bármilyen módon tud ilyen szinten nem szerencsésen esni/lecsúszni egy telefon mindenféle erősebb lökődés nélkül akkor az paranormális tevékenység....

(#8362) bulikavagyok válasza SlayR (#8361) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szerintem 40 centiről elég lenne maximum tízszer lapjával leejteni ahhoz, h összetörjön. De lehet, h elég lenne hozzá 10-20 centi is.. Ez szerintem kicsit sem paranormális. Ha kifizeted a 20k önrészemet szívesen letesztelem Neked! ;] Persze csak vicceltem, nincs szándékomban biztosítási csalást elkövetni. :B

[ Szerkesztve ]

(#8363) Cole86 válasza bulikavagyok (#8362) üzenetére


Cole86
senior tag

Ez nem csalás.. azt mondod ,h más össze törte, arra is érvényes ez a biztosítás, ha jól tudom. :U :DDD

Amúgy nekem X-pro üvegfóliám van rajta és kb 25cmes esésnél bepókhálósodott illetve későbbi esésnél is betört kicsit a peremvidéke, tehát ezek nagyon halandóak ,de legalább védik a kijelzőt.

A hátsó gg4 szerintem vagy vékonyabb vagy silányabb minőségű az előlapnál, nekem már karcolódott egy műanyag toktól, de szilikonba nem raknám, nagy eséseknél abba törhet is a teló és ez még jobban is néz ki. (samsung cover gold) :))

vadászcsiga : hálát adhatsz az égnek...

Már ne is haragudj ,de ilyen értékű telót használni üvegfólia nélkül... te normális vagy? :D :Y

Van rá legalább biztosítás? Tudod mennyibe van az üveg/kijelző csere? :U

bulikavagyok : ha oda adod másnak tesztelni, akkor nem más törte össze? az hol hazugság? :))

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#8364) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Előbb esett pofára egy kebabosnal a telefon, kb 40 centiről nekem is. Semmi baja. Hátlap volt rajta csak.

(#8365) bulikavagyok válasza Cole86 (#8363) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az már csalás, ha a biztosítónak hazudsz a káresemény körülményeiről. :B A hátsó üveg szerintem nem GG4, de ezt már számtalanszor kitárgyaltuk.
Szerk.: Jaaa! De én úgy értettem, h én tesztelem, ő meg fizeti az önrészt..:D

[ Szerkesztve ]

(#8366) spider80 válasza Cole86 (#8363) üzenetére


spider80
őstag

Látva a galaxy s3am jelenlegi állapotát én bizony bátran hasznalom üvegfólia nélkül az s6ot is új kora óta. Nekem kicsit olyan ez a folia,mint amikor az autók elejére a motorhaztetőre azt a bőr védő izét rakjak a kőfelverődések ellen.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#8367) Cole86 válasza spider80 (#8366) üzenetére


Cole86
senior tag

Az más.. az nagyon prosztós... ez azért sajnos kötelező védelem... Nekem már betört volna a kijelező e nélkül... valaki ezt vagy beismeri vagy köt rá biztosítást vagy full védőtokban tartja... vagy szív egy nagyot majd idővel, ha nem lesz szerencséje... :U

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#8368) vadászcsiga válasza Cole86 (#8363) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sem üveg, sem biztosítás. 5-6 éves okosteló használatomra hagyatkozom. Egyik sem tört még be. Csuklómon meg egy kétszer ilyen drága óra van és annak sincs baja :)
De igazad van, egyszer kell csak megtörténni a balesetnek.

(#8369) Cole86 válasza vadászcsiga (#8368) üzenetére


Cole86
senior tag

Ez az s7e extrán törékeny.. sima s7nél még lehet rizikózni talán, de az sem élet biztosítás.. órám nekem is elég jó sapphireüveges (ez tényleg nem karcolódik) , az nem esik le a kezedről és sokkal strapabíróbb, legalábbis az enyém..

Sapphire üveget ennyi pénzért nem illett volna bele tenni? :))

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#8370) vadászcsiga válasza Cole86 (#8369) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nehai iphone 4s-em meg elől hátul üveg volt. Zafír ekkora méretben szerintem még törékenyebb.

(#8371) Cole86 válasza vadászcsiga (#8370) üzenetére


Cole86
senior tag

Ha vastag? hát nem tudom, elvileg rideg ,de nekem sok mindent kibírt az órám (casio edifice red bull racing).

Valahogy meg kéne oldani ,h vastagabb üveget vagy plexi előlapot vagy valamit találjanak ki, mert ez így nem tartható ,h külön kell rá vásárolni még vagyonokért cuccokat, amik ráadásul még csak nem is tökéletesek és erősen fogyó eszközök...

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#8372) heidrich


heidrich
senior tag

Sziasztok!

Játszik valaki a nem rég megjelenő Brothers: a Tale of Two Sons nevű játékkal? Eléggé hardverigényes játék de eléggé be tud laggolni S7-en ami elég gáz. (Akku kímélő dolgok kikapcsolva) Aki játszott vele írja már meg hogy neki milyen. Tudom más rendszer de iPad Air 2-esemen tökéletesén fut pedig azért az gyengébb vas.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#8373) madgie válasza Cole86 (#8371) üzenetére


madgie
titán

Ez egy telefon, óriási üveg kijelzővel, jóhogy törik. Venni kell Moto X Force-t, ha ez zavar, azon átmehetsz a Hummerrel is :D

(#8374) Dare2Live válasza SlayR (#8357) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Jah csak nem értem miért is van az a Gorilla Glass 4 rajta...."

hja a plexi kb összetörhetetlen volt. Raktál rá egy foliát karcok miatt és akárhogy dobálhattad.

szerk: jah a hátulja nem GG, hanem sima üveg.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#8375) Risard


Risard
aktív tag

Megjött a ScreenKnight full body fólia!Azt kell mondjam tökéletes!Fedi a hajlított széleit szépen rásimult!Picit ragadós a tapintása de ez lehet elmúlik majd!

(#8376) Grafy12


Grafy12
aktív tag

Valaki meg tudná mondani, hogy a Sammobile-n miért "Unknown" az összes rom?

(#8377) nidal11


nidal11
csendes tag

Akkut idot akartam javitani azzal h letorlom a google play services frissiteseit es ujrarakom,de hibauzenet fogad.
Masik velejaroja h nem tudok egy alkalmazast se letolteni mrrt azt keri h jelentkezzek be a fiokomba,pedig nyilvan br vagyok.

Vki tudna segiteni? Koszi elore is!

[ Szerkesztve ]

(#8378) torrente777_ válasza nidal11 (#8377) üzenetére


torrente777_
aktív tag

[link]
Menj a Beállítások majd a "Application Manager".
Kattintson az "All" vagy "All", ez attól függ, hogy az Android-verzióval használható.
Keresés a Google Play Áruház Kattintson a "Gyorsítótár törlése" és "Adatok törlése".
Most menj vissza és keressen a "Google Play szolgáltatások "Kattintson a" Gyorsítótár törlése "opciót, majd kattintson a" ADMIN. STORAGE ". És kattintson a" Minden adat törlése ".
Most menj vissza és keressen a "Google Services Framework", hogy "Force Stop", majd a "A gyorsítótár törlése" és végül a "Törlés adatok".
Indítsuk újra a készüléke

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#8379) Adam1995


Adam1995
csendes tag

Sziasztok!
Az mitől lehet, megpróbálom pontosan leírni mi is történt:
Úgy kezdődött, hogy a facebook kilépkedett. Letöröltem minden adatával együtt. Mikor elkezdtem újra telepíteni a készülék lefagyott, vártam kicsit hátha lesz valami, de semmi. Hang fel+ hang le+ bekapcs.-al resetelte. Ekkor belépett recoverybe és elkezdett pirossal sok mindent kiírni... Samsung Switch-el próbáltam újrarakni, most valami felkiáltójelet ír és hogy próbáljam emergency recoveryvel valamit.... Úgy gondoltam hogy ez a Smart Switch úgyis egy hulladék, ezért gondoltam az odin majd segít a dolgon, használtam már régebben is, semmi gondom nem volt vele, minden ment ahogy kell. Most viszont a recovery-nél megáll, és kis idő múlva azt írja, hogy FAIL.
Szerintetek mi lehet vele ?

(#8380) nidal11 válasza torrente777_ (#8378) üzenetére


nidal11
csendes tag

Szuper! Koszi!

(#8381) GáborG


GáborG
tag

Sziasztok,

Én is S7 Edge tulaj lettem viszont ma este a sötétben vettem észre hogy kikapcsolt kijelzőnél a egy pixel pirosan világít :(
Ilyenkor garis javítás? Vagy mik a lehetőségek? Egy pixel esetén is javítják?
Köszi
Gábor

GáborG

(#8382) Varszegig válasza GáborG (#8381) üzenetére


Varszegig
veterán

Javítják, de lehet meg kéne próbálni a 3 napon belüli cserét a boltban.

(#8383) GáborG válasza Varszegig (#8382) üzenetére


GáborG
tag

Az már letelt :(
Nincs megkötés hogy hány pixelnek kell rossznak lennie vagy bármi hasonló?

Köszi,

GáborG

(#8384) envagyok válasza SlayR (#8361) üzenetére


envagyok
veterán

Biztosítást hol, mennyiért lehet rá kötni?

(#8385) laci0530 válasza viewdetails (#8351) üzenetére


laci0530
senior tag

Használd egészséggel! :)

(#8386) gyga


gyga
senior tag

segítsetek. autóba keresek tartót a telóhoz ajánlatokat, tapasztalatokat várok. Mindegy hogy ablakra tapasztós vagy szellőzőbe dugós. Normálisan tartsa a készüléket és lehetőleg fekete legyen.

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#8387) Dare2Live válasza gyga (#8386) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Szerintem a gyári kifejezetten jó csak drága. media marktokban kapható. fekete.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#8388) D4ni válasza gyga (#8386) üzenetére


D4ni
őstag

6 ezer forint körül kapható gyári, 4-5.7 colos

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8389) 600700 válasza gyga (#8386) üzenetére


600700
senior tag

http://a4team.hu/tablet/kiegeszitok-c1698461/samsung/ee-v200sabegww_autos_tarto-p3486621

Gyári 4,4eft személyesen is átvehető üzletben. Bp

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#8390) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Qi autós tartót/töltőt beszerzett már valaki?

(#8391) Varszegig válasza GáborG (#8383) üzenetére


Varszegig
veterán

Samsungnál nincs.

(#8392) gyga


gyga
senior tag

És azt esetleg tudja e valaki hogy ha készítek a gömb panorámát akkor pc-n mivel tudom nézni és körbe forgatni úgy mint a gmapsban?

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#8393) james008bond válasza vadászcsiga (#8390) üzenetére


james008bond
őstag

Igen. Gyári wireless töltő autós tartó, szélvédőre tapasztós, fekete. 1 baj van vele, csak normál töltést tud. Igaz adtak hozzá fejet is, de vettem külön gyorstöltő fejet , de azzal is csak normál töltést tud leadni vezetékmentesen. Egyébként tökéletes.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#8394) Helltak


Helltak
őstag

Ez az [üvegfólia] volt már?
Ebben a markában legalább lehet már bízni.

Oneplus 12 Green

(#8395) entoni1989


entoni1989
tag

Valakinek van a telohoz VR szemüvege? Véleményekre volnék kíváncsi és hogy szerintetek érdemes-e befektetni rá? :R

(#8396) fairi válasza GáborG (#8381) üzenetére


fairi
addikt

Én mobilom is pixelhiba miatt van bent, 1 hét múlva megtudom visszadobják vagy sem...

sajnos elég gyakori a pixelhiba, amoled gyártási technika hibátlansága nem éri el az ips-t.
Vidd be gariba ott mondják fogadják vagy sem.

Sztem megoldják, VR-t használhatatlanná teszi ez a típusú hiba..Hivatkozz a gear VR-re,de sztem gond nélkül javítják majd

[ Szerkesztve ]

(#8397) Varszegig válasza Helltak (#8394) üzenetére


Varszegig
veterán

És vajon vízben fennmarad-e?

(#8398) trapi80


trapi80
tag

Egy kis segítséget kérnék:

Hirdetések között találtam egy háttérképet ami irtóra tetszik. Annyit tudtam meg a tulajtól, hogy a Zedge-ről van, de sajnos a kép nevét nem sikerült kideríteni. Esetleg valaki tudna ebben segíteni?

Hálás köszönet előre is! :R

Üdv: Roland

(#8399) MK VII válasza bulikavagyok (#8365) üzenetére


MK VII
veterán

Nem is tudom már, hol volt téma, de az egyszer biztos, hogy, ha a gyerek töri el a telefont akkor mindenképp hazudni kell...
Telefonos biztosításokban bele van véve, hogy, ha gyerek által sérül a készülék akkor megtagadják a biztosítást és teljes egészében a tulajé a költség..
Ezen én is csak kamilláztam, de tényleg így van.
Megtörtént eset, hogy összetörte a gyerek a mobilt, és a tulaj jóhiszeműen, őszintén megmondta, hogy mi is történt.. Az ügyintéző azonnal mondta neki, hogy akkor ijjé.. Az pont nem tartozik a biztosításba.. És tényleg.. Meg is mutatta a szerződésben, hogy hol szerepel ez a dolog..
Szóval finoman az őszinteséggel.. :) Mármint ilyen téren.

[ Szerkesztve ]

(#8400) GáborG válasza fairi (#8396) üzenetére


GáborG
tag

1 hete már náluk van a készüléked? 1 munkanapos javítást ígérgetnek :(

Ha szabad szemmel látszik sötétben gondolom azon nincs mit vizsgálni nem? Elfogadott és cserélik is.

GáborG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.