Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) torrente777 válasza Csocsesz75 (#29998) üzenetére


torrente777
tag

(#30002) torrente777 válasza vadászcsiga (#29999) üzenetére


torrente777
tag

S8 Rom ból van kiszedve itt a Music és TouchWiz is:[link][link]

(#30003) vadászcsiga válasza torrente777 (#30002) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor engem átb.sztak :D

(#30004) gatto_ válasza vadászcsiga (#30003) üzenetére


gatto_
senior tag

Dehogy... :D Sima frissítés. APK mirror-on elérhető az összes.

(#30005) ZK60 válasza Yogibear974 (#29989) üzenetére


ZK60
csendes tag

Szerintem ez a galéria szoftver hibája, mivel olyan kis léptékű térképet használ, amelyen nincs minden utca feltűntetve. Próbálj azon a címen készíteni egy képet, ahol az előző - a rosszul címzett - geotag id volt. A google Photos az információ menüben nem pozicionál utca-házszámra, de a kis térképre kattintva feljön google map, és ott már pontos a helyadat. Egyébként én is jártam már így, de csak az s7 esetében. Megnéztem a google térképet több fotóval kapcsolatban, és bizonyos szintig kicsinyítve valóban nem szerepelt rajta az adott utca.

(#30006) fatomas673


fatomas673
tag

Sziasztok, hogyan lehet megoldani egy alkalmazásnál, hogy a beépített vírusellenőrző ne kártevő alkalmazásnak érezze!

[ Szerkesztve ]

(#30007) alcapone386 válasza torrente777 (#30002) üzenetére


alcapone386
őstag

TW t nekem nem engedi telepiteni/frissiteni. Kényszerleállítottam, de így se :(

(#30008) fatomas673 válasza yodamester10 (#29959) üzenetére


fatomas673
tag

Nekem még mindíg a galériába rakja!

(#30009) Ákkk válasza alcapone386 (#30007) üzenetére


Ákkk
addikt

Valószinűleg frissebb verzíó van fent☺

fatomas673

Valószinűleg feketelistás apk telepítettél fel.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#30010) bableves88


bableves88
csendes tag

Kint vagyok Ausztriában dolgozni és nem kapom meg az SMS-t amit a főnök küld nekem, csak ha újra indítom a telefonom. Ha mégis megérkezik magától akkor több órás kesessel. Mi lehet a baj?

(#30011) fatomas673 válasza Ákkk (#30009) üzenetére


fatomas673
tag

Azt tudom, inkább úgy fogalmaznék, hogy ismeretlen forrású alkalmazás! A jelzés eltüntetése lehetséges -e? Vagy éljek vele?

[ Szerkesztve ]

(#30012) hroberto


hroberto
veterán

Végre hozzám is megérkezett a Nougat. Frissítés után kell FR, és nulláról belakás, vagy csak akkor ha gondok vannak?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#30013) TODI1111 válasza hroberto (#30012) üzenetére


TODI1111
addikt

Nem kötelező, de nagyon ajánlott.

(#30014) hroberto válasza TODI1111 (#30013) üzenetére


hroberto
veterán

Fasza... :(

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#30015) TODI1111 válasza hroberto (#30014) üzenetére


TODI1111
addikt

Van itt egy két ember aki nem csinált és minden oké a készülékkel de túlnyomó részt mindenkinél előjött valami anomália frissítés után ha nem csinált FR-t. Részemről én rászántam azt az 1-2 órát és teljesen újra belaktam a készüléket, csak az sms és hívásnapló mentéseimet tettem vissza. Lekopogom nincs is semmi problémám.

(#30016) hroberto válasza TODI1111 (#30015) üzenetére


hroberto
veterán

Én ettől kapok agybajt, hogy órákat kell szarakodni a telefonnal, hogy normálisan működjön. Nem igazán van időm ilyesmire.
Mindegy egyenlőre megpróbálom FR nélkül.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#30017) gerner1 válasza hroberto (#30016) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ehhez ad jó segítséget a Smart Switch. Azzal, a belakott állapot jelentős része menthető, és egyszerűen, rövid idő alatt visszaállítható...

(#30018) hroberto válasza gerner1 (#30017) üzenetére


hroberto
veterán

Szóval akkor nem szükséges a nulláról belakás, hanem visszaállítható biztonsági mentés? Mert így jóval gyorsabb lenne.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#30019) gerner1 válasza hroberto (#30018) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen. Amennyiben van microSD a telóban, megcsinálhatod arra is, ami amúgy is gyorsabb, és mindjárt instant a készülékben van ...

(#30020) Keem1 válasza hroberto (#30016) üzenetére


Keem1
addikt

Én meg attól, ha kihagyom azt az 1-2 órát, hogy utána heteket, hónapokat szívjak.

(#30021) ΞΔGLΞ válasza gerner1 (#30019) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Főverzió váltásnál, egyszerűen muszáj nulláról kezdeni, ha későbbiekben valóban stabil rendszert szeretne.
Ezzel az erővel felesleges FR-t nyomnia, nyugodtan ráfrissíthet, ha visszaállítja a hatos biztonsági mentést!

(#30022) gerner1 válasza ΞΔGLΞ (#30021) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az lehet, de a Smart Switch, max hibásan működő appot ment. Az app(ok) által keletkezett, és hátrahagyott szemetet nem. Amennyiben pedig, nincs tudomása arról, hogy egyébként az általa folyamatosan használt appok közül, melyek azok, amik hibásan futnak, akkor azok FR után is visszakerülnek. Tehát, ebből az aspektusból mindegy, hogy Ő maga teszi vissza egyenként, vagy a Smart Switch "automatice" ...

[ Szerkesztve ]

(#30023) ΞΔGLΞ válasza gerner1 (#30022) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Most olyat írtál szerinted, amit nem tudok?
Az SS meg lement mindent (ganét is), függetlenül attól, hogy ezt "eltitkolja" előled.

[ Szerkesztve ]

(#30024) hroberto válasza gerner1 (#30022) üzenetére


hroberto
veterán

Köszi! Ha lesz egy kis időm, megpróbálok a Smart Switch-el. A gondolattól is rosszul vagyok, hogy nulláról kelljen belaknom. ;]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#30025) ΞΔGLΞ válasza hroberto (#30024) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mint írtam ebben az esetben felesleges időpocsékolás ezt használnod, egyszerűen csak frissítsd rá a hetest, talán a kevés kivétlek közé tartozol majd, akiknek semmi gondja nem lesz...a későbbiekben sem.

(#30026) noxon válasza torrente777 (#30002) üzenetére


noxon
őstag

Touchwiz nem működik, nem lehet feltelepíteni. Minek van megosztva? Nem értem

We live in a simulated world...

(#30027) gerner1 válasza ΞΔGLΞ (#30023) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Tudod, akkor csak az FR lehetőség -mint opció- nem teljesen helytálló. Az, és az utána következő újbóli (0 -ról, egyenként) belakás is magában hordozza a hiba ismétlési lehetőséget, azonos súllyal, mint a Smart Switch.

(#30028) ΞΔGLΞ válasza gerner1 (#30027) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Dehogy hordozza! : D
Illetve akkor, ha a felhasználója tök hülye hozzá és mindenre "nyom" ami mozog.
De, amit olvashatsz itt is a topikban, több, mint 90%-ban gond volt (nálam is), amiért nem csináltam FR-t, de mindenki úgy frissít, ahogy jónak látja.

(#30029) D4ni válasza ΞΔGLΞ (#30028) üzenetére


D4ni
őstag

Tegyük fel adott egy alapból gyengébb rom, pl XEU. Én csinálhattam annyi fr-t amennyit csak tudtam mégis gyenge volt a wifi és botrányos az üzemidő . Viszont a BTU kiváló eddig.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#30030) ΞΔGLΞ válasza D4ni (#30029) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Valaki meg meg a BTU-ra írta, hogy gyenge volt nála a wifi, nálam jó volt és XEU-nál sem volt ilyen probléma, ettől függetlenül itt szerintem az angol rom-okban van valami, ami egyes készülékeknek kicseszettül nem tetszik "ebben az országban". Nem tudom, hogy ez valami eltérő alaplap függő lehet, vagy valami más kis mütyür, amit tavaly óta esetleg rossz irányba változtattak.

(#30031) gerner1 válasza ΞΔGLΞ (#30028) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem vitattam az FR hasznosságát. A korábbi, belakott állapot visszanyeréséhez van több út. A user error mindkettőben benne lehet. Különbség, a cél elérésehez szükséges időben van. Nekem aztán minegy, hogy ezt ki, hogyan akarja, de itt szempont volt, hogy nem akar sok időt ráfordítani...

(#30032) vadászcsiga válasza gerner1 (#30031) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egyetlen út van, ha az ember rafrissít a rendszerre. Smart switch csak az appokat rakja vissza. Összes korábbi beállítást kézzel kell egyenként belőni.

[ Szerkesztve ]

(#30033) proly01


proly01
őstag

S6 -ról lementettem a cuccaimat smart switch -el. Aztán S7 edge-t frissítettem 7.0 ra FR majd visszatettem rá az S6 os mentést smart switch -el mindent visszatett de még a kezdőképernyő illetve az app beállításaimat is és semmi baja a telefonnak.
Vígan megy se fagyás se lassulás se indokolatlan merülés (persze merül azért rendesen) de amíg a 6,5 óra kijelzőidő megvan full beállításokkal addig nem igazán izgat 😉😊

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#30034) vadászcsiga válasza proly01 (#30033) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor nálam valami gebasz volt, pedig bekapcsoltam hogy a beállításokat is mentse.

(#30035) gerner1 válasza vadászcsiga (#30032) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Visszaállít még pár dolgot (plö visszaállítja a háttérképet is, amennyiben az, mondjuk egy LWP volt..), de vannak beállítások, amelyeket nem. Ezért sem írtam, hogy 100% -os. Időráfordításban viszont sokat segít.

[ Szerkesztve ]

(#30036) ΞΔGLΞ válasza gerner1 (#30035) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Teljesen mindegy, hogy ki, hogyan frissít, ha utána a készüléke esetleg szopatni fogja, kénytelen lesz eljátszani "egy új belakást", legalább egy FR után.
-----

Ezen a héten alig használtam a telefont, mármint beszélgetésre és egyéb dolgokra, de wifi, bt, nfc így is 24/7-ben megy...szóval, inkább csak az ájfon 7 volt nálam, hamarosan nyomok egy képet, hogy így hogy alakult egy ilyen "átlagos" használat mellett.

[ Szerkesztve ]

(#30037) gerner1 válasza ΞΔGLΞ (#30036) üzenetére


gerner1
Topikgazda

? Ki állította az ellenkezőjét ?

(#30038) ΞΔGLΞ válasza gerner1 (#30037) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ne legyél már értetlen, nem úgy ismertelek idáig. Nem ez volt a mondandóm lényege, hogy valaki is az ellenkezőjét állította...f...omatmá! :DDD

(#30039) gerner1 válasza ΞΔGLΞ (#30038) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Óó ho ... :D

[ Szerkesztve ]

(#30040) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Na, szerintem ez teljesen kiváló.
Tehát BT, GPS, NFC, 4G 24/7-ben ment/megy. 55 perc beszélgetés, több, mint két óra SOT.
Több, mint 4 napja megy és még bő 20% felett van.

Persze ez használat, nálam elég ritka, általában lebeszélem az akku összes energiáját.

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#30041) proly01 válasza ΞΔGLΞ (#30040) üzenetére


proly01
őstag

Mobilról vagyok és nyomtam a képen a nyilát hogy menjen vissza :DD

....Pr:)ly....

(#30042) Keem1


Keem1
addikt

Megoldódott az időjárás widget probléma a zárképernyőn. A kulcsszó: időkép :C

Hihetetlen, hogy ezt a dilettáns samsung nem tudta megoldani a sajátjával.

[ Szerkesztve ]

(#30043) Ákkk válasza Keem1 (#30042) üzenetére


Ákkk
addikt

És mi a módja mert csak értesítésként lehet megjeleníteni...

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#30044) leslien válasza Keem1 (#30042) üzenetére


leslien
nagyúr

írd már le pls h kell beállítani... :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#30045) Keem1 válasza Ákkk (#30043) üzenetére


Keem1
addikt

Igen, értesítésként, de a képernyőzáron is.
Az neked nem jó? Nekem tökéletes

leslien: bemész a beállításokba, ott lent lesz, hogy értesítés, bepipálod, majd alatta a képernyőzár megjelenítést is.

[ Szerkesztve ]

(#30046) Ákkk válasza Keem1 (#30045) üzenetére


Ákkk
addikt

Hát az nem widget ráadásul sok más alkalmazás is tudja.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#30047) Keem1 válasza Ákkk (#30046) üzenetére


Keem1
addikt

Nem, de nekem most megteszi, amíg a Samu vissza nem hozza a widgetet.

[ Szerkesztve ]

(#30048) leslien válasza Keem1 (#30045) üzenetére


leslien
nagyúr

köszi, de benéztem.. sajnos nem gyári alkalmazásra van..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#30049) ΞΔGLΞ válasza Keem1 (#30045) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kár, hogy nem lehet átlátszóvá tenni, de jó így is.

(#30050) tuncsikg


tuncsikg
csendes tag

Srácok, azt valaki megmondaná hogy miért van csak 10mp-es rekeszidő, mikor más telefonokban 30 is van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.