Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47001) alcapone386 válasza NandorHUN (#46999) üzenetére


alcapone386
őstag

+1. Én már megvárom az s10 et vagy X et.
Egy akksi cserére be fogok fizetni és kalapkabát :)

Remélem igazak a hírek az x-el kapcsolatban.
link

[ Szerkesztve ]

(#47002) szilasz007 válasza NandorHUN (#46999) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Ezzel én is pontosan így állok. Arról nem beszélve, hogy én a hátlapi új-lenyomat olvasókat utálom. És még az aksi is is gyengébb. A Note 9-ben reménykedek, de l kell hogy bűvöljön, hogy tényleg kiadjam az árát. Addig meg majd csak gyűlik :)

(#47003) *Ropi* válasza NEXUS-6 (#46998) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nekem meg most, a friss 6.0.1 felrakásával kezdett nyeletlen baltát játszani - várok 1-2 hetet, hátha beáll.

Más is járt már úgy a Samsung Members és egy wipe cache után (nem közvetlenül a program telepítése után volt a wipe, de más nem volt akkoriban telepítve és csak a wipe okozhatta), hogy a telefon nem akart elindulni, hanem órákra megakadt az alkalmazások optimalizálása (1/1) képernyőnél? Végül kilőttem és visszatöltöttem egy előző mentési állapotot.

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#47004) vohanyi válasza *Ropi* (#47003) üzenetére


vohanyi
senior tag

Ennyi erővel vegyél nokia 5110-est, első telom volt '99-ben, akksija egy hétig bírja ....

(#47005) *Ropi* válasza vohanyi (#47004) üzenetére


*Ropi*
félisten

De ez most 1 napot sem bír...

Nevetni fogsz, de az S3-am is simán elmegy most 1 heteket egy sok éves akkuval úgy, hogy csak másodtelefonnak van használva (nem napi szinten). :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#47006) vohanyi válasza *Ropi* (#47005) üzenetére


vohanyi
senior tag

Na ezért írtam :DD
Mit szenvedsz 6.0... nougat ?? tudod, a 7.0 - semmi gond vele,hidd el,kompatibilis minden progiddal,amiket anno írtál.

(#47007) Aki21


Aki21
aktív tag

Sziasztok. Az mitől lehet hogy youtubon néztem videót fülessel majd egy kicsit kihuztam a fülest most meg hiába dugom vissza ugyan úgy a hangszórón szol. Próbáltam másik fülesseli is. Nem érzékeli hogy bedugtam a fülest

(#47008) Alonso69


Alonso69
senior tag

Egy Oreot ERC8 -as török fejlesztők készítették szeretnék megostani,ha valakit érdekel :) [link]
A leírása: [link]
Az arcfeloldás valamiért nem megy ,viszont a Dolby Atmos elérhető.Ami jó a yotube reklám nélkül megy ,egy App-nak köszönhetően[kép]
Egy kis hétvégi tesztelésnek jó szerintem. :)

Xiaomi 12

(#47009) balintka válasza NEXUS-6 (#46998) üzenetére


balintka
addikt

Te tanácsodra megcsináltam most én is az FR-t, belaktam újra a rendszert. Kíváncsi leszek, h alakul a merülés. Nekem is készenlétben merült sokat eddig, óránként 2-3 %-ot.

(#47010) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Sikerült TWRP-ben letörölnöm a rendszert a készülékről. Kérdésem az lenne, hogy milyen legegyszerűbb megoldást javasolnátok ebben az esetben. Amit a készülékről tudni kell:

- T-s volt, de hivatalosan függetlenítve lett
- T-s szoftver volt rajta, root-olt TWRP-vel
- nem tudom, hogy milyen szoftver verzió volt rajta, csak azt, hogy T-s logó jött be először és Nougat volt => nem tudom, hogy milyen biztonsági szint

Letöltöttem egy sokfájlos legfrissebb Nougat romot (T-s helyett XEH romot), de félek felrakni odinnel, mert nem tudom, hogy downgrade-nek venné-e, illetve melyik CSC-t kell mellé tenni, be kell-e pipálni ebben az esetben a phone bootloader update részt, stb. Felteszem ezt is akár (mert már le van töltve), de segítsetek kérlek, hogy mire figyeljek (azok alapján, amit leírtam). Köszi előre is!

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#47011) Jack Oneill válasza NandorHUN (#46999) üzenetére


Jack Oneill
veterán

+1 :)

(#47012) hito válasza hito (#47010) üzenetére


hito
nagyúr

Ja és recovery-m (TWRP) még hál' Istennel van, ha van valami zip-es gyári rom megoldás is.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#47013) chubby2o6 válasza hito (#47010) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Szia!
Tedd fel nyugodtan azt a romot, amit letöltöttél, tallózz be odinban mindent a helyére. Ha már letörölted a rendszert teljesen, mindegy, melyik CSC-t tallózod be, ha van benne XEH, akkor azt. Elrontani nem igazán tudod, max. hibát dob, de szerintem simán fel fog menni.
Ha már úgysincs rendszered, de van TWRP-d, feldobhatsz rá egy custom romot is, Nougat-ot, Oreo-t, bármit, kicsit visszagörgetsz, találsz linkeket Oreo-hoz.

(#47014) hito válasza chubby2o6 (#47013) üzenetére


hito
nagyúr

Köszönöm szépen! :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#47015) Bdanyy válasza California1 (#46985) üzenetére


Bdanyy
addikt

A mai használatom:


Ebben minimum illetve auto fényerő is volt, pár fotóval videóval illetve 20 perc navival.

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#47016) alcapone386 válasza Alonso69 (#47008) üzenetére


alcapone386
őstag

Good. Még note8 port romban meg se tapadtak a bitek, erre lehet másik romot tesztelni :) Nem győzöm a romolást :) Pár napig most tesztelem amit előzőleg linkeltél.

(#47017) chubby2o6 válasza hito (#47014) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Szívesen. :)

(#47015) Bdanyy Szerintem az a 15% Android system nagyon sok. Nekem akkor megy 10% fölé, amikor romoláskor néhány óra alatt vagy 10-12-szer újraindítom a telót.

(#47018) Alonso69 válasza alcapone386 (#47016) üzenetére


Alonso69
senior tag

Egy kis próba ,tesztelés , adrenalin-ként hat. :)
Az asszony nem ezt mondja. :DD Elég türelmes ,remélem sokáig. :)

Xiaomi 12

(#47019) hito válasza chubby2o6 (#47017) üzenetére


hito
nagyúr

Még egy kérdés: ilyenkor mi van az OEM unlock-kal?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#47020) Viktor77 válasza hito (#47019) üzenetére


Viktor77
titán

Mindig kapcsold be, abból baj nem lehet.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#47021) hito válasza Viktor77 (#47020) üzenetére


hito
nagyúr

Igen ám, de előzményben írtam, hogy a rendszer le lett véletlenül törölve TWRP-ből => nem tudom bekapcsolni, mert nincs OS. Mielőtt töröltem volna véletlenül bekapcsolva volt, azt tudom.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#47022) Viktor77 válasza hito (#47021) üzenetére


Viktor77
titán

Akkor semmi gond.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#47023) chubby2o6 válasza hito (#47021) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Azt hittem, már rég fent van a rom ;]
Írtam, ha már törölted a rendszert, nem nagyon tudsz mást csinálni, mint felrakni odinnal egy gyári romot vagy TWRP-ből egy customot.
Ha a gyárit választod, bukod a rootot meg a TWRP-t is, ha custom romot raksz fel, megmarad mindkettő.

(#47024) NandorHUN válasza alcapone386 (#47001) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ez a Galaxy X tudod mennyibe fog kerülni ha kijön... ;] S9 310 fölött jött ki, most ~200 körül van. X több kijelzővel ha jön akkor olyan 400-500e körül fog mozogni, egy olyan feature miatt amit legtöbben nem is nagyon használnánk.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#47025) hito


hito
nagyúr

Köszönöm mindenkinek! Újra a régi :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#47026) *Mukeey* válasza NandorHUN (#47024) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Meg az ilyen innovatív cuccokból az elsőt sose szabad megvenni,nem szoktak sikerülni.
Lehet egy hibás koncepciót is elején horror áron rásózni az emberekre...
Nekem amúgy se tetszik ez,inkább legyen káva nélküli normál telefon dizájn.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#47027) NandorHUN válasza kutyek (#46681) üzenetére


NandorHUN
addikt

PowerAMP alpha honnan veszed, hogy Hi-Res-ben használja a beépített DAC-ot? :)
Ha elhúzodd jobbról az ujjadat, akkor ki is írja a forrást és oda van írva, hogy 16bit... azaz Hi-REs nem működik.
Mondjuk Beta elvileg holnap jön, talán abban lesz javítva.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#47028) Alonso69


Alonso69
senior tag

Ismét megújult a Note 8 Oreo,a mobilnet merülés hiba ki lett javítva. [link]

Xiaomi 12

(#47029) szabeska válasza szabeska (#46989) üzenetére


szabeska
addikt

Jo reggelt!

Erre valaki? :) :R

Nalam is merul a keszulek nagyon, pedig az akksi muszeres meresek szerint 88%-os. Emiatt tiltanek appokat root nelkul...hatha...

[ Szerkesztve ]

F1

(#47030) Rascally81


Rascally81
aktív tag

Lejárt a garancia és fontolgatom hogy felteszek egy Custom FW-t. Mit ajánlotok ami nagyon stabil és müködik minden,, az ujjlenyomat is?! Ja és fontos, hogy néhány app hivatalosnak lássa a készüléket ( SmartBank)Thx

[ Szerkesztve ]

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#47031) Keem1 válasza Rascally81 (#47030) üzenetére


Keem1
addikt

"nagyon stabil és müködik minden"

Gyári rom :DDD
Viccet félretéve, szerintem akkor éri meg lecserélni a gyárit egy ilyen kaliberű telefonon, ha a custom romok extra funkciói kellenek. A gyári rendszer szerintem az 5.0 óta stabil, és ezen a készüléken veszett gyors is. Cserébe egy custom romon elveszítenéd a TouchWiz sajátosságait (pl a gyári kamera app remek funkcióit, amiket azért a 3rd party appok nem abszolválnak ugyanúgy). Ismerem a stock droidot, sok Samsung funkció, app nagyon hiányzik belőle.

[ Szerkesztve ]

(#47032) vohanyi válasza Rascally81 (#47030) üzenetére


vohanyi
senior tag

Rootolthoz - rootcloak-app nevét betallozva becsapja,pl. smartbank... firefds kit - hivatalosnak látja készüléket.
Hozzáteszem, én a gyári romot rootoltam !

[ Szerkesztve ]

(#47033) Rascally81 válasza Keem1 (#47031) üzenetére


Rascally81
aktív tag

Nagyon köszönöm! Marad így! :K

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#47034) KTibxx válasza szabeska (#46989) üzenetére


KTibxx
aktív tag

Helló! Én az Adhell 1.5.6 verzióját használom. Ez még megy mindenféle regisztráció stb nélkül.

(#47035) California1 válasza Bdanyy (#47015) üzenetére


California1
őstag

Szia! Én nem értek hozzá:-) nekem hiába írod

(#47036) szabeska válasza KTibxx (#47034) üzenetére


szabeska
addikt

Koszi, megnezem! ;)

F1

(#47037) chubby2o6 válasza Rascally81 (#47033) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Szia! Nyugodtan tegyél fel custom romot, ha megelégszel a Nougat-al, akkor a Superman romot ajánlom. Február óta használom, nincs vele gond. TW alapú, szal minden Samsungos sz@rság benne van, ill. te döntöd el telepítéskor, hogy miket teszel fel a gyári cucok közül. A kamera app a gyári, szal semmivel sem csinál rosszabb képeket, mint gyári romon. A rootot el tudod dugni az alkalmazások elől, bár ezt a részét soha nem próbáltam, nem használok semmi olyat, ami elől rejteni kellene.
Novával használom, sztem a TW launchernél összehasonlíthatatlanul jobb. Gyors, pörgős rendszer, minden működik, nincsenek kompromisszumok, csak ajánlani tudom.

(#47038) Viktor77 válasza chubby2o6 (#47037) üzenetére


Viktor77
titán

Én is Supermant használok, nincsen vele semmi gondom.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#47039) kutyek válasza NandorHUN (#47027) üzenetére


kutyek
senior tag

Be kell állítani (bedugott fülessel) Settings -> Audio -> Output -> Hi-res output (Experimental), ez alatt aktiválni kell a kívánt output device-okat, pl wired. Jó lesz az :) nem csatolok screenshotot, de nyilván ilyenkor az általad írt lapon is látható a megfelelő üzemmód...

(#47040) kutyek válasza Keem1 (#47031) üzenetére


kutyek
senior tag

Mondjuk vannak gyári alapú custom romok is (pl. Batman, Superman - majd mondja más, én nem használok ilyesmit), ahol a gyári funkciók is változatlanul működnek, plusz csomó extra is aktiválható...

Edit: közben látom, írta más is...

[ Szerkesztve ]

(#47041) balintka válasza szabeska (#47029) üzenetére


balintka
addikt

FR-t neki azonnal. Nekem a novemberi update óta óránként 2-3 %-ot merült idle-ben. Tegnap megcsináltam az FR-t, azóta ilyen a készenléti fogyasztás:

A meredek első szakasznál még a programokat frissítettem, beállítottam a telót.

Visszatért a normál kerékvágásba. Már csak azt bánom, h eddig vártam vele.

És most 4G-n van ráadásul a teló (Vodafone!).

[ Szerkesztve ]

(#47042) gerner1


gerner1
Topikgazda

Érkezett XEO -ra egy frissítés OTA -n. G935FXXS2DRDI / G935FXEO2DRB6 / G935FXXSDRB6

(#47043) Csobotario válasza balintka (#47041) üzenetére


Csobotario
csendes tag

Azért az energiatakarés üzemmód sokat segít :) na nem trollkodni akarok. Én azzal nem tudok megbékélni, hogy mobilnet esetén 3G Hplusz esetén percenként merül 1%-ot az akksi, míg 4G-nél 3 percenként (vodafosnál), ez elég kaka egy 7 hónapos telefontól, sőt wifin sem jobb a helyzet. Max egy 5-5,5ó SOT jönne ki, el sem tudom képzelni, hogy hoznak itt ki 8 órákat ezzel?!

(#47044) szevassag


szevassag
tag

Nézem itt az akksi statokat amiket írtok, hát az enyém nem ilyen. Nekem ilyen max 2-2,5 óra képernyő időm van. Most Minotaurus Rom van fent, de igazából ez ROM független. Az akkubattery app szerint 73%-os állapotban van az akksim. Amúgy lassan két éves lesz a gép. 3G-n használom, a felbontás full hd, helyelőzmények kikapcsolva, gps takarékon, semmi hókusz pókusz. Ami a fura, hogy a "cella készenlétben" eszi a legtöbbet. Még a képernyőnél is többet, ezt nem értem.

(#47045) gerner1 válasza Csobotario (#47043) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Kedvezőbbek a felhasználói körülményeik.

(#47046) szabeska válasza balintka (#47041) üzenetére


szabeska
addikt

5 napja telepitettem fel odinnal a tiszta romot... :/ nem hinnem hogy a menu aluli fr mast csinalna, de ha lesz idom megprobalom majd :) nem is a keszenleti fogyasztas a sok, hanem a hasznalati. max 3 ora sot 24h alatt, kevesellem.

[ Szerkesztve ]

F1

(#47047) balintka válasza Csobotario (#47043) üzenetére


balintka
addikt

Persze, segít. Eddig is így használtam. Nekem volt a nagy merülés előtt többször 7 órás kijelzőidőm, egyszer 7 óra 35 perc (energiatakarékosban és 20 % alá sose merítettem). Telóm most volt 1 éves 2 hete.

szabeska: Recovery-ben csináltam, wipe cache is volt, 2x lefuttattam mindegyiket :D.

[ Szerkesztve ]

(#47048) janaman01


janaman01
addikt

Energiatakarékosba még nem is használtam
Mióta megvan..

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#47049) alcapone386 válasza Alonso69 (#47028) üzenetére


alcapone386
őstag

Köszi. Ma holnapfel is rakom. Eléggé merült ma. Bluetooth ról zenéltem wifivel és gyorsan leszipkázta :(

(#47050) zoleetag


zoleetag
csendes tag

[link]
BTU-ra elvileg kint van az Oreo!

Nokia 6100 > Nokia 6101 > Nokia 5310 XM > Nokia X2-00 > Nokia 5800 XM > Nokia 500 > Nokia N8-00 >Nokia N9 > Nokia Lumia 820 > Nokia Lumia 735 > Samsung Galaxy S6 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S20+???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.