Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) tothl válasza Howkeddlee (#8199) üzenetére


tothl
addikt

Az alpha meg kulonosen jo szerintem.
Az egyetlen ertelmes lejatszo amiben minden funkcio megvan hogy mindenre ezt hasznald es a hangja is jo.
A gyari nagyon keveset tud es a hangja is szar.
A tobbivel is ugy voltam hogy szo szo de valami hianyossag mindig van. Megertem hogy a poweramp nem material design de szerintem jol nez ki a funkciok tarhaza pedig paratlan a hangminoseg meg dacokkal vetekszik most mar. Megeri az arat.

(#8202) tothl válasza james008bond (#8200) üzenetére


tothl
addikt

Hiaba garantaljak, ha ugy derul ki, hogy megsem ha beazik...

(#8203) hackeeeee válasza Something_ (#8191) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Képernyőfedvény?

Véleményem szubjektív...

(#8204) Caaabi


Caaabi
senior tag

Sziasztok, edesapam s7 edge esen sokszor elofordul olyan, hogy lila foltok jelennek meg a kijelzon, pl messenger videohivasnal de neha mas programokban is elofordul, gondolom ez nem a program hibaja lesz, valakivel fordult mar elo hasonlo, vagy ez egy kozismert nehany keszuleknel elofordulo hiba ? Sajnos 2000 km tavolsagra vagyunk egymastol, igy eloben nem lattam meg, valamint a lenyeg, h kepernyofoton nem latszik, csak ha egy masik eszkozzel fotozza le telefont, ebbol kovetkeztetek arra h nem program hibaja, valaszaitokat elore is koszonom!

(#8205) MartOOn válasza Caaabi (#8204) üzenetére


MartOOn
addikt

Nem volt még itt ilyen vagy csak en futottam át rajta . Esetleg egy ilyen külső eszkozzel keszult videot tudnal linkelni? Az sokat segitene nekunk is.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8206) enforcer12


enforcer12
csendes tag

Sziasztok 2 hete vette meg az S7 Edgemet és azt szeretnem megkérdezni hogy milyen tok és akkubank lenne jó hozzá ?

Válaszotokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#8207) SanyikaDC


SanyikaDC
tag

Android rendszer akksizabálása ellen van valami megoldás?

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#8208) válasza Caaabi (#8204) üzenetére



őstag

Akkor az valszeg csak interferencia. Mivel fotózta?

(#8209) 19_OsY_81 válasza SanyikaDC (#8207) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

A legújabb szoftverrel jött ez a "feature", remélhetőleg a következő hamarosan érkező frissítéssel javítják...

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#8210) SanyikaDC válasza 19_OsY_81 (#8209) üzenetére


SanyikaDC
tag

Az a szívás hogy nekem így érkezett a telefon... független romról megérné telekomosról váltani? Hamarabb jönne az ota frissítés?

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#8211) leslien


leslien
nagyúr

jöhetne pl a 6.0.2 mert esélytelen a próbálkozás aSamsungtól addig míg a Google nem javítja ezt a amatőr hibát... (a hiba mindenhol jelen van sajnos...)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8212) SanyikaDC válasza leslien (#8211) üzenetére


SanyikaDC
tag

Így is jobb az akksiidő mint a one m7-emmel volt de érzem hogy van benne még :))) és bosszant hogy az asszony s6 edge-én 3-4% amit megeszik az android rendszer...

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#8213) leslien válasza SanyikaDC (#8212) üzenetére


leslien
nagyúr

ne aggódj ott is jön hamarosan...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8214) Risard


Risard
aktív tag

A gps nél van olyan hogy energiatakarékos módba kapcsolás? Mert sehol sem találom!
Nah közben megvan a kapcsolót hosszan nyomtam!Gondolom ha a wifire meg mobil adatra kapcsolom az a takarékos

[ Szerkesztve ]

(#8215) Caaabi válasza MartOOn (#8205) üzenetére


Caaabi
senior tag

Majd csinaltatok vele egy masik eszkozrol es ha meglesz belinkelem nektek, erdemes ilyen miatt hazhozjovos szervizfutart rendelni?

[ Szerkesztve ]

(#8216) MartOOn válasza Caaabi (#8215) üzenetére


MartOOn
addikt

Van még olyan?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8217) Risard válasza MartOOn (#8216) üzenetére


Risard
aktív tag

Már nincs sajnos

(#8218) lukoz


lukoz
aktív tag

Nem tudja véletlenül valaki, hogy lehet az S6-os témákat /amik az S6-on meg voltak pl. Iron Man stb/ s7 edgre elővarázsolni? Akár apk formájában is?

(#8219) Caaabi válasza Risard (#8217) üzenetére


Caaabi
senior tag

Nem mondjatok komolyan h a samsung egyik legpozitivabb oldalat mint a helyszini kiszallasos javitas sem letezik mar ?! :O

(#8220) Bossi válasza Caaabi (#8219) üzenetére


Bossi
őstag

Csak az van, hogy futár viszi-hozza a helyszíni javítás nincs már....

(#8221) Caaabi válasza Bossi (#8220) üzenetére


Caaabi
senior tag

Az is valami, ha normalis cserekeszuleket ad addig es ha az egesz dolog nem hetekig tart csak 2-3 munkanapig...

(#8222) Caaabi


Caaabi
senior tag

Kozben sikerult videora venni a dolgot:
LINK

Lezart kepernyonel se zar le a kepernyo hanem igy vilagit:
Kep 1
Kep 2

[ Szerkesztve ]

(#8223) gyga válasza Caaabi (#8222) üzenetére


gyga
senior tag

Szerviz... 3-4 nap és vissza jön.

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#8224) Caaabi válasza gyga (#8223) üzenetére


Caaabi
senior tag

Ennek a menete h mysamsungon a termekek koze beregelem majd ott szervizfutart megrendelem aki biztosit addig cserekeszuleket ?

(#8225) spider80 válasza Caaabi (#8224) üzenetére


spider80
őstag

Pontosan! Mielőtt jönnének,fel fognak hívni telón,hogy pontosan melyik nap jó neked. Meg mikor hoznák vissza,akkor is egyeztetnek előtte.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#8226) Caaabi válasza spider80 (#8225) üzenetére


Caaabi
senior tag

Nagyon szepen koszonom az informaciot, remelem zokkenesmentesen fog veghezmenni a folyamat..Gondolom egy szimpla kijelzo panel csere lesz csak?! Majd megirom nektek a fejlemenyeket esetleges javitasi jelentest mellekelve

(#8227) gameradams


gameradams
csendes tag

Sziasztok !
Kérdésem lenne: Facebook alkalmazásban hol lehet beállítani,hogy mindig a legfrissebbet mutassa, ne a 4 nappal ezelőttit meg 5 órával ezelőttit.
Segítséget előre is köszönöm ;)

(#8228) Viktor0610 válasza gameradams (#8227) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jobb felül a három vízszintes vonal, majd Most recent. :)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#8229) Varszegig


Varszegig
veterán

Nem tudtam kihagyni, hogy a hétvégén a Media Marktban -12%. Csatlakoztam egy feketével:)

(#8230) gameradams válasza Viktor0610 (#8228) üzenetére


gameradams
csendes tag

Köszi, de három vizszintest vonal lenyílik és onnan, ott a Hírfolyambeállítás ? :D ( Magyar nyelvű a faceappom! )

[ Szerkesztve ]

(#8231) Viktor0610 válasza gameradams (#8230) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most átállítottam magyarra, és a nem meglepő nevű "Legutóbbiak" névre hallgat. :D

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#8232) gameradams


gameradams
csendes tag

Na , bocs :D Megtaláltam :D De ugy nem lehet , mint böngészőben asztalin ,hogy legfrissebb és azokat mutatja. ( Mindig erre kell rámenjek ? :D , Utolsót kérdeztem nem nagyon izgat , ha csak így lehet :D )

(#8233) Viktor0610 válasza gameradams (#8232) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Emlékeim szerint igen, alapból az FB app a "Legfontosabb hírek" szekciót dobja be, nem a "Legutóbbiak"-at.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#8234) heidrich válasza gameradams (#8232) üzenetére


heidrich
senior tag

Régen volt ilyen lehetőség hogy a News feednél lehetett állítani hogy "Top stories" vagy "Most recent", sajnos mostmar át kell menni a legutolsó fülre, kicsit hülyén van megoldva engem is zavar..

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#8235) Joe.36 válasza Varszegig (#8229) üzenetére


Joe.36
addikt

Szia. Mennyi volt ?

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#8236) Something_ válasza hackeeeee (#8203) üzenetére


Something_
őstag

Jaja. Sony action camera gyari programja irta tegnap.
Gondoltam most kuldok neked rola egy kepernyomentest.

Erre most nem irta ki :W

(#8237) Varszegig válasza Joe.36 (#8235) üzenetére


Varszegig
veterán

237

(#8238) w333


w333
félisten

Galaxy S7 Edge Injustice Edition így elfogadnám ... :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#8239) leslien válasza w333 (#8238) üzenetére


leslien
nagyúr

ennek ugyan olyan szar a multitask mint a simának na ne fárasz... ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8240) gameradams válasza Viktor0610 (#8233) üzenetére


gameradams
csendes tag

Okés , akkor így lesz nézegetve heti egyszer :D Mert sokat nem érdekel , néha napján !

(#8241) MartOOn válasza w333 (#8238) üzenetére


MartOOn
addikt

Jaj more ezen még jobban látszik ha ferde a hangszórórács! :D

Nekem egy full matt fekete kellene vagy vmi fegyverszurke mondjuk bronz ráccsal meg kamerakerettel.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8242) gameradams válasza Viktor0610 (#8233) üzenetére


gameradams
csendes tag

Amúgy, hogy lehet live streamelni facebookon ? :D (Élő adást indítani ? )

(#8243) Criton válasza gameradams (#8242) üzenetére


Criton
veterán

Facebook Mentions alkalmazás kell, meg ellenőrzőtt név.

"A Mentions olyan közéleti személyiségek számára érhető el, akik a Facebookon „ellenőrzött” megjelölésűek."

[ Szerkesztve ]

(#8244) Horovic válasza Varszegig (#8229) üzenetére


Horovic
aktív tag

Üdv!

(#8245) Joe.36 válasza Varszegig (#8237) üzenetére


Joe.36
addikt

Szép . Sok örömet a telefonhoz :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#8246) D4ni


D4ni
őstag

Tegnap sikerült kipróbálnom a tv-ről streamelni filmet a telóra. Fura volt mert Satos boxom van , gyönyörű képe volt, semmi kockásodás vagy lassulás nem volt. A lakás másik végében is gyönyörűen tudtam nézni az HBO-t :D

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8247) Caaabi


Caaabi
senior tag

Sziasztok, abban az esetben mit javasoltok, ha az S7 edge t nem tudjuk mysamsungon beregisztralni, hogy a szervizfutart megrendeluk hozza? Ugyanis a volt tulaj akitol vettuk hardverapron : barnasster kollega, vasarlaskor igeretet tett arrol, higy a termekei kozul kitorli a regisztraciot, valamint, hogy a hivatalos fuggetlenitesrol a papirt elpostazza a megadott cimre, de ezek kozul semmi sem valosult meg, provat uzenetekre nem valaszol, telefont ket napja nem veszi fel, mi lenne ilyenkor a legjobb annak erdekeben h a telefon minel hamarabb javitasra keruljon samsung garancia keretein belul? Szamla valamint a garilevel megvan,esetleg miskolci samsung kereskedes ?

(#8248) Ákkk válasza Caaabi (#8247) üzenetére


Ákkk
addikt

Akkor csak 12 hó garancia van.
Ez esetben max személyessen tudod csak leadni valamelyik márkaszervízbe. Számla,garilevél kell hozzá. A knox 0.0 ?mert ha ugrott garancia nincs.
Én ezért nem veszek senkitöl csak boltból hivatalos forgalmazón keresztül.
Szolgáltatós a készülék? Mert ott csak az tud garancia ügyben eljárni akinek a nevén van a számla.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#8249) gergotb válasza Ákkk (#8248) üzenetére


gergotb
tag

Ja ez durva. Én is csak újat veszek és csak függetlent mindig...

(#8250) gergotb


gergotb
tag

Apropó szerintetek ha pl. Vodánál vesz valaki akármilyen Samsungot, ah jól tudom szolgáltató eleve 2 év garit ad.
Tehát ez a beregisztrálós +1 év gari érvényét veszti? Vagy be lehet egyáltalán szolgáltató által forgalmazott telefont regisztrálni Samsungnál?
Hogy van ez? Mit érdemes erről tudni összességében?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.