Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) Risard válasza gergotb (#8250) üzenetére


Risard
aktív tag

Telenorba a srác azt mondta hogy 2 év van rá ha beregeled plussz fél év!De beregeltem s 2 év van cakli pakli!Az a hivatalos amit a mysamsungon kiír regelés után

(#8302) spider80 válasza Risard (#8301) üzenetére


spider80
őstag

Akkor a telenoros srác nagyon képben volt :) plusz fél év sosem volt. Régen alapból volt 2 év és regisztráció után plusz 2 hónap. Most meg 2 év összesen.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#8303) D4ni válasza Risard (#8301) üzenetére


D4ni
őstag

Elég butaságot mondott. Max a Samsung kínálhat fel plusz pénzért plusz garanciát.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8304) Risard válasza spider80 (#8302) üzenetére


Risard
aktív tag

Tudom ki is nevettem! De nem is ez a lényeg hanem hogy 2 év! Plussz gari van 13 ezerért kb ahogy néztem! Anno a tv m hez vettem de szerintem egy telefonhoz nem kell

(#8305) jose999 válasza Risard (#8301) üzenetére


jose999
senior tag

Hihetetlen felkészületlen értékesítők vannak, ami nem lenne baj, ha nem "okoskodnának". Egy nem tudom mindig többet ér egy marhaságnál.

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#8306) D4ni válasza jose999 (#8305) üzenetére


D4ni
őstag

Bekell panaszolni őket a samsungnál, az majd odabaszarint a telenornak ha komolyan veszik .

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8307) lukoz válasza #93966848 (#8280) üzenetére


lukoz
aktív tag

Na milyen az üveg?
Én is ezt néztem ki meg a zagg hd fóliát

(#8308) gergotb


gergotb
tag

Azt miért csinálja Android, hogy vissza lett állitva telefon mégis elején a beállításoknál csakis a korábbi Google fiókkal hajlandó bejelntkezni, másikat nem fogad el... Mi a megoldás?

(#8309) #08132608 válasza #08132608 (#8300) üzenetére


#08132608
törölt tag

Elkelt! :)

(#8310) Cole86


Cole86
senior tag

Na megfejetettem a rejtélyt!

A telefon teljes feltöltés után a töltőről levéve azonnal merülni kezd (android rendszer nem alszik) ,de addig tökéletes volt 3 nap 5 órás üzemidővel, 3,5 órás kijelzőidővel, 4 órás beszélgetés mellett.

A megoldás nyitja ,hogy újra kell azonnal indítani a telefont miután lehúztad a töltőről és utána megint tökéletes lesz.

Nekem az energiagazdálkodás be van kapcsolva és az összes alkalmazásra be van lőve, de ez csak minimálisan számít az aksinál.

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#8311) Varszegig válasza Cole86 (#8310) üzenetére


Varszegig
veterán

És ez csak vezetékes töltésnél van? Mert én csak vezeték nélkül töltöm, és nem akar merülni a telefon, tegnap este 15 óra használat után kemény 20%-ot merült, igaz nem sok időm volt nyomkodni, de a Note 3 ha csak az asztalon volt, estére már 5% alá ment.

(#8312) Cole86 válasza Varszegig (#8311) üzenetére


Cole86
senior tag

Vezetékes töltővel használom, szóval gondolom ennél, igen.

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#8313) spider80 válasza Cole86 (#8310) üzenetére


spider80
őstag

Ezt a rejtélyt már sokan megfejtették,csak nem mindenkinél vált be sajnos.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#8314) Risard válasza spider80 (#8313) üzenetére


Risard
aktív tag

Majd teszteljük :-)

(#8315) hackeeeee válasza Cole86 (#8310) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én az utóbbi időben nem indítottam újra töltés után. Semmi gond nincs.

Véleményem szubjektív...

(#8316) spanglee001


spanglee001
addikt

nálam is ujra kell inditani töltés után és akkor jó :K vezeték nélküli a töltő gyári samu

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#8317) Cole86


Cole86
senior tag

Ennyi! :DDD :C

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#8318) Silent77


Silent77
veterán

Kopp kopp, nálam nincs gond.
Android rendszer a második helyen, de ugyanúgy 6-7 óra kijelző idő.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8319) Howkeddlee válasza spanglee001 (#8316) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Nem lehet az,hogy ez a probléma csak a vezeték nélküli töltés után áll fent? :F

(#8320) Zolika08


Zolika08
tag

Nálam semmi se segít. Pedig volt 3 nap kB mikor felcsillant a remény mert elment 2 napig is a telefon. Viszont a napokban megint szivja ez a retek android pedig nem töltöttem le semmi újat és az ujrainditasok is meg voltak időközönként. Szóval elég kiábrandító ez a rendszer. :((

(#8321) hackeeeee válasza Silent77 (#8318) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valamivel szinte biztos, hogy összefügg.. Valamilyen szolgáltatással, csak jó lenne rájönni mivel. Mert ha csak a töltés lenne a gond, akkor mindenkinek szórakozna.

Én töltöm kábellel, és Wless töltővel is, és nincs gond.

Véleményem szubjektív...

(#8322) MartOOn


MartOOn
addikt

Nekem ma darált minden, fél ora kijelzo idovel 8 oras muszak es 56%-on vagyok. Siralmas...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8323) Silent77 válasza hackeeeee (#8321) üzenetére


Silent77
veterán

Persze, csak nem tudni mivel.
De tényleg érdekes, hogy nálam is második helyen van, viszont nem lett rosszabb mint előtte.
Ezt nem értem...

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8324) envagyok


envagyok
veterán

Azt hogyan lehet megoldani hogy s view tokkal is mutassa az órát becsukott állapotban?

(#8325) Helltak válasza hackeeeee (#8321) üzenetére


Helltak
őstag

Az a baj, hogy úgy látszik nem csak számunkra rejtély, hanem Google-nél (Samunál) is.. Kb 1 hónapja nem történt érdemi változás (nálunk).
Nálam hiába, úgymond alig tartja ébren az android rendszer a telefont, akkor is a 2.helyen van.
Tegnap alig több 3 óra SOT jött össze, maradt kb 15% az aksiban.
Így is remek telefon és imádom, de jó lenne már ha nem lenne android bug :/
Irónikus, hogy végre Samsung le tesz az asztalra egy tényleg remek telefont, erre a droidnál van gáz :)

[ Szerkesztve ]

Oneplus 12 Green

(#8326) Dare2Live válasza Helltak (#8325) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Irónikus, hogy végre Samsung le tesz az asztalra egy tényleg remek telefont, erre a droidnál van gáz..."

S6 is remek telefon és azt is a "beakadó android" miatti akumerülés teszi tacsra. De nem mondanám droid bugnak mert ahogy én látom leginkább Samsungokat kisérti...

Én már egy rakat alkalmazást, pl komplett VRt(nem használom) disabledre raktam de semmi, újraindítgatom semmi.... Illetve ahogy látom random mód van, hogy 2napot elmegy 5+hs SOTtal és van, hogy délben előveszem és 50%. :(

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#8327) MartOOn válasza Dare2Live (#8326) üzenetére


MartOOn
addikt

Van ott baj lg-nel is, konkretan g4 topikba less be de nexusoknal is. Szóval android bug. De mar engem is elert. Itt egy telo a kezemben aminek meg az akksija is jo erre megsem mert merul mint allat.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8328) Helltak válasza Dare2Live (#8326) üzenetére


Helltak
őstag

Nekem is volt S6-om elég sokáig. Nagyon szerettem, de az üzemidejével elégedetlen voltam.
Nálam is már az eleje óta le van tiltva, meg jó pár dolog amit úgysem használok.
Olvastam nexus fórumon is volt hasonló probléma, nem csak Samunál.

Martoon: Megelőztél :)
Így van, szinte minden "naprakész" gyártónál ott a hiba. Mate 8-am is van, annál is többet fogyasztott mint kéne szerintem.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 12 Green

(#8329) entoni1989


entoni1989
tag

Ez már kezd több mint idegesítő lenni így hát megosztom veletek hát ha tudjátok mi állhat emögött. Szóval az lenne a gond hogy a telo le van téve, hozzá sincs érve és önálló életre kelve lenyitja az alkalmazásváltó listát majd vissza. De volt ilyen már mikor fb üzenetet írtam aközben is többször. Továbbá mikor gépelek random mód fogja magát és átvált a dupla képernyős módba holott a kutyám se kéri ezt tőle :W Valaki esetleg tapasztalt már ilyet vagy mitől lehet ez? :F

(#8330) leslien válasza MartOOn (#8322) üzenetére


leslien
nagyúr

telepítsd újra a Google play szolgáltatást... nekem az segített...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8331) nidal11 válasza entoni1989 (#8329) üzenetére


nidal11
csendes tag

Nekem volt ilyen tobbszor, hogy egyszer csak felugrott a duplakepernyos nezet, h valasszak 2. alkalmazast amit futtatni akarok. De mostanaban nem szokott elofordulni.

(#8332) hackeeeee válasza Helltak (#8325) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mondjuk a Google app Nálam is le van tiltva, de amikor letiltottam akkor sem volt gond.. Vagyis nem jelentkezett a probléma.

Véleményem szubjektív...

(#8333) karfiol1


karfiol1
csendes tag

Nekem olyan szinten beragadt két éjszakára zsinórban a Facebook alkalmazás, hogy éjjel 100%-os töltésnél elaludtam, és reggel arra keltem, hogy kikapcsolt a telefon, mert nullára merült az akssi. Tűz forró volt. Vélemény, javaslat?

(#8334) Dare2Live válasza karfiol1 (#8333) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

töröld.

komolyan, random mod beakad évek óta, csak azt érzed zsebedben tűzforró vmi, telod meg 10%on...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#8335) #93966848


#93966848
törölt tag

Valamiért nem tudom megrendelni a Zagg üveget..

(#8336) madgie válasza MartOOn (#8327) üzenetére


madgie
titán

Nem újkeletű ez, már 2013-ban az első Moto X-en is a Google szolgáltatások zabáltak random, morogtam is eleget, hogy amoled, meg ambient display külön segédprocesszorral (hogy ne egyen sokat), erre merült, mint a kő.

(#8337) válasza MartOOn (#8322) üzenetére



őstag

Én letiltottam a mobildata háttértevékenységét. Gmail kérte hogy kapcsoljam be a szinkronizálást. Engedélyeztem, azóta jó. Az a gáz ezekbe a bugokba - nálam Google szolgáltatások csinálta, most a 6. - hogy melegszik is rendesen de már nálam elmúlt. Most is 4.5 óra kijelző mellett 1 napja volt feltöltőve és 46%-on állok.

[ Szerkesztve ]

(#8338) D4ni


D4ni
őstag

Aki használja a manual camera appot az megtudná mondani mekkora a leghosszabb zaridő amit a program enged?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8339) csabicska


csabicska
senior tag

Megint csak ismételni tudom magam, hogy az új rom megoldotta a merülési problémát.

-Galaxy S20 - The best-

(#8340) kovacserno95 válasza D4ni (#8338) üzenetére


kovacserno95
csendes tag

1/10 a leghoszabb.

(#8341) Helltak válasza leslien (#8330) üzenetére


Helltak
őstag

Ez meg a mobil adat háttértevékenység ki-be kapcsolása, úgy tűnik segített.
2,5 óra 1%-ot merült a telefon miután feltöltöttem.
AOD nem volt bekapcsolva persze.

Oneplus 12 Green

(#8342) #93966848 válasza Helltak (#8341) üzenetére


#93966848
törölt tag

Leírnád pontosan h mit is csináltál? :R

(#8343) Helltak válasza #93966848 (#8342) üzenetére


Helltak
őstag

Play áruházban eltávolítottam a play szolgáltatások frissítését (csak azt lehet ugye). [Ezzel az appal könnyen megtalálod. ]
Aztán frissítettem. Utána megcsináltam a mobiladat háttértevékenység ki-be kapcsolását.
Remélem hosszú távon is segít egy kicsit és nem csak egyszeri.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 12 Green

(#8344) Caaabi válasza gyga (#8252) üzenetére


Caaabi
senior tag

Samsung ugyfelszolgalat felvette a sraccal a kapcsolatot, torolte a regisztraciot, a telefont a miskolci boltba bevitte edesanyam, 1 hetet mondtak ra javitasi idot, remelem megcsinaljak rendesen :D

(#8345) Varszegig válasza Caaabi (#8344) üzenetére


Varszegig
veterán

A reg. után már hívhattál volna futárt is, gyorsabb lehetett volna szerintem.

(#8346) gyga válasza Caaabi (#8344) üzenetére


gyga
senior tag

Futárral 4 nap alatt megvolt.

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#8347) nidal11


nidal11
csendes tag

Ez mitöl van?

[ Szerkesztve ]

(#8348) Zolika08


Zolika08
tag

Én is megcsináltam ezt a play service baromságot. Ideig óráig jó volt de utána megint el kezdett merülni. Azt mondják az ape9 rom megoldja a merülés problémát de ki tudja hogy hozzánk mikor jut el?!?! :(((

[ Szerkesztve ]

(#8349) kakuk100 válasza csabicska (#8339) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia! Megírnád melyik új romra gondolsz?
Köszi! :F

(#8350) Caaabi


Caaabi
senior tag

En is ezt mondtam, de mire tesom visszairt messengerem mar a telo le lett adva, na de remelem nem lesz tobb gond vele, valoszinusitheto komplett kijelzo panel csere vagy esetleg alaplap is okozhatja?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.