Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) Howkeddlee válasza Ákkk (#7948) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Urak,köszönöm nektek a segítséget! Az alkalmazást is letöltöm majd,nagyon jól jön. :R
Amúgy az akkuidővel (eddig) nem vagyok elégedett,ma még semmit nem csináltam szinte a telefonnal reggel 9óta (21perc kijelzőidő van,kb 4órát volt mobilneten a háttérben),és most 87%-on áll. Ugyanennyi idő alatt a G4-em még vígan röhögött az arcomba hogy 100%-on állt! :(
Ez normális?

[ Szerkesztve ]

(#7952) Silent77 válasza Howkeddlee (#7951) üzenetére


Silent77
veterán

Normális.
Mondjuk az érdekes, hogy a g4 8 óra alatt nem merült 1%-ot-sem. Még nem találkoztam ilyen telefonnal.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#7953) vadászcsiga válasza Silent77 (#7952) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:)

(#7954) Grafy12 válasza Howkeddlee (#7951) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Valószínűleg igen

Ups megelőztek...

Silent77: az LG-k produkálnak ilyet! PL. G2 üzemidőben brutáljó! A feleségemnek van és ha békénhagyja egész nap elvan 2-3% al☺️

[ Szerkesztve ]

(#7955) bulikavagyok válasza Howkeddlee (#7951) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Miért szerinted az normális, h a G4 ilyen használat után 100%-ot mutat? :D Nyilván nem lehet benne annyi..
Egyébként kicsit soknak tűnik ez a fogyasztás, de valószínűleg ez az első használatnak tudható be.

[ Szerkesztve ]

(#7956) vadászcsiga válasza Grafy12 (#7954) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egyébként iPad is, igaz az más de ha reggel lehúzom 100-al, este hazaerve felélesztve még mindig azon van. Es közben ott van minden értesítés ami egész nap jött.

[ Szerkesztve ]

(#7957) Silent77 válasza Grafy12 (#7954) üzenetére


Silent77
veterán

Az enyém is ha nem nyúlok hozzá. :)
8 óra alatt éjszaka, 1-2%, de ez a normális.
Viszont kijelzővel, mobilnettel 0%, az már valami. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#7958) Howkeddlee válasza Silent77 (#7957) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Pedig így volt,higyjétek el! A G4 az új tulajnál még mindig ilyen is szerintem! Az akku terén baromi jó telefon volt! A csengőhangjai+ a zenék is jobban szóltak a G4-en mint az S7 edge-en,több volt benne picit a "mélyhang" is. Fülhallgatóval még nem volt sajnos összehasonlításom,mert még nem volt időm rá,hogy az S7-t meghallgassam fülessel. Viszont azért érezhetően lassabb az LG mint az S7,kijelzőben nekem a S.amoled jobban bejön mint az IPS,méretre és fogásra is kényelmesebb (nekem) az S7 Edge mint a G4 volt.

(#7959) vadászcsiga válasza Howkeddlee (#7958) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Csengőhangok átrakhatók, zenét meg ne telefonon hangszórón :Y

(#7960) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Speedshopnál megjelent az ezüst [link]

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#7961) bulikavagyok válasza Howkeddlee (#7958) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nyugi elhisszük, szerintem senki sem vonta kétségbe a szavaidat -ez egyszerűen a G4 hibája.. Egyébként ha a G4 üzemideje elég volt Neked, akkor az S7 edge-el különösen elégedett leszel, mert ez majdnem rádupláz arra -feltéve, h nem futsz bele Te is a legújabb droidos akkuzabáló bugba..:D

[ Szerkesztve ]

(#7962) Snücü válasza Grafy12 (#7954) üzenetére


Snücü
tag

Jaja, G2 nekem is ilyen volt, de utána képes 10 perc alatt 10%-ot merülni! :D

(#7963) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Pár napja mar párszor előjött valami irányelv frissítés ablak, de mire wifihez érek eltűnik es nem tudom mi akar frissulni. Mi az?

(#7964) Jakesz


Jakesz
őstag

Olvastam párotoknál, hogy a lekerekített szélek miatt előfordul akaratlan belenyúlás a kijelzőbe. Ez nagyon jellemző vagy csak megszokás kérdése?

(#7965) SlayR válasza Jakesz (#7964) üzenetére


SlayR
senior tag

Sokan panaszkodnak de valahogy nekem ezzel nagyon ritkán volt csak problémám, valahogy mindig úgy tudok nyúlni a telefonhoz, hogy ez nem okoz gondot....tokban meg főleg nem.

(#7966) vadászcsiga válasza Jakesz (#7964) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hátlap nélkül esélytelen ugy megfogni hogy ne nyomj meg valamit. Gyakorlatilag fel sem lehet anélkül emelni az asztalról. De van rá megoldás. Kikapcsolt kijelzővel kell megfogni :)

(#7967) Something_ válasza Something_ (#7934) üzenetére


Something_
őstag

Na vettem egyet, ma kaptak arut, 9.990 ft.
Solat javit a komforton, meg az erzeten, de dizajnba ugyan ennyit el is vesz.

Sosem hordtam tokba a teloimat, sosem raktam rajuk foliat, de ennel ez a gusztustalan csuszos, gagyi fogasu hatlap miatt kellett.

(#7968) james008bond válasza Something_ (#7967) üzenetére


james008bond
őstag

Gusztustalan, gagyi hátlap? Te miről beszélsz?

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#7969) glacious válasza Jakesz (#7964) üzenetére


glacious
addikt

Egy super slim TPU tok sokat hozzá tud tenni az ilyen jellegű felhasználói élményhez. Nekem lapát tenyerem van, de volt pár olyan betű, amit nem tudtam normálisan használni egy kézzel, a tok nélkül.

(#7970) bulikavagyok válasza Something_ (#7967) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A csúszós még oké, na de gusztustalan és gagyi? :F Ha csak a hátlappal volt problémád, akkor szerintem pénzkidobás volt a tok, ami nem mellesleg tényleg elcsúfítja ezt a telefont. Célszerűbb lett volna rátenni egy ilyen skint.

[ Szerkesztve ]

(#7971) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Na ugy fest megy gariba a telefon vissza. Sim csere,hard reset,network reset sem oldotta meg a telefon hivas "azonnali eldobas" problemam. Samsung-os holgy egyszer tavvoli kezelessel megnezte, de nem tudja mi lehet igy azt javasolta, hogy szerviz megnezi. Engem nagyon bosszant ez a problema. :-(

[ Szerkesztve ]

(#7972) taranis válasza Jakesz (#7964) üzenetére


taranis
addikt

Nagyon jellemző és nem lehet megszokni (szerintem). Az elmondások alapján egy vékony szilikon tok már megoldja, még nem próbáltam.

colorizer.net

(#7973) Something_ válasza james008bond (#7968) üzenetére


Something_
őstag

Csuszos, ujjlenyomatgyujtos, gagyi hatasu muanyag. S3nak es az S4nek is ilyen fos volt. S5ot mar kihagytam, akkor valtottam note3ra.
S2nek es a note 3nak sokkal jobb volt a rucsis hatlap.

Bulika: atnezem az oldalt, ez egy 3m-es matrica, amit ra kell ragasztani?

(#7974) vadászcsiga válasza Something_ (#7973) üzenetére


vadászcsiga
félisten

(#7975) bulikavagyok válasza Something_ (#7973) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Pontosan! És állítólag baromi pontosan van vágva, így teljesen gyári kinézete van. Én is fel fogok rakni egy ilyet, csak még kiélvezem a hátlap szépségét..:D (illetve megvárom a hamarosan érkező Hyperblack Titanium színt) De amilyen tempóba gyűjtöm a karcokat rá, szerintem pár hónap, és mehet rá a skin..
Itt egy videó a bőrös változatról, de a Youtube-on rengeteg hasonlót találsz.

vadászcsiga: Ez kamu szerintem. Máskülönben miért full karcos a telefonom hátulja, és miért nem az a kijelzője?

[ Szerkesztve ]

(#7976) Howkeddlee válasza bulikavagyok (#7961) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Nem is gondoltam,hogy kételkedtetek a szavaimban. ;)
Ezt a bugot amit írtál,miből lehet észrevenni? Mert ugye nálam nincs összehasonlítási alap még...
Köszi a segítséget!

(#7977) vadászcsiga válasza bulikavagyok (#7975) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azért írtam hogy állítólag. Olvastam hogy a tied karcos.

(#7978) bulikavagyok válasza Howkeddlee (#7976) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Elég egyszerűen észrevehető az akku statisztikából, illetve a kijelzőidőből is. Normál használat mellett meg kell lennie minimum 5-6 óra SOT-nak... de a 8-9 óra sem lehetetlen.

vadászcsiga: Bocs, tényleg így írtad! :R

[ Szerkesztve ]

(#7979) Alexios válasza bulikavagyok (#7975) üzenetére


Alexios
veterán

Üveg mindkét oldala, de a hátulja nem gg, az valamivel könnyebben karcolható Bár igazából mindkét oldala 5H-nál már karcolódik, csak a hátulja már valamivel jobban.

De amúgy biztos nem műanyag, törték már ehhez elegen össze a hátulját :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7980) entoni1989


entoni1989
tag

Észleltem egy olyan hibát, vagy nem tudom, hogy ez hiba-e vagy beállítás függvénye, hogy mikor videót készítek szobában lámpafénynél a kép szabályosan vibrál, de mikor a fény felé irányítom ott megtalálja a fókuszpontot és éles lesz, nem vibrál, viszont mikor mellé irányítom egy semleges pontra újra vibrál. Szerintetek mi lehet a gond? :F

(#7981) 22balu válasza entoni1989 (#7980) üzenetére


22balu
aktív tag

nálam is ilyen...föleg rossz fényviszonyoknál és lassított felvételnél tapasztaltam ezt

(#7982) entoni1989 válasza 22balu (#7981) üzenetére


entoni1989
tag

Igen nálam is úgymond rossz fényviszonynál, mikor úgy volt irányítva hogy a sólápa a háttérben volt akkor vibrált, mikor a monitorra irányítottam megtalálta a fókuszt, beélesedett a kép, megszünt a vibrálás és a háttérben lévő sólámpa is élesben vibrálás nélkül mutatkozott. De mikor nem a monitorra irányítottam vissza tért az előző állapot :(( Remélem csak mindösszesen szoftver baj ami egy frissítéssel megjavul.

(#7983) taranis válasza entoni1989 (#7980) üzenetére


taranis
addikt

Gondolom a 30fps és a hálózati áram 50Hz-es frekvenciája nem szeretik egymást. Nekem mondjuk auto módban nem jött még elő, manuálisban meg szinte mindig.

colorizer.net

(#7984) taranis válasza taranis (#7983) üzenetére


taranis
addikt

Na lejárt a szerk, szóval manuálisban azért gáz, mert 50Hz hálózati freki mellett a villódzásmentes záridő értékek pl. ezek lennének: 1/100, 1/50, 1/33, 1/25, 1/20, és ezek közül az 1/20-at engedi csak a kamera kiválasztani.

colorizer.net

(#7985) hackeeeee válasza Alexios (#7979) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Volt itt betolt kép, amin eléggé darabosra volt törve a hátlap.. Ami alapján gyanúsan nem műanyag.

Véleményem szubjektív...

(#7986) csutizs


csutizs
tag

Írtatok itt újraindításokról, hogy az jó meg kell...
Nekem 210 órája megy, és hibátlan :-)

(#7987) bulikavagyok válasza Alexios (#7979) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Persze, nem azt mondom, h műanyag, csak nem GG4. :N Szerintem egy gyengébb minőségű GG.

(#7988) Howkeddlee válasza Howkeddlee (#7958) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Hát srácok szétvág az ideg! Kipróbáltam a zenét fülhallgatón (Sennheiser ie80) számomra nagyon nagy csalódás volt. :( Mind poweramp-el,mind a gyári lejátszójával baromi halkan szólnak a zenék. Az öreg galaxy s4-em is sokkal hangosabb az S7-től,pedig az már elég halkan szól mostanra,ami mellette volt LG G4-em,azt meg nem is említem,mert vagy 3x hangosabb volt mint az S7 edge. Valakinek ötlet esetleg?

(#7989) taranis válasza Howkeddlee (#7988) üzenetére


taranis
addikt

Érdekes. Nekem Note2 volt előtte, és az halkabb volt, egy a gyáritól eltérő kernellel tudtam olyan szintre húzni a hangerőt, mint ami most az S7 Edge-nél adott.

colorizer.net

(#7990) bulikavagyok válasza Howkeddlee (#7988) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez furcsa, még nem hallottam ilyen panaszt az S7-re. Én párhuzamosan használok zenehalgátasra egy régi S4-et és egy S7-et, és nem sokkal, de az S7 egyértelműen hangosabb mint az S4.. Piston Hybrid füles - Spotify kombó.

(#7991) Howkeddlee válasza taranis (#7989) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Én nem szeretnék így variálni vele,nem akarom rootolni sem!
Nem akartam egy 200ezres telefonnál azzal kínlódni,hogy ilyenekkel variáljak. Nem is igazán értek ehhez...

Most nézem azt is,hogy van egy pötty a kijelzőn,és eléggé látszik világos háttérnél. :(

(#7992) bounty123 válasza Alexios (#7979) üzenetére


bounty123
őstag

Totális tévedés, mindkét oldala GG. Már az S6-nak is az volt.

[ Szerkesztve ]

(#7993) Howkeddlee válasza Howkeddlee (#7991) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Pixelhiba van a kijelzőn. Ezt gondolom gariban orvosolják!?

(#7994) taranis válasza Howkeddlee (#7991) üzenetére


taranis
addikt

De pont azt mondom, hogy az S7 Edge-el hálistennek nem kellett így variálni. Ha lenne ilyen hangerő gond, már felmerült volna itt a fórumban szerintem. Persze várj meg pár véleményt, de lehet, hogy meg kéne nézetni azt a telót.

colorizer.net

(#7995) ragehu válasza Howkeddlee (#7988) üzenetére


ragehu
csendes tag

PowerAmp nálam is halk, de az egyik beállítása megoldotta
A Spotify viszont tökéletesen szól alapból.

(#7996) hackeeeee válasza ragehu (#7995) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nálam nem halk. Mondjuk én alpha buildet használok. Eqban preampra toljatok. :)

Véleményem szubjektív...

(#7997) Howkeddlee válasza ragehu (#7995) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Megkérdezhetem hogy mi volt az a beállítás a poweramp-nál?
Az a baj,hogy a gyári zenelejátszó is nagyon halk nálam! :(

(#7998) a8l


a8l
aktív tag

Akinek nagyon merül a telefon annak érdemes megnéznie a gear vr service mennyit evett az akkisból az alkalmazáskezelőben látszik, ez is az android rendszer alá tartozik.
Nálam tiltva van, majd ha vr-ezek akkor addig engedélyezem. Nekem nem vészes most, 2 nap alatt lemerül nem túl sok használattal is, de éjszaka 4-5%-ot esik az akksi ami ne vészes.
Viszont a lányom s6--ján nagyon durva továbbra is a merülés, gear vr service nagyon fogyasztott(tiltva) és az inteligens kezelő ragadt be neki 1,5 nap után kevés használattal 9%-nál megnéztem és 57%-ért ez volt a felelős. Widgetjét ki is lőttem, meg reboot, most várom holnap mit mutat.
Azért jó lenne ha jönne egy frissítés ami megoldja ezt az android rendszer fogyasztás problémát.
A beállítások most is 4-6%-ot fogyaszt egy töltés alatt úgy hogy akár be se lépek a menüjébe.

(#7999) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Ezt nem hiszem el...

Az S7 edge-m meghalt. Este semmi baja, felrakom az indukciós töltőre elkezd tölteni. Most veszem le, nézném meg miért villog a led... Semmi. Nem kapcsol be a kijelzője. nyomkodom a hangerő gombot, hallatszik hogy állítja a csengőhangot. De semmi kijelző. Force reboot- megtörtént, de semmi kijelző. Vihetem a szervizbe... Semmi nem látszik rajta...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#8000) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Ha valakit érdekelne...

https://youtu.be/4c7eewhf2dY

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.