Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Megőrjít ez a a orientáció. Tenyleg nincs valami kalibrácio erre a szervízmenüben?

(#8152) gyga válasza tothl (#8150) üzenetére


gyga
senior tag

Mintha új lenne :)

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#8153) vadászcsiga válasza gyga (#8147) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor mégis van technológia szerviz körülmények közt is a vízállóság visszaállítására.

(#8154) Howkeddlee


Howkeddlee
senior tag

Sziasztok!
Készítettem két kis összehasonlító "hangerő videót" (bocs a kivitelezésért és az ügyetlenkedésemért,de a lényeg szerintem látható és hallható) az öregecske Galaxy S4 telefonom,és az S7 Edge között. A fülhallgató egy kollégámé,ettől én márkásabbat használok,de ide erre a célra most megfelelt.
Minden beállítás,minden EQ ugyanarra beállítva mindkét telefonnál. A telefonok egyike sincs romolva/rootolva,minden gyári rajtuk. Ugyanaz a két zene is,kb ugyanott a részlet is belőlük.
Nagyon tartok attól,hogy ez nem telefonhiba lesz,hanem tényleg csak ennyit tudhat az S7?!
Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

A videókat itt tudjátok megnézni: Kihangosított és fülhallgatóval.

(#8155) Ákkk válasza vadászcsiga (#8153) üzenetére


Ákkk
addikt

Persze a ragasztó☺

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#8156) lacuska74


lacuska74
tag

Sziasztok!

No,beléptem én is a klubba ☺.
Rögtön lenne is egy kérdésem, nagyon tetszik az Edge képernyő, beállítottam ,hogy ha elhúzom akkor megjelenítsen névjegyeket, de csak sajnos 5-öt tudok beállítani.
Hogy tudom azt megcsinálni, hogy mégegyszer elhúzom akkor megint lássak 5 új névjegyet?
Remélem érthető voltam :)

(#8157) james008bond


james008bond
őstag

[kép]

[kép]

Mi a rossebb ez ami ennyire pörgeti most a telefont? 2 napja már megint merül. Max 3.5-4 óra kijelző. Alig használom.

[kép]

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#8158) leslien válasza james008bond (#8157) üzenetére


leslien
nagyúr

Google lesz a hibás... jöhetne a 6.0.2....

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8159) Galahed válasza Howkeddlee (#8154) üzenetére


Galahed
senior tag

Szia.

Kezdem az elején, soha nem foglalkoztam zenehallgatással telefonon. (kivéve futás közben)

Szóval futáshoz BT fülest Shennheiser MM100-at használok. Nálam a hangerő teljesen megfelelő, kb 75% -on használom, vagy az alatt. Hangosabbra állítva már bántja a dobhártyám. Persze nem vagyunk egyformák, vagy a telefonok nem egyformák...

(a poweramp nálam felhúzva torzit, a sima Zenék- nevü alkalmazás viszont teljesen jó....)

(#8160) fairi


fairi
addikt

Majd 3 hét elteltével előjött nálam is egy s7-re jellemző hiba. Egyik kék alpixel beragadt.
Ezt a hibával a samsung egyáltalán foglalkozik vagy ennyi még teljesen normális és nem garanciális probléma?
Barátok azt mondták nem is érdemes foglalkozni samu úgyse javít..

[ Szerkesztve ]

(#8161) maximilian4 válasza fairi (#8160) üzenetére


maximilian4
addikt

Ezt szabad szemmel látod vagy minden nap lecsekkolod mind a 3686400 pixelt (valóban ennyi) mikroszkóp alatt?

Maxi

(#8162) spanglee001 válasza maximilian4 (#8161) üzenetére


spanglee001
addikt

a vr ben látszik nekem is van 3 db belőle :K elég zavaró, de ha majd lesz megfelelő védelem a telóra (temperedglass) akkor majd biztosításra kicseréltetem a telót

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#8163) EnterR


EnterR
veterán

Gorilla betört, kijelző meghalt, felvillan és ennyi volt. Nyilván garancia így kiesett, valaki cseréltetett már kijelzőt? Kb. mekkora összegre számíthatok? A telefon reagál mindenre, elég nagy valószínűséggel csak a kijelző szenvedett kárt.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#8164) maximilian4 válasza EnterR (#8163) üzenetére


maximilian4
addikt

Vidd be egy samu szervízpontba vagy szolgáltatóhoz akitől vetted és ők kérnek ajánlatot a szerviztől. Vagy esetleg írj nekik emailt, arra is válaszolnak.

Maxi

(#8165) D4ni válasza EnterR (#8163) üzenetére


D4ni
őstag

Samsung Bartóknál próbáld meg.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8166) fairi válasza maximilian4 (#8161) üzenetére


fairi
addikt

szabad szemmel jól látható, nem kell ide VR.
sötétben szépen világít.
brutális fényereje van ezeknek a pixeleknek. mikor meghalt könnyen észrevettem sajnos. Este mikor fényerő lecsökken határozottan világít.
Dead pixel jobb lenne,kár hogy nem létezik módszer ami a beragadt alpixelt dead pixellé lehetne konvertálni...

kérdés maradt gariban intézik jól látható pixelhibát vagy sem?

[ Szerkesztve ]

(#8167) fjanni


fjanni
tag

Na ma nekem is megjött az S7E garanciális kijelző cseréről (vibrált), múlt hét csütörtökön adtam le. Akkut is cseréltek, jó munkát végeztek, olyan lett mint az új.

(#8168) fairi válasza EnterR (#8163) üzenetére


fairi
addikt

Aliexpressen néztem a kijelzőt 250 dollárba kerül, javítással együtt 70 000 Ft alatt tuti nincs, pár sufniszervíz 100 000 Ft-ért cseréli, ez a legdrágább kijelzőcsere jelenleg a világon.

[ Szerkesztve ]

(#8169) EnterR


EnterR
veterán

Veszprémi márkaszervizpont van legközelebb, holnap beviszem, aztán kiderül.

PSN ID: marquuard

(#8170) fairi válasza fairi (#8166) üzenetére


fairi
addikt

Az a nyamvadt icipici kis subpixel ilyen nagy fényerővel képes világítani! Este normális látótávolságban is látszik. Mai modern kék oled anyag 60 000 órát is kibír szóval ha minden jó kb 6 év múlva el fog tűnni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8171) maximilian4 válasza fairi (#8170) üzenetére


maximilian4
addikt

Ez tényleg látszódik. Sztem simán kicserélik. Igényeld a prémium garit, küld el a képeket, egy kis lerás stb.

Maxi

(#8172) vadászcsiga válasza EnterR (#8169) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Részvétem : (

(#8173) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Na egy valamire jó ez a szerviz...

Kaptam cseretelefonnak egy S6 edge-t. Úgy használom, mint az S7Edgem, sőt, még egy rahedli alkalmazást nem is tettem rá. Az S7edge éjjel 2-re 30-40%-ig szokott lemerülni az S6 edge ma délután hatkor feladta...

Szóval megtanulom értékelni a telefonom... Bár ha még egyszer beszarik megy a levesbe...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#8174) Howkeddlee válasza Galahed (#8159) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Szia!

Nagyon köszi a válaszod! A videókon szerintem tökéletesen hallatszik,hogy a korábbi csúcsmodell jóval hangosabban szól mind fülhallgatóval,mind kihangosítva,mint a S7 Edge. Ez azért szerintem eléggé meglepő!
Mivel használok EQ-t zenelejátszáskor (enélkül nem is hallgatok zenét) ezért kell az,hogy hangerőszabályzáskor túlvezérlés nélkül (hangerőszabályzó még a kék részben) legyen megfelelően hangos. Mivel nem szeretnék sem külön zenelejátszót,sem másik telefont használni,és számomra elég fontos a zene,ezért zavar ennyire,hogy halkan szól...

(#8175) Ákkk válasza EnterR (#8169) üzenetére


Ákkk
addikt

Szerintem olyan 65 000 körüli a kijelző csere.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#8176) Galahed válasza WinstonWolf (#8173) üzenetére


Galahed
senior tag

Nem követtem az eseményeidet az elejétől ezért kérdezem: Próbáltad más app-al is, vagy csak a PowerAmp-al? (Nekem zavaróan torzit a PowerAmp magasabb hangerőnél - amin bár úgyse hallgatnám de létezik, mig más zenei app-nál ez nem jön elő ennyire.)

(más op. rendszer- alacsonyabb verzószámú Android van a korábbi Samun?)

[ Szerkesztve ]

(#8177) GáborG


GáborG
tag

Sziasztok,

S7 Edge vásárlás esetén mire érdemes figyelni? Mit kell ellenőrizni a telefonon?
A Knox 0x0 legyen a CSC legyen rendben, de még miket és hogyan érdemes?

Köszönöm a válaszokat előre is!

Üdv,

GáborG

(#8178) Risard


Risard
aktív tag

Always on Displaynél az óra ugrálni szokott vagy ha bejön akkor egyhelyen marad?

(#8179) hackeeeee válasza Risard (#8178) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mozog.

EnterR: Ejj.. :(

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#8180) MK VII válasza Ákkk (#8175) üzenetére


MK VII
veterán

Hááát.. Lesz az szerintem 80-90 is..

(#8181) Risard válasza hackeeeee (#8179) üzenetére


Risard
aktív tag

És milyen gyakran mert tegnap láttam de ma szugerálom s nem látom ugrálni.

(#8182) hackeeeee válasza Risard (#8181) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

[link]

Bár, azóta már volt frissítés, lehet, hogy változott.

Véleményem szubjektív...

(#8183) válasza fairi (#8170) üzenetére



őstag

Nálam biztos többet mert kékfény szűrőt használok :D

(#8184) Howkeddlee válasza Galahed (#8176) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Pont ez az érdekes,hogy a poweramp-nál sokkal kevésbé torzít (eleve van benn egy olyan limiter,ami ezt meggátolja ha bekapcsolod) mint a másik 3-4 zenelejátszónál,amiket kipróbáltam. (saját gyári lejátszó,aimp,pi music player,jetaudio)

Skacok,akik korábban itt mondtátok hogy a ti telefonjaitok biztos hangosabb mint a korábbi S5 vagy Note3/4 telefonjaitok,ti megnéztétek az S4 vs S7 Edge összehasonlító videómat?

(#8185) Risard válasza hackeeeee (#8182) üzenetére


Risard
aktív tag

Tegnap előtt lett meg a telefon de akkor mikor bekapcsoltam úgy tűnt hogy nagyobbakat ugrált gondolom azóta frissült s azért tűnik úgy hogy lecövekelt de akkor ezek szerint nem!Köszi

(#8186) hackeeeee válasza Risard (#8185) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Alapból többet mozgott, de ezt javították, mert sokan panaszkodtak ez miatt. Azért lett ilyen pixelenkénti eltolás, mert az kevésbé zavaró.

Véleményem szubjektív...

(#8187) válasza Howkeddlee (#8174) üzenetére



őstag

Ha a fülésed 100 dB alatt van akkor az lehet az oka. Nálam olyan hangos mint az iPhone 6 volt. Igaz a sima S7.

(#8188) tothl válasza (#8187) üzenetére


tothl
addikt

Enyem a level one-t is brutal hangosra hajtja.

(#8189) válasza tothl (#8188) üzenetére



őstag

Sokan szidják a gyári lejátszó. Kipróbálás a Neutront és minden javítási lehetőséget. Jitter elnyomás, audiophill mód, 64bit, simitas, stb. Ezek a beavatkozások megették vagy a közepeket vagy a magasokat. Én a gyári lejátszórá szavazok. Nálam az szól jól és remélhetőleg a saját tervezésű DAC-jukra van optimalizálva.

(#8190) madgie válasza (#8189) üzenetére


madgie
titán

Az autocorrecten mondjuk van még mit csiszolni :DD

(#8191) Something_


Something_
őstag

Mi a tokom az a kepernyofedveny es hol lehet kikapcsolni? Beallitasok/Alkalmazasokat ir, de ott nincs ilyen......

(#8192) Howkeddlee válasza (#8187) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Szia!
Fülesből két típust használok,attól függ hogy hosszabb távon utazok,vagy csak a városban tömegközlekedem. Városban egy Sennheiser Momentum In Ear fülest (118dB) használok,vonaton illetve autóban pedig egy Sennheiser IE80-at (125dB) mégis mindegyikkel halk(abb) mint mondjuk a galaxy s4-em volt,az LG G4-et meg aztán már ne is említsem,mert az még nekem is hangos volt,de (csak) ezért szerettem annyira.
A gyári zenejelátszót amúgy nagyon nem szeretem,és emiatt nem is használom!
Köszi az ötletet,kipróbálom még a neutron zenelejátszót. :R

[ Szerkesztve ]

(#8193) eprespite


eprespite
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítség vagy tanács kellene. Samsung S7 Edge telefon. A gond csak annyi, hogy ha egy bizonyos ideig nem használom a telefont tehát csak le van rakva bekapcsolt állapotban akkor nem indítható kimenő hívás és SMS küldés. A bizonyos idő nem tudom mennyi mert még nem sikerült pontosan lemérnem, de kb. fél óra. Furcsa módon az internet működik és tud is fogadni a telefon hívást és SMS-t is tehát a telefon a hálózatohoz kapcsolódik, ennek elenére hívásindításkor azonnal megszakad a folyamat. Nem ír semmit, nem jelez hibát. Elindítom a hívást és csak annyit jelez mint amikor "leteszem" a telefont. Az egész olyan mintha be lenne kapcsolva egy energiatakarékos üzemmód és ezért csinálja ezt. Tehát lehet csak én bénázok, de ha esetleg valaki tudna ebben segíteni vagy találkozott ilyesmivel kérem írjon, hogy mit kellene tennem. A jelenségnek akkor van csak vége ha újraindítom a telefont vagy átkapcsolom repülő üzemmódba majd vissza.
Ami esetleg még érdekes lehet, hogy visszavittem és azt mondták nem tudják mi lehet, de szerintük garancia.

Köszönöm előre is ha valaki tud segíteni!

(#8194) válasza Howkeddlee (#8192) üzenetére



őstag

Ha így felvagy vertezve akár külső DAC+Powert is vehetsz hozzá. Elvileg van case kivitelben is.
Neutron nagyon sokrétű ne lepődj meg ha fogja a vasat

[ Szerkesztve ]

(#8195) EnterR


EnterR
veterán

Samsung szerviz után megmarad a készülék vízállósága?

PSN ID: marquuard

(#8196) tothl válasza (#8189) üzenetére


tothl
addikt

En a Powerampot vettem meg evekkel ezelott.
Neha kiprobalok mast....de a poweramp minosege fantasztikus.

Sokat hasznalom autoban bt kihangositashoz is.

[ Szerkesztve ]

(#8197) WinstonWolf válasza EnterR (#8195) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Nekem azt mondta magabiztosan a gyerek a TMX-ben, hogy igen.

Az más kérdés, hogy nekem mi a véleményem....

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#8198) leslien válasza EnterR (#8195) üzenetére


leslien
nagyúr

kollégát kérdezd...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8199) Howkeddlee válasza tothl (#8196) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Detto,én is megvettem anno. Szerintem az egyik legjobb zenelejátszó app. Még eddig semmi mással nem sikerült azt a minőségi hangzást kihoznom telefonon,mint amit a poweramp-ból kihoztam!

(#8200) james008bond válasza EnterR (#8195) üzenetére


james008bond
őstag

Maradnia kell. Mert ha nem garantálják akkor az értékcsökkenést jelent. Akkor meg lehet kérni a vételárat vissza.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.