Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39001) alcapone386 válasza Ferenczi Áko (#38999) üzenetére


alcapone386
őstag

Sajna nyet :( Én novára esküszöm.

(#39002) gerner1 válasza -Maci- (#39000) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ez nem a Samsung hibája. Csak azoknál az appoknál lehet ezt beállítani, amelyek így vannak kódolva. Egy példa:

(#39003) Jack Oneill válasza Keem1 (#38996) üzenetére


Jack Oneill
veterán

A vicc az egeszben, hogy ha nem rakom alvo modba, tovabb birja a telo. 6 es fel ora kijelzoido jott ossze, mig alvo modba sokkal kevesebb. Ki erti ezt? Arra tudok gondolni, hogy alvo modbol allandoan visszahivni valamit tobb energiaba kerul, mint ha mindig menne.

[ Szerkesztve ]

(#39004) gerner1 válasza Jack Oneill (#39003) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Többet erőlködik a készülék azon, hogy ez+az aludjon, kussoljon, mint amit effektíve nyerni lehet vele.😃 Asszem továbbra is maradok Teljesítmény módban. Nekem, a saját felhasználói szokásaimmal elérhető üzemidő, bőven megfelel. Egy szavam se lehet.

(#39005) Keem1 válasza gerner1 (#39004) üzenetére


Keem1
addikt

és Jack Oneill:

+1, egyetértek

(#39006) killzone1987


killzone1987
senior tag

Az hogy lehet,h optimalizált profillal akadozik,de nagyon a 3 betűs navigáció?
Még teljesítménycentrikussal nem volt időm megnézni,de így megfogja a navi??? :Y

[ Szerkesztve ]

(#39007) alcapone386


alcapone386
őstag

Apkmirroron van uj Samsung Phone 2.3.00.20.
Műxik, bár nem találtam újdonságot.

(#39008) gerner1 válasza alcapone386 (#39007) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Eddig én sem.

(#39009) -Maci- válasza gerner1 (#39002) üzenetére


-Maci-
addikt

Köszönöm szépen. :R

Szomorú vagyok, mert korábban ez működött. Egyik szóbanforgó appomnál sincs ilyen menü, mint amit beszúrtál. :(

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#39010) alcapone386 válasza smidipeti1 (#38977) üzenetére


alcapone386
őstag

Neked elfogadta már a vásárlást az eladó?

(#39011) gerner1 válasza -Maci- (#39009) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Esetleg még ellnőrízheted, hogy a Beállítások →Fejlesztői beállítások →Külső tárhely alkalmazásaina.. aktívra van-e állítva . Esetleg ez nyit lehetőséget 1-2 app számára...

(#39012) gabo91


gabo91
aktív tag

Elmúlt egy hétben már 4-5 alkalommal futottam bele, hogy középső gombot ha nyomom nem kapcsol be a képernyő, nyomkodom a bekapcs gombot arra sem reagál, majd eltelik kb 10sec utánna életre kel ... :F tapasztalt már valaki ilyent, szoftveres probléma lehet? esetleg mit javasoltok?

(#39013) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Emojuk kicserélésének van valami módja? Ezek a Samsungosak elég gázul néznek ki és webes face-n nem tudom melyik melyik jelenik meg a másik embernél.

Ezeke ki lehet valahogy cseréni? - Swiftkey billentyűt hasznalok egyebként.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#39014) gerner1 válasza NandorHUN (#39013) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Mintha, Go SMS Pro -hoz volnának emoji készletek ...

(#39015) alcapone386


alcapone386
őstag

Na skacok. Ezt fejtse meg valaki. Adott egy sima s7 facebook appal (asszonyé) és adott az enyém s7edge facebook nélkül. Namost pár hete figyelt fel az asszony arra, hogy a facebook hírdetéseket dobál fel neki. Ezzel semmi gond nincs, de most jön az érdekesség. Olyan hírdetések jönnek fel neki, amit én néztem a saját telefonomon. Ergó az asszony facebook appja lehallgatja a wifin aramló adatokat? Hiába nem az ő készülékén keresgéltünk? (Emag és arukereső hírdetések az esetek 90%-ában. Először azthittem, hogy amikor nálam volt a telefonja keresgéltem rajta cuccokat és megjegyezte, de ma olyanra kerestem rá amire eddig sohasem, erre az asszonynak jött fel a hírdetés. Meg kell, hogy mondjam...igen ilyesztő....

[ Szerkesztve ]

(#39016) gerner1 válasza alcapone386 (#39015) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Gondolom azonos WiFi router -en vagytok ... Akkor adott a válasz is.

(#39017) killzone1987 válasza alcapone386 (#39015) üzenetére


killzone1987
senior tag

Egy telót simán nyomon tudnak követni,persze erre lenne való az inkognitó böngészés,de a fene gondolná,h telón szükséges a használata...
Ezekszerint otthon tartunk,mint egy pc-vel...
Gondolom egyik telón sincs fent bármilyen vírusirtó app...
Bár én se használok soha,kételkedem is a hasznosságában,de lehet eljött az idő,h már telóra is kötelező lesz vírusirtó,avagy az inkognitó böngészés..
.

[ Szerkesztve ]

(#39018) Keem1 válasza gerner1 (#39016) üzenetére


Keem1
addikt

Ez egészen pontosan így van!

Saját szitu a következő:
Munkahelyen edi**tal webshop böngészés, két három fasza termék hosszas elemzése.
Otthon facebook unalmas pörgetése. Mire leszek figyelmes? Az említett webshopból két ismerős termék hirdetése.
Hogyan?? Melóhelyen nem facebookoztam, a benti gépen egyáltalán, de még a telefonon se.
Megoldás: Munkahelyi gép -> webshop -> irodai hálózat -> telefon irodai wifin -> irány haza -> telefon otthoni wifin -> asztali otthoni wifin -> asztalin facebook.
A digitális ujjlenyomatom ezt az útvonalat mind bejárta. Agyafúrt ám mind a Google, mind a Facebook (és hasonlók).

(#39019) alcapone386 válasza gerner1 (#39016) üzenetére


alcapone386
őstag

Ez oké, hogy azonos wifi router. De hol van az leirva, hogy a forgalmat lehallgathatja? Minden ami nem https-en keresztül megy ahoz hozzáfér?

(#39020) Joe.36 válasza killzone1987 (#39006) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem nem akad :N , pedig 1000 más is fut a háttérben, sohasem akadt, én teljesítmény módban használom.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#39021) gerner1 válasza alcapone386 (#39019) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Elég, ha csak a router címét figyelik. Mindegy, hogy alóla milyen, melyik készülékkel mész ki a világhálóra. Nem közvetlenül a Te készüléked van monitorozva, ebben az esetben ...

[ Szerkesztve ]

(#39022) alcapone386 válasza gerner1 (#39021) üzenetére


alcapone386
őstag

Tudok ellene védekezni? :) Tudom facebook törlés...de suli miatt kell az asszonynak... :S

[ Szerkesztve ]

(#39023) gerner1 válasza alcapone386 (#39022) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Passz ...

(#39024) alcapone386 válasza gerner1 (#39023) üzenetére


alcapone386
őstag

Sebaj. Egy cikk alapján letiltottam a hirdeteseket. Több mint a semmi :)

(#39025) NandorHUN válasza gerner1 (#39014) üzenetére


NandorHUN
addikt

Swiftkey-hez is van, csak gyári Samsung skineket használja.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#39026) killzone1987 válasza Joe.36 (#39020) üzenetére


killzone1987
senior tag

Ezen lepődtem meg én is,mert eddig minden app pöcc-röff betöltött.
Ráraktam a navit,elindítottam,és kerekedett a szemem,h ennyire akad,és így megfogja a telót.

A Hangminőség és effektek menüben hogyan lehet bekapcsolni az UHQ felbontásnövelő opciót?
Semelyik üzemmódban nem tudom aktiválni.
Még a szórakozás profillal sem.

[ Szerkesztve ]

(#39027) killzone1987 válasza killzone1987 (#39026) üzenetére


killzone1987
senior tag

Lejárt a szerk.idő...

(#39028) persil válasza killzone1987 (#39026) üzenetére


persil
nagyúr

"Some of the sound effects are only available while headphones or a compatible bluetooth headset is connected."

Sound quality and effecst menupont utolso sora.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#39029) Jack Oneill válasza alcapone386 (#39019) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nekem ezen semmi furcsa nincs. Ilyen vilagban elunk sajnos. Megfigyeles. Es vannak ennel meg durvabbak. Mikor ezekrol tanultunk suliban es masoknak meseltem, nem hittek el.

[ Szerkesztve ]

(#39030) -Maci- válasza gerner1 (#39011) üzenetére


-Maci-
addikt

Ki volt kapcsolva.
Bekapcsoltam... Remélem jó lesz, alkalomadtán kipróbálom.
köszönöm szépen! :R :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#39031) enginev3.0


enginev3.0
félisten

SIM kártya csere nélkül ki lehet deríteni hogy a telefon független e vagy sem?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#39032) gerner1 válasza enginev3.0 (#39031) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Én nem tudok róla. Régebbi készülékeken működött egy tárcsázó kód, amellyel meglehetett nézni, de S7/S7E -n sem működik, csak az amellyel a feloldó kódot lehet bevinni .

(#39033) killzone1987 válasza persil (#39028) üzenetére


killzone1987
senior tag

Hungary? :D :D
Na annyit azért megértettem belőle,h kompatibilis eszközt kell hozzá csatlakoztatni.
Avagy headsetet. :D
Köszi :)
Amúgy meg se fordult a fejemben,h csak ilyenkor engedi kapcsolgatni...
Köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#39034) Ferenczi Áko válasza alcapone386 (#39010) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Lassabban megy a feldolgozás, mert valami akciós hét van 28.-tól.. Még megrendelés előtt kaptam egy üzenetet az egyik eladótól ezügyben, hogy ha akarok valamit venni akkor 28. előtt vegyem mert utána lassú lesz az egész folyamat.. Rendeltem mástól mást is, ott sem fogadták még el a vásárlást..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#39035) NandorHUN válasza killzone1987 (#39033) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem kell "kompatibilis" eszköznek lennie, lehet az bármilyen fülhallgató, mert különbséget úgyse látja.
(Kivéve perce ha USB-s DAC-ot használsz).

Különbséget persze csak minőségi füles esetén hall az ember. Egyik Viper4Android persze ennél sokkal többet ér, ott ég és föld a különbség.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#39036) alcapone386 válasza Ferenczi Áko (#39034) üzenetére


alcapone386
őstag

Köszi. Eddig nekem 2 nap volt elfogadásba a legtöbb. Mondjuk amikor rendeltem most azt irta, hogy mar csak 2 db van. Remélem jut nekem is :D

(#39037) killzone1987 válasza NandorHUN (#39035) üzenetére


killzone1987
senior tag

Persze,a G4-emen használtam a viper4-et!
Rengeteg fajta modot használtam már ezelőtt,pl. Performance DAC Enabler,Magisk,Viper4 stb...
De ezen a telón szintén tárgytalan egyenlőre :(
Hülye knox számláló... :W
Kár volna az alig 1 hetes teló gariját kukába hajintani.
Régebbi romra visszatérve sem lehet megkerülni a knoxot?

[ Szerkesztve ]

(#39038) gerner1 válasza killzone1987 (#39037) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem lehet. Itt a Knox hardware -s. Az S5 volt az utolsó, amelynél még ment hasonló egy downgrade -del...

(#39039) killzone1987 válasza gerner1 (#39038) üzenetére


killzone1987
senior tag

Ez a készülékgyártóknak miért jó? :((
Téglázni csak nehezen lehet,főzött rommal,vagy épp roottal a fedélzeten úgy sem vinné be senki garis javításra.
Értelmetlen ez az egész...

(#39040) gerner1 válasza killzone1987 (#39039) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Vastag értelme van. Mégpedig a mobilos bankolás, és pénzügyi tranzakciók biztonságának a növelése. Plö, a "nagypocsolyán" túl a legtöbb Bank ügyfeleként, csak úgy fizethetek mobillal online, vagy pénztárnál NFC -vel, ha nincs root, és a készülék gyártója általi (Samunál a Knox) biztonsági elem érintetlen (ebből tudható, hogy nem is volt root..). A legtöbb gyártónak van saját megoldása, amelyet próbál tolni, hogy a pénzügyi szektor is megbízhatónak minősítse. Ez(ek) előfeltétele, hogy az ilyen típusú tranzakció fajták gyorsabban elterjedhessenek. Ami pedig késik... - az még jön (!), és előbb-utóbb nálunk is feltétel lesz...

(#39041) Ferenczi Áko válasza alcapone386 (#39036) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nekem már hajón van :P

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#39042) Anulu79


Anulu79
addikt

Az S8 széria féle swipe-olást rá lehet valahogy varázsolni a készülékre root nélkül? Van valami app hozzá?

(#39043) gerner1 válasza Anulu79 (#39042) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Mire gondolsz? A kezdőképernyőn az újjad húzva, az alkalmazásokba lépni, és vissza ?

(#39044) Anulu79 válasza gerner1 (#39043) üzenetére


Anulu79
addikt

Igen erre. Ahogy néztem ott nem úgy működik mint a Nova-nál, hogy alulról kell húzni. Az S8-nál bárhonnan ha felfelé húzod az ujjad már bent is vagy a menüben.

(#39045) gerner1 válasza Anulu79 (#39044) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Amennyiben Te a feloldásra gondolsz, az nem fog menni.

Amit írtam, hogy húzásra a kezdőképernyőről azonnal az alkalmazásokba lépj (és vissza) az megoldható, ha telepíted az S8 TouchWiz Home -ot. A gyári fényképező -t használva is működik (le-fel) húzással a kamera váltás (első - hátsó közt)

(#39046) Cry0 válasza Anulu79 (#39044) üzenetére


Cry0
őstag

adhell 2 be tud valaki segíteni ? reggel igényeltem knox standard Sdk key-t viszont nem fogadja el :W
Anulu79 bocsi nem neked akartam címezni :(

[ Szerkesztve ]

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#39047) alcapone386 válasza Ferenczi Áko (#39041) üzenetére


alcapone386
őstag

Most igazolta nekem is vissza. Örömbódogság :)

(#39048) Anulu79 válasza gerner1 (#39045) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem a feloldásra gondoltam. Hanem a kezdő képernyőből a menübe lépésre és onnan vissza. De ha haza értem akkor kipróbálom amit linkeltél. Köszi!

(#39049) persil válasza killzone1987 (#39033) üzenetére


persil
nagyúr

Ja nem haragudj, nekem teljesen termeszetes, mea culpa! :D
Szoval, ahogy te is rajottel, csak (megfelelo) fulessel mennek bizonyos opciok :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#39050) #23920384


#23920384
törölt tag

sziasztok lumiámat cserélném s7 edge-re. még várjak az év végéig talán akkor olcsóbb lesz vagy nem fog annyit esni az ára?a legolcsóbban hivatalos boltból 170-ért tudnám megvenni.esetleg tudtok olyan megbízható boltot ahol olcsóbban megkapom?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.