Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) Silent77 válasza gergotb (#8250) üzenetére


Silent77
veterán

Egy év garit ad, ha beregisztrálod akkor adja a +1 évet.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8252) gyga válasza Caaabi (#8247) üzenetére


gyga
senior tag

Miskolcon a sétáló utcán valahol a színház magasságában van valami hivatalos samsung bolt.

Más:
Nem tudom ti néztétek-e már az alkalmazások menüben ahol kilistázza a telepített összes alkalmazást, ha egyesével rámentek ott ki is írja, hogy mennyit fogyasztott feltöltés óta az aktuális program. Nos a következőket vettem észre.
Az összes program közül gear vr service, a knox és az Om Costumize ami 24 %-ot használt a többi 1-2 % ot.
Nem e lehet, hogy valamelyik ezek közül okozza az ébrentartás merülős problémát?
A gr service-t lelőttem majd kiderül volt e hatás a többit nem mertem.

[ Szerkesztve ]

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#8253) gergotb válasza Silent77 (#8251) üzenetére


gergotb
tag

De néztem a Voda gari papírt és ott azt írja, hogy Samsungra 2 év gari. Ettől több meg sehogyse lesz nem?
Mert ugye ilyen esetben ugyanúgy gyári a gari, tehát Samsung szervizel, csak gondolom szolgáltatóval megállapodtak, hogy alapesetben 2 év gari rajtuk keresztül. Vagy rosszul gondolom?

(#8254) bulikavagyok válasza gergotb (#8253) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Felejtsd el a szolgáltatót. Ugyanúgy beregisztrálod mint a gyári függetlent, és így lesz rá 2 év garid (ettől több semmiképp nem lesz). Ha problémád van vele Samuékhoz viszed nem Vodáékhoz.

[ Szerkesztve ]

(#8255) gergotb válasza bulikavagyok (#8254) üzenetére


gergotb
tag

Beregisztráláshoz IMEI kell csak? Vásárlástól számítva meddig lehet megtenni?

(#8256) bulikavagyok válasza gergotb (#8255) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Talán sorozatszám is kell hozzá -de ebben nem vagyok biztos. Nincs időben korlátozva, de egy éven belül regisztrálnod kell szerintem, h megkapd a pluszt egy évet.
Itt nagyjából minden le van írva ezzel kapcsolatban. Egyébként meg 06-80-SAMSUNG

[ Szerkesztve ]

(#8257) gergotb válasza bulikavagyok (#8256) üzenetére


gergotb
tag

"A Samsung Electronics Magyar Zrt. az általa forgalomba hozott egyes termékekre a 151/2003. (IX.22.) Korm. rendelet szerinti kötelező jótállás 12 hónapos időtartamán túl további jótállást vállal a vonatkozó jótállási jegyben, illetve egyéb jótállási kötelezettségvállaló nyilatkozatban meghatározott feltételek szerint (kiterjesztett jótállás)." ----->> Ha Vodafonetól veszem akkor nem a Samsung a forgalomba hozó nem? Vagy akkor is?

(#8258) bulikavagyok válasza gergotb (#8257) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

...akkor is. Legalább 5 ilyen telóm volt már. Feleslegesen rugózol ezen.

(#8259) Ákkk válasza gergotb (#8257) üzenetére


Ákkk
addikt

Miért szerinted ők kiktől veszik😀?
Mind a 3 most már 4 szolgáltató hivatalos viszonteladó partnere a Samsung Magyarország ZRT nek.
Amely itthon a hivatalos a forgalmazó.
Egyébbként a garancia ugyanaz csak a regisztráláskor a szolgáltatót választod ki ahol vetted.
1 évig lehet, de számla és garancia nélkűl nem tudod igényelni a javítást.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#8260) winfos válasza Ákkk (#8259) üzenetére


winfos
tag

Már elég régóta elég a kitöltött lepecsételt garipapír a gariztatáshoz. Vagy tévedek?

(#8261) gergotb válasza Ákkk (#8259) üzenetére


gergotb
tag

Én csak annyit tudok hogy a Vodafone garancia jegyen az van, hogy Samsungokra 2 év garancia van. Tehát nem értem miért kéne beregisztrálni, ha eleve 2 év.

(#8262) MK VII válasza winfos (#8260) üzenetére


MK VII
veterán

Sőt.. Van, hogy anélkül is javítják.. IMEI szám alapján beazonosítják, hogy él-e rá garancia vagy sem.

(#8263) mfranky


mfranky
őstag

Sziasztok!

Megjelenés óta megvan a teló, egy kérdésem lenne, aki külföldi fórumokat is olvas, hátha volt pl. xda dev oldalon is róla szó...
Csak engem zavar néha, hogy az edge kijelző jobb felső sarkára rakták hívás közben a "hívástartás" funkciót? Elég gyakran előfordul. hogy beszélek valakivel és elhallgat az egész, ránézek a kijelzőre és hívástartás benyomódik az arccsontomtól :) Vagy ez is olyan "hiba" mint anno az iphone antenna hibája volt, és "ne balkézzel telefonálj, hanem a jobb kezeddel jobb füledre"? :) :D
Nem hiszem el, hogy ezzel nem foglalkoznak máshol, ezt a "hívástartást" nem lehet a kijelzőn más felületre rakni? :D :D :R

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#8264) gyga válasza mfranky (#8263) üzenetére


gyga
senior tag

:) párszor én is belefutottam amíg tok nélkül telefonáltam.

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#8265) Ákkk válasza MK VII (#8262) üzenetére


Ákkk
addikt

Nálam eddig minden esetben kérték a számlát a garanciapapirt és a regisztráció utáni garancia kiterjesztés kinyomtatott változatát. Sőt szolgáltatós telefon esetében volt hogy,igazolnom kellet.
Az imei számos beazonosítás itt biztos kilőve mivel így bárki besétálhatna a szervízbe.
Én úgy tudom ha a my samsung oldalon nincs be regisztrálva akkor csak 12 hó a garancia és ez szolgáltatók esetében is így van.[Itt is ezt írja a táblázatban☺]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#8266) Silent77 válasza gergotb (#8261) üzenetére


Silent77
veterán

Mondjuk a prémium szerviz miatt.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8267) winfos válasza Ákkk (#8265) üzenetére


winfos
tag

A táblázatban amit linkeltél pont azt írják szolgáltatós telefonnál hogy termékregisztráció nélkül is él a +12 hónap, és csak a függetlennél kell regisztrálni a +12-ért.

(#8268) mfranky válasza gyga (#8264) üzenetére


mfranky
őstag

Én azt gondoltam a múltkori javítás emiatt jött, túl érzékeny a kijelző egyes részeken...
De ezek szerint még nem foglalkoztak ezzel...
Nekem csak spigen fólia és átlátszó tok van rajta, így is marad...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#8269) utomi


utomi
senior tag

Mi a tapasztalat milyen Szoftververziót érdemes most felrakni? Nekem jelenleg APD1 van, láttam már, hogy van újabb csak nem tudom mit érdemes felrakni! Köszönöm!

(#8270) winfos válasza Ákkk (#8265) üzenetére


winfos
tag

"Információ a javítandó készülék leadásához
Mobiltelefon leadás során fontos, hogy az alábbi dokumentumokat és eszközöket hozza magával:
*Érvényes garanciajegy
*A készülék számlája (a garanciajegy hiánya esetén).
*Hibához kapcsolódó tartozékok (töltő, akkumulátor)"

8271: igen ezek a + szolgáltatások, de ettől függetlenül él a 24hónap regisztráció nélkül is

Az nem is volt kérdés hogy megéri e beregisztrálni.

[ Szerkesztve ]

(#8271) Ákkk válasza winfos (#8267) üzenetére


Ákkk
addikt

Ha nem regisztrálod a futár nem fogja hozni vinni a készüléked a szervizelés esetében nem kapsz csere készüléket,ha be viszed a szolgáltatódhoz ott legalább 2 hét mire a szervízbe kerül és már nem adnak cserekészüléket se.
Ha majd lesz dolgod a szervízzel ezen nem fogsz vitázni ezt biztosra tudom☺
Mivel a garanciajegy jogilag számla nélkül nem érvényes amúgy.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#8272) envagyok válasza Ákkk (#8271) üzenetére


envagyok
veterán

Telenornál bőven elég a garijegy.

(#8273) SanyikaDC


SanyikaDC
tag

Ez a merüléses sztori az android rendszer miatt egyre jobban idegesít...

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#8274) Varszegig válasza Ákkk (#8271) üzenetére


Varszegig
veterán

"Mivel a garanciajegy jogilag számla nélkül nem érvényes amúgy."

Pont, hogy jogilag de:
Az egyes tartós fogyasztási cikkekre vonatkozó kötelező jótállásról szóló 151/2003. (IX. 22.) Korm. rendelet 4.§ (1) bekezdése alapján a jótállási igény a jótállási jeggyel érvényesíthető. Azaz a számla egyidejű bemutatása ilyen esetben nem követelhető meg.

A 2. § (1) bekezdése szerint a rendelet mellékletében felsorolt termékek vonatkozásában a jótállás időtartama egy év.

Viszont a 2. évben már joggal kéri a számlát, mivel a rendelet csak a kötelező 1 évre terjed ki. (Mondjuk én sosem értem, ha nincs meg a számla egy ilyen értékű készülékre.)

(#8275) gergotb válasza Varszegig (#8274) üzenetére


gergotb
tag

Sőt még benne van fogyasztó védelemről szóló törvényben az is, hogy garanciajegy nélkül is érvényes a garancia. Érdemes elolvasni.

(#8276) fairi válasza Varszegig (#8274) üzenetére


fairi
addikt

Én értem hogyan nincs meg.
Telekom pl egy ideje nem adja oda a számlát és a garanciajegyet (bizonyos eladók mondják nem kell az,majd elektronikusan megkapja, és ha ügyfél nem erőszakos akkor nem kap semmit) hanem elküldi az e-mail fiókba. A csóka meg azt hiszi majd imei alapján érvényesítik és utána koppan (gari meg kéri,és ha kommunikációs hiba ép fel és nem elég rámenős..). Be kell lépni a telekom fiókban és előkeresni a dokumentumokat.

(#8277) Varszegig válasza fairi (#8276) üzenetére


Varszegig
veterán

Ez a telekom. Egyrészt elektronikusan megvan, tehát nem veszett el. De számtalanszor olvasom, hogy ügyfél, vagy eladó nem találja a számlát. Ez nem egy darab sajt, aminek kidobom a blokkját. Ha használtan vennék, és nincs meg a számla, az nálam sajnos ok arra, hogy ne vegyem meg.

(#8278) envagyok válasza Varszegig (#8277) üzenetére


envagyok
veterán

Felesleges hidd el.
Sokan nem is tudják odaadás a számlát mert cégre vette. Én 10 éve flottás céges haverral veszem a telóimat csak garijeggyel és soha nem volt problémám.

(#8279) MartOOn


MartOOn
addikt

Most hisztizzek hogy elegem van a garis témából? :U nincs ennek topikja? Mert ez marhara nem s7 edge specifikus téma.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8280) #93966848


#93966848
törölt tag

Végre megjelent :C
ZAGG edzett üveg!

(#8281) MK VII válasza MartOOn (#8279) üzenetére


MK VII
veterán

Érdekes ez a garizás téma...
A Nagy "hülyétkapokazapróktól" topikban is ez a téma tegnap óta.. :)

(#8282) jano6220


jano6220
tag

Üdv mindenkinek!
Kérdésem az lenne,hogy némely s7 edge hátuljára a samsung felirat alatt van Galaxy S7 Edge felirat is,ez jelent valamit vagy csak dizing dolog.

[ Szerkesztve ]

"Lenovo Ideapad Z570 Core i7-LG 55" Nanocell UHD 4K - Iphone 14 Pro Max *jano6220 felhasználónak 33 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#8283) Varszegig válasza envagyok (#8278) üzenetére


Varszegig
veterán

Ja, és nem lehet lemásolni a céges számlát? Ugyan már. Én minden számlát bescannelek, mielőtt továbbadom a könyvelőnek. És hidd el, ha a 2. évben szervizeltetsz, akkor kéri a samsung a számlát, többször jártam már így.

(#8284) bulikavagyok válasza jano6220 (#8282) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Csak az amerikai modelleken van Galaxy S7 (edge) felirat hátul, nincs semmi jelentősége. Kínában, Japánban és Dél-Koreában Samsung logó sincs rajta.

[ Szerkesztve ]

(#8285) Silent77 válasza Varszegig (#8283) üzenetére


Silent77
veterán

Pontosan így van.
Első évben elég a garijegy, utána kérik a számlát.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8286) fairi


fairi
addikt

Mivel s7e ment a garanciába, így pótléktelefon egy jó kis HTC HD2 lett,amin Haret-en egy ősi 2.3 van, szóval nosztalgia két hétnek nézzünk elébe:)

(#8287) HorviGabi válasza #93966848 (#8280) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

A home gomb elég mélyre kerül, ahogy így a képeken elnézem. Szállítanak vajon Magyarországra?

(#8288) #93966848 válasza HorviGabi (#8287) üzenetére


#93966848
törölt tag

Hát persze h szállítanak :) Ingyen posta van :)

(#8289) EnterR válasza EnterR (#8169) üzenetére


EnterR
veterán

108 ezer Ft a vége, csütörtökön mehetek érte. A srác elmondása szerint garantálják a vízállóságot kijelzőcsere után is.

PSN ID: marquuard

(#8290) Lala6


Lala6
őstag

(#8291) lacuska74


lacuska74
tag

Szeretnék egy mappát csinálni és titkosítani ujjlenyomattal.
Erre van lehetőség, vagy valami külső app kell hozzá?
A Huawei gyárilag csinált a P9-en egy széf mappát, azért gondoltam hátha itt is van ilyen.

(#8292) Ákkk válasza lacuska74 (#8291) üzenetére


Ákkk
addikt

Ha a my knox progit telepíted akkor van ilyesmire lehetőség vagy bármilyen más programot ami ezt tudja. Alapból nincs.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#8293) DrJaka


DrJaka
aktív tag

Sziasztok!

Mióta a google "cuccot" letiltottam az alkalmazáskezelőben, azóta nem szívta az android rendszer az akksit. Egészen tegnapig...
Olvastam hogy a Gear VR service letiltása is megoldás lehet, viszont feladatkezelőből azt nem engedi tiltani.

Mi történhetett hogy egész eddig nem játszott Titanicot, most meg elkezdte megint? Semmi appot nem telepítettem, ötletem sincs.

Huawei Mate 20 prO

(#8294) Zolika08 válasza DrJaka (#8293) üzenetére


Zolika08
tag

Nálam dettó ugyan ez a story. Az android fogyasztása 12-13%. Semmit nem telepítettem azóta és ma 21% amiből 11% a gear vr service. Rohadt idegesítő. Ha esetleg találtál rá megoldást hogyan lehet kitörölni ezt a szart légyszíves oszd meg

(#8295) Jano_023


Jano_023
őstag

Sziasztok, ma kaptam ezt a tokot a note 4-re is ilyet használtam. Ebay link.
Május 19.-én rendeltem és ma jött meg.
Több kép!

[ Szerkesztve ]

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#8296) MartOOn


MartOOn
addikt

Meguntam a chrome skint. :) rendeltem egy ilyet. Éjfélig half price!

[

www.slickwraps.com

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8297) Jano_023 válasza MartOOn (#8296) üzenetére


Jano_023
őstag

Jól néz ki. Az a baj ezekkel, hogy tokot akkor nem tudsz rá tenni mert takarja.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#8298) MartOOn válasza Jano_023 (#8297) üzenetére


MartOOn
addikt

Tök átlátszó nillkin tokom van. A chrome is jó volt alatta. Csak már unalmas...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8299) MartOOn válasza #93966848 (#8280) üzenetére


MartOOn
addikt

Ez a kijelzore is tapad vagy csak a fekete részeken?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8300) #08132608


#08132608
törölt tag

Sziasztok! Tudom nem ide tartozik, de hátha valakit érdekel! Eladó a Gear VR-em, akit érdekel privátban keressen! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.