Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8651) vonatospisti


vonatospisti
csendes tag

Tiszteletem Uraim! Nekem kb. 3 hete van meg a készülék magentás alap biztosítással! Még a vásárlás pillanatában vettem hozzá egy gyári clear view cover tokot... sajnos.. Mivel a 3 hét alatt a kijelző szélén végig igen csúnya bemaródásokat véltem felfedezni ami a tok miatt van! Úgyhogy kérve kérek mindenkit messziről kerüljétek a gyári tokokat. Nehogy úgy jártatok mint én! Most nem tudom mit csináljak gondolom a szerviz ilyen kis aprósággal nem foglalkozik de iszonyat bosszantó hogy a 210 ezres telefon mellé megveszi az ember a 13 ezres tokot és ez az eredmény! De alapvetően meg vagyok elégedve a kicsikével! Sony Z1-ről váltottam!

(#8652) WinstonWolf válasza Joe.36 (#8643) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Nehogy azt hidd, hogy valami nagy szakértő vagyok ebben a témában... Innen a fórumról talán még egy srácnak volt gondja rajtam kívül... Szóval nem annyira jellemző...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#8653) Ákkk válasza vonatospisti (#8651) üzenetére


Ákkk
addikt

Az én véleményem is hasonló a samsung eredeti tokjairol.
Az anyaguk is a leggyatrább.
Az s6 esetében is ez a tok volt ami karcolta a készüléket én írnék a samsungnak és csatolnék pár fotót róla.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#8654) D4ni válasza vonatospisti (#8651) üzenetére


D4ni
őstag

Vidd el a szervizbe, ügyfelemnek cseréltek emiatt kijelzőt .

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8655) Galahed válasza vonatospisti (#8651) üzenetére


Galahed
senior tag

Én sem merem használni kijelző védő fólia nélkül a gyári s-view tokot... :K

(#8656) Galahed


Galahed
senior tag

A nem tudok hivni / nem vagyok elérhető probléma csak az APD1 ROM sajátja, vagy előfordul a többinél , újabbnál is ??

Újabban naponta fordul elő , hogy nem vagyok elérhető... (pedig elvileg de. ) :(((

(#8657) Szellem. válasza vonatospisti (#8651) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én tavaly az S6 Edge-el szívtam meg! Megvettem a telefont és hozzá egy gyári S-View tokot. Aztán nem egész 2 nap után egy csúnya bemaródás lett a kijelzőben! Kicseréltettem a SES Store-ban nagy nehezen. Aztán a következő telefonon is megjelentek ezek a karcok. Utána már sajnos szerviz lett belőle. A szervizben bevizsgálták és a hazai Samsung kiadott egy közleményt, miszerint a gyári Clear View tok összekarcolja a kijelzőt. Kicserélték garanciában a kijelzőt, meg tettek rá egy téglalap alakú fóliát.
Én sem javaslom senkinek a notesz formájú tokokat! Mindegyik karcolja az üveget, pontosabban a por ami alá kerül.
Annyit itt megjegyeznék, hogy elég szomorú, hogy a Samsung nem tanult a tavalyi esetből és továbbra sem adnak gyári fóliát az Edge-hez! A sammobile.com oldalon is volt tavaly szó erről a karcosodásról. Nagyon soknak karcolta össze a kijelzőjét a gyári tok. Amúgy nem lenne vele semmi baj, csak kéne a telefonhoz gyártanijuk egy normális fóliát.
Engem többek között pont ez tántorított el, hogy nincs rá normális fólia, vagy ahogy olvasgatom a fórumtársakat sokat kell próbálkozni, mire jön egy "normális" fólia. Sajnos én is olyan vagyok, hogy akármennyire vigyázok rá, karcolódik a kijelző. Persze van akinél meg semmi nem történik a kijelzővel.

Szóval, ha nincs fólia az Edge-n ne használjatok ráhajtós tokokat!

Annyit megjegyeznék, hogy a Note 4-emmel is hasonló történt, csak ott a műanyag és a bőr találkozása mart bele egy kocka alakot a kijelzőbe. Azt is kicserélték hosszas levelezés után, de akkor is gáz a szitu!

(#8658) leslien válasza Galahed (#8656) üzenetére


leslien
nagyúr

független?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8659) Galahed válasza leslien (#8658) üzenetére


Galahed
senior tag

Nem, telekomos.

(#8660) leslien válasza Galahed (#8659) üzenetére


leslien
nagyúr

mindent próbáltál már? pl gyári visszaállítás, másik rom,...
nekem telenoros nincs ilyen problémám... és nem lehet h T a hibás?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8661) Galahed válasza leslien (#8660) üzenetére


Galahed
senior tag

Ezért kérdezem, hogy másik ROM -mal mi a helyzet Telekomos hálózaton. Érdemes-e megpróbálni, vagy vigyem vissza. Sajna nem érek rá romokat próbálgatni, cserélgetni...

(#8662) leslien válasza Galahed (#8661) üzenetére


leslien
nagyúr

pedig sajnos muszáj lesz....

más ;Samsung Android Security Updates, List

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8663) kakuk100 válasza MartOOn (#8647) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia!
Eltelt 1 éjszaka a APES rommal. Reggel meglepődtem mert csak -2 % volt amit ennél a telefonnál még nem tapasztaltam. Nem akarom elkiabálni. Örülnék nagyon ha így maradna. Hibát még nem tapasztaltam, de persze nem volt időm végignézni mindent. Sajnos dolgozni is kell.

(#8664) csabicska


csabicska
senior tag

A Batman témához kapcsolódva.
Hogyan is kell ezt?
"1) Installed the theme (APK File)
2) applied the trial version
3) deleted preferences folder
4) moved the trial file from trialjson folder to userjson folder
5) reboot
6) applied the theme"

-Galaxy S20 - The best-

(#8665) torrente777_ válasza csabicska (#8664) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Ez csak root olt telefonon tudod megcsinálni.
No root:telepíted a témát aztán PACKAGE DISABLER el letíltod a témaáruházat.

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#8666) gyga válasza Szellem. (#8657) üzenetére


gyga
senior tag

Mióta megvan (1,5 hó) S-wiev tokban van fólia nélkül. Semmi karcolódás. kop kop

[ Szerkesztve ]

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#8667) vadászcsiga válasza kakuk100 (#8663) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem sima T-s gyárival is ennyit merül reggelre.

(#8668) MartOOn válasza torrente777_ (#8665) üzenetére


MartOOn
addikt

Nem rootolt telon ezt csináltam mégis visszaallt az eredeti téma. Ranyomtam az ingyenes verziora at is allt a telo a batman témára, majd package disabler proval letiltottam az téma aruhazat, menubol is eltűnt az ikonja es pár perc mulva ujra felvillablnt a kijelző es rakta szépen vissza aza eredeti témát. Mit csinálok rosszul?

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8669) torrente777_ válasza MartOOn (#8668) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Ezeket tiltottad:
Theme Store (com.samsung.android.themestore)
Theme Center (com.samsung.android.themecenter)
Ha másik témát akarsz ezeket engedélyezed beállítod a másik témát és újra letiltod és :C

Képek:[link]

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#8670) gyurma888 válasza MartOOn (#8668) üzenetére


gyurma888
aktív tag

Keresésbe be kell írni, hogy "theme" és ki fog dobni 2 dolgot, ezeket kell letiltani.

(#8671) leslien válasza torrente777_ (#8669) üzenetére


leslien
nagyúr

köszi ezt mentem is :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8672) MartOOn válasza gyurma888 (#8670) üzenetére


MartOOn
addikt

Fakk en csak egyet tiltottam... :( koszi sracok!

Szerk: eeees akkor is visszall... :(
Sajat temak kozul kivalasztom, elinditom, atall majd megyek package disablerbe ket theme leallit es megis visszall. Legujabb brazil rom van fent lehet ebben befotolztak ezt a kiskaput?

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8673) MartOOn válasza MartOOn (#8672) üzenetére


MartOOn
addikt

Érdekes egy rom. Sokat eszik a Facebook app gondoltam leszedem de nem lehet, alapból a rendszer része. Sztem hanyagoljatok a brazil romot. Package disablerrel tiltottam.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8674) Toobee válasza MartOOn (#8673) üzenetére


Toobee
veterán

Nekem se FB app, se Messenger nem járt a telefonomon, az előzőn se volt. Most töltöttem harmadszor vétel óta, nekem azért egy húzós napot simán kibírt. Én reggel 5-kor szoktam levenni és este 10 körül rakom vissza, 40%-on állt, de az Android fogyasztotta nálam is a legtöbbet, 23 %-ot. Reggel kipróbáltam az újraindításos trükköt, most csak a 4. helyen van (chrome, kijelző, hanghívás az első 3). Vodás APD1.

https://barbieripnk.hu/

(#8675) viewdetails


viewdetails
addikt

Ezekkel az ívelt üvegekkel van valakinek tapasztalata?

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#8676) Keem1


Keem1
addikt

Olvasom itt az akkus sírdogálásokat. Azért nem vagytok semmik. Az első töltésem után nálam is valami 6 óra kijelző volt, 1 nap, rengeteg nyomkodás. Legutóbb tegnap töltöttem a telefont (reggel vettem le), most 48%-on áll, 2 óra 22 perc kijelzővel. Magyarán közel két nap meglesz. Ha folyamatosan nyomkodnám, akár 5-7 óra kijelző is lenne, mert akkor az lenne a nagyfogyasztó. Ha sokáig megy az üzem, nyilván az android lesz a fogyasztásbajnok. De nem mindegy mennyire merül, ha intenzív használattal is kibír egy teljes napot? Okostelefon, azért van, hogy használjuk. A felesleges appokat letiltottam, de amiket használok, azok hadd fogyasszanak, azért vannak.
Van konnektor? Van! Kibír legalább egy napot? Ki! Nincs miről beszélni... De a kislányos nyavalygást nem tudom elviselni. :U

(#8677) Toobee válasza viewdetails (#8675) üzenetére


Toobee
veterán

Kukában landolt. Csak az alsó és a felső sáv ragasztós, meg az élénél egy kis darab, de nem feküdt fel rendesen, nem mindig érzékelt elsőre.

https://barbieripnk.hu/

(#8678) vadászcsiga válasza Keem1 (#8676) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na mindjárt kapsz hogy ez egy fórum, a rosszat is le kell írni úgyhogy pá.

Múlt héten voltam nyaralni, wifi éhségem csillapítandó volt olyan nap amikor egész nap nyomkodtam, fotóztam de tényleg szinte 14-15 órát es késő estére 30%-on volt. Tegnap szimpla munkanap, estére 70%. Boldog vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#8679) viewdetails válasza Toobee (#8677) üzenetére


viewdetails
addikt

Toobee

Köszönöm, van valami általánosan javasolt? Ami a gyorsboltban került rá, annyira mérethibás, hogy legszívesebben letépném.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#8680) james008bond válasza Keem1 (#8676) üzenetére


james008bond
őstag

Az a gond, hogy kb ugyanolyan felhasználás mellett szignifikánsan kevesebb ideig bírja.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#8681) Toobee válasza viewdetails (#8679) üzenetére


Toobee
veterán

Autódekorral foglalkozó cég megkeresése, 3M fólia a legjobb szerintem. G2-n elöl hátul az volt. Nagyon ügyesen meg tudják csinálni, csak kell találni olyan céget, aki foglalkozik vele. Én velük szoktam, de most kicsesztek velem, hétvégén nem vállalnak ilyet, hétköznap meg Budapesten vagyok. Egyébként nekem ez már a 2. fólia amit kidobtam a kukába, meg kell oldjam valahogy, hogy a fiúknál hagyjam. Nagyon jó a tapintása, nem karcolódik és azt mondták nem gond az ív sem.

https://barbieripnk.hu/

(#8682) gyga


gyga
senior tag

Mit gondoltok érdemes ilyen autós tartóba belevágni. Illetve kell e félni a mágnestől? [link]

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#8683) Toobee válasza gyga (#8682) üzenetére


Toobee
veterán

4500 korul van a gyari Samsung. Ma megyek erte, majd irok, hogy milyen. En nem kinlodnek ezekkel.

https://barbieripnk.hu/

(#8684) MartOOn válasza Keem1 (#8676) üzenetére


MartOOn
addikt

Ha érdemben nem tudsz hozzaszolni akkor inkabb ne szólj hozzá. Orulj neki hogy téged egyelőre elkerül ez a dolog. Sosem biztos hogy ez igy is marad. Azért a legelejen kihoztam 8,5 orat is a telobol, keress vissza majd frissitesek utan ez lett atlag 6 ora. Nem is 'sirankozott' senki, ahogy te fogalmaznal retek kedvesen, viszont most 4 es 5 ora között hoz a telo amit ugyan engedtessek mar meg nekunk hogy szova teszunk. Köszönjük. Ha nem tetszik (kutyát se érdekli) tekerj tovabb...
Koszi hogy itt voltal.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8685) gyga válasza Toobee (#8683) üzenetére


gyga
senior tag

link?

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#8686) madgie válasza MartOOn (#8684) üzenetére


madgie
titán

Azért komoly ez a hangnem is :DDD

(#8687) vadászcsiga válasza Keem1 (#8676) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na mit mondtam? :D

[ Szerkesztve ]

(#8688) Keem1 válasza james008bond (#8680) üzenetére


Keem1
addikt

Ez minden samu rommal így van, és egy szóval se mondom, hogy ez rendjén van így. Az S4-em 5-6 óra kijelzőt bírt a gyári JB-vel, míg a legutolsó lollival tök ugyanolyan felhasználás mellett már csak átlag 3 órát.
Sőt, ugyan nem ilyen mértékben, de a vegytiszta Nexus 7 tabletemen is észrevehető az utóbbi kb. fél évben megjelent romokkal az üzemidő csökkenés. Ott nem átlag 7 óra, hanem 5-6 óra kijelzőidő van meg, bár mivel több, mint 2 éves, közrejátszhat az akku öregedése is.
De mondom, nem zavar, amíg normál vagy intenzív használattal is megvan a tiszta 1 napos üzem. Csodát nem szabad várni, hiába 200 ezres telefon, ez se világmegváltó.

vadászcsiga: az engem nem érdekel :DDD Nem is az a gond, ha valaki hibáról ír, hanem az, ha nem tudja elviselni, hogy amit használ, az merül. Minek az ilyennek okostelefon? Vegyen egy Nokia 3310-est, ami kibírja két hétig. :D

MartOOn: most kitöröltem amit ide szántam, de nem miattad, hanem mert nem akarok a moderátoroktól pihenőidőt kapni. Nem is érdekelnek az első okostelefonos emberkék szenvedései. Aki elfogyasztott már párat, az meg nem ír ilyet, mint te.

(#8689) Varszegig válasza MartOOn (#8673) üzenetére


Varszegig
veterán

Minden romban alap az fb app, leszedni nem engedi, de tiltani lehet, nem kell package disabler sem. Nekem első dolgom volt tiltani, lehet ezért nem akar soha lemerülni a telóm?:)

(#8690) MartOOn válasza Keem1 (#8688) üzenetére


MartOOn
addikt

Made my day mate... :D első okostelefonos... :DD ezért irtam amit írtam. Jelen pillanatban is tobb db van a birtokomban mint amennyit itt egyesek egész életükben láttak. :)
Imadom az olyan embereket akik okoskodni jarnak ide. Egyik naprol a masikra a kocsid (mar ha van már jogsid) 6liter helyett 12-ot fogyasztana nem erdekelne miért? Jarnal surubben tankolni es problem solved? Ugyes.
Ez egy forum, ami erre valo. Nem arra amire te hasznalod hogy bebufogsz ide keretlen hiszti-ellenes hisztit...
Nem ohajtok errol tobbet veled tárgyalni. Ha nem tetszenek a szabalyok tudod mi a teendőd.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8691) Toobee válasza gyga (#8685) üzenetére


Toobee
veterán

http://a4team.hu/tablet/kiegeszitok-c1698461/samsung/ee-v200sabegww_autos_tarto-p3486621

Bocsi, telefonrol.

https://barbieripnk.hu/

(#8692) gyga válasza Toobee (#8691) üzenetére


gyga
senior tag

nem gond. köszi.

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#8693) james008bond


james008bond
őstag

Valaki keresett autós gyorstöltőt. Tegnap a debreceni MM-ben volt, 7500 volt az ára, ha jól emlékszem.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#8694) vadászcsiga válasza james008bond (#8693) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Qi?

(#8695) james008bond válasza vadászcsiga (#8694) üzenetére


james008bond
őstag

Töltőfej autóba. Nem tartó.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#8696) csabicska válasza torrente777_ (#8669) üzenetére


csabicska
senior tag

Így csináltam.
Ne öt perc múlva,de fél óra múlva megint visszaállt az eredeti témára.
Hol rontjuk el?
Korábban tény Max 5 perc volt.

-Galaxy S20 - The best-

(#8697) vadászcsiga válasza james008bond (#8695) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja, olyat már régebben G2-höz beszereztem összesen 2500-ért.

(#8698) envagyok


envagyok
veterán

Másnak megy a 2 csatornás ac WiFi?
Nekem csak 1 csatornát használ *433 mbit. A router tudja Asus rt-ac56u

(#8699) Toobee válasza Toobee (#8691) üzenetére


Toobee
veterán

Na, ez elég király cucc. Veheti mindenki nyugodtan, alukerettel együtt is simán belefér. Viszont az USB-s töltő rövid lett (Espace), esetleg nem kell valakinek? Csak kibontottam, új ár alatt :)

https://barbieripnk.hu/

(#8700) Tsebacsi válasza Galahed (#8656) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nálam is, elmúlt másfél hétben 2x is, az egyik ma, pont a telemax szervíz keresett volna :P Alap tmobileos szoft van fent, semmi mók.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.