Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) pit stop


pit stop
addikt

A Skype ingyenes perceket hogy lehet megkapni? Amikor letöltöm skype-ot akkor érzékeli készülék típusát?

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#602) FіkuszKukіsz válasza pit stop (#601) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

.Azt sztem az office 365-ön keresztül tudod igénybe venni.

Romanes eunt domus

(#603) Gabonetta válasza ToniSoprano (#600) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Nagyon köszönöm a részletes válaszod!

(#604) ToniSoprano válasza tl-x (#585) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Tegnap a Auchanban megnéztem, megfogdostam a 640 XL-t tényleg elsőre eléggé nagynak tűnt, de valahogy nagyon jól megcsinálták, kiegyensúlyozott a súlyarány, könnyűnek tűnik jó a fogása.
Hibába nagyobb mint a Note 4, vagy Iphone 6 plus valahogy sokkal könnyebb, kényelmesebb volt fogni, kicsit el is gondolkoztatott, mondjuk telefonálni vele kicsit már érdekes kategória határeset.

Végülis lehet ennek a kategóriának is van létjogosultsága, nem is használhatatlan, kényelmetlen ez a méret, mint korábban gondoltam. Nekem ebben a méretben a 640 XL egyszerű formavilága jön be szerintem ehhez a mérethez a fekete illik, nekem az Iphone 6 plus kicsit bazárinak tűnik főleg a aranyozott színvilággal.

(#605) ToniSoprano válasza ToniSoprano (#379) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Sziasztok sajnos korábban rossz infokat adtam, a 640 fóliával kapcsolatban, ez nem rossz fólia, amit korábban ajánlattom, de azért kicsit jobban tükröződik a kijelző és nem teljesen ultra clear, nem szép amikor rajta van a telón, van nála sokkal jobb minőségű már.Az előbbiek miatt végül levettem róla azt.
Végül ezt tettem rá, itt nem is drága: [link] Könnyű a felhelyezése, és tényleg ez igazi ultra clear, alig lehet észrevenni ha rajta van cak közelről, ha kell teszek fel róla képeket, ugyanakkor mégis elég erős.

És mielőtt megszóltok azért teszek rá fóliát, vékony szilikon tokot, mert sokszor bevágom a táskámba, zsebembe, időnként elfelejtem és a kulcsok közé és nem kell aggódnóm azon hogy karcolódik, inkább fél-1 évente cserélem a karcos fóliát, nekem a szabadság ennyit megér. Sajnos elég sokszor leejtettem az Alcatel 995-t a szilikon tok, fólia egész sokat véd azért tapasztalatból tudom, 3 éves a telő semmi baja a készüléknek, kijelzőjén egyetlen karc sincsen, asszonynak odaadtam Skypolni, Whattsappolni a Brazíliában élő rokonokkal, arra bőven jó. Bár lehet ezekekat vékonyabb telók azért kevésbé bírják, de erre azért jobban vigyázok már azért.

[ Szerkesztve ]

(#606) tlac válasza Gaga80 (#594) üzenetére


tlac
nagyúr

nekem is rendesen visszavált wifi-re (wifi segéd meg az ilyen hülyeségek ki vannak kapcsolva)

(#607) Slack87


Slack87
újonc

Sziasztok.

Nem szoktam kommentelgetni, csak olvasgatni szoktam a fórumot, most viszont nem tudtam megállni hogy ne regisztráljak. :)

1 hete használok egy 640DS-t. Nagyon megvagyok vele elégedve. Irgalmatlanul gyors. Egy Sony Xperia M2 -t cseréltem erre, ami hardveresen nagyon hasonló készülék (4mag,1giga ram), viszont valamiért a 640 sokkal használhatóbb, és gyorsaságban ég és föld a különbség. :)
Kamera jobb képeket csinál mint a régi M2-esem 8mp-s Exmor RS kamerája.
A várakozásaimat nagyon felülteljesítette a készülék. Nem számítottam arra hogy ennyire jó lesz.

Esetleg tudnátok nekem ajánlani egy jól működő ftp-s appot? Nem baj ha fizetős, csak legyen jól használható. :)

(#608) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok

ma lehetőségem volt megnyomkodni kicsit a sima 640-est és nagyon tetszik
de sajnos XL verzió nem volt
hatalmas a méretbeli különbség???tudom 0.7 col,na de élőben mekkora a különbség??
tudja valaki az LTE-s mikor lesz XL-be valahol??

köszi előre is

[ Szerkesztve ]

(#609) ToniSoprano válasza petya2012 (#608) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Érezhetően nagyobb a valóságban az XL, keress rá videókat a neten, van ezer a neten gógli a barátod. Egy kézzel már nem igazán lehet kezelni, de ennek ellenére elég kényelmes a fogása . Itt van már LTE változati is:[link]
Nézz meg egy iphone 6 plust, note 4-et anál minimálisan szélesebb méretben, de gyakorlatban szerintem ez nem érezni, mert jól lett kialakítva ergonómiailag az XL.

[ Szerkesztve ]

(#610) ToniSoprano válasza petya2012 (#608) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Elvileg ez méretpontos összehasonlítás: [link]
Engem is kicsit elgondolkoztatott az XL, pedig először az 5 colt is soknak találtam. Kár hogy az auchanban nem lehetett bekapcsolni, de biztos jobb olvasni a kijelzőjét a szemnek. Bár lehet nekem hiányozna a BKV-n az egykezes használat franc se tudja, meg lehet ídétlennek tartanám a kezemben, mert ez már kicsit inkább tablet méret. A 640-nel is nagyon elégedett vagyok összességben, nem gondoltam ennyiért ilyen jó telót kapok.

[ Szerkesztve ]

(#611) petya2012 válasza ToniSoprano (#610) üzenetére


petya2012
őstag

én bekapcsoltattam az Auchanban,de az XL nem volt kirakva
várok még vele,mert meg akarom nézni élőben is az XL-t

a fekete az matt ugye,mert itt fehér volt

köszi nektek

ha jól látom 9mm-el szélesebb és 16mm-el magasabb-hát megnézem majd :)

[ Szerkesztve ]

(#612) ToniSoprano válasza petya2012 (#611) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Nekem is lehetett volna ennyi eszem, hogy megkérem az eladót kapcsolja be.

(#613) somé válasza petya2012 (#611) üzenetére


somé
őstag

A valóságban az XL ránézésre, érzetre, sokkal nagyobb mint a sima 640...mellé (és rá)tettem az 5,5 colos 3X-emet, az is csak apró mellette, vagy már azt nagyon megszoktam. :)
A batárságra még rátesz az aránylag nagy vastagság is, de mindezek ellenére nem mondom, hogy nem tudnám megszokni.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#614) Hejja1234 válasza krisztian112 (#591) üzenetére


Hejja1234
tag

Nem lehet eltüntetni.

(#615) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Sziasztok akit érdekel, voltam bent a szervizben mert nekem mozog a fekete a hátlap, azt mondták rendelnek fektetét és meglátják az-e a baj. Lényeg a lényeg, hogy rákérdeztem és 3000 Ft a gyári cyán kék náluk, szerintem nagyon korrekt ár rendeltem is tőlük egyet, mondjuk gondolom csak személyesen lehet átvenni, nem tudom postázzák-e. A címük, elérhetőségük:
Csőkesor Kft. - Belváros Szerviz
Arany Janos ut 26-28 1054, Budapest, Hungary
Telefonszám: +36-15014728
Ők hivatalos Nokia Care, mostmár gondolom Microsoft szervíz, rajta vannak a holapon, gondolom a többi szervíz is ugyanígy meg tudja rendelni, kb. hasonló áron: [link]

Szerintem nekem jó lesz egy darabig, ez esetén átérem a billentyűt, rendesen, egy kézzel elég kényelmesen tudom használni.(pedig nekem nincs nagy kezem inkább kisebb a férfiak között)
Akinek az XL-je van attól kérdezem egy kézzel nagyon körülményes használni, pl gépelni szöveget lehet vele?

[ Szerkesztve ]

(#616) Darellus92 válasza ToniSoprano (#615) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Nekem nem körülményes, de az én véleményem nem mérvadó mert elég nagy kezem van :D.

HTC = Help This Company

(#617) pit stop


pit stop
addikt

Ha valaki él ingyenes Skype adta lehetőséggel, és használni is tudja, az PM-ben vagy itt írja meg kérlek hogy csinálta :R

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#618) tlac válasza pit stop (#617) üzenetére


tlac
nagyúr

Ne pm legyen, szerintem másokat is érdekel.
Nekem az Office sem jött össze.

[ Szerkesztve ]

(#619) Hejja1234


Hejja1234
tag

#617 pit stop
#618 tlac

Mint azt már korábban is írták, az Office 365 Gift része. Ezt kell feltelepíteni és követni az instrukciókat. Nálam működik.

[ Szerkesztve ]

(#620) EmThor


EmThor
addikt

Nagyon rendben van a 640, kicsit meg tudtam nyomkodni Árkádban MM-ban. Jó a fogása, szép a kijelző, az oprendszer pedig gyorsnak és megbízhatónak tűnt. Sajnos a 640xl lenne a cél, azt nem láttam kirakva.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#621) Razzul válasza Gabonetta (#599) üzenetére


Razzul
senior tag

Őszintén, szerintem AMOLED > IPS.
Az IPS előnye, hogy "élethűbbek" a színei és jobb minőségű kiviteleknél szebb a fehér színe. De ezek még mindig elhanyagolhatóak az AMOLED-el szemben.

[ Szerkesztve ]

Stat crux dum volvitur orbis

(#622) pit stop válasza Hejja1234 (#619) üzenetére


pit stop
addikt

Ha ilyen egyértelmű lenne gondolhatod, hogy nem kérdeznénk.
Mint ahogyan kolléga is írta és én is azt hiszem, Office 365 sem akar működni. Neked volt 365-öd korábban, vagy csináltál valamit hogy be tudj lépni?
Továbbá nekem az is fura, hogy a tesztben lévő szöveg alapján a Skype előre telepített, ezen a 640-en viszont nem volt fent. Leszedtem, de változni nem változott sokminden - javaslatod szerint 365-tel kell akkor csak csodát tenni.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#623) Hejja1234 válasza pit stop (#622) üzenetére


Hejja1234
tag

Nálam annyi volt, hogy mivel alapból US régióval használom a telefont, így még a store-ban sem találta az Office 365 giftet, aztán váltottam magyar régióra és simán feltelepült, rendben lement a hitelesítés, majd számítógépről bejelentkeztem az Office-ba és ott tudtam aktiválni mind a Skype-ot mind az Office-t.

(#624) tlac válasza Hejja1234 (#623) üzenetére


tlac
nagyúr

Nálam ez van:
[link]
[link]

(#625) Luck Dragon

Ma mobilvásárlás adtam a fejemet és volt szerencsém egymás mellett látni a Wp mobilokat 635-640-640xl-730-735-830-930 párost. Ebből 735 és a 640 páros tetszett a legjobban ami ár értékben gondoltam készülékre.
A 640 ideális a mérete minden benne van ami kell számomra csak kár hogy LTE kivitelt nem leltem meg belőle.
A 640Xl pedig számomra használhatatlan méretekben öltötte magát, a Note 3 eltörpült mellette. De ez az én személyes gondom mivel kicsi a kezem. A 735- megfelelt minden elvárásnak, De még kivárok mivel egyre több 640LTE kerül több boltok polcaira. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#626) gemini


gemini
aktív tag

A telenornál bekerült az árlistába. Hamarosan kapható lesz a sima 640.

(#627) WindyJoe


WindyJoe
aktív tag

A taccsal volt már valakinek gondja ezen a modellen? (Ugye 535-ről gondolom mindenki hallott... ): )
Esetleg más szériahiba, vagy egyéb hiba?

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#628) krisztian112 válasza WindyJoe (#627) üzenetére


krisztian112
senior tag

Én nem tapasztaltam eddig semmit, a telefon kiválóan működik. Android után nem rossz, én megszerettem:d Csak még meg kell szokni. Érzékelés eddig minden esetben jól működik, dupla koppot is érzékeli 90%ban.

Huawei P10 lite

(#629) WindyJoe válasza krisztian112 (#628) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

:R
Eddig bíztató, várom a további véleményeket.
Meg még egy kérdés:
Zsebben szeretném hordani, ehhez tudnátok valami masszív tokot ajánlani, ami nem horrorisztikus áron van és többé kevésbé praktikus is?

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#630) mcoszi


mcoszi
csendes tag

Sziasztok! 2 napja beruháztam egy Microsoft lumia 640 LTE re :C viszont van egy apró problémám amit megbeszelnek veletek mielött szervizbe vinném :Y A telefon egy éjszaka alatt 40% ot merül úgy , hogy takarékos mód be van kapcsolva, és minden minimumra rakva , wifi /mobilnet kikapcsolva. Ez normális?

(#631) hroberto válasza mcoszi (#630) üzenetére


hroberto
veterán

Nem. Próbáltad újraindítani?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#632) mcoszi válasza hroberto (#631) üzenetére


mcoszi
csendes tag

Próbáltam.. Nem igazán segített.. 91% ról 51% re merült a 21:00-5:48 ig terjedő időszak alatt használat nélkül :W ma alaphelyzetbe állitottam hátha jobb lesz , ha nem hétfőn benézek szervízbe azt megkérdezem hogy is van ez :U de akkor ugy látom ez csak nállam áll fenn.. Lehet kifogtam egy hibás akut?

[ Szerkesztve ]

(#633) Freiherr válasza mcoszi (#632) üzenetére


Freiherr
őstag

Én csinálnék egy HR-t,ha utána is merül,akkor vinném Care-ba.

XXX

(#634) mcoszi


mcoszi
csendes tag

A hr-t miként?:d sry de a Microsofttal még kezdő vagyok :d

(#635) WindyJoe válasza mcoszi (#634) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

Nem igazán normális dolog, még akkor sem, ha be van kapcsolva a wifi, meg egyéb.
Esetleg ha a kijelző nem kapcsol ki rendesen (háttérvilágítás megy).
Én elsősorban nem akku hibára gondolnék, hanem valami más hardveres hiba.
A HR a szofteres hiba kiszűrésére lenne jó, ha úgy is fönt áll a hiba, akkor mindenképp szerviz, nem érdemes foglalkozni vele, hogy mitől van akkor, majd a szerviz megoldja, ezért vannak... (:
HR-nek nézz utána, valami olyasmit láttam, hogy szintén vol up vagy down bekapcsolás után és akkor megkérdezi egy idő múlva, hogy reseteled-e...

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#636) mcoszi válasza WindyJoe (#635) üzenetére


mcoszi
csendes tag

Vicces mert fogyasztáshoz semmit nem ír ki v is 6-7% ot fogyasztanak az alkalmazások :d már találtam rá leírást egy perc és kezdem

(#637) hroberto válasza mcoszi (#634) üzenetére


hroberto
veterán

HR: beállítások > névjegy > telefon alaphelyzetbe állítása.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#638) mcoszi válasza hroberto (#637) üzenetére


mcoszi
csendes tag

A Power és a hangerő gomb nyomogatásával megcsinálta:d a telefon készenléti ideje bő 14 órával nőtt a telefon becslése szerint :C kíváncsi vagyok, nem szívesen válnék meg a telefontól addig míg szervizelnék :d szívemhez nőtt most jön az imádkozás h jó legyen :d köszönöm a gyors reagálást és a segítséget

(#639) tyan


tyan
senior tag

Az MM webshopban mennyiért vesztegették a 640-et, amíg kapható volt?

(#640) Rocky975 válasza tyan (#639) üzenetére


Rocky975
senior tag

Pontosan 42409 forintért.
:)

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#641) tyan válasza Rocky975 (#640) üzenetére


tyan
senior tag

Jó áron volt.

(#642) Rocky975 válasza tyan (#641) üzenetére


Rocky975
senior tag

Így van. :)
Az 50 ezres kategóriában szerintem nincs ellenfele.

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#643) mcoszi válasza mcoszi (#638) üzenetére


mcoszi
csendes tag

Srácok köszönöm szépen! :d Megoldódott ahogy látom 1 órás használat nélküli időben nem merült:d aktiv netezés melett meg 1%/5perc :d ha valaki azt tapasztalja amit én a hc segít!:d :C :R

(#644) tyan válasza Rocky975 (#642) üzenetére


tyan
senior tag

Erősen gondolkodom, hogy a Lumia 530 telcsimet lecserélem egy 640-re. Kíváncsi vagyok, hogy T-nél mennyi lesz kártyásan.

(#645) n.andras74 válasza mcoszi (#643) üzenetére


n.andras74
aktív tag

Én xl választom mert most is lenovo 4,5 telom vastag kerettel akkora mint a sima 640:-) így bele fér a tenyerembe a nagyobb testvér és fontos a jó kamera...ill. melyiknek a legjobb a kamerája a lumiák közt?

http://www.flickr.com/photos/50232526@N08

(#646) Rocky975 válasza n.andras74 (#645) üzenetére


Rocky975
senior tag

Szerintem jó a sima 640 kamerája is de az XL-é jobb. Legjobb természetesen a 930, de jó nagyon a 830 10mp kamerája is.
:)

640-nel készült kép:

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#647) somé válasza Rocky975 (#646) üzenetére


somé
őstag

Egy ilyen, tűző napon készült kép nem mérvadó. (Egy kompakt meg egy tükrösnél sem lenne az, laikusnak a kompakt olyan lenne, mint a tükrös.) ;)

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#648) Rocky975 válasza somé (#647) üzenetére


Rocky975
senior tag

Csak ez az egy képem van amit vele csináltam.
:)
Amúgy én csak jó időben fotózok telefonnal, így az éjszakai ill. a borús képek minősége nem érdekel.
:)

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#649) ToniSoprano válasza somé (#647) üzenetére


ToniSoprano
addikt

(#650) erahurka válasza Rocky975 (#648) üzenetére


erahurka
félisten

Ha benn fotózol lámpafénynél az már megfektet egy középkategóriás mobilkamerát. Szemre jónak tűnik a fény de a telefon nem tudja kezelni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.