Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Rocky975 válasza erahurka (#650) üzenetére


Rocky975
senior tag

Lámpafénynél sem szoktam fotózni.
:)
Nekem tetszik a kamera képe,nincsenek extra igényeim.
:)

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#652) n.andras74 válasza Rocky975 (#651) üzenetére


n.andras74
aktív tag

Én fotozom a mobillal...ezért is nézegetem a lumia sorozatott...nem tudom milyen lehet az androidos ellenfelek mellet. 50ezer ft ellenében:-)

http://www.flickr.com/photos/50232526@N08

(#653) DeerDawe válasza mcoszi (#630) üzenetére


DeerDawe
tag

Sima sim-es, LTE?
Szabad tudni honnan szerezted be? :)

Joyetech Cuboid Stainless Steel + Crius Plus SS

(#654) Akos_512


Akos_512
csendes tag

Smartshopon azt hiszem van belőle.

Csinált már valakinél olyat a teló, hogy fényképezéskor lefagyott, újraindult és az előtte pár perccel készült fényképek is ....mp4.tnl formátumba mentődtek el? Ez csak a kamera alkalmazás hibája lehet?

(#655) WindyJoe válasza mcoszi (#643) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

Örülök! Reméljük így is marad...
Ha van időd írd már le ezen a fórumon is az utókornak, hogy mit csináltál pontosan.

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#656) RZS


RZS
tag

sziasztok!

lenne par kerdesem a lumia a 640rol.
sajnos most omlott ossze a nokia 5800asom :O , es ezek a funkciok fontosak lennenek nekem a kovetkezo telefonomban:
- lehet hivocsoprtokat letrehozni?
- a led vaku hasznalhato zseblampakent?
- lehet egyedi csengohangokat kivalasztani adott telefonszamokhoz?
- offline tudok navigalni vele?

koszi!

(#657) BobTail válasza RZS (#656) üzenetére


BobTail
őstag

... azért ezek nem nagy elváráso :DDD természetesen tudja mindet

(#658) RZS válasza BobTail (#657) üzenetére


RZS
tag

hi,
koszi! :R
a lumia 630asban ezeket nem lehetett megoldani, a lampa kivetel...

[ Szerkesztve ]

(#659) zorzy4 válasza RZS (#658) üzenetére


zorzy4
őstag

Az offline navit biztos meg lehetett oldani ott is, és gyanítom a többit is, mert mindegyik lumia egyforma.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#660) andrás47 válasza fabiandaniel (#554) üzenetére


andrás47
senior tag

Üdv !

Érdeklődnék , hogy a mérete a 730-hoz vagy 820-hoz viszonyítva mekkora a 640-nek ?

[ Szerkesztve ]

(#661) erahurka válasza andrás47 (#660) üzenetére


erahurka
félisten

Guglizz rá arra, hogy phonearena size comparison, az első találat lesz. Kalibráld a képernyőt és vlaszd ki a telefonokat.

(#662) zorzy4


zorzy4
őstag

Ma venném meg a sima 640est. Valaki tud valami akciót? Nem neten rendelőset.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#663) ToniSoprano válasza BobTail (#657) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Szia, és a here drive is működik teljesen ingyen külföldön is, vagy ott valami regisztrációs díjat kell fizetni?

Valami ilyesmi halottam, itthon a navigáció ingyen működik mondjuk párszor téveszt pl. a kép szerint 2. kijárt a körforgalomban, de 3.-at mond, ami nem teljesen értek.

Somé kb. ennyit tud rossz fényviszonyok között a 640 amit be linkeltem, erre nem reagáltá hogy ez jó-e vagy rossz a kategóriában: [link] Nyilván figyelembe kell venni hogy üvegen keresztül történt a fotózás, a fotó a hétvégén a szegedi állatparkban történt és valamilyeik házban belül, nem volt sok fény. Nekem ez még vállalható kategória...

[ Szerkesztve ]

(#664) erahurka válasza ToniSoprano (#663) üzenetére


erahurka
félisten

HDR móddal nem lőttél ott képet? Érdekes lenne mit tud ilyen környezetben.

(#665) ToniSoprano válasza erahurka (#664) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Nem teljesen automatával, alapbeállításokkal, egyik sem HDR. Itt van még pár kép kint is bent is, a kinti színekkel nem vagyok teljesen elégedett, mert a zöld kicsit fakó nekem, de a színtónust most nem állítottam napocskára, ha ezt tettem akkor teljesen rendben volt minden, kicsit teltebbek, élénkebbek voltak színek:
[Szeged állatpark képek]

A legfontosabb, és legegyszerűbb dolog a mobil fényképezésnél, hogy a fényképező üvegje/műanyagja mindig legyen teljesen tiszta, ujjlenyomatmentes, sok ember ezt elfelejti ezért van az, hogy homályos képeket lő tök jó kamerával is. Ezért is jó, kellett a vékony szilikon tok, mert nem vagy ritkán lesz ujjlenyomatos ha kiveszem a zsebből a teló, a nélkül szinte mindig az lett.

(#666) chipesz válasza ToniSoprano (#663) üzenetére


chipesz
őstag

Már egy ideje elérhető a Here Drive+ minden WP-re, szóval ingyenes. Régen csak bizonyos készülékeken volt ingyen.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#667) RZS válasza zorzy4 (#659) üzenetére


RZS
tag

hi,
igen, a navi ment offline is.. :R
a 2 simet lehet kulon csengohanghoz rendelni? jo lenne tudni, hogy melyik szamon keresnek :F

(#668) galmat válasza RZS (#667) üzenetére


galmat
aktív tag

Nem lehet külön csengőhangot választani, tudtommal. Annyi, hogy amikor hívnak a 2.SIM-en, akkor a témaszín más, illetve a bal felső sarokban a térerő jelen látszik, melyik SIM-re érkezik a hívás.

(#669) tlac válasza galmat (#668) üzenetére


tlac
nagyúr

szerintem tudja, de nem tudom kipróbálni

beállítások / értesítések+műveletközpont

(#670) galmat válasza tlac (#669) üzenetére


galmat
aktív tag

Igazad van, lehetséges, ha a kezdőképernyőn a két telefon csempe szét van választva. Én összevontam 1 csempébe, és a tárcsázó app-on belül tudom váltani a SIM kártyát, ez esetben viszont nem lehet külön csengőhangot sem beállítani.

(#671) Indian74


Indian74
senior tag

Sziasztok!!
Na én is beszereztem egy ilyen kis csodát,egy Lumia 640-est,eddig tökéletes.
:C

NAGYPAPA

(#672) Plastic31


Plastic31
csendes tag

Sziasztok! Nem tudja valaki mennyi idő a Vodafonnál a kiszállítás? Tegnap rendeltem a 640 est és még azt írja feldolgozás folyamatban....

[ Szerkesztve ]

(#673) Rocky975 válasza Plastic31 (#672) üzenetére


Rocky975
senior tag

5-7 munkanap. 5 a minimum. :D
Jó darabig a "feldolgozás alatt" státuszban lesz a dolog. Nem kapkodnak.
:DDD

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#674) Plastic31 válasza Rocky975 (#673) üzenetére


Plastic31
csendes tag

THX

(#675) janeszgol válasza RZS (#656) üzenetére


janeszgol
félisten

Az utolsó kettő fix hogy megy az összes Lumián. A második értelemszerűen csak maximum ott, ahol van vaku (de ez nem biztos még). Az elsővel sosem próbálkoztam.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#676) janeszgol válasza Plastic31 (#672) üzenetére


janeszgol
félisten

Én három héttel ezelőtt szombaton megrendeltem, és a rákövetkező héten (két héttel ezelőtti) csütörtökön hozta a futár. Igaz én számhordozással vettem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#677) janeszgol válasza ToniSoprano (#649) üzenetére


janeszgol
félisten

Figyelembe véve a körülményeket (legalábbis gondolom, voltam már vadasparkban/állatkertben), ez igen jó teljesítmény a kamerától. Amúgy is szép képeket lő. (Bár ez egyik Lumiának sem volt a rákfenéje, ha nem nagyítgattuk orrba-szájba. Még a L610 is sok, pusztán élvezhető kép mellett lőtt néha elég jókat.)

Hagy ne mondjam, hogy az M2 alulmarad kamerában az l640-el szemben. (Bár ez nem nagy mérce, az M2 maximum közepes képeket lő.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#678) Plastic31


Plastic31
csendes tag

Sziasztok!

Hát a Vodafone megrendelő oldalán a státusz sikertelen megrendelésre változott! ????????

Ennyit írt emailben a vodafos :

Megrendelésedet töröltük.

Ha szeretnél új megrendelést indítani, azt bármikor újra megteheted az Online Shopban! WTF?

(#679) janeszgol válasza Plastic31 (#678) üzenetére


janeszgol
félisten

Én tavaly a sony M2-nél jutottam ilyen helyzetbe. Előfizura vettem és az első rendelés nem sikerült. Állítólag a megadott telefonszámon nem értek el engem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#680) Plastic31 válasza janeszgol (#679) üzenetére


Plastic31
csendes tag

Most újra rendeltem. Beállítottam hogy neten fizetem bankártyával. Majd kiderül. Vodafone Go+ E e-Packkel
Microsoft Lumia 640. Majd kiderül.

(#681) janeszgol válasza Plastic31 (#680) üzenetére


janeszgol
félisten

Én a helyedben a futárt választottam volna kp-val. De majd lesegesd, mikor mit reagálnak, hogy rögtön tudd fizetni. Nem ám ezen fognak problémázni! Amúgy grat a telóhoz, jó választásnak tűnik. (Még én is nézegetem, próbálgatom. Illetve nem tudom, hogy a Win10-nek az 1 giga ram elég lesz-e.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#682) BobTail válasza janeszgol (#681) üzenetére


BobTail
őstag

Emiatt ne aggódj, 512 is elég neki [link]

(#683) Plastic31 válasza janeszgol (#681) üzenetére


Plastic31
csendes tag

Szia! Engem se hívtak fel. Megpróbáltam újra hátha.....Az előző rendelésemnél még indoklás se volt......Pedig jóval több a jövedelmem mint a vodafonos bolti eladóknak........

Microsoft Lumia 640

Fekete
12 990 Ft

Vodafone Go+ E e-Packkel
4 990 Ft / hó

Készülék havidíja
1 000 Ft / hó

SIM kártya ára
1 Ft

Előre fizetendő havidíj összesen
5 990 Ft

Online kedvezmény
-2 000 Ft
Átvételkor fizetendő
18 981 Ft
Havonta összesen fizetendő
5 990 Ft

Így rendeltem meg másodjára. Más lehetőség nem sok volt neten......Az a durva, hogy fel se hívtak, semmi. Csak autómatikusan jött emailben elsőre, hogy megrendelését töröltük.....1 nap után.....

[ Szerkesztve ]

(#684) krisztian112


krisztian112
senior tag

Én a 640-nél tapasztaltam annyi konstrukciós negatívumot, hogy ha le an téve sík felületre a telefon akkor kb alig hallani a telefon csengését. 100%-ról 20% csökken le. Hiányolok egy kis bakot amikor ilyenkor szokás hogy ne halkuljon le nagyon. Eddig ennyi negatívumot tapasztaltam.

Huawei P10 lite

(#685) Márko88


Márko88
aktív tag

Sziasztok! Ma megnézegettem a Wp-ket. Tetszik, 640 és 745 között gondolkozom a páromnak a Sony L után. Középkategóriában frissítés nélkül android.. Neki internetre kell,közösségi dolgokra nem kell csúcs. A kérdésem az lenne ha gmail-es valahogy megoldható az e-mail szinkronizálás Windowsnál is ?

Köszi !

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#686) zorzy4


zorzy4
őstag

Na megvettem a sima verziót. Egyenlőre minden szép és jó. Csak mintha alapból a fekete lilás lenne, még kikapcsolt kijelzőnél is. Ez normális, vagy olyan hiba, mint a Nokia N8-nál anno?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#687) tlac válasza Márko88 (#685) üzenetére


tlac
nagyúr

megoldható

(#686) minolta5

az ips kijelzők ilyenek

(#688) zorzy4 válasza tlac (#687) üzenetére


zorzy4
őstag

Ok kösz. Persze csak napfénybe bizonyos szögekből.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#689) pit stop válasza Plastic31 (#683) üzenetére


pit stop
addikt

Bolti eladóknak ehhez semmi közük. Lehet automata rendszer dobott le valamiért. De ha felhívod 1270-et biztos tudnak/tudtak volna valamit mondani.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#690) mcoszi


mcoszi
csendes tag

Vodafone :d lte változat van nalluk :d windyjoe :d egy egyszerű hard resetet csináltam egy youtube videó által, kikapcsolt telefonon a bekapcsolo gombot nyomjuk meg , majd hangerő le gombot nyomva tartani míg nem jelenik meg egy felkiáltójel a kijelzőn ezután engedjük fel és a következő sorrendben nyomjuk be :
Hang fel hang le bekapcs gomb és hang le ! (ezeknél csak egy egyszerű megnyomás) itt feljön 2 fogaskerék azt telepíti:d utana kész is.

Másik: Találtam egy bugot :d ha pin beírása helyett lezárod a telót ,majd utana a hívás ra mész és ott irod be a pint, ne várj akadás mentes működést nekem szét laggolt amikor így csináltam , de amugy semmi nem akasztja meg xd :DD

[ Szerkesztve ]

(#691) SpeedHUNGARY


SpeedHUNGARY
aktív tag

Sziasztok!

Vettünk tegnap egy 640 Dual Sim telót az Extreme Digital-nál és mellé egy Telenor internet kártyát (2GB). A beállításokban be van állítva, hogy adatkapcsolatra ezt használja, de most, hogy kikapcsoltam a wifit és a mobilnetet pedig be, azt írja, hogy nincs kapcsolat. Nem akarja a jót...

Mi lehet a gond? Járt már itt így valaki? Ha a megoldást megírjátok, azért nagyon hálás leszek!

Előre is köszi!

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#692) ToniSoprano válasza SpeedHUNGARY (#691) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Nekem is ilyen netcsomagom van, tökéletesen működik. internetelérési pontba beírtad az apn-t?

(#693) SpeedHUNGARY válasza ToniSoprano (#692) üzenetére


SpeedHUNGARY
aktív tag

Azt, hogy online? Mert automatán ezt adja meg.

Esetleg olyan van, hogy nem aktiválódott a kártya? (Ez lehet, hogy hülye kérdés volt, de már nem tudom mire gondoljak.)

Le tudnád írni, vagy képernyőfotón megmutatni, hogy Nálad milyenek a beállítások?

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#694) ToniSoprano válasza janeszgol (#677) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Jaja csak azt akartam bemutatni, hogy a 640 kamerája átlagos felhasználó kezében is teljesen használható képeket lő. Nem kell szégyenkezni ha megmutatjuk a ismerősöknek, valami átjön a dolgokból, az összkép kellemes. Én elsősorban a kamera jobb miatt gondolkodtam a 640 XL-en, de a 640-nél is megfelel ebből a szempontból pl egy 22-24 cololos képernyőn és nagyon kevés képet rontott. Az állatparkban a rácsok, üveg mögül fotózva azt hittem több rossz kép lesz, vagy nehézkes lesz használható képeket csinálni.

(#695) dahaka1 válasza SpeedHUNGARY (#693) üzenetére


dahaka1
csendes tag

Szia!
Apn-nél az online helyett írd be, hogy NET. Így működni fog.

(#696) ToniSoprano válasza SpeedHUNGARY (#693) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Elöször aktiválni kell valamilyen számon hívd fel a központi számot a net kártyáról ingyenes. Szerk. elrontottam előbb, megnéztem: Az online beállítás itt nem jó, helyette net kell.

[ Szerkesztve ]

(#697) SpeedHUNGARY válasza dahaka1 (#695) üzenetére


SpeedHUNGARY
aktív tag

Kipróbálom, köszi! Megírom, ha siker, csak most asszonynál van a teló és ezt még érdekes lesz elmagyarázni Neki telefonon keresztül... :)

ToniSoprano: Köszönöm Neked is!

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#698) ToniSoprano válasza SpeedHUNGARY (#697) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Az aktiválás hiánya esetén nem lenne jel, da ha van akkor csak az online-t net-re kell állítani.

(#699) SpeedHUNGARY válasza ToniSoprano (#698) üzenetére


SpeedHUNGARY
aktív tag

Van jel, úgyhogy akkor ez lesz a probléma. Köszönöm még egyszer a gyors segítséget! ;)

Annyi még, hogy csupa nagybetű, vagy kisbetű a "net" szó, vagy mindegy?

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#700) ToniSoprano válasza SpeedHUNGARY (#699) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Nem tudom nekem az ügyfélszolgálat kis net et mondott, ez van beállítva, de lehet mindegy, azt mondták utána éremes egy kikapcs bekapcsot csinálni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.