Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) liquidgold


liquidgold
tag

Lehet hülye kérdés, de szolgáltatói készülék esetében a szolgáltató nem befolyásolhatja ezt az ajándék havi 60 perc skypeot?

(#152) Burt1793 válasza liquidgold (#131) üzenetére


Burt1793
veterán

Ha kipróbálod iphone-on vagy jobb androidos telefonon a messengert, rögtön leesik a tantusz. Hihetetlen, hogy pár bájtot képes egy másodpercig töltögetni, míg akár egy gyengébb androidos telefonon is rögtön megjelenik minden. A windows gomb - visszagomb - windows gomb - visszagomb nyomkodást se bírja betöltés felirat nélkül.

Viszont most hogy frissült a Onedrive (átlátszó lett a csempéje) sokat gyorsult gyenge net mellett (gyors netnél eddig is gyors volt). Most, hogy lejár a dropboxom elkezdem a Onedrive-ot használni az ingyen 240 gb tárhellyel. :D

(#153) janeszgol válasza liquidgold (#151) üzenetére


janeszgol
félisten

De! Megkapod a 60 percet, de hogy azt csak wifin, vagy a mobilneteden is tudod-e használni, az a szolgáltatódtól függ (a csomagodtól). De a 60 perc az ott lesz a hotmailes címeden.

lexter00: Igaz még nincs nálam a telefon, de tuti nem. Az L625-nek jó fogűsú, jobb minőségű a hátlapja. Itt az L640-nél biliműanyagot emlegetnek. Tehát akkor gondolom olyan, mint egy alsó/közép Alcatelnek, néhány Samsungnak stb.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#154) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Szerintem jók lettek, de az xl sokkal szebb hátlapot kapott.
Igazából nem sokat kell mondani egy tesztben egy wp telefonról. Amit meg kell szerintem remekül sikerült bemutatni. A 630 nagyon bevált anyukámnak, neki nem kellenek az appok. Most apám próbálom egy ilyenre rábeszélni egy 640-re. De a 630 is már bement 30k alá.

(#155) liquidgold válasza Burt1793 (#152) üzenetére


liquidgold
tag

Jaa kb 2-3 mp a betőltés ha nincs "fagyasztva", animációval, betöltés felirat nincs. Win és visszagombokkal játszva semmi betöltés felirat nincs azonnal oda vissza lépked. (lumia 820)

(#156) SpeedHUNGARY


SpeedHUNGARY
aktív tag

Sziasztok!

Ma lettem büszke tulaja egy 640 XL LTE-nek! Eddig hibátlan! ;)

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#157) zombinyul válasza drfedayn (#140) üzenetére


zombinyul
addikt

Nalam ilyen problémák nem jelentkeztek 735-nel.

Kolosanyi: én 735 tulajkent nem erzem magam atvagva. Lassan fel eve megvan nekem is, de nem hiszem hogy most mast vennék (mondjuk nalam szempont, hogy amoled, meg hogy hasonlít a 800-asomra. Ezert is vettem ezt a 630 helyett). Igaz, ez nem 6-os széria, de na. Egyelore tökéletesen elégedett vagyok vele, nem is kapott olyan hamar utódot, mint a 630 (par honap alatt kettot is), igazabol meg be se mutattak. Szoval ilyen teren igazad van, hogy nalad mar a masodik utod is megvan, ahogy abban is Neked adok igazat, hogy az MS sz*rja ki magából a telefonokat, borzasztó logikatlanul. De nem minden kategóriában szivattak meg a nepet. :)

Nagyon tetszenek ezek a 640-esek is, jo latni hogy a 6-os széria is milyen szepen fejlődik. Nekem anno 610 volt csak a 6-osok közül, de az meg igen elmaradott volt - annak ellenere szerettem- . En tuti maradok ezutan is a Lumia vonalon (hiaba mar nem Nokia, ami nalam bajos), bar meglátjuk mit produkálnak meg a W10-zel, de a koncepció alapjan szamomra ígéretesnek tunik.

Szerk: nalam a "megszokott" IE bugok se jelentkeznek, egyszeruen imadom, teljesen elégedett vagyok vele, minden tökéletes, mukodik ahogy kell neki. Egyedul a Viberrel van bajom, az 735-oson egy hulladék, használhatatlan...

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#158) =Mentor= válasza kolosanyi (#112) üzenetére


=Mentor=
őstag

A Microsoft logikája igen egyszerű, elárasztják a piacot a kedvező ár/érték arányú 4, 5, 6-os szériával, mert reményeik szerint ezzel növelhetik az eladásokat és a rendszer népszerűségét, amire igen nagy szükség van, mert a platform még mindig siralmasan teljesít a konkurenciához képest.

:U

A cikkhez szólva szerintem a Lumia 640 is megérdemelt volna egy tetszett plecsnit.

[ Szerkesztve ]

(#159) janos68 válasza =Mentor= (#158) üzenetére


janos68
aktív tag

Nincs más választásuk, csak az olcsó telefonok ömlesztése a világra, mert csúcstelefont csak az idióták, vagy a rajongók (szintén defektesek) vesznek wp rendszerrel.

(#160) liquidgold válasza janos68 (#159) üzenetére


liquidgold
tag

Talán az a legnagyobb idióta aki így vélekedik

(#161) hülyegyerek válasza janos68 (#159) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Csak az idióták, vagy a defektesek mondanak ilyet.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#162) Sontir Fel válasza janos68 (#159) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Ez fájt. (L930 user)

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#163) Steelers válasza janos68 (#159) üzenetére


Steelers
senior tag

:C állj szembe egy tükörrel és ismételgesd: Idióta és defektes!

(#164) zombinyul válasza janos68 (#159) üzenetére


zombinyul
addikt

Miert kellett idejonnod osztani az igét? Mi, defektes, idiota WP fanatikus alavalok nem vagyunk méltók a Te tarsasagodra. :R

Meg szerencse, hogy nalad minden rendbe van... :W

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#165) azopi74 válasza zombinyul (#164) üzenetére


azopi74
addikt

Ne etessétek....

(#166) szf


szf
csendes tag

520,625 utan megvettem ezt, kellett mar egy dual simes, mondtam hha jon egy 625hoz hasonlo egy giga rammal dual simmel jo aron veszem azonnal

eddig okes, gyorsasag rendben, kamera rendben, menut kicsit atrendeztek

kameragomb tenyleg hianyzik, az elejen gond vlt a biztonsagi mentes aktivizalasaval, a fb messenger nem mukodott elsore szoval nem vlt zokkenomentes a beuzemeles es meg mindig nem alltam at teljesen, sajnos valamiert nemely alkalmazas nem toltheto le(?!), lumia camera 2 hasonszoru appja kiesett, es vmiert a here drive se toltodik, azt mondja nem elerheto. Ilyennel mas is talalkozott mar?

dual sim resze egyenlore felhasznalobaratnak tunik, kulon hivolista es sms kezelo, hivas elott egy erintessel intezed melyik simrol inditsa, a profil alapszinenel egy fokkal sotetebb a masoik sim alkalmazasai szal amit ki lehet kihoztak ebbol, de egyenlore igy elso 6-7 oraba vegyes erzeseim vannak, csupa olyan "problemaval" ami bizom benne gyorsan megoldodik

(#167) Pttypang


Pttypang
veterán

Az explorer akadastol mentes, de ugralastol nem, legalabbis gondolom :)

Everybody lies.

(#168) Luck Dragon válasza janos68 (#159) üzenetére

Azért pontosan nem így van, de a véleményedet kicsit finomabban kellene le írnod.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#169) saiyajin


saiyajin
senior tag

A kijelzo akkor vegulis ClearBlack-es? A tesztben sehol nem lattam, viszont mashol azt irjak.

[ Szerkesztve ]

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#170) janeszgol válasza szf (#166) üzenetére


janeszgol
félisten

Megrendeltem a Vodától. Addig lenne egy kérdésem, míg nem kapom meg. A gombok minősége milyen? Ez a tönkremenős, olcsó műanyag, lötyögő, vacak forrasztással?

janos68: Csak egy esetben nem mondtál akkora hülyeséget. Ha az ember egy idő múlva el szeretné adni a telefonját. Mivel a WP-s telók eladhatatlanok (vagy csak nagy bukóval).
Ha nem erről van szó, akkor baromságot írtál.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#171) AMD Power


AMD Power
titán

Egy újabb jó páros a WP fronton! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#172) ToniSoprano válasza helixP (#81) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Ja az igaz, tényleg a legutóbbi Honor Holly és akkor a szerintem már jobb vételnek számító Honor 3C 2 GB rammal, tényleg árban, tudásban versenytársai Micrososft Lumia 640-nek, mondjuk az XL-nek nem, de az már nekem túl nagy sajnos, nem kompakt, nekem kicsi a kezem sajnos. Mondjuk ott a kamerák azért a Honorokban azért jóval gyengébbek. (A 3C-nek egész normális a kinézete, a Holly kinézete, neve is egy vicc) Ami azért jobban tetszik a Honorokban hogy van rendes fizikai gomb, nem értem miért kell beletenni a képernyőbe, jobb szerettem a fizikai billentyűket?? Bár lehet előb utóbb megszokom a virtuálisakat is. Egyedül ez zavar a 640-ben.
Én nem szeretek mobil mellett fényképezőt vinni, ezért örültem, hogy már 640-esben is viszonylag jó kamera van. A mobilarenasok nem tudom hogy tudtak a tesztben ilyen rossz képeket lőni, de majd próbálkozom hátha sikerül valahogy vele, pedig nagyon próbálkozom. Lehet HDR képekkel sikerült ennyire félrelőni a képeket pl. makróban a pitypangnál, de nekem pl. ahogy az amoled mesterségessége a HDR mód sem tetszik hosszú távon, persze van amikor érdekes. Pl. annyit csinálok hogy a színhőmérsékletet napfényre állítom, így kicsit szaturáltabbak a színek a szabadban, minek oda HDR. Alapból éles, gyakorlatilag zajmentes képeket csinál a 640-es is fényképező egy kompakt fényképező kategóriával sem lövünk sokkal jobbat ott a normális vaku és az optikai zooom az előny, de itt kb minden telefonos fényképező elvérzik.

A 640-en hátlap alapból nem nyikorog, nekem azóta nyokorog mióta vettem rá tokot, a billentyűknél, valahogy nem jól illeszkedik a szilikon tok. Az is lehet hogy a kék, fehér, narancs színű tokok masszívabbbak mint a fekete, kinézet alapján is.
Én pár hónap múlva rendelek rá kéket, most 3000-ért vannak az Ebay-en a gyári Microsoft tokok, mondjuk a szállítás még drága, de Honkongból ingyenes szokott lenni. (2000-re simán le fog menni, mint a többi mobil esetében a gyári tok, mert igazán nincs benne semmi extra csak a gombok.) [Lumia 640 gyári tokok]

Csak én látom úgy a képek alapján, mintha a matt fekete tok, gyengébb minőségű lenne mint a többi?

Még ez a gyári Flip case érdekel, de még eléggé drága:
[narancssárga gyári flip tok]

Most ilyet rendeltem Kínából komoly 1100 pénzért, volt valakinek hasonló más telefonra?L:http://www.ebay.com/itm/Hybrid-Shockproof-Armor-Rugged-Hard-Case-Cover-Stand-For-Microsoft-Lumia-640-/201327840033?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item2ee0130b21][butál 640 tok

[ Szerkesztve ]

(#173) ToniSoprano válasza ToniSoprano (#172) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Bocs rossz lett a link, volt valakinek hasonló brutál tokja valamelyik telefonra, nagyon használhatatlan lett a telefon vele? Én az olcsó ár miatt gondoltam teszek egy próbát, a brutál kinézet nekem bejön, és az is hogy jól véd az ütések ellen én sokszor leejtem a telefont:
[Shockproof Armor Rugged Hard Case Lumia 640]

(#174) Ste válasza zombinyul (#157) üzenetére


Ste
addikt

1 héttel ezelőttig egyetértettem veled, hogy a viber ratyi, azonban az utóbbi frissítés óta javult sokat. Végre mobil neten is lehet képet küldeni és fogadni :)
Az IE tényleg néha zavaróan ugrálós de a rendszer jó.
Ativ S helyett jött a 730DS: hiányzik a kamera gomb, viszont a csempék sokkal kisebbek (mintha jobb lenne a felbontás, de valszeg csak a minimál méret más), az akku is, combosabb.
Spec sokáig droidoltam, mókoltam, de már, nincs időm játszadozni a romokkal. A 8.1 (a win6 után) ismét elcsábított (a sima 8-asból hiányozott a függöny, hangerőállítás, etc).
A zene lejátszó mondjuk lehetne jobb (ne csak id3 tag alapján osztályozzon), láthatná a Podcastokat is, de a többi ok.

(#175) Ádám16 válasza Burt1793 (#78) üzenetére


Ádám16
addikt

Ez igen. Nekem azért az IE is összefossa magát, a Facebook, Messenger, stb is szépen. Rengeteg a Resuming felirat alkalmazásváltásnál, a főképernyőre való visszalépés is sokszor jókora laggot ad. Bár ez mind hazugság, ha neked nem így van, gondolom.
Nálam egyre kevésbé stabil az egész rendszer, és leszarom, hogy az alkalmazás vagy a rendszer hibája, mert az MS tehet arról, hogy ennyit szentelnek a rendszerre a fejlesztők. Mondom ezt úgy, hogy WP "fan" vagyok, Mango óta.

Így tovább MS! Rendkívül jó készülékek, korrekt áron. Csak a formaterv szar/unalmas, és a SoC elavult, de nem baj az, ebben az árkategóriában még mindig egy Lumia, mint egy kukarobi.

(#176) bollokcs80 válasza liquidgold (#151) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Wifin keresztül tudod használni, vagy asztali számítógépről "rendes" internet kapcsolattal. Mobilneten azt hiszem csak a Vodafone és az UPC Mobil engedi.

A 60 perc egyébként magyar és külföldi vezetékes számok hívására jó, vagy felhasználható Skype Wifi elérésére (külföldön hasznos lehet).

B.Cs.

(#177) janeszgol


janeszgol
félisten

Amúgy egy picit sajnálom, hogy az XL ilyen batár lett. 6 milivel nagyobb és 2 milivel szélesebb, mint a Note 3. Ami sok. Pedig a független 65 ezres ár jó, rászántam volna annyit. (Független LTE 75k, annyit már nem, bár nem drága annyiért tán.)

Nem értem. MS-nél nem gondolnak abba bele, hogy ezt emberek fogják használni? A Note 3 már a legfelsőbb kategória, néha nagynak gondolom. Bár nagyon jól van megtervezve, kényelmes hordani is (nem farmer).

Na mindegy. Elleszek a sima 640-el is.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#178) lugosi válasza janeszgol (#177) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem nagy méretű telefont azért csinálnak, hogy nagy legyen. Ezért csinálnak kisebb méretű telefont is.

(#179) liksoft


liksoft
nagyúr

Egyszerű kérdésem lenne. Mivel a 640 lenne az első dual telefonom, így nincs gyakorlatom bennük. Gondolom tudok választani melyik kártyával szeretnék hívni. A kérdés inkább az, hogy be tudom-e állítani a készüléket úgy, hogy ha az egyiken beszélek, és a másikat hívják, akkor foglaltat jelezzen? Soha nem tudtam megtanulni a hívástartást, így itt sem szeretném használni.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#180) helixP válasza janeszgol (#177) üzenetére


helixP
nagyúr

Emberek fogják használni, akik nagy telefont szeretnének. Akik nem szeretnének nagy telefont, nem fogják használni. Ez ennyire egyszerű.

(#181) Halkow.


Halkow.
senior tag

A 640XL nem is annyira rossz mint gondoltam :C, a fényerő lehetne 400nit fölötti

[ Szerkesztve ]

(#182) szf válasza janeszgol (#170) üzenetére


szf
csendes tag

Közbe megoldodtak az alkalmazás gondok is, törlés es telepítés utan minden ok lett

A telefon kulsejerol irtak rosszakat, nekem 640 ds van feketében, mind a hátlap,a gombok es a kijelző is nagyon jo, nulla ropogás, szep kep, szal télleg nagyon azepen összerakott telo, egybe van az egesz
Hogy dedikált kameragomb miert nincs - jo kerdes

(#183) fi:zi'k válasza liksoft (#179) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mivel nem dual active a telefon, így kikapcsoltat (vagy foglaltat?) fog jelezni alapból.

(#182) szf
Valószínűleg mások az igényeink, de ezzel a fekete hátlappal messze van a nagyon jótól.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#184) liksoft válasza fi:zi'k (#183) üzenetére


liksoft
nagyúr

Akkor ez azt is jelenti, hogy egyszerre csak egy működik? Vagyis nem képes bármelyikre jövő hívást fogadni? Csak az aktívra?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#185) ToniSoprano válasza szf (#182) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Ja tényleg nekem is csak azóta ropog mióta ez a fura sline tok van rajta, nem teljesen jól illeszkedik.A feketével nekem sincs nagy bajom, de mintha a többi fényes masszívabb lenne, mindegy nemsoká ha 2000 alá lemegy veszek egy kéket, majd leírom másabb-e.
Liksoft beszéd közben csak az egyik aktív, de szolgáltatótól kapsz sms t.

[ Szerkesztve ]

(#186) fi:zi'k válasza liksoft (#184) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Gyakorlatilag igen. Hívás átirányítással lehet trükközni.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#187) szf válasza fi:zi'k (#186) üzenetére


szf
csendes tag

Bocsi, de szerintem nem ezt jelenti, egy dolog van: ha SIM1-en beszélsz, és SIM2-re hívást kapsz akkor az "eldobódik" szép magyar szóval. De ha nem egyszerre van akkor fogadhatsz hívást bármelyikről, és indíthatsz is bármelyikről, hogy honnan "menjen" a net azt pedig beállításokban módosíthatod

(#188) fi:zi'k válasza szf (#187) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Jogos, kissé félreérthető a kérdés. Én az aktívat úgy értettem, hogy azon hívás aktív éppen. :D

(#184) liksoft
Természetesen bármelyikre érkezhet hívás és bármelyikkel indíthatsz. Azonban ha az egyikkel telefonálsz (aktív), akkor a másik nem elérhető. Nem véletlenül hívják a másik megoldást dual-active-nak.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#189) liksoft válasza fi:zi'k (#188) üzenetére


liksoft
nagyúr

Köszönöm! Vagyis ez olyan mint 2 telefon. Hiszen ha az egyiken beszélek, a másik csöröghet (csak itt nem fog). Pont ez kéne, hiszen a magán és céges szám kellene egy készülékbe. Jogos, hogy bármelyikre jöhet hívás amit felveszek, és míg beszélek, a másik "néma". Ha meg hívok, akkor ki tudom választani, hogy céges vagy magán jellegű, így melyikről hívok, hiszen a számom nem akarom letiltani a kijelzésnél (nem szimpatikus az anoním hívás).

Jól értem?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#190) Burt1793 válasza liksoft (#189) üzenetére


Burt1793
veterán

Viszont az egykártyás 930-nál az van, hogy, ha telefonálás közben hív valaki, akkor azt is kijelzi, meg rezeg és át tudok asszem arra kapcsolni. Ez a kétkártyásoknál nincs így, mert teljesen offline lesz a másik kártya? (nem hiszem, hiszen az is egy sim foglalatban van.)

[ Szerkesztve ]

(#191) fi:zi'k válasza liksoft (#189) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Két opciód van: dual-standyby vagy dual-active.
Utóbbinál mindig aktív a két szám, mindig hívható vagy. Előbbinél pedig ha az egyiken beszélsz/netezel, akkor a másik nem aktív, míg ha készenlétben van (=nem forgalmazol), akkor ott is mindkettő elérhető.

(#190) Burt1793
A hívás várakoztatás és átirányítás más és természetesen nem a 930-ad kiváltsága. :N

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#192) liksoft válasza fi:zi'k (#191) üzenetére


liksoft
nagyúr

Köszönöm! Akkor ez kell. Egy füllel megülhető 2 bunkofon egy okosba csomagolva (nem csörög ha a másikon beszélek kiegészítéssel). Remek. Egy fülem van, és így akkor tudom a céget és a magánt egy cuccról kezelni.

Annyi kérdésem még lenne, hogy szabi ideje alatt a céges tehető inaktívvá, vagy ki kell venni a kártyát?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#193) fi:zi'k válasza liksoft (#192) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Meglepődnék, ha szoftveresen kikapcsolható lenne az egyik SIM, de mivel még nem tettem SIM-et a telefonba, így még csak megnézni sem tudom. :D

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#194) Burt1793 válasza fi:zi'k (#191) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem is arra céloztam, hogy a 930 kiváltsága lenne (minden androidos telefon tudja ezt itthon), hanem arra, hogy ez elérhető-e ilyen standby sim-es telefonnál is?!

(#192) liksoft: Biztos inaktívvá tehető bármelyik sim kivétel nélkül, legalább is a 15 ezer forintos nyomógombos, samsung két simes telefonon igen. Viszont nagyon kevés dual aktiv simes telefon van a piacon, sztem lumiából nincs is.

(#193) fi:zi'k: Biztos vagyok benne, hogy kikapcsolható, mintha repülő üzemmódba tennéd az egyik simet.

[ Szerkesztve ]

(#195) sander74 válasza liksoft (#192) üzenetére


sander74
tag

Nekem az 535-ön ki lehet kapcsolni bármelyik kártyát, ha nem akarod használni, valószinű itt is.

(#196) liksoft válasza sander74 (#195) üzenetére


liksoft
nagyúr

Köszi! Szabi alatt a cég ne hívjon. Ehhez meg nem szeretném szerelni mindig a telót, ezért kérdeztem. Remélem benne hagyták. A SIM-hez tartozó PIN-t egyenként kéri be? Vagy ugyanarra kell mindkettőt állítani?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#197) fi:zi'k válasza liksoft (#196) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Egyenként.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#198) sander74 válasza liksoft (#196) üzenetére


sander74
tag

Igen mindkét sim kártyára tetszőlegesen megadhatod a pin-t.

(#199) Jeanne d'Arc

Remelem feljönnek az appok terén is. Mert amúgy nem lenne rossz egyik wp-s telo sem csak nincs rá kb semmi lesarkitva

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#200) hibavissza


hibavissza
veterán

Kézbe vettem ma a telefont. Ormótlan. A 630 határeset, de ezen már nem érem el a képernyő bármely "gombját" hüvelyk ujjal. Aki telefont keres az mindenképp fogdossa meg vásárlás előtt. Ez már inkább phablet.
Sajnos az oprendszer ezen is döcögős, hiába a nagyobb RAM.
Viszont az ára a tudásához képes észvesztően jó.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.