Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15501) mtomi95 válasza miqlas (#15500) üzenetére


mtomi95
senior tag

A Tesla esetenként drágább is mint egy BMW. Ha Teslát veszel ugyanúgy lehet menőzni az anyagi háttérrel és már mindegy ha ugyan emiatt megveszed az Iphone-t is. :K Az egyik ismerősöm jogász a munkahelyi, céges telefonja 6-os az otthoni-saját meg 5-ös iphone és BMW-je is van. Történetesen egy lányról van szó. Ő nem felvágás meg menőzés miatt vette ezeket, csak azért mert ezek tetszenek neki és ezeket szokta meg. Egy nőnek nem is igazán kell anyagi háttérrel villogni, de becsülöm érte, hogy nem függ férfitől és nem is érdeklődik a hasonló anyagi és iskolázott, tanult pár után! A szülei is cég vezetők. Egy szóval ez van megszokva neki. Ugyanez van külföldön meg bárhol is ahol nincs ekkora adó utána és a fizetések átlagban is jobbak a többségnek. Miért vennének mást ha olyan környezetben vannak ahol ez van megszokva és ezt látja mindenhol?

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#15502) jaffa 2843 válasza mtomi95 (#15501) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Birkák. Nehogy legyen bárkinek is egy önálló gondolata. ;]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#15503) mtomi95 válasza jaffa 2843 (#15502) üzenetére


mtomi95
senior tag

Az a baj amit nem ismersz azt csak úgy fogod, hogy valamilyen kapcsolatba kerülsz vele és csak azt váltod le amivel nem vagy megelégedve. Ott vannak a linux disztribúciók. Réti felhasználók ezrei használhatnák ingyen, jogtisztán az operációs rendszert és komplét irodai program csomagokat. Változatos ablakkezelőkkel, nagyobb magyar felhasználó táborral. Még se kell senkinek mert nem ismerik meg ott a Windows. :N

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#15504) jksx válasza miqlas (#15500) üzenetére


jksx
senior tag

Mert szerinted a Tesla nincs kissé túlhájpolva és megéri az árát?

(#15505) old rocker válasza mtomi95 (#15503) üzenetére


old rocker
veterán

Az a baj, hogy minden-minden a windovsra épül. Különben már én is rég Linuxot használnék.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15506) Aethelstone válasza old rocker (#15505) üzenetére


Aethelstone
addikt

Az a baj, hogy ez egy teljesen megtévesztő állítás :) Desktopon sokminden a Windows-ra épül. Szerver oldalon meg majdnem minden Linuxra/Unixra :)

Persze átlag usert a szerver oldal nem érdekli. Mondjuk a Droid is Linux.....

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#15507) miqlas válasza jksx (#15504) üzenetére


miqlas
őstag

... még nem próbáltam, így nem tudom eldönteni, hájp meg nincs körülötte - ha olvastad a Total Car idevágó cikkét, akkor sejtheted, hogy elõbb néznek meg egy Audi TT-t vagy egy ritkább BMW-t, mint egy Teslát (mert nem feltûnõ)! Amúgy utálok vezetni, így inkább tömegközlekedek „svéd módra” :D Ha 1x rám jön az agyf@sz, hogy megint autót szeretnék, akkor az csakis elektromos lehet majd, esetleg üzemanyagcellás (az is elektromos) ... ennyi ... kb. ez vezérel az okostelefonoknál is, kipróbáltam a 3 nagy platformot; volt iPhone-om, Samsungom, és most negyedik éve WP-om. Ez tetszik a legjobban, fõleg az, hogy egy olyan hardveren gyors és jól használható a rendszer, ami a másik két platformon már low end se ... Persze a M$ bénázásai miatt jelenleg vesztésre áll a „háborúban”, és úgy látszik, hogy nem képes gyorsan megújulni sem ...

[ Szerkesztve ]

42

(#15508) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Én teljesen meg vagyok elégedve a Lumia 640 Xl Duál lommal .Pedig nem csak telefonálásra használom.Napi szinten 5-6.órát internetezek rajta. Filmeket töltök le és fel is. Előtte Androidot használtam de nem bántam meg hogy váltottam.Igaz több alkalmazás hiányzik ,de ki lehet bírni így is.Talán majd több alkalmazás lesz Windowsra is. :Y

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#15509) swis


swis
tag

Sziasztok!
Van egy 2 napos dual simes 640 es telóm. A problémám vele hogy folyamatosan eldobja a mobil netet. Egy t mobilis és egy vodás kártya van benne. A t-s a netes. Ha megy akkor nagyon gyors viszont többször azt írja hogy nincs net. Valaki találkozott már ilyen hibával?

(#15510) tlac válasza swis (#15509) üzenetére


tlac
nagyúr

Igen, tiltsd le a vodás simet próbaképpen, úgy valószínűleg jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#15511) Black$taR


Black$taR
tag

Ma egy igen-igen fura dolog történt. Hetente egyszer kikapcsolom a mobilt 5-10 percre majd vissza hadd legyen friss néha. Ma nyomom a kikapcsolást, kiírja Viszlát. Zsebre tettem. Épp a kv-ba kortyoltam egy utolsót mikor hallom, hogy csippan a viber. Zsebbe nyúlok, a mobil meg be van kapcsolva. 8.1 Meglepett erősen.

Nokia 3210; Nokia 5800 XPress Music; OT-990 (2.3.4); Lumia 620; Lumia 640 LTE; Redmi Note 4X; Redmi Note 5 (4/64); Redmi Note 7 (4/64); Redmi Note 8T (4/64)

(#15512) swis válasza tlac (#15510) üzenetére


swis
tag

Letiltottam és úgy működik rendesen. Egyszer sem dobott le. Igaz nem ez a megoldás? Mert akkor ha netezek nem tudnak hívni a vodán. A vodás kártya új. Mi lehet a megoldás?

(#15513) buca84 válasza swis (#15512) üzenetére


buca84
őstag

A 640 a T-s netes kártyát nem szereti. Ha a fórumban rákeresel, akkor olvashatsz erről tapasztalatokat is.

(#15514) zorzy4 válasza swis (#15512) üzenetére


zorzy4
őstag

A telekom net és a dual sim nem nyerő eten a telefono. Ezt már sokan jelezték anno.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#15515) jaffa 2843 válasza zorzy4 (#15514) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

A nagyobb modellek hogy állnak ezzel? 950 (XL)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#15516) tlac válasza swis (#15512) üzenetére


tlac
nagyúr

sajnos a félmegoldás annyi, hogy lekorlátozod 2g-re a t-mobile-os kártyát
így jó lassú lesz, de nem fogja eldobálni
ha meg valahova kell a teljes sebesség (letöltés, voip), addig tiltod a másik simet

már rengeteget kísérleteztem a beállítássokkal, hogy hátha valahogy jó lesz, de semmi, marad a szerencsétlenkedés (már párszor legszívesebben földhöz csaptam volna ezt a vackot)

(#15517) buca84 válasza tlac (#15516) üzenetére


buca84
őstag

Vagy vesz egy feltöltős netes kártyát. Telenor 1GB, havi 1500 Ft.

(#15518) swis válasza tlac (#15516) üzenetére


swis
tag

Esetleg egy t-s kártya csere nem segithet?

(#15519) tlac válasza swis (#15518) üzenetére


tlac
nagyúr

eddig még nem volt olyan tapasztalat itt, hogy valakinek ne lenne gondja a t-mobile-os nettel másik sim mellett, szóval valószínűleg nem segítene

(#15520) mtomi95 válasza buca84 (#15517) üzenetére


mtomi95
senior tag

A régi adatcsomagokkal mi van ilyenkor? :F Nekem még a régi világból van Klikk 100MB, no de már nem 1K-ért hanem ezerháromszáz vagy mennyiért 150MB. Most kurvára lehúzva érzem magam. :K

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#15521) kato78 válasza mtomi95 (#15520) üzenetére


kato78
tag

Azért az a 12x300pengö +2 évre már kiad egy fasza kis kajálást 1 före. Vagy 1-2 mekis menüt. :DDD
Talán jó lenne körülnézed, mit mennyiért tudnál beújítani a csomagjaidon/elöfizukon. Azért a havi 1GB sem a világ közepe már, de ára sem vészes, 100pengö/hó alapon szinte minden szolgáltatónál találhatsz vmi csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#15522) mtomi95 válasza kato78 (#15521) üzenetére


mtomi95
senior tag

Nincs már kisebb csomag a Telenornál Praktikum ász feltöltőkártyához. :( A mostani meg 1300FT/150MB akkor már mindegy ha +200FT-ért egy gigát kapok. Remélem érezhető a difi. :DDD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#15523) kato78 válasza mtomi95 (#15522) üzenetére


kato78
tag

Persze! :) Nem is a "vita" kedvéért írtam. Ellenben kitartó voltál a régi csomaggal. :K Vagy nagyon takarékos.

(#15524) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Tudna valaki segíteni ezt a programot keresem TrackID vagy valami hasonlót.Ha van ilyen Windowsra

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#15525) cigam válasza szita.erno (#15524) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Shazam, SoundHound

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#15526) szita.erno válasza cigam (#15525) üzenetére


szita.erno
aktív tag

köszönöm :R

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#15527) #01682176


#01682176
törölt tag

Sziasztok. Ma elővettem a zsebemből a telefont és ez fogadott:
[kép]

Holnap megy szervizbe. Találkozott már valaki ilyennel? Amúgy meg megint elkezdte az újraindulgatást...

(#15528) zorzy4 válasza #01682176 (#15527) üzenetére


zorzy4
őstag

Nem volt mellette valami ami felszántotta az oldalát. Ezért mondom mindig, nem fólia kell hanem tok.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#15529) Cristy


Cristy
csendes tag

Sziasztok!Páromnak ma vettünk egy 640 Lte-t.Azonnal felraktuk rá a 10-et.Minden ok volt vele,viszont valamiért hívni nem lehet vele.Ahogy a hívott fél felveszi,azonnal megszakad.Több számnál is kipróbáltuk,közben Őt gond nélkül fel lehet hívni.Járt már valaki így?Nekem is ugyanilyen telóm van,de azzal nem tapasztaltam ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#15530) #01682176 válasza zorzy4 (#15528) üzenetére


#01682176
törölt tag

A "telefonos zsebemben" nem hordok semmi mást, pont emiatt..

(#15531) Beca1990


Beca1990
senior tag

a Telekomnál vásárolt 640 függő vagy független?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#15532) koztomi


koztomi
csendes tag

Sziasztok!

Pár hónapja váltottam le a Lumia 535 DS-t egy 640 DS-re. 1. sim Telenor, 2. sim Vodafone. Az első a céges, így azt nagyon sokat használom. Naponta többször is abba futok bele, hogy hívás indítás után kiírja, hogy "A hívás megszakadt". Ilyenkor tárcsázni se kezd el, csak megszakad. Először azt hittem, hogy a fémkerettel rendelkező tok a baj, de miután a nélkül használtam, a probléma ugyanúgy fennállt. Ennek mi lehet az oka, ill. megoldása? Szervízbe vele? Wp 8.1 van rajta.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#15533) razzorr


razzorr
őstag

Fantasztikus ez a hdr funkció, ma frissült a kamera de megint csak a végtelenségig megy az "utolsó simítások"
Katasztrófa komolyan mondom...utálom az egész xarr telefont. Egy rakás lócitrom az egész w10.

(#15534) nrb263


nrb263
tag

Sziasztok, .318, névnaptárt szeretném kitenni zárolási képernyőre óra alá. 8.1 en működött itt valamiért nem. Ötlet?

(#15535) jksx válasza razzorr (#15533) üzenetére


jksx
senior tag

Ez nem jó hír. Fel akartam rakni a w10-et, de azt hiszem inkább a hardverapróra megy a cucc :(((

(#15536) nrb263 válasza jksx (#15535) üzenetére


nrb263
tag

Azért szerintem elsőnek rakd fel és csak utána add el :D veszteni nem fogsz semmit max azt a pár órát ameddig telepít xd

[ Szerkesztve ]

(#15537) japy válasza nrb263 (#15534) üzenetére


japy
őstag

Másikat kell leszedni! Névnaptár UWP ha jól tudom.

(#15538) old rocker válasza razzorr (#15533) üzenetére


old rocker
veterán

Ha az új HP laptopom sorsát is figyelembe veszem, amelyen a w10 úgy kinyírta az E meghajtót, mint a papírkutyát, csak egyetérteni tudok. A szervizeldében pedig azt mondták, ez nem garanciális javítás, kb. 6 rugóért újratelepítik a cuccot. 8.1-re. És akkor újra lesz dvd meghajtóm. Mert sajnos, ilyen anomáliák előfordulnak a win10-el.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15539) nrb263 válasza japy (#15537) üzenetére


nrb263
tag

2 van osszesen, ebbol ezt az egyet lehet kitenni zarolasira. Ezmeg nem mukodik xd tipikus winfos :D

(#15540) Tdavid1994


Tdavid1994
tag

Feltöltöttem fullra a telefont, néhány fotó + egy kis bluetooth, és kb 5 perc alatt lement 5%-ot. Szval sztem közel sincs még rendben az üzemidő. :W

(#15541) cigam válasza Tdavid1994 (#15540) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

5% huuu... Hát nem találok szavakat. Szóval ez a telefon is merül, amikor használják. ;]

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#15542) mtomi95 válasza old rocker (#15538) üzenetére


mtomi95
senior tag

Ez elég szokatlan dolog. Mielőtt fizetnél nekik én csinálnék egy DvD meghajtó ki-be-t. 8.1-et te is újra tudod tenni egy pendriveval meg Rufus-al, mellesleg vissza is állíthatod az előző rendszert bő egy hónapig. Csak leakarnak húzni, de az a hülye aki hagyja magát! ;)

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#15543) jksx válasza cigam (#15541) üzenetére


jksx
senior tag

Azért 5% / 5 perc az eléggé gáz.
Múlt héten jöttem Nyíregyről Pestre Here drive+, mobilnet automata kijelző fényerő mellett ez 19%-ba került.
Igaz 8.1 van a rajta, ha használják a telót fogy a szufla, csak az nem mindegy, hogy hogyan :K

[ Szerkesztve ]

(#15544) cigam válasza jksx (#15543) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Kibírta a nap végéig/másnapig? Hát akkor kit érdekel mennyi százalékot esik a töltőről levéve?
Lehet hogy 100%-ot mutat amikor befejezi a gyorstöltést, és csak ezután kapcsol át finom töltésre amivel órákkal később lesz valóban teljesen feltöltve az aksi. Magyarul könnyen elképzelhető, hogy a teljes feltöltés elmaradt, és akkor már jelezte hogy fogy a delej.

Ez éppen olyan mint amikor "Fantasztikus ez a hdr funkció, ma frissült a kamera de megint csak a végtelenségig megy az "utolsó simítások"
Katasztrófa komolyan mondom...utálom"-ra a válsz:"Ez nem jó hír. Fel akartam rakni a w10-et, de azt hiszem inkább a hardverapróra megy a cucc :((("

Semmi konkrét hiba, de bólógat, hogy tényleg milyen vacak, el is adom a francba. Na ezen az 5%-on való rugózás is pont ilyen hiszti.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#15545) Tdavid1994 válasza cigam (#15544) üzenetére


Tdavid1994
tag

Bocsi ha úgy vetted, nem hisztinek szántam, de én nem pártolok el a wp-től, jó úton halad csak ki kell várni a végét sztem.

(#15546) cigam válasza Tdavid1994 (#15545) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

A hiszti-t pont nem neked szántam. Megsérteni se akartam senkit, de a hozzászólásom második felében említett hype már kicsit sok volt nekem. Persze mindenkinek mások a preferenciái, más dolgok fontosak.
Évek óta nem nézem az aksi töltöttség %-os kijelzését, nem érdekel. 1-2 éve játszottam az uptime méréssel, de már az se izgat.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#15547) jksx válasza cigam (#15546) üzenetére


jksx
senior tag

Nem hisztinek szántam, Számodra hype, számomra nem az. Fórumtársak véleményére reagáltam. Például arra ha valakinek esik percenként 1%-ot a töltése az nem igazán jó. Szerinted ez hiszti.
(Ez a töltőről levéve szöveg is jó. Most lőttem 30 képet, wifi, nfc, bluetooth, gps, mobilnet minden bekapcsolva, max fényerő mellett 21perc alatt bírt 1%-ot esni a töltőről lekapás után.)
Másik fórumtárs a még mindig megoldatlan HDR bugról ír. Én sokat használom ezt a funkciót, rengeteget fotózok munkából is. (Mielőtt írnád, hordjak magammal kompakt gépet - erre nem vagyok kíváncsi). Szerintem jogos elvárás lenne, ha a tavaly óta beígért wp10 hozná már a használható szintet. Miután a telefon beszerzésekor a wp10 "tényként kezelt" beharangozása döntő szerepet játszott a megvételben, annak nem használható megléte, felvetheti bennem a platformtól megszabadulás gondolatát, nem? Ezt értelmezheted felőlem hisztinek is.

(#15548) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!
Az miért van,hogy a Tubecast video lejátszó alkalmazással bármilyen videot szeretnék megnézni azt írja,hogy tiltott hozzáférés ?

(#15549) cigam válasza jksx (#15547) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

wifi, nfc, bluetooth, gps, mobilnet minden bekapcsolva
Az hogy be van kapcsolva, még nem jelenti azt, hogy fogyaszt is, hiszen
ha nincs adatforgalom, nincs rákapcsolt headset amin éppen szól a zene, nem fut olyan program aminek szüksége van a pozíciódra, naná hogy nem fogyaszt annyit, mintha igen.
Gondolom az a "szöveg is jó", hogy akinek ennyire merül, annak rossz az aksija, méresse be egy szervízben.

Azért nem kellene elfelejteni, hogy a W10m csak egy op.rendszer. Az, hogy vannak problémák a hozzá adott plusz programokkal nem biztos hogy a W10m hibája. + Nem kellene úgy csinálni, mintha csak a gyárilag mellékelt Kamera appal lehetne HDR képet lőni. Ha éppen ez a szíved vágya, tele a store fotózásra kihegyezett ingyenes és fizetős appokkal.
Az már sokkal érdekesebb, hogy az MS miért nem biztosít egy megfelelő felületet a hibák jelzésére.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#15550) zzz03


zzz03
őstag

kb 10 nap mulva sok ev utan elhagyom a palyat. Lumia 800 al kezdtem, majd 625 aztan 535 es most a 640, de ennyi eleg volt belöle. A w10m egesz jo lett szerintem, de az appok minösege nekem keves. Igaz a whatsapp nagyon jo de a többi nem tetszik.
Visszanyergelek droidra egy Xiaomi redmi 3 pro segitsegevel. Talan jobb lesz ha ez sem akkor veszek egy 3310-es nokiat aztan sz@rok az egeszbe. :DDD :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.