Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15201) Ricardo válasza chipesz (#15200) üzenetére


Ricardo
félisten

Köszönöm .

Ez az ébresztőhang torzítás egyszer fordult elő nálam.
Arra gondoltam (mivel elég későn vettem észre), hogy annyira felhangosodott, hogy már torzít.
Ezek szerint nem erről volt szó :U
Több alkalom (eddig) nem volt.

(#15202) japy válasza Ricardo (#15201) üzenetére


japy
őstag

Majd jön a csengőhang torzítás is!

(#15203) fuze válasza Ricardo (#15201) üzenetére


fuze
őstag

Nekem 3x :)

adms.hu | UI Designer

(#15204) ΞΔGLΞ válasza Ricardo (#15201) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

De ez milyen torzítás?
Olyan hangos, hogy betorzul, vagy eleve ennyire szarul adja elő magát, még normális hangerősség mellett?

(#15205) japy válasza ΞΔGLΞ (#15204) üzenetére


japy
őstag

Ez hangerőfüggetlen!

(#15206) ΞΔGLΞ válasza japy (#15205) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Értem! Szép kis "bogár"!

(#15207) Ranbo válasza japy (#15202) üzenetére


Ranbo
tag

már a jóval korábbi verzióknál is jelen volt, ébresztő, csengő- és jelzőhangoknál is előfordul. nem úgy torzít mint pl. max. hangerőnél, hanem normál hangerő mellett "sisteregve recseg" kb.
első hallásra azt hittem, hogy megnyekkent a hardver, aztán kiderül, hogy nem ott van a gond...

(#15208) chipesz válasza Ranbo (#15207) üzenetére


chipesz
őstag

Nekem is már csinálta többször is, régebben is. Teljesen random módon, van amikor bekapcsoláskor, amikor kiírja az SD kártya javítása szöveget, s jön a hangjelzés, akkor reccsen. Nem is tudom mihez hasonlítani, mintha ki lenne szakadva a hangszóró kb. :D
Van amikor sima értesítési hangjelzésnél csinálja, vagy ébresztésnél. Hívásjelző csengőhangnál eddig nekem még nem csinálta.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#15209) Peaceliker válasza Ricardo (#15201) üzenetére


Peaceliker
addikt

egyből torzítva kezd :) nekem van hogy csengőhangot is úgy nyomja :) egyre ritkább a dolog ahogy jönnek frissítések...

"Oh my Goa'uld!"

(#15210) jksx válasza tlac (#15195) üzenetére


jksx
senior tag

Köszi, ez nem jó hír.

(#15211) gthomma válasza chipesz (#15208) üzenetére


gthomma
senior tag

Akkor még mindig marad a 8.1. Pedig ma már olyan fapados hogy alig tudom netezésre használni.
A weblapok 80% iszonyatosan hibásan jelenik meg. A disqus használhatatlan.
Soha nem gondoltam volna hogy a MS a Windows mobil 10 -el elér arra a szinte mint az XDA főzött ROM -ok :)

Nem értem miért nem nyitja a rendszert, lehet hogy az XDA közösség ki tudna valamit hozni ebből az ipari hulladékból.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#15212) tomszli11


tomszli11
tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy valaki esetleg használ lumia telefonhoz ilyen alacsonyabb árkategóriás pulzusmérős karkötőt vagy valamilyen sport órát? Az érdekelne hogy van e rá program ami ezt tudná kezelni vagy kénytelen vagyok drágábbat vásárolni? Előre is köszi!

(#15213) spiderpig820 válasza tomszli11 (#15212) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Xiaomi Mi Band, van belőle pulzusmérős is, meg Bind mi band néven alkalmazás az áruházban.

4B

(#15214) szjoci válasza tomszli11 (#15212) üzenetére


szjoci
őstag

Ha csak hébe-hóba akarsz pulzust mérni akkor jó a mi band, de ha folyamatos monitorozást szeretnél azt nem tudja. Mondjuk hátha lesz ezügyben is valami előrelépés, mert pl. az endomondo felismeri mint hr monitor, csak nem tudja használni.

[ Szerkesztve ]

(#15215) tomszli11 válasza szjoci (#15214) üzenetére


tomszli11
tag

Igazából futas vagy bingazas kozben szeretném hogy merje folyamatosan ami olyan 1-2órás időtöltés, arra alkalmas lenne egy xiaomi? es milyen alkalmazas kell hozzá ami felismeri? es meg egy kérdés melyiket ajanljatok az okos orat vagy a mi band-et? Koszi

(#15216) Osmeña


Osmeña
csendes tag

Hello,

utolso build-el nem merul gyorsabban a telefonotok? 640 LTE.

(#15217) Ricardo válasza Osmeña (#15216) üzenetére


Ricardo
félisten

Melyik utolsó?

TH, vagy RS build?

Nekem komoly gondom nincs a merüléssel(este még 60%-on volt), de a készenléti állapotban lehetne takarékosabb.

Pont a fentiek miatt nem tettem töltőre este, de éjfél és reggel hat között, 52%ra ment le.
Nem volt repülő üzemmódban, tehát normál üzemben pihent (wifi sem volt kilőve), de természetesen ezalatt a kijelző egy percet sem ment.
Én ezt soknak tartom, szerintem jó lenne ha még reszelnének rajta egy kicsit.

Legutolsó RS build.

(#15218) sandor76


sandor76
csendes újonc

Sziasztok!

Két kérdés / észrevétel:

1.: Már az első W10M-re való frissítésem óta a fényképek alkalmazás nem látja az SD kártyán lévő mappákat / fotókat, ergo a csempén sem tudja megjeleníteni. Fájlkezelőből elérhetőek, de nem tudom kedvencként megjelölni egyiket sem. Az újonan letöltött / fotózott képek megjelennek. Van valamilyen extra beállítás?

2.: A térképek alkalmazásban gyalogos módban olyan, mintha nem működne az iránytű. A HERE esetében ez működött. Nálatok műxik?

Köszi a válazokat!

[ Szerkesztve ]

(#15219) szjoci válasza tomszli11 (#15215) üzenetére


szjoci
őstag

Arra nem alkalmas, írtam is. A mi band "gombnyomásra" mér pulzust, egyfolytában nem tud.

[ Szerkesztve ]

(#15220) Osmeña válasza Ricardo (#15217) üzenetére


Osmeña
csendes tag

Utolso stabil kiadas, nem slow es fast ringezek

(#15221) Ricardo válasza sandor76 (#15218) üzenetére


Ricardo
félisten

Próbáld ki, hogy átnevezed az egyik mappát. Nekem anno megjelent. Aztán visszaneveztem, és akkor már marad, és a neve is a régi volt.

Osmeña: Nem tudom, fast ringen vagyok.

(#15222) sandor76 válasza Ricardo (#15221) üzenetére


sandor76
csendes újonc

Sajnos így sem látja. Képekkel:

"Fényképek" csempére kattintva, mappák:

Fájlkezelőben lévő mappákból néhány:

(#15223) Aethelstone


Aethelstone
addikt

Ah, tök jó a 10-es, de az Edge kritikán aluli....és az a baj, hogy nincs valódi alternatíva...

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#15224) chipesz válasza Aethelstone (#15223) üzenetére


chipesz
őstag

Én meg vagyok elégedve az Edge-dzsel. (De hülyén néz ki így leírva. 😀) RS Fast ring egyébként. Nekem csak a gesztussal való vissza/előre hiányzik, de következő Insider builddel jönni fog.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#15225) Joker88


Joker88
őstag

lenne egy érdekes problémám, a megoldásában szeretnék tőletek segítséget kérni.
Adva egy Win8.1 Phone rendszerű Lumia 640XL.
Semmi gondja nincsen,tökéletesen használható.
Az apró probléma az, hogy ha pl. este a telefont "repülőgép-üzemmódba" teszem, majd úgy döntök,hogy kicsit még neteznék,bekapcsolom a WiFI-t (repülőmód ugyanúgy aktív ). Ugye elméletileg a rep.módban külön-külön be lehet kapcsolni a Wifit,bluetooth-t. Namost,ott tartok,hogy a repmódban,aktívvá teszem a WiFI-t. Talál is hálózatokat (3 szomszéd) de a saját hálózatomat nem !
Ha kikapcsolom a rep.módot,egyből látja a saját hálózatomat, és csatlakozik is,használható a net. de repülőmódban nem találja meg a sajátomat..

Hogy lehet ez ?

Egy kis változtatás történt a routernél,ki lett cserélve a "régi" DLink DIR501-es router,egy modernebb AC-s Asus RT-AC51U-ra. adatlapja

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#15226) Nooeca válasza chipesz (#15224) üzenetére


Nooeca
senior tag

318-ban nagyon meglódult az Edge jó irányba ;)

(#15227) jenei1994 válasza Aethelstone (#15223) üzenetére


jenei1994
addikt

Nekem a Groove zene lejátszóval van problémám.

Nálam lassú meg nem minden zene számomat játssza le. :(((

[ Szerkesztve ]

(#15228) Tdavid1994 válasza Nooeca (#15226) üzenetére


Tdavid1994
tag

Azért az edge fogyaszthatna kevesebbet az akksiból.

(#15229) starr válasza sandor76 (#15222) üzenetére


starr
őstag

Csak a képek mappában lévő képeket figyeli az app. Azt, amiben a filmtekercs is van. Más mappákat nem figyel, azok nem jelennek meg.

[ Szerkesztve ]

(#15230) starr válasza starr (#15229) üzenetére


starr
őstag

Neked kettő képek mappád van. Másolj be mindent abba, amibe az új fényképeket rakja! 😁

(#15232) Matyi222


Matyi222
aktív tag

Sziasztok!

Az RS nekem is bejön, egyetlen problémám, hogy nem tudok rájönni hogyan tudnám rávenni a térképet, hogy hanggal navigáljon.

Amíg volt HERE+ HERE Maps addig nem volt gond, mert ezekkel letöltött hangot használta a Térképek, most meg azt írja, hogy a hangos navigáláshoz le kell tölteni egy másik alkalmazást. Na de mit? Hiszen a HERE cuccokat itt már nem engedi letölteni. Ötlet?

Köszönöm!

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#15233) Aethelstone válasza Nooeca (#15226) üzenetére


Aethelstone
addikt

Nálam szétesik, fagy....ahogy kell. Elegem van. Felraktam a Lumiát a HA-ra :(

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#15234) Grenki


Grenki
csendes tag

Hali ! Én párnapja vettem használtan egy ilyen telót (lumia640 LTE) de eddig nagyon megvagyok elégedve vele..szép a kijelző, jó a kamera a rendszerben semmi akadás, a weboldalakat villám gyorsan betölti a böngésző szóval eddig csak jó tapasztalataim vannak ezzel a telóval :)

(#15235) Peaceliker válasza Grenki (#15234) üzenetére


Peaceliker
addikt

Nekem xl van és siralmasan lassan töltenek be lapok :O de wifin is...

"Oh my Goa'uld!"

(#15236) Tdavid1994 válasza Peaceliker (#15235) üzenetére


Tdavid1994
tag

Nekem is Xl van de elég gyorsan betöltenek az oldalak.

(#15237) Aethelstone válasza Tdavid1994 (#15236) üzenetére


Aethelstone
addikt

Ez a baj ezzel a windowssal. 4 telefonon 5 féle módon működik :(

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#15238) Tdavid1994 válasza Aethelstone (#15237) üzenetére


Tdavid1994
tag

Igen, hát messze van a tökéletestől, de remélem, a nyári "anniversary update" majd sokat javít.

(#15239) Folee válasza sandor76 (#15218) üzenetére


Folee
tag

Nálam úgy lehet bejelölni kedvencnek egy képet, ha megnyitom. Utána megjelenik a főképernyőn.

[ Szerkesztve ]

(#15240) Peaceliker válasza Aethelstone (#15237) üzenetére


Peaceliker
addikt

nyóceggyel is tetű vt nekem :)

"Oh my Goa'uld!"

(#15241) sandor76 válasza starr (#15230) üzenetére


sandor76
csendes újonc

Köszi, úgy néz ki, így már sikerül! :R

(#15242) Vesztor87 válasza Grenki (#15234) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Nálunk is dettó, az asszony kapott az 520 után egy 640 lte-t, sztem tök gyors. De rem. egy fél/egy év múlva is ilyen lesz.

(#15243) Tdavid1994 válasza Vesztor87 (#15242) üzenetére


Tdavid1994
tag

A wp nem szokott nagyon sokat lassulni az idő elteltével. :)

(#15244) Peaceliker válasza Vesztor87 (#15242) üzenetére


Peaceliker
addikt

Nekem 7-8mp, mire egy index.hu betölt pl. Az sztem a siralmas kategória :) Ezt mondjuk wifin és a teló nem LTE-s szal "kint a vadonban" még lassabb :D

"Oh my Goa'uld!"

(#15245) zeno79


zeno79
őstag

Bocs hogy OFF leszek, "gyorsan" kellene válasz, nincs tapasztalatom OTG terén.
Adott egy OTG-képes tablet. Mi a legjobb választás sok adat tárolására, gyakori, rendszeres eléréséhez (fényképek böngészése, zenehallgatás, stb.) a tableten keresztül?
Mit vegyek bele, mi a legjobb?
1) egy max. 64GB microSD kártya, ami valljuk be nem sok hely.
2) 128 GB pendrive OTG-n
3) 500 GB usb külső hdd (2,5" méretű kis vinyós)

A kérdésem az lenne mit bír el OTG-n a kütyü? Mindenképpen külső áramforrásos külső hdd-t lehet otg-n használni? Pendrive-ot jobban elbírja mint a hdd-t?

Tapasztalatok és szakik véleményét várom, Köszönöm!
a googliban sok hülyeség közül nem tudom kiszűrni a helyes infót

[ Szerkesztve ]

(#15246) Vesztor87 válasza Peaceliker (#15244) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Na ha hazamegyek ránézek erre pl, nem tudom hogy a hálózat mennyivel jobb/rosszabb, Neked Telenoros van, ez Trémobilos :) Az 520-as 11s alatt hozta be az indexet. Ez is T-s, csak se sok mag, se sok memó, se 4g :)

Tdavid1994: Lumia 520-asom van, sokkal gyatrább mint anno volt. Persze az még 8.0-ával jött, de 8.1 alatt is érezhetően nehezebben bírkózik meg a feladattal. Olyan nem volt régen hogy ennyiszer kilépett (elfogyhat a memória). Jó, maga a menüje nem lassabb, de azért érződik hogy elavult már szegényke:)

[ Szerkesztve ]

(#15247) Peaceliker válasza Vesztor87 (#15246) üzenetére


Peaceliker
addikt

Persze, biztos van ami még rosszabb, de előző telóm (persze rengeteg maggam meg sok rammal), de ilyen szempillantás alatt töltött be mindent :) Eltelt fél év, de azóta is 2x átgondolom, hogy telón böngésszek-e, nem tudok ilyen téren hozzá lassulni :)

"Oh my Goa'uld!"

(#15248) Vesztor87 válasza Peaceliker (#15247) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Becsüld meg, mert ha ez így megy nyáron már mínuszban lesznek az eladások (az eladási görbe alapján XD), és akkor nem lesz többé WP. Nagyon halottnak néz ki sajnos a platform :S Amennyire bíztam benne az elején hogy beválik, meg jó lesz ( ősszel 3 éves lesz az 520, droidossal eddig nem lehetne húzni, főleg egy ilyen low budget árúval) de azt látom hogy ahogy a rendszer feljődik, úgy egyre inkább elveszti a vonzerejét. A telefonjai nem nagy számok, a rendszer megint nem, illetve nincs rá app :S És ez a legrosszabb.

(#15249) old rocker válasza Vesztor87 (#15248) üzenetére


old rocker
veterán

pedig csinálnának rá egy nem fogadott hívás emlékeztetőt... meg kikapcsolt állapotból is kukorékolna az ébresztő , abszolút elégedett lennék.
Best reminder, best profile .... két jó alkalmazás a szimbi jános korszakból

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15250) groovejet


groovejet
csendes tag

W10 alatt, Térképek alkalmazásban, van-e esetleg olyan lehetőség, hogy útvonaltervezéskor ne csak kiindulási pontot, illetve érkezési helyet adjak meg, hanem köztes pontokat is?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.