Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15701) tpeter77 válasza golyani (#15700) üzenetére


tpeter77
addikt

kösz :)

(#15702) ΞΔGLΞ válasza SamiCsillag (#15698) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Leírtam már, elég sokszor hogy mit kell csinálni ebben az esetben.
Recovery-vel vissza 8.1.
Ha felállt a rendszer, megadsz egy outlook fiókot és a beállítod a wifi-t, belépsz az áruházba és letöltöd a windows insider-t.
Ha közben elindulna szinte minden app frissítése, akkor belépsz oda és az X-szel az összeset kilövöd, kivéve az insider telepítést.
Ha az felment, elindítod és a build-oknál a legalsóT az RP-t, tehát a FAST és SLOW-t figyelembe sem veszed.

Utána elnavigálsz a frissítések kereséséhez és voilá, jön lefele a 338..
Az általad hivatalosra meg ne is várj, ez ugyanolyan stabil build, vagy ahogy tapasztaltam gyorsabb is, mint a 318.

(#15703) tybsen


tybsen
addikt

Be lehet valahol állítani azt, hogy ha lehúzom az értesítési sávot és kitörlöm az értesítést, akkor tűnjön el a lezárt képernyőről is a kis emailt jelző ikon? (640)

(#15704) ΞΔGLΞ válasza tybsen (#15703) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Sajnos nem, és addig nem is fog, amíg be nem lépsz az aktuális üzenethez a mail programban.
WM ficsőr , több éve képtelenek megkódolni.

(#15705) tybsen válasza ΞΔGLΞ (#15704) üzenetére


tybsen
addikt

Nagyon köszönöm a gyors választ! :R Igen pontosan így működik nálam is és eléggé fárasztó.

(#15706) hroberto válasza SamiCsillag (#15698) üzenetére


hroberto
veterán

Tedd fel az Upgrade Advisort és lesz frissítés... :U

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#15707) Medical válasza hroberto (#15706) üzenetére


Medical
aktív tag

Nem frissíti! :(

Egyedül, a mflex leírása segített nekem is! Azt pedig, pontról - pontra be kell tartani!

Így tökéletes! :K

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#15708) jksx


jksx
senior tag

Frissítési Tanácsadó néven érhető el.

(#15709) Peaceliker válasza samu2062 (#15695) üzenetére


Peaceliker
addikt

köszi akkor megnyugodtam, hogy a hiba nem az én készülékemben van :)

"Oh my Goa'uld!"

(#15710) Stonerice


Stonerice
őstag

Sziasztok ! Új vagyok lumiák terén. El lehet valahogy érni hogy fizikai gombbal lőjek fotót?

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#15711) samu2062 válasza Peaceliker (#15709) üzenetére


samu2062
aktív tag

Én nem is aggódtam ezen,sejthető volt,hogy az app szar.
Pedig sokkal jobban tetszik,mint a másik.
Reméljük mielőbb javítják.

Stonerice Ha nincs kamera gomb a lumiádon,akkor nem.

[ Szerkesztve ]

(#15712) Joker88


Joker88
őstag

Akit esetleg érdekel :

[link]

A Tesc*ban akciós a WP-vel kompatibilis okosóra.. 26.000 Ft.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#15713) Peaceliker válasza samu2062 (#15711) üzenetére


Peaceliker
addikt

Az a helyzet, hogy nem 1x láttam olyat, hogy vkinél 1 app tré vt ami másoknál oké...én emiatt meg nem wipeolok, de sztem soha többet, akkor megy is piacra a teló :D

"Oh my Goa'uld!"

(#15714) old rocker válasza Joker88 (#15712) üzenetére


old rocker
veterán

nekem is ilyen van, de utálom, mert sosem használom... csak fehér szíjas... odaadnám a 640.mel egy xl-ért...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15715) old rocker válasza Stonerice (#15710) üzenetére


old rocker
veterán

ha van rajta kameragomb, akkor persze

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15716) ΞΔGLΞ válasza jksx (#15708) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szerinted feleslegesen koptatom a billentyűzetet? :-)
Az FT, vagy UA nála (is) semmit nem ér, mert olyan elbaxott helyen gyártották a készülékét (nevezzük így), amire csak WI-del lehet felrakni a w10 rendszert.
Ha felrakja a .338-as RP-t még jobban is jár, mert egyszerűen jobb, mint a hivatalos .318.
De ha nem akarja és hivatalosan várja az egész frissítést, akkor három dolgot tehet.
Vesz egy ""magyar"" 640-es készüléket.
Vesz egy W10 készüléket.
Vagy marad az általam javasolt Insider megoldásnál. Illetve a 4-dik variáció, hogy...
Lelép innét, vagyis az egész wm útról, ha eddig nem frissült th2-re a telefonja, már nem is fog.

[ Szerkesztve ]

(#15718) ΞΔGLΞ válasza #32839680 (#15717) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Semmi, de a 338-ról van/volt szó.
És az érezhetően javult, nemcsak a kicseszett placebo hatás érvényesül...

[ Szerkesztve ]

(#15719) Nooeca válasza ΞΔGLΞ (#15718) üzenetére


Nooeca
senior tag

és ha nem csalnak a madárcsicsergések akkor egy 400 feletti buildet kapunk majd ehónapban, vagyis ha már a 338 ilyen jól sikerült (én nem néztem) akkor az még mennyire jó lehet.

[ Szerkesztve ]

(#15720) Aethelstone válasza Nooeca (#15719) üzenetére


Aethelstone
addikt

A build maga tényleg nagyon jó. Csak az Edge egy kalap fos még mindig. Face, 444 pl. rendszeresen csonttá fagy :(

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#15721) razzorr


razzorr
őstag

Ez a mocsok alja telefon ma úgy gondolta,hogy az egész napos bringatúrámat tönkrevágja. Sports trackerrel soha gondom nem volt,ha tekerek akkor néha ránézek, hogy áll,más appot nem nyitogatok feleslegesen nehogy kilőjje véletlenül. Erre ez a kis rohadék kilőtte és volt mai napi túra,nincs mai napi túra. Megnyitom az appot és sehogy egy mai adat,minden ment a levesbe. Ott akartam a földhöz ba.zni,de mégsem tettem meg. Helyette a pusztában kiordítottam magamból ezt a tehetetlenséget,amit ez a nyomorult okoz. Valamelyik nap egy fontos fotót felejtett el elmenteni. Készre vágta ma az idegeimet. Elnézést a vulgáris kifejezésekért,de ez már több a sok(k)nál.

(#15722) Sub-ZeRo válasza razzorr (#15721) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ne aggódj, nálam is ez van... Lassan veszek egy droidot és megnézem milyen... Asztali fronton is a windows helyett már linuxra térek át...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15723) hodostamas válasza Sub-ZeRo (#15722) üzenetére


hodostamas
addikt

érdemes :) Jó WP után fura volt visszatérni hogy többet kell nézni beakad-e vmi app, vagy maga a rendszer és eszi az akkut(6.0.1 töltés után random képtelen sleep-be menni a teló amig nincs újraindítás), de 2 hét után azt mondom megéri hogy az appok úgy működnek ahogy kell, megvan minden funkció.. na meg a tudat ha pl nem akarok reklámot seho látni akkor megoldható :)

(#15724) Sub-ZeRo válasza hodostamas (#15723) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A pudimg próbája az evés. Majd ha lesz egy kis félretett pénzem, akkor veszek egyet és uccu neki...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15725) tlac válasza Sub-ZeRo (#15722) üzenetére


tlac
nagyúr

jah, már én is nézegetem, hogy milyen androidos telefont kellene venni
sőt olyat akarok venni, amivel lehet VR-ezni is, így még nagyobb lesz a visszaváltás élménye :)

(#15727) tlac válasza #32839680 (#15726) üzenetére


tlac
nagyúr

nem kell a kettőt összehasonlítani, teljesen más kategóriában játszanak

cardboard-ot már próbáltam, és tetszett
videólejátszáshoz egyébként nem kell erős proci

(#15728) miqlas válasza Aethelstone (#15720) üzenetére


miqlas
őstag

Nem értem mi a gond az edge-el; 444.hu tökéltetesen betöltõdik, még a hulladék MediaMarkt oldal is gond nélkül betölt, f@szbúkot meg köszönöm, nem használok! ;]

[ Szerkesztve ]

42

(#15729) Aethelstone válasza miqlas (#15728) üzenetére


Aethelstone
addikt

Konkrétan alkalomadtán csontra fagyasztja az Edge-t, rosszabb esetben reboot :(

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#15730) old rocker


old rocker
veterán

Ez a cikk tökéletesen kifejezi azt, amit más fórumokon is olvasok, (különösen a Lenovo első emberének véleménye) a w10 nagyszerű lenne, ha nem lenne tele kellemetlenségekkel, működési zavarokkal, kompatibilitási problémákkal mobilon és PC-n egyaránt. Van egy Lumia 820.om 8,1-el, hibátlanul működik és van egy Lumia 640 LT-m, amin a win10 fut... botladozva. Lassabb lett, néhány alkalmazás olyan rajta, mint a népmese, hol van, hol nincs; tegnap például a rezgés ragadt be, akksi ki, be. Randomszerűen nem ismeri fel az SD kártyát stb. A vazelin új HP laptopomon (mint már említettem) a win 10 frissítés mint meghajtót, kiütötte az E meghajtót, azaz a DVD író-olvasót. Azóta se tudják orvosolni...
[link]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15731) FіkuszKukіsz válasza old rocker (#15730) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Mondjuk ez a cikk pont arról szól, hogy a Samu lusta megírni az eszközeihez a drivereket. Ahogy a laptopod esetében is a HP környékén kéne keresni a megoldást.

Romanes eunt domus

(#15732) miqlas válasza Aethelstone (#15729) üzenetére


miqlas
őstag

... hát ez szomorú és vicces is, mert úgy látszik, teljesen véletlenszerû, hogy melyik telón fagy. Most abban a szerencsés helyzetben leszek, hogy még 3 db 640 LTE-t fogok w10m-ra frissíteni! Mind a 3-on kifogom próbálni mi a szitu (1-et ma, a többit szombaton) ...

Más! Az AT&T-s 640-eket ezentúl nem kell debrand-elni a w10m frissítéshez!

[ Szerkesztve ]

42

(#15733) jksx


jksx
senior tag

mflex mester technikájával kell frissíteni, úgy problémamentes, legalábbis 640 XL-en.

(#15734) miqlas válasza jksx (#15733) üzenetére


miqlas
őstag

... én eddig 3 db L640-en frissítettem, és csak úgy „rádobtam”, semmi hókuszpókusz ... semmi problémát nem tapasztaltam, sem üzemidõben, sem appok futtatásakor - valószínűleg mákom volt :DD

... és mint lentebb írtam, még vissza van 3 db ;]

[ Szerkesztve ]

42

(#15735) old rocker válasza FіkuszKukіsz (#15731) üzenetére


old rocker
veterán

Nem tartom valószínűnek... eredetileg 8.1 volt rajta, azzal működött... aztán addig kínálgatta a tízest, hogy egye fene, megpróbálom. Meg is lennék elégedve, ha nem vált volna dvd meghajtó nélkülivé a laptop...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15736) old rocker válasza jksx (#15733) üzenetére


old rocker
veterán

én a frissítési tanácsadóval csináltam; többnyire jó, de időnként mindig akad valami bosszantó bug.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15737) snooze


snooze
veterán

Sziasztok!
Mi a teendő ilyenkor,8.1alatt irja..onedrve-ra be vagyok jelentkezve a telon..köszi..

Nem tudom,milyen összefüggés lehet,de az áruházból sem jön le semmi..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#15738) WestBam válasza snooze (#15737) üzenetére


WestBam
senior tag

Wifit kapcsold be :DDD

Néha a biztonsági mentés amúgy szórakozott 8.1-en is, próbálgatni kell, néha egy újraindítás segít rajta ha manuálisan csinálsz mentést.

[ Szerkesztve ]

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#15739) gemini válasza old rocker (#15735) üzenetére


gemini
aktív tag

Asztali gépen és laptopon általában akinek problémája van vele, az simán frissített. A családban több gépre feltettem a nulláról kezdve, és mindegyik hibátlanul működik, ráadásul jelentősen kevesebb időt vesz így igénybe a telepítése.

(#15740) snooze válasza WestBam (#15738) üzenetére


snooze
veterán

Be van,még a mobilnet is.. 😞 sajna az áruházbol sem akar frissíteni.. 😞

Itt telon a Microsoft fiókból hogy lehet kilépni?Sehol sem találom..😞

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#15741) chipesz válasza snooze (#15740) üzenetére


chipesz
őstag

Microsoft fiókból nem lehet kilépni. Próbáld meg azt, hogy kitörlöd a meglévő biztonsági mentést és úgy próbálod szinkronizálni.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#15742) Sub-ZeRo válasza snooze (#15740) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Csak hard resettel tudsz kilépni az ms fiókból.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15743) snooze válasza chipesz (#15741) üzenetére


snooze
veterán

Sajnos igy sem jo.. 😞 mit frissitsek a telon?azt irja,hogy ezt tegyem..

GO Gunners!!!

(#15744) bszg@


bszg@
tag

Sziasztok,
erős, direkt napfényben (számomra) teljesen jól látható a kijelző, azonban néhány perc használat után az olvashatatlanságig elhalványul. Ilyenkor az sem változtat rajta, ha automatikusról nagyra állítom a fényerőt. Az olvashatóság napfényben természetesen be van kapcsolva, a fényerősség profilnál pedig a max-ig húztam a csuszkát.
Mivel a kereső szerint más nem panaszkodott erre, lehet, hogy egyedi hiba, mégis megkérdezem jelentkezik-e másnál is ez a jelenség.

(#15745) old rocker válasza gemini (#15739) üzenetére


old rocker
veterán

oké. A tévé webguruja most próbálkozott a totál újra telepítéssel. Addig eljutott, hogy felismerte, mint meghajtót. Aztán rakott bele lemezt,mire kiírta: ismeretlen eszköz... De kérdezek tőled valamit: a microsoft rogyásig erőltette a frissítést. Előtte persze megvizsgálta a gépet, jók-e a paraméterei, rendszerkövetelmény stb. a win10-hez. A feleségem szintén HP laptopját frissítettem először. Gond nincs vele, csak minden indításkor kirak egy init a kezdő képernyőre. Kuka, legközelebb újra kiteszi. Utána frissítettem az enyémet, ami egy újabb széria. Minden fasza lett, kivéve... Szerinted egy rendszernek ezt kell produkálnia? Vagyis frissítésnél mondjuk 10-ből egy géppel kicsesz?!! Nem számoltam, itt hány embernek van vele gondja és hánynak jön be hibátlanul. Ha tízből egynek nem jött be, az már sok. Ez nem lutri. És nem lehet klf. feltételekhez kötni, mielőtt frissíted, hugyozzál, utána ne moss kezet, úgy csinálj egy hard resetet, majd háromszor köpj hátra a válladon keresztül Mekka felé, közben nyomd meg tízszer a hangerő +, majd kétszer szaladj el vele az ablakig, utána indítsd újra... Lóf@szt.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15747) colonell válasza bszg@ (#15744) üzenetére


colonell
senior tag

Sanszos ,hogy a kettő kombója okozza,olvashatóság napfényben funkció nem emeli a fényerőt csak rárak gammát,ezt én is észrevettem,te meg még rátoltad a max fényerőt is,legalább az egyiket vedd le és ha így is marad a hiba akkor egyedi :D

Én ma vettem észre hogy 6 napja nem jött sms vagyis jött csak egyiknél sem jelzett.... újraraktam mert minden beállítás helyes volt...lehet valamelyik progi kavart be,most nem csinálja,de ez áhh halál,sose tapasztaltam még ilyet....

(#15748) old rocker válasza #32839680 (#15746) üzenetére


old rocker
veterán

A kollégám, aki nem csak a webmesterünk, hanem számítógépes vállalkozó - mindennel próbálkozott.
De tök mindegy, mondtam neki, rakja vissza a 8.1-et ...
De engem az elv dühít. A szivar egy héten keresztül ilyen irányú topikokat bújt, ahol ilyenre panaszkodtak, ilyen-olyan megoldást kínálva. Semmi sem jött be.
Adva van egy alig két hónapos laptop, meg a Microsoft új rendszere, amire gyanútlanul frissít a mezei júzer. És úgy néz ki -ezt a szervizeldében mondták, kár volt - nem kevesen megszívták.
Na most, amit belinkeltem cikket, szabatosabban kifejezik a hozzáértők, de számomra az a lényeg: hadd ne kelljen már kísérletezni, mókolni akkor, ha egy nagy csinnadrattával bezengett oprendszerre frissít az ember...
Ez kb, olyan mintha, mintha sült csirkét csinálnál egy igen erősen reklámozott fűszerkeverékkel, hogy ennek mennyei íze lesz ... helyette azonban valami penetráns íze lenne... s amikor dühöngsz rajta, megmagyaráznák, ja, maga bábolnai csirkéhez használta, ahhoz sajnos nem jó... ja, jobbról balra lett elvágva a pipi nyaka ... ahhoz sajnos nem jó... ja, kakas volt, ahhoz sajnos nem jó ... ja, búzát is evett életében, ahhoz sajnos nem jó ... de ott van például a veresegyházi asszonykórus, mindegyik ilyennel sütött vasárnapra és nagyon meg vannak vele elégedve...
Tehát ilyen nincs... általában beválik, kivéve a kivételeket. Egy nő vagy szűz, vagy meg van b@szva, más eshetőség nem létezik.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15749) FіkuszKukіsz válasza old rocker (#15748) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Mi a laptop típusa?

Romanes eunt domus

(#15750) gemini válasza old rocker (#15745) üzenetére


gemini
aktív tag

Én sem azt írtam, hogy jól van ez így, mert nagyon nem, csak sokaknál ez a módszer bejött.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.