Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15801) gyuszi78 válasza #65388800 (#15800) üzenetére


gyuszi78
tag

ok köszi!!!nagyon láma vagyok az ilyenekhez.... :D

(#15802) #65388800 válasza gyuszi78 (#15801) üzenetére


#65388800
törölt tag

Szívesen :)

(#15803) razzorr


razzorr
őstag

Mostmár tuti hogy megszállta a telómat az ördög, nézek egy videót a Tubecaston és elkezd rezegni a készülék,folyamatosan és egy szusszra sem állt le, de se kikapcsolni semmit nem tudtam, rögtön ki is téptem az akkut,nehogy felrobbanjon itt nekem. Mondjuk akkor bepereltem volna az MS-t az tuti, max vigaszdíjként hozzám vághattak volna egy 950-et, bár lehet azt is gyűlölném :)

[ Szerkesztve ]

(#15804) #65388800 válasza razzorr (#15803) üzenetére


#65388800
törölt tag

Samsung telefon már robbant fel zsebben. Adtak a csajnak új telefont, nadrágot és matracot. De nem hiszem hogy felrobbant volna :D

(#15805) galervin93


galervin93
őstag

OTP SmartBank megy valakinek W10-en?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#15806) skroy válasza galervin93 (#15805) üzenetére


skroy
senior tag

Gond nélkül. :K

(#15807) WestBam válasza galervin93 (#15805) üzenetére


WestBam
senior tag

Szintén tökéletesen. QR azonosítást, na azt felejtsd el, az már 8.1-en sem működött benne.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#15808) zkiss0


zkiss0
tag

Hi!
640 lte tulajdonosa vagyok egy hete! Leszedett valami frissítést, amit telepíteni akar, es addig nem tudom használni a telót.
Mit tölthetett le, talán. A win10et, mert azt nem szeretném feltolni...
Várom a segítséget...
Köszönöm!

Windows XP, mert megérdemled! :-)

(#15809) WestBam válasza zkiss0 (#15808) üzenetére


WestBam
senior tag

Kicsit konkrétabban? Azért nagyobb frissítés előtt felteszi a kérdést, hogy szeretnéd-e most telepíteni, meg az akku legyen 60% vagy mennyi felett, ilyenek. Most már fogaskerekezik? Mert akkor késő ;]

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#15810) starr válasza zkiss0 (#15808) üzenetére


starr
őstag

A W10 nem megy fel magától.
Csak úgy lehet felrakni, hogy letöltöd az Upgrade Advisort (Frissítési tanácsadó), és azon engedélyezed, hogy rakja fel. Vagy a Windows Insidert rakod fel, és abban engedélyezed.
Ha a fenti két program egyike sincs fent, akkor nem a W10 jön.
Amúgy ki szokta írni a "telefonfrissítés" pontban, hogy mi akar jönni.
Szvsz: a W10-től nem kell félni, amióta kijött nekem az van fent, és semmi probléma nincs vele.

(#15811) starr


starr
őstag

Átállítottam a szöveg méretet a default 200%-ról 175%-ra.
Erre az áruházban az összes alkalmazás frissül, 27db.
Ez normális dolog vagy bug?
Legalább jó trükk, hogy hogyan telepítsünk újra gyári appokat, ha gond lenne.

(#15812) old rocker válasza razzorr (#15803) üzenetére


old rocker
veterán

Egyszer nekem is volt, én 4 in row -ot játszottam online; elkezdett rezegni, ki kellett szednem az akksit.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15813) old rocker válasza gyuszi78 (#15794) üzenetére


old rocker
veterán

windízel 10 óta nekem is ezt írja ki ... biztos nem hajoltál háromszor kelet felé előtte s nem mondtad: mutabor. Az ezeregy éjszaka meséiben a bagdadi gólyakalifa című világosan leírja pedig...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15814) kezman válasza old rocker (#15813) üzenetére


kezman
őstag

Bakker hova lett a jointod? :O

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#15815) #65388800 válasza zkiss0 (#15808) üzenetére


#65388800
törölt tag

Pedig 8.1-hez nem nagyon jönnek már gyári alkalmazás frissítések. Új alkalmazások meg elvétve jelennek meg már.

pl új viber, új messenger, új instagram stb

(#15816) galervin93 válasza WestBam (#15807) üzenetére


galervin93
őstag

Köszi mindkettőtöknek.
Nos nekem egyrészt az áruházból csak azt engedi letölteni, amire az van írva, hogy 8.1-re készült, másrészt ha letöltöm és telepítem, akkor bármelyik szövegmezőbe tapicskolok, elfeketedik a kép. Ja meg helymeghatározást is kér, anélkül el se jutok az adatbevitelig (ami ugye sikertelen, ahogy fentebb írtam).
Hol lehet a hiba?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#15817) #65388800 válasza galervin93 (#15816) üzenetére


#65388800
törölt tag

és eddig gond nélkül ment?

(#15818) kezman válasza #65388800 (#15815) üzenetére


kezman
őstag

Azért én is maradok még, sokkal stabilabb, kevesebb graftot eszik, működik rajta a Gesture Beta, nekem ez is fontos, ez például egyik legjobb alkalmazás, miért nem csinálják már meg 10-re, és még sorolhatnám, talán nyár végére, őszre már rendbe lesz, talán akkor majd felrakom én is, és ha majd külön app nélkül fel ajánlja a frissítést :DDD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#15819) #65388800 válasza kezman (#15818) üzenetére


#65388800
törölt tag

Hát majd próbáld meg valamikor július vége augusztus eleje. Ha minden igaz akkor jön az RS1

(#15820) galervin93 válasza #65388800 (#15817) üzenetére


galervin93
őstag

Amióta insideres, illetve most már a hivatalos W10-et használom, nem ment.
A legutóbbi W10 frissítést mondjuk nem a teljes rendszer levakarásával és újratelepítésével csináltam, és egy kicsit bugos is miatta a rendszer, de ez a probléma spec már hónapok óta fennáll, azóta volt nem egy teljes clean.
De este, vagy hétvégén csinálok egy teljes telepítést, aztán meglátjuk...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#15821) #65388800 válasza galervin93 (#15820) üzenetére


#65388800
törölt tag

és visszaraktad a 8.1-es biztonsági mentést?

(#15822) galervin93 válasza #65388800 (#15821) üzenetére


galervin93
őstag

A legutóbbi telepítés (8.0-8.1-10) teljesen tiszta volt, csak névjegyeim voltak meg.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#15823) #65388800 válasza galervin93 (#15822) üzenetére


#65388800
törölt tag

8.0?

Próbáld meg a leírtak szerint megcsinálni. Elvileg úgy jó lesz. Sokan az alapján rakták fel.

(#15824) old rocker válasza kezman (#15814) üzenetére


old rocker
veterán

Idegességemben lenyeltem, amikor a windízel 10 kinyírta a dvd meghajtóm...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15825) galervin93 válasza #65388800 (#15823) üzenetére


galervin93
őstag

Mflex kollega módszerére gondoltam, úgy csináltam.
No majd hétvégén megcsinálom.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#15826) razzorr válasza old rocker (#15824) üzenetére


razzorr
őstag

Vagy megkomolyodtál x+n évesen, mondván szívják a kicsik :)
Ezt a dvd meghajtós problémát a biosban nem lehet megoldani? Valahol mintha olvastam volna erről.

(#15827) miqlas válasza razzorr (#15826) üzenetére


miqlas
őstag

... pl. letiltani! ;]

42

(#15828) #65388800 válasza razzorr (#15826) üzenetére


#65388800
törölt tag

4 éves a laptopom. Akkor használom a DVD-t benne ha véletlenül megnyomom és kiadja.

(#15829) old rocker válasza razzorr (#15826) üzenetére


old rocker
veterán

Már minden meg lett próbálva, most már egyébként is tök mindegy. Visszatelepült a 8.1. Jobban tetszett a 10, de vannak prioritások. Meg egyébként is ...
Kalm00: Az, hogy te hány éve nem használod, egy dolog. Én sem ezen szoktam megnézni pl. az Iron Maiden dévédéimet. Vagy a Prisoners-t. Vagy az Éjjeli férget. De: nem csak író vagyok,de televíziós műsorszerkesztő. Helyesebben felelős szerkesztő, s ezt nem azért írom, mert... csak magyarázatnak. Vagyis beosztott szerkesztővel dolgozom. Régebben gyakran magam montíroztam meg itthon egy-egy riportot, egyszerűbb, mint kiscriptelni, time kódot, kezdő és végszavakat írni a vágónak, s vagy ott ülni a montírozásnál, vagy adásba kerülés előtt végignézni. Ilyenkor előfordul, hogy valami miatt használni kell a dvd írót. Ha mást nem, azért, hogy az interjúalanynak gyártsak egy tiszteletpéldányt. Stb. Ma már igen ritkán nyúlok sk. a vágóprogramhoz. De esetemben egy dvd író-olvasó bármikor szükséges munkaeszköz lehet.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15830) mtomi95 válasza old rocker (#15829) üzenetére


mtomi95
senior tag

Nyilván egy laptopon kell végezni ezeket a tevékenységeket és nincs egy normális PC sehol. :K Vagy legálabb egy normális támogatású laptop.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#15831) razzorr válasza mtomi95 (#15830) üzenetére


razzorr
őstag

Ma úgy látszik a kötözködés világnapja van...te vagy ma a sokadik.

(#15832) #65388800 válasza old rocker (#15829) üzenetére


#65388800
törölt tag

Csak azért írtam mert egy pendrive egyszerűbb gyorsabb biztonságosabb. Nekem semmi bajom azzal ha valaki használni akarja az író-olvasót benne.

(#15833) zkiss0 válasza starr (#15810) üzenetére


zkiss0
tag

Köszönöm! Ezen felbuzdulva le is töltöttem és valami nyelvi csomag volt...

Windows XP, mert megérdemled! :-)

(#15834) old rocker válasza mtomi95 (#15830) üzenetére


old rocker
veterán

Nem kell... csak kisebb helyigényű és hordozható. Ma már a riportereknek, újságíróknál nélkülözhetetlen még akkor is, ha ezek csak kisegítők.
Kalm: Azt is használok. De még sosem adtak nekem pendrive-ot, hogy rakjam már rá a riportját.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15835) galervin93 válasza #65388800 (#15823) üzenetére


galervin93
őstag

Sikerült, megy az OTP! Dánke!
Kellett egy hr pár üres ikon után de most már minden faja.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#15836) #65388800 válasza galervin93 (#15835) üzenetére


#65388800
törölt tag

Szívesen. :)

(#15834) old rocker Akkor fel kellene világosítani őket hogy van biztonságosabb és gyorsabb technológia is :D

(#15837) snooze


snooze
veterán

Sziasztok!
Here maps-ot hoy tudom elöcsalogatni 8.1-én?az áruházban azt irja,hogy telepítve,de nem jelenik meg a programok között.köszi.

GO Gunners!!!

(#15838) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az összefoglalóban leírt telepítésre, én SOHA nem írtam olyat, hogy RECOVERY előtt HR kell! Vagy ez, vagy az, de írtam is, hogy a legjobb gyalu a recovery, ha azzal van visszaállítva a készülék, ezért inkább ezt használjuk, ezért teljesen felesleges előtte a HR.

Sőt, a HR-t ki is lehet venni és a leírásom alapján (már régóta) recovery-vel megcsinálni a teljes tiszta telepítést. A HR még mindig rosszul kódolt és egy bugos szarkupac, ami legtöbbször inkább elcseszi az egészet, minthogy javítana rajta, persze vannak kivételek és szerintem nem is tudják, vagy akarják már kijavítani.

Viszont akkor a leírásból teljesen el kell távolítani az elejéről a HR-t! :K

[ Szerkesztve ]

(#15839) old rocker válasza #65388800 (#15836) üzenetére


old rocker
veterán

A pendrive leginkább a pp -os előadásokhoz használatos. Mivel a legtöbb ember - azt hiszem - olyan asztali dvd lejátszóval rendelkezik, amelyiknek nincs pendrive bemenete, a dvd a legelterjedtebb, mivel a televízióján is megnézheti. A polemizációnk végére: ha egy készüléket dvd virtuális meghajtóval veszek meg, akkor evidens, azért, hogy a win10 ragyogjon rajta, nem fogom kukázni a 0 üzemórás dvd írót-olvasót.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15840) tutis


tutis
őstag

Ha a vibert újratelepítem mert nem értesít ha üzenet jön, akkor eltűnnek az eddigi üzeneteim?

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#15841) ΞΔGLΞ válasza tutis (#15840) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hát, nem kellene, bár a viber-t én ios alatt használom és ott a telefonszám megadása után (újratelepítéskor) minden addigi beszélgetés megjelenik.

(#15842) tutis válasza ΞΔGLΞ (#15841) üzenetére


tutis
őstag

csak azért félek, mert rákérdez a viber törlésénél hogy biztos hogy akarom-e mert minden adatot töröl..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#15843) ΞΔGLΞ válasza tutis (#15842) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Elméletileg, pedig így kellene működnie, hogyha megadod az adatokat, pl egy újratelepítéskor, akkor mindent visszaállít, pl ugyanígy működik a whatsapp is. De, mint írtam halvány fogalmam sincs, hogy win alatt is így lesz-e. :U

(#15844) galervin93 válasza tutis (#15842) üzenetére


galervin93
őstag

Nekem nem állította vissza sem Viber törlés, sem teljes reinstall után.

Más: mégsem lett igazán pöpec a reinstall, icipicit mintha "laggolna" az egész, gépeléskor kimaradnak betűk, nem lehet fluidan gépelni, meg az egész rendszer hangyafasznyival, de lassabb. :-( Több helyen is gondolkodik, de legfőképp a gépelés zavar. Mintha kevésbé lenne érzékeny a kijelző, minden betűt ugyanúgy nyomok, mégis van amelyiket csak harmadszorra üt be... Erre van valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#15845) snakebait válasza tutis (#15840) üzenetére


snakebait
senior tag

Én egy jó párszor újraraktam,pl. múlt héten is HR után,mentés visszaállítás is volt drive-ról és a viberben nekem nem rakta vissza (eddig sose) a beszélgetéseket,de semmit.Olyan mintha először raknám fel :F

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#15846) ΞΔGLΞ válasza snakebait (#15845) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Akkor a viber (is) elképesztő szarul van megcsinálva win alatt. Menjenek a csába...
Konkrétan, pl a skype-ot össze lehet hasonlítani win és droid alatt, amire már szinte 3-4 naponta jön frissítés, annyira komolyan veszik.

És kegyetlen profi módon működik is. Win alatt mikor is frissült utoljára? Ha frissült is, a saját programjuk néz ki és működik úgy, mint egy fapados gagyi!???
Nonszensz!

Szerk:

A Whatsapp, viszont nagyon szépen megvan írva windows-ra és újratelepítéskor visszaállít mindent!

[ Szerkesztve ]

(#15847) Ryoo válasza tutis (#15842) üzenetére


Ryoo
senior tag

Az új 6.0-ás viber menti elvileg az üzeneteket, de ki még nem próbáltam.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#15848) zorzy4 válasza tutis (#15840) üzenetére


zorzy4
őstag

Nekem se rakta vissza pedig nemrég többször is kellet újratelepíteni mert nem jelzett (azóta megoldották, központi hiba volt). De lehet ez az új viber már megtartja az előzményeket. Az van fent neked?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#15849) Ryoo válasza ΞΔGLΞ (#15846) üzenetére


Ryoo
senior tag

A skype-ot ott rontották el, hogy jelenleg 3 skype létezik (beépített, külön app, és a külön UWP app), és sztem kínjukban nem tudják melyiket frissítsék. :W Bár elvileg az UWP-t reszelik, de mire az kijön...

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#15850) kezman


kezman
őstag

Na megjött a kicsike, nem is rossz a IPS kijelző így amoled után, kérdésem lenne gyorsnézet képernyő beállításánál mit takar az éjszakai mód?

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.