Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15751) old rocker válasza FіkuszKukіsz (#15749) üzenetére


old rocker
veterán

HP, részletesebbet nem tudok, mert a srácnál van. Aki most írta, feltelepítette rá teljesen szűzen újra a win10-et. Változatlanul nem látja az E meghajtót. Tehát újratelepül a 8.1. Aztán majd újra ajánlgatja, frissítsem win 10-re, mer azzal csodálatos új élmények várnak bla-bla és milyen jó egy szintén win10-es telefonnal...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15752) FіkuszKukіsz válasza old rocker (#15751) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Ha nem látja az "E meghajtót" akkor nincs feltelepítve a driver vagy amit a win10 felrak nem jó. Azért kéne a típusa, mert lehet a HP oldalán van hozzá win10-es meghajtóprogram. Persze laikusként könnyű az MS-re fogni a dolgot, de általában az ilyen dolgok a gyártók felelősségi körébe tartoznak.

Romanes eunt domus

(#15753) gemini válasza old rocker (#15751) üzenetére


gemini
aktív tag

Hardver hiba ki lett zárva?

(#15754) acidflux


acidflux
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni 640 ügyben. Az egyik gondom az,h a specifikációkban leírtakhoz képest a BT szörnyen lassú, de a wifi is remekelhetne jobban. Miként lehet ezeket orvosolni? 8.1 U2 van rajta. Köszönöm a segítő válaszokat! :)

(#15755) old rocker válasza gemini (#15753) üzenetére


old rocker
veterán

miután 8.1-en működött, működik, szerinted?

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15756) old rocker válasza FіkuszKukіsz (#15752) üzenetére


old rocker
veterán

Miután frissítette win 10-re, azt írta ki, a digitális aláírást valamelyik program "megsértette" vagy törölte. Hibakód: 52. Szeretném hangsúlyozni, hogy a srác, aki most próbálgatja telepíteni, nem amatőr tévés, hanem a tv képújságát, weboldalát csinálja. Azon kívül vállalkozóként abból él, hogy Pécéket rak össze és telepít. Tehát ne nézz hülyébbnek, mint vagyok... a driver telepítve van, ha az eszközkezelőben rákerestem, kiírta, minden fasza, a legfrissebb meghajtó progival rendelkezik. Ha saját gépen néztem, volt cé és dé meghajtó. (Osztott. vinyó) Először a szervizeldéhez fordultam, ott kategorikusan azt mondták, nem tudnak vele mit kezdeni, 6500 Ft-ért újra felrakják rá a 8.1-et. Állításuk szerint más is megszívta így.... De valszeg a hülye gyártó tehet róla, aki nem a win 10-hez gyártotta a cuccot... Most megyek és a pórázomhoz veszek kutyát, ez egy ilyen világ, mi?

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15757) FіkuszKukіsz válasza old rocker (#15756) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Nem nézlek hülyének, sem a haverodat. Az 52-es hiba kód pont azt jelenti, hogy valamelyik driver nincs aláírva. Ez pont a HP hibája. Sok mindent leírtál, de arra kérdésre még mindig nem válaszoltál. Megnéztétek a HP oldalán, hogy van-e windows 10-re driver?

Romanes eunt domus

(#15758) KZP válasza FіkuszKukіsz (#15757) üzenetére


KZP
őstag

Vagy ki kell kapcsolni a driver aláírásának ellenőrzését, hátha az segít.

(#15759) old rocker válasza FіkuszKukіsz (#15757) üzenetére


old rocker
veterán

Persze, hogy meg... egy hétig azt kereste. KZP: az aláírást is kikapcsolta, akkor volt, hogy felismerte, de lejátszani nem lehetett, hiába volt E meghajtó is, kiírta: nincs ilyen eszköz. S miután a lakktopp előbb volt gyártva, mint ahogy a win10-et kiadták, s 8.1-el remekül működött, alapos okom van feltételezni, nem a hápé hibája. Ezért írtam, normáliséknál nem a pórázhoz vesznek kutyát ... fordítva.

De a témánál maradva, a win10-es 640-en az időjárás ap élő csempéje nem működik, vagy nagyon hektikusan... kénytelen voltam felrakni az amazing weathert is... pl. Meg egyéb ilyen apró bosszúságok. És most is azt mondom: összességében jó lenne... ha mindenkinek - vagy zömmel mindenkinek jól működne.
A helyzet kísértetiesen emlékeztet arra, amikor a Nokia az E51 után, a türelmetlen vásárlók kegyeit keresve - piacra dobta az E52-t. Kinek ez volt vele a baja, kink az. Az egyik fórumtárs úgy berágott rá, - mivel az enyém a hangtárcsázást kivéve - nagyrészt hibátlan volt, hogy Egerszeg jött a postás és hozott egy fekete E52-est csomagban. Feladta nekem és ellentételezést sem fogadott el...
Aztán elkezdték toldozni-foldozni a bugokat és azt hiszem, a harmadik frissítés után mindenki arra panaszkodott, hogy az addig világbajnok akkumulátor idő - 5-6 nap - lecsökkent 3-3.5-re. Jött egy negyedi, azzal visszatornázták átlag 4-re, de végül az egész symbián ment a levesbe...

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15760) kezman


kezman
őstag

Telefonos segítségre van szükségem, a 735-öm meghalt, biztosító 640-et ajánlott fel helyette egy LG g4c társaságában, véleményeket szeretnék, a 640-ről, kösz előre is :)

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#15761) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Tudtok segíteni 3G Watchdok hasonló programot keresek . :F

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#15762) chipesz válasza kezman (#15760) üzenetére


chipesz
őstag

A 640 szinte pöccre ugyanaz, mint a 735. A kijelzőtechnológiát/méretet és kamerát leszámítva.
Ha a 735 bejött, akkor a 640-nel sem nyúlhatsz mellé.
Nekem XL van, többé-kevésbé meg vagyok vele elégedve.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#15763) old rocker válasza kezman (#15760) üzenetére


old rocker
veterán

szvsz a 640 pariban van a 735-el... frissítés win 10-re.... gondold át.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15764) bopeti98


bopeti98
őstag

Sziasztok!

Sokáig Lumia 820-am volt, amit nagyon szerettem, de aztán mivel szükségem volt egy Dual sim-es telefonra ezért lecseréltem egy Lenovo A6000-ra. Nekem ez a telefon nem igazán jött be, ezért tervezem hogy lecserélem. Sajnos egy csúcskategóriás Androidos telefont jelenleg nem engedhetek meg magamnak, az olcsóbbaktól meg eléggé félek, hogy lassú lesz. Most néztem ezt a 640XL Dual Simt és elég jónak tűnik, főleg az 5,7 colos kijelző miatt, csak mostanában elég sok rosszat írnak a WP-ről. Amit egy kicsit sajnálok, hogy nincs benne 4G, de végülis nem nagy baj, mert utazás közben nem nagyon szoktam netezni ( inkább zenét hallgatok fülessel :D ), a városokba meg nekem bőven elég a 3G is.
Szóval szerintetek érdemes lehet beruházni egyre? Nem hosszútávra tervezek, de azért jó lenne ha legalább 1 évig még kapna normális támogatást a Microsoft-tól ( frissítések pl ).

[ Szerkesztve ]

(#15765) japy válasza chipesz (#15762) üzenetére


japy
őstag

De csak pöccre ugyanaz!

(#15766) Vtwo válasza bopeti98 (#15764) üzenetére


Vtwo
senior tag

Szerintem igen.
A 4g nekem se hiányzik,a 8.1 atom stabil,a kamera is jó.Ami progi általában kell az megvan wp-re is.

(#15767) tlac válasza bopeti98 (#15764) üzenetére


tlac
nagyúr

Amit egy kicsit sajnálok, hogy nincs benne 4G, de végülis nem nagy baj, mert utazás közben nem nagyon szoktam netezni ( inkább zenét hallgatok fülessel :D ), a városokba meg nekem bőven elég a 3G is.

nincs 4g, de 3g sem lesz, ha két t-mobile-os (blue is ideszámít) kártyát tennél bele

(#15768) bopeti98 válasza tlac (#15767) üzenetére


bopeti98
őstag

Miért ne lenne 3G? :F

[ Szerkesztve ]

(#15769) FіkuszKukіsz válasza old rocker (#15759) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Rosszul gondolod. Semmi köze, hogy mikor adták ki a win10-et. Jelenleg több millió eszköz van amit PC-kbe, laptopokba raknak. Ahhoz, hogy az operációs rendszerekben működjenek, a szükséges illesztőprogramokat az eszköz gyártójának kell kiadni. Az egy dolog, hogy alapesetben sok driver megtalálható az MS oldalán is. De ezek is szinte kivétel nélkül a gyártók által átadott illesztőprogramok.

Romanes eunt domus

(#15770) Ricardo válasza FіkuszKukіsz (#15749) üzenetére


Ricardo
félisten

640 XXL -re tippelek, hiszen a 640 topicban téma már jó ideje. :U

[ Szerkesztve ]

(#15772) old rocker válasza FіkuszKukіsz (#15769) üzenetére


old rocker
veterán

Te, és a 640-hez ki adja az illesztő programokat? Nem véletlenül írtam az időjárás programot... 8.1-en kiválóan működik, zárókijelzőnek is oké - volt. A 10-en vagy frissül a csempe, vagy nem, és ennyi. Zárónak is a másikat kell használni. Mellesleg tök mindegy, a júzer szop, itt a 640 esetében is nézd végig, mflex hányszor leírta, hogyan kell a frissítést csinálni, mert ha nem úgy, akkor ... Ez szvsz abnormális. Nem a felhasználók vannak a szolgáltatóért, amelyik visszaél a user kiszolgáltatottságával. De általánosságban véve kezd a műszerem tele lenni azzal, hogy a megrendelő kitalál valamit, a szoftverfejlesztők megcsinálják, a felhasználó pedig dühöng, miért nem volt a régi jó. Vagyis kitalálják, nekünk mi a jó. Szoktál pl. online lottózni? Én csak ott. De szerencsére kitalálták, milyen legyen az új weboldaluk; amit régebben - már megjátszott fogadásokat egy kattintással kosárba rakhattad, másik kattintással megjátszhattad, most vagy 6 kattintás. Vagy pl. téhome honlap. Csicsás, dögös, mert alig férsz valamihez hozzá, ha határozott célod van, mert akció, akció, reklám az egész felületen. Nem opció, hogy ha van kérdésed, akkor csetelni szeretnél az ügyintézővel. Nem, most ha nézegetsz egy készüléket, rögtön a pofádba ugrik munkatársunk itt van akarsz chaten kérdezni? Ez a kib@szott reklámdömping az agyamra megy. Itthon dolgozom, hiába kértem a reklámhívások letiltását, minimum napi egy ügynök csörög. A ker. tévéken nem érdemes filmet nézni, mert 20 percenként - ha betartják - van egy 7-10 perces reklámblokk + műsorismertetŐ. Így lesz a 2 órás filmből 220 perc.... Újabban össze is hangolták, ne kapcsolgass el, mert máshol is reklám megy. Mi mindannyian egy jól bevált fogyasztói szokás melléktermékei vagyunk.
Morgyi, kösz, majd kipróbálom

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15773) Ranbo válasza bopeti98 (#15768) üzenetére


Ranbo
tag

T-s kártya használatakor van egy kis gubanc, ha jól olvastam korábban a fórumon korábban is említették, hogy nem megy a kapcsolat, addig ki kell lőni a másik kártyát. de lehet majd jobban részletezik ezt mások.

amúgy jó választás lehet a single LTE verzió is, ha nem szükséges a dual.

érdemes lehet használtan is nézelődni, eléggé nagy a kínálat.

szerintem együtt lehet élni a negatívumok/pozitívumok ellenére is ezzel a rendszerrel,
de ha szeretnéd használni a w10-et, akkor előbb-utóbb meg kell majd ismerkedj a frissítések
telepítésének ajánlott módjáról, itt a fórumon már sokszor leírták ennek pontos menetét,
- lásd: "mflex metodika" :R :) , ezt minden kiadásnál érdemes meglépni.
szóval erre majd időnként kell egy kis időt szánni.

ui.: a zenehallgatás rendben van, akár flac-ot is tudsz hallgatni

[ Szerkesztve ]

(#15774) old rocker válasza #32839680 (#15771) üzenetére


old rocker
veterán

Most per pillanat működik , zárónak változatlanul nem lehet kitenni.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15775) bopeti98 válasza Ranbo (#15773) üzenetére


bopeti98
őstag

Hát szükséges lenne a Dual, mert a hang meg az adat nekem külön SIM-en van. Így sokkal olcsóbban kijövök.
Akkor még mindig fennáll ez "két T-s kártya nem megy egyszerre" probléma?

(#15776) tlac válasza bopeti98 (#15775) üzenetére


tlac
nagyúr

(#15777) miqlas válasza bopeti98 (#15775) üzenetére


miqlas
őstag

Persze a probléma CSAK 2 T-s sim kártya esetén él!

42

(#15778) bopeti98 válasza miqlas (#15777) üzenetére


bopeti98
őstag

Tehát ha a beszédes (feltöltős) kártyát átviszem a Telenorhoz, és az adat marad a Telekomnál, akkor a Telekom gond nélkül menni fog 3G-n?
Egyébként az adat sem marad sokáig a Telekomnál. Jelenleg csak azért van itt, mert kapok rá 40% kedvezményt, de ezt a kedvezményt már nem értékesítik, szóval amint vége a hűségnek az adat is megy másik szolgáltatóhoz.

[ Szerkesztve ]

(#15780) ΞΔGLΞ válasza old rocker (#15772) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Amazing weather HD

650.- ft és örökre elfelejted a gyári fost, frankó animációk, nem mellesleg a legközelebbi időjárás-állomásra áll rá GPS szerint, olyan háttérképpel rakod ki csempére, vagy zárképernyőre, ahogy a fantáziád engedi.

És a többi seggkinyalás, nem pénz érte, ha ez neked ennyire fontos!

(#15781) szita.erno válasza ΞΔGLΞ (#15780) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Tudnátok segíteni,letöltöttem a Tubecast alkalmazást . De hogy tudom a letöltött zenéket bele varázsolni a zene lejátszóba?Mert a nincs a zenék köszt. :F :W

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#15782) jksx válasza ΞΔGLΞ (#15780) üzenetére


jksx
senior tag

Nem tudom, hogy mi a gond a 'gyári' időjárás appal.
Teljesen jól működik, ha van wifi, vagy mobilnet pár percre rá frissül. w10-alatt is működik, frissül a csempe is (318-as). Az accuweather is frissül, sőt most már ékes magyar nyelven jelenik meg pl. a kiadott figyelmeztetés. Ellenben a hulladék időkép az tényleg nem frissül és a primitív csempéjük nem is átlátszó.

(#15783) gemini válasza bopeti98 (#15778) üzenetére


gemini
aktív tag

Nem. Teljesen mindegy milyen a másik kártya, ha az adat a Telekomosról megy, akkor akadozni fog a net. Mindenképpen Voda vagy telenor netre van szükség két kártya esetén.

(#15784) miqlas válasza gemini (#15783) üzenetére


miqlas
őstag

... így van! Nem fogalmaztam pontosan! :B

42

(#15785) bopeti98 válasza gemini (#15783) üzenetére


bopeti98
őstag

Köszi!

Akkor sajnos muszáj lesz Androidos telefont vennem. :(
Vagy hordhatok magammal két telefont, de az macera.

(#15786) acidflux


acidflux
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni 640 ügyben. Az egyik gondom az,h a specifikációkban leírtakhoz képest a BT szörnyen lassú, de a wifi is remekelhetne jobban. Miként lehet ezeket orvosolni? 8.1 U2 van rajta. Köszönöm a segítő válaszokat! :)

(#15787) gemini válasza acidflux (#15786) üzenetére


gemini
aktív tag

A wifi jelentősen függ a router beállításán. Meg kell keresni a legmegfelelőbb csatornát. Nálam így jelentősen gyorsult.

(#15788) old rocker válasza gemini (#15787) üzenetére


old rocker
veterán

grt

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15789) old rocker válasza ΞΔGLΞ (#15780) üzenetére


old rocker
veterán

Mint írtam, az van rajta, megvettem anno hatötvenért. A Időjárás viszont törölhetetlen, hiába felesleges.
A többi seggnyalás ... lehet, de tudod, X évtized után az ember hajlamos bizonyos dolgokból elvi kérdést csinálni.

Zárójelben megjegyzem - a sok tanács miatt - a laptopomra felment (vissza) a 8.1 és kiválóan műkszik a dvd lejátszó.

Csak pusztán annyi "figyelmesség" kellett volna a microsoft részéről, hogy amikor csekkolja a gépet, alkalmas-e a win10-re, proci, ram, vinyó stb. akkor ezt a perifériás meghajtót is belevették volna a futtatott ellenőrző programba.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15790) kezman


kezman
őstag

Üdv , átnyergeltem 640-re, 735 megadta magát, a biztosító ajánlat közül ez nyert, remélem jó választás volt, péntek vagy hétfőn érkezik ;]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#15791) acidflux válasza gemini (#15787) üzenetére


acidflux
csendes tag

Engedélyezett csatornák száma 6, az esetek nagy részében csak egyedül vok a routeren, néha a nyomtató is, ill. a párom telója is, de az utóbbiak tényleg ritkán. Furcsa mód a speedtest jó eredményeket hoz, de nemigen látom érvényesülni. Főleg ha gépemről húzok át cuccokat.

(#15792) miqlas válasza kezman (#15790) üzenetére


miqlas
őstag

Gratula! :)

Annó az 520 topikban azt írták, hogy visszatértél valami nyomógombos Nokiára, mert eleged lett a w8-ból! :)

42

(#15794) gyuszi78


gyuszi78
tag

sziasztok!átálltam Win10re a 640esemen.Az idökép azóta szarul megy...a radarkép lejátszásnál villog a kép ahogy váltja a képeket :-( .Más is tapasztalt ilyet?Másik: két napja gyári töltövel való töltésnél azt írja ki hogy lassú töltés és tényleg lassan tölt nincs 20% óránként.Van rá valami megoldás vagy szerviz.2 töltövel is próbáltam,gyáriakkal...

(#15795) kezman válasza miqlas (#15792) üzenetére


kezman
őstag

Ja, nem lett elegem csak volt egy E72-m azt használtam egy darabig amíg el nem kunyerálták,aztán másfél éve jött a 735, de sajnos múlt héten át ment rajta egy (vagy több) autó és azt már nem bírta, mivel már nem kapni ezért 640-et ad helyette a biztosító, ez van ;)

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#15796) #65388800 válasza gyuszi78 (#15794) üzenetére


#65388800
törölt tag

Szia!
Hard reset volt utána?

(#15797) gyuszi78 válasza #65388800 (#15796) üzenetére


gyuszi78
tag

mi után?Win 10 telepítés után?

[ Szerkesztve ]

(#15798) #65388800 válasza gyuszi78 (#15797) üzenetére


#65388800
törölt tag

Igen. Ha nem jó próbáld meg az összefoglaló alapján felrakni. Régi 8.1-es biztonsági mentést ne rakj vissza

(#15799) gyuszi78 válasza #65388800 (#15798) üzenetére


gyuszi78
tag

frissítési tanácsadóval csináltam az egészet...

(#15800) #65388800 válasza gyuszi78 (#15799) üzenetére


#65388800
törölt tag

Igen az is kell. De he megnézed a leírást és úgy csinálod jó lesz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.