Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23978) bostone válasza Vasinger! (#23976) üzenetére


bostone
addikt

Erre csak azt tudom felelni, hogy nem egy androidos eszköz megfordult a kezemben, de betonstabil rendszerrel még nem találkoztam. Mindegyik hajlamos volt a fagyásra, újraindulásra, a legmeglepőbb helyzetekben.

Általában a gyári romokat részesítem előnyben, de ennél a készüléknél számomra használhatatlan volt. Lassulások, nem jelzett nem fogadott hívások, agresszív lemerülések stb. Ezer sebből vérzett.

Wiui-t használok. És szerintem marad is egy darabig. Tetszik is a kezelhetősége. (Picit hajaz az Iphone-ra.) Elég stabil.

Teljes nyúzással szerintem egyik kütyü sem bírja, ki. Legfeljebb, ha rákötöd a Paksi erőműre.
Ha nem használom napokig kihúzza. Egy átlagos napom, amikor távol vagyok itthonról, kb 10-14 óra. Ebbe 1-2 óra telefonálás és 1-2 óra böngészés tartozik. Az akksi szintem 40-60% mire hazaérek. A játék 1-3 óra alatt megöli. A navigációt nem tudom, mivel autós töltőt használok.

Az ICS-t tegnapra igérték ezelőtt egy hónappal...

Javasolnám az SGS2-őt. Az egy elég jó masina, bár árban még mindig húzós.
Vagy nekem a SonyEricsson Live With Walkman is nagyon bejött. Kategóriájában olcsónak mondanám és felettébb megbízható jószág.
Mindkettőre elérhető az ICS, bár az SE esetében még úgy tudom, hogy csak a független készülékekre.

Spuros: Örökké nem eshet az eső. Ázsiában sem. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.