Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:21

LOGOUT.hu

LG Flex 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Dealer95 válasza kelly416 (#749) üzenetére


Dealer95
őstag

Az fura igen, de a 4,5 óra SoT wifi-vel szerintem teljesen OK.

(#752) kelly416 válasza Dealer95 (#751) üzenetére


kelly416
veterán

Hogyne. Az teljesen ok. nekem is 3,5-4 óra közti sot van egy 5:00-21:00 időszakban 2 óra net vagy Carmageddon mellett, kis fórum, viber/messenger, és legalább 1 óra telefonálás után, meg 20-30% az akkuban etetés előtt.
Szerintem valami equalizer vagy egyéb ébren tarthatja a kijelzőjét, vagy a fene tudja, de zenehallgatással (vagy nálam sima filmezéssel sem) merül olyan ütemben, hogy vészes lenne...

(#753) tgb


tgb
senior tag

Na ujra flex2(kb 6.-ik),g4ről váltottam vissza,de nincs hiányérzetem!

az irányár nem félarat jelent!

(#754) kristof_


kristof_
tag

Valószínű a napokban veszek egy Flex 2-t. Gyanítom itt mindenki azt fogja mondani, hogy amennyiért mostanság árulják a hülyének is megéri, ugye? :D Szóval csak 3 kérdésem lenni.
Amit mindenki megemlít, mekkorák is azok a mikro lagok? Nagyon durvák vagy csak olyan észrevehető, de egyáltalán nem zavaró?
A fényereje milyen ha napon vagyunk? Erről olvastam még rosszat.
Illetve a másik opció a Honor 6 lenne. Valakinek személyes tapasztalata van velük? (Bár be kell valljam baromira megtetszett a Flex :B )
És akkor egy bónusz, miért ment le ennyire az ára a készüléknek? Ennyire nem volt rá kereslet?

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#755) tgb válasza kristof_ (#754) üzenetére


tgb
senior tag

Laggrol,mikrolaggrol nem tudok beszámolni,sőt a hirhedt durva melegedésről sem(s6-note4 jobban melegedett),a nagy nyári napsütésben is használható volt!Volt honor 6 is,ott inkább voltak laggok,meg a design erősen xperiás,de gyenge műanyagban!

az irányár nem félarat jelent!

(#756) farni93


farni93
csendes tag

Haliii!! Másnak is melegszik a teló a v15c telepítés ota?? :W

(#757) kelly416 válasza farni93 (#756) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem nem.

(#758) zezoka


zezoka
őstag

Ha eMagon vesz az ember, akkor milyen garit kap rá szerintetek? Azt írja az eMag, h beszállítója a GSM home. Akkor az bolti garis, mintha ott venném? (Mert akkor viszont inkább Partnero, mert jóval olcsóbb)

(#759) tgb válasza zezoka (#758) üzenetére


tgb
senior tag

Gsm home,valszeg csak telo zacsiban lesz a meghirdetett áron,majd ha fizettsz még rá akkor kapod a többi tartozékot!Partneroban bontatlan full doboz,1év korrekt bolti garival!

az irányár nem félarat jelent!

(#760) zezoka válasza tgb (#759) üzenetére


zezoka
őstag

Azért az ember ha az eMagon megveszi (aminek a GSMHome a beszállító), csaknem zacskóban kapja, nem? Kérdésem arra vonatkozik, ha az emagon veszem meg (Black Friday - hátha még további akció lesz - többek között pl Flex2re, vagy vmi új Nexusra, v G4re).

(#761) kelly416 válasza zezoka (#760) üzenetére


kelly416
veterán

Nem csak olcsóbb, de megbízhatóbb is.

Szerk.:
Szerintem!

[ Szerkesztve ]

(#762) tgb


tgb
senior tag

Ez a tuti!

az irányár nem félarat jelent!

(#763) zezoka válasza kelly416 (#761) üzenetére


zezoka
őstag

És akkor már ha itt tartunk: Expansys, vagy Partnero?

(#764) kelly416 válasza zezoka (#763) üzenetére


kelly416
veterán

Nézd meg az áraikat, döntsd el magadnak, mi mennyit ér. Én inkább expansys-os telefont vennék gyári garival, de ez én vagyok. Vagy vegyél egy gyönyörű használtat (egy OEM hátlap 2500Ft) hardveraprón. ;]

(#765) farni93 válasza kelly416 (#757) üzenetére


farni93
csendes tag

Jó neked !! :D nekem 20 perc böngészés után már forró is
:(((
Nem tudom mi lehet a gond..

(#766) Sys85 válasza farni93 (#765) üzenetére


Sys85
veterán

Mintha nekem is kicsit jobban melegedne.
Sokkal gyakrabban veszi vissza emiatt a fényerőt.
De azért nem horror a változás.

(#754) kristof_
Maga a fényerő miatt kicsit gyengébben olvasható mint más amoledes telók (pl samsungok),de pont az amoled (jelen esetben poled) technológia miatt azért nincs akkora gáz.
Lag nincs szerintem,max mikrolag fordulhat elő nagyon ritkán,de nincs folyamatosan vagy rendszeresen.Az ex S6-om gyakrabban lagolt be. :)

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#767) Sys85


Sys85
veterán

Jut eszembe!
Valami pc nélküli telón megoldható rootot v15c-re tud valaki?V15a-ra mintha láttam volna,de nem tudom erre jó e.
Ha csak pc-s rootolás van,arra is kiváncsi lennék,gyenge angolom miatt xda-n nehezen boldogulok... :D

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#768) kelly416 válasza farni93 (#765) üzenetére


kelly416
veterán

1,5 óra Carmageddon után az enyém is melegebb, mint kézmeleg, de nem sokkal.

(#769) Sys85


Sys85
veterán

Egy kérdés!
Valaki találkozott már olyannal hogy apk fájl telepítésekor több appnál is a telepít gombra nem csinál semmit?
A mégsére enged bökni de a telepítre nem.
Nem ugat semmit a teló,csak nem csinál semmit ha rábökök.
Semmit nem állítottam el,antivírus app sincs fent.
2 napja még engedte pl a Nova launchert felrakni,letöröltem,azóta vissza se tudom rakni, válogat hogy mit enged és mit nem.
FR lesz ebből?

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#770) farni93 válasza kelly416 (#768) üzenetére


farni93
csendes tag

Hát akkor az enyémel nem tudom mi van :) :F
Valami tipp??

(#771) kelly416 válasza farni93 (#770) üzenetére


kelly416
veterán

Nincs tippem. Sosem buheráltam, semmit nem tettem vele, ami miatt így viselkedne. Pedig van rajta app is rendesen, legalább 50, ami nem gyári. Van mobil netem is, használom is, naponta kell töltsem, úgyhogy nem csak az asztalon hever... passz.

(#772) tgb válasza Sys85 (#769) üzenetére


tgb
senior tag

Biztonság-alkalmazások ellenőrzése menüpontnál nincs esetleg pipa?

az irányár nem félarat jelent!

(#773) Sys85 válasza tgb (#772) üzenetére


Sys85
veterán

Néztem és nincs.Átnéztem mindent ami a biztonsággal kapcsolatos,de nem találtam semmit.
Nem tudom miért hisztizik,van amit enged,van amit nem.
Pont azért furcsa,mert van olyan app amit 2 hete engedett,most meg nem,pedig ugyanazt az apk-t használtam telepítéshez.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#774) lezuvius


lezuvius
őstag

Sziasztok!

Nézegettem ezt a telefont a Veletechen és nemtudtam rájönni,hogy mitől ennyire olcsó. G4-emmel összehasonlítottam és sebességben pariban voltak teljesen... Milyen hibái vannak?

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#775) kelly416 válasza lezuvius (#774) üzenetére


kelly416
veterán

Semmilyen.

(#776) lezuvius válasza kelly416 (#775) üzenetére


lezuvius
őstag

Amikor felmelegszik nagyon visszaveszi az erőt és elkezd laggolni a rendszer? Vagy esetleg már megoldotta ezt a problémát az Lg a jobb optimalizálással és az órajel visszavételével?

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#777) tgb válasza lezuvius (#774) üzenetére


tgb
senior tag

Én G4ről váltottam vissza,de itt sincs semmi lagg,de még most 3óra játék után sem volt!

[ Szerkesztve ]

az irányár nem félarat jelent!

(#778) lezuvius válasza tgb (#777) üzenetére


lezuvius
őstag

Én is ezen gondolkozom :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#779) lezuvius válasza tgb (#777) üzenetére


lezuvius
őstag

Akksiban melyik a jobb?

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#780) kelly416 válasza lezuvius (#776) üzenetére


kelly416
veterán

Másfél, két óra Carmageddon után sem melegszik fel nagyon, kézmelegnél kicsit melegebb, ennyi. Persze, van egy kis észheztérési idő amikor kilépek, de 1-1,5 másodperc, és utána semmi lag. Szerintem ez simán benne van a pakliban, hiszen ennyi játék után szerintem már csak Carma van a memóriájában, semmi más. :DDD

(#781) tgb válasza lezuvius (#779) üzenetére


tgb
senior tag

Akksi a flex2ben jobb,nekem a g4 3óra sot volt átlagban,itt 4óra simán.

az irányár nem félarat jelent!

(#782) Sys85 válasza tgb (#781) üzenetére


Sys85
veterán

Számomra ez is elég harmatos SoT,de kezdek hozzászokni,viszont azt nem gondoltam volna hogy a G4 még ezt a szintet se üti meg! :)
Az LG a G2 és a G Flex után elfelejtettek jó üzemidejű telót csinálni?

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#783) Blaza753 válasza Sys85 (#782) üzenetére


Blaza753
csendes tag

Sziasztok
Most vettem meg a telefont es feltettem tolteni es a toltofej elkezd súgni.Az mitol lehet???

(#784) lezuvius válasza tgb (#781) üzenetére


lezuvius
őstag

Nálam a G4 5h SoT-t hozz 1 óra Vaingloryval és állandó WiFi-vel.

Egyre szimpatikusabb ez a G flex 2 nekem :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#785) Dealer95 válasza Blaza753 (#783) üzenetére


Dealer95
őstag

Normális jelenség, Flex 1 töltője is csinálta, meg a Note 4-emé is, bár inkább csak mikor már feltöltötte a telót.

(#786) Blaza753 válasza Dealer95 (#785) üzenetére


Blaza753
csendes tag

És az mindig fog súgni?

(#787) Dealer95 válasza Blaza753 (#786) üzenetére


Dealer95
őstag

Nekem mindig csinálta, miután feltöltötte.

(#788) Ferenczi Áko válasza Blaza753 (#783) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Minden töltő ezt csinálja..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#789) kelly416 válasza Ferenczi Áko (#788) üzenetére


kelly416
veterán

A motorola töltőm nem, vagy csak nem hallhatóan, de eddig egyik telóm töltője sem. Bár ismerős a jelenség, én ezen nem lepődtem meg. Az enyém akkor is csinálja, amikor egyszer a telót húzom le, utána a töltőt ki a konnektorból. Ma reggel vagy 2 percig csinálta így is, rá dugtam a telót és elhallgatott. A megmaradt elektronik harcoltak benne ameddig el nem fofyasztottam. :)

(#790) Dealer95


Dealer95
őstag

Ki milyen tokot használ egyébként?

(#791) Sys85 válasza Dealer95 (#790) üzenetére


Sys85
veterán

Nagy választék nincs,így én Nillkin Frosted Shield tokot raktam rá.
Bár a ebayen láttam nagyon pöpec Stuff4 tokokat is,de leginkább egy Poetic Affinity-re fáj a fogam.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#792) Fail3D!


Fail3D!
addikt

FenRoot nelkul lehet valamit kezdeni a fenyero levetellel? kiegeteni a reitanam este 0%on.

(#793) Sys85 válasza Fail3D! (#792) üzenetére


Sys85
veterán

Lux appot nézd meg,van free és fizetős verziója is.
Bár nekem jobban bejött a Screen filter,widgetként kint van az előre beállított fényerő,így este csak rábökök amikor kell.Ja és ingyenes.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#794) kelly416 válasza Dealer95 (#790) üzenetére


kelly416
veterán

Én elkezdtem tokokat keresni, de miután megláttam, hogy OEM hátlap van 2500Ft körül, le is tettem a tokokról ismét, mert eddig csak az Omniámon viseltem el hosszabb távon, mint 2 óra. Egyszerűen nem éri meg tokkal elcsúfítani, főleg úgy, hogy a tok meg a telefon közé bekerülő porszemek a tokban is szénné karistolják a hátlapot esetenként. Rossz esés ellen ugye semmi nem véd, így megint nem tokozok. Az egyetlen tok-ok az lehetne, hogy vízálló tokot teszek rá majd motorozás idejére.

(#795) Sys85 válasza kelly416 (#794) üzenetére


Sys85
veterán

Tény hogy a karcok elkerülése végett nem feltétlen éri meg a tok,főleg ha ilyen olcsó a gyári hátlap,de azért a eséses repedések ellen jobbára véd.Nekem tokban még egy telefonom se sérült eséstől,tok nélkül viszont többször is.Volt hogy a kijelző,de többségében a keret,ami viszont nem cserélhető és nem túl szép látvány.
A flex 2 hátlapja ráadásul csúszós,így nagyobb az esély a leejtésre.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#796) kelly416 válasza Sys85 (#795) üzenetére


kelly416
veterán

Ez tény, én is kaptam egy s-line tokot a telóhoz, de első dolgom volt a dobozban felejteni, amint a kártyát bele tettem. Nem szoktam elejteni a telefonjaimat (a z1c is lyukas zsebből esett ki :DDD de csak egy kijelző védőüveg bánta szerencsére), így ez a rész engem nem késztet tokozásra. Aki el szokta ejteni, az nyilván vegyen tokot, és olyant ami ráhajlik kicsit az előlapra, mert az előlap szempontjából homorú készülék nagyon kis eséllyel fogja pont a kijelzőjét odavágni. :C

(#797) Fail3D!


Fail3D!
addikt

A foliat, hogy lehet leszedni a hatlaprol? Mintha ra lenne ragasztva... Tiszta karc.. Igy az ongyogyitas semmit nem er:)

(#798) azigazimoris válasza Fail3D! (#797) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Az az öngyògyítò réteg... És ennyit tud :)

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#799) Sys85 válasza Fail3D! (#797) üzenetére


Sys85
veterán

Első nap én is fóliának néztem. :)
Ez az öngyógyító hátlap duma jobbára csak marketing és igen messze áll a valóságtól. :)

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#800) Fail3D! válasza Sys85 (#799) üzenetére


Fail3D!
addikt

Par helyen megkarcolgattam mar kessel es gondoltam ide irok.. Hat meg szerencse, hogy nem vittem tulzasba:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.