Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:21

LOGOUT.hu

LG Flex 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Dealer95


Dealer95
őstag

Na visszatértem :)

Ugyea Note 4-hez képest a fényerő majdnem a fele, kb 60%-a, így emiatt ha ez max fényerőn tud 3 óát, akkor pl ahhoz mérten a Note4 meg 5-6-ot tud 50-60%-on :)
De ha %-osan mérjük össze persze más a helyzet.

De egyébként nincsen gond.

Féláron volt ahhoz képest.
Vettem egy kompakt fényképezőt Telekom akcióban 60k helyett 30-ért és a Note 4 eladása után még így is maradt 40k-m.

Viszont a Note 4-ben nem tudtam megszokni a fogását. A Flex1 nagyobb volt, de sokkal jobban a kezembe illett mint a Note. Ezért is váltottam vissza Flex2-re. G4-et akartam, de nem érte meg nekem azt a +50k különbözetet.

Majd mikor az LG V10 ára lemegy akkor talán váltok :DDD

U.i.: 1 nap alatt nem sárgult még be.
EU - DEU régiós a készülék.

(#852) Sys85 válasza Dealer95 (#851) üzenetére


Sys85
veterán

Note 4 5-6 óra?A C-s ennyivel jobb?Nekem az F-es a Snapi 805-tel 4,5 óra volt max.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#853) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Engem atvertek es lehet nem flex 2 adtak, mert a legalavsonyabb fenyero este kiegeti a retinamat, napkozben a legmagasabb fenyeron is egeti a retinam... Volt par telefonom, de fenyeroben elol van elegge...

(#854) azigazimoris válasza Fail3D! (#853) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Azért egy júliusi verőfényben erősen szar...
Persze normál hétköznapi használattal bőven jó.
És tény, hogy otthon éjjel megvakít :-)

[ Szerkesztve ]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#855) Dealer95 válasza Sys85 (#852) üzenetére


Dealer95
őstag

Nekem 4 óránál kevesebbet sosem bírt.
Inkább 5 volt az átlag N910C-n.
És sosem melegedett fel. Pedig játszottam rakta sokat meg a mobilnet is ment.

(#856) Fail3D! válasza azigazimoris (#854) üzenetére


Fail3D!
addikt

Remelem azert a kov android verzioval a fenyerovel kezdenek valamit, meg hat az akksi ido se lenne hatrany, ha javulna, de a mostani aron ez egy verhetetlen telefon... Nagyon bevalt, max a selfi resze xar...:)

(#857) azigazimoris válasza Fail3D! (#856) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Android 6 nem fog javítani rajta ilyen szempontokból.
Ebben biztos vagyok.
Meg abban is, hogy egy darabig nem cserélem le :)

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#858) Dealer95


Dealer95
őstag

Egyébként akit este zavar a magas fényerő:
"Screen Filter"
Már a Flex1-en is ezt használtam mert ugyan ez volt a "gond" vele, hogy magas a min fényerő.
De ezzel a progival le lehet vinni.

De senki se vigye le full minimumra mert akkor kb full fekete lesz a kép és vakon kell visszaállítani :D

40%-ra állítva a Screen Filtert szerintem jó estére.

(#859) horseface77


horseface77
tag

Ajánlom mindenkinek fényerőszabályzásra a lux nevű programot. Nálam tökéletesen teszi a dolgát.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#860) Sys85 válasza Dealer95 (#858) üzenetére


Sys85
veterán

Én is a Screen filtert használom.
A legegyszerűbb app.2 widget van nálam kint,egy 69%-os estére és egy 48-as éjjelre.
Mivel elég szűk határok között mozog gyárilag a fényerő,így az automata fényerőt nem is használom,értelme kb semmi.
Manuál max,manuál minimum és a 2 S.F. widget.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#861) azigazimoris


azigazimoris
aktív tag

Persze vannak appok ilyen célra, de azért lehetne alapból is szembarát beállítás.
Mondjuk egy jó nagy potméter oldalt ha máshogy nem megy :-)

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#862) Dealer95 válasza azigazimoris (#861) üzenetére


Dealer95
őstag

Gondolom a P-OLED miatt van :) lehet, hogy így egészséges neki vagy nem tudom... :)

Mindenesetre ez legyen a legnagyobb baja a készüléknek ;)

(#863) Sys85 válasza Dealer95 (#862) üzenetére


Sys85
veterán

Samsung első pár amoled verziója se volt tökéletes,szerintem az LG is kitapasztalja majd hogy hogyan lehet szebb képet és jobb fényerőt kihozni a P-OLED technológiából,bár ez most minket Flex 2 használókat nem vigasztal. :)
Én összességében elégedett vagyok a telóval,de sok sok év Samsung használat után nem tudok ezzel a kijelzővel megbarátkozni teljesen,valószínüleg emiatt érik bennem a csere gondolata is. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#864) azigazimoris válasza Sys85 (#863) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Ízlések és pofonok ...
A fényerőn kívül nekem pont bejön a kijelző.
Mindig rosszul voltam a samuledek színvilágától, retinametsző kontrasztjától, viszont a flex2 számomra tökéletes. Olyan ipsoled :) Megvan a nekem tetsző lágysága és a feketéje.
Szeretem :D

[ Szerkesztve ]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#865) Dealer95 válasza azigazimoris (#864) üzenetére


Dealer95
őstag

Note 4 kijelzője teljesen színhelyes ;) meg onnantól felfelé nagyjából már az összes.

De Note 4 után a Flex 2 is teljesen megfelel.
Kicsit szemcsés, meg a fényerő nem olyan nagy, de összességében ezért az árért szerintem nagyon jó.

(#866) azigazimoris válasza Dealer95 (#865) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Nem színhelyes egyetlen samu sem... Lehet kalbrálni, állítgatni de nem.
Mint ahogy egy kategórián belül sokkal természetesebb képeket csinál egy Nikon objektív a Canonhoz képest szerintem.
Az emberek 99 százalékának nagyon szép, de én az 1-be tartozok :D
Azért is írtam, hogy ízlések és pofonok ...
Ilyen szubjektív dolgokról nem érdemes vitatkozni, mert nekem van igazam :DDD

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#867) kelly416 válasza Dealer95 (#865) üzenetére


kelly416
veterán

Szemcsés? Mi van Neked a szemed helyén? Nagyító? :P

Gixxer88:
Én is cserélgetős vagyok, volt már pár telefonom, konkrétan ez előtt egy A7, de nem értem, mi bajotok a kijelzővel :D Lehet, én vagyok kevésbé igényes, vagy nem annyira érzékeny a szemem, de engem éjjel sem bánt az automata fényerő és nappal is elég. Igaz, nyári napon még nem néztem, de az ősz utolsó napos napjait bőven elkaptam, mégis minden ok volt.

(#868) azigazimoris válasza kelly416 (#867) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Szemcsés az alacsony fényerőnél és szürkeárnyalatos, illetve pasztell színeknél.
De ha nem figyeled észre sem veszed talán.
Mindettől függetlenül jó :)

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#869) farni93


farni93
csendes tag

6.0 kb mikor érkezik majdd rá??

(#870) kristof_ válasza farni93 (#869) üzenetére


kristof_
tag

Én úgy olvastam, hogy február elején jön a G4-re és utána sorban kapja meg majd a többi készülék. Remélhetőleg az első negyedévben meg lesz már rá. De az eddigi tapasztalataim alapján jó, ha fél év múlva megkapjuk.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#871) farni93 válasza kristof_ (#870) üzenetére


farni93
csendes tag

Az nagyon faxa lesz...... :W

(#872) azigazimoris válasza farni93 (#871) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Mert ? Mi a gond az 5.1.1 verzióval?
Mennyivel lenne jobb jövő héten egy még kiforratlan, majd' Béta állapotú 6 ?

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#873) kelly416 válasza azigazimoris (#872) üzenetére


kelly416
veterán

Ameddig nem vesz egy nexus-t, Moto G-t, vagy bármit, ami nagyon hamar megkapja, addig nem tudja, de majd ha egyszer akarva-akaratlanul béta teszter lesz belőle, rájön, nem feltétlenül jó, amikor az Ő nyavalygása miatt nem teszi fel a többi az új rendszert, hanem megvárja a foltozást. :DDD

(#874) f(x)=exp(x) válasza kristof_ (#870) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ez a készülék fogja utána leghamarabb megkapni. Mivel szinte ugyanaz a hardver, 1, max. 2 hónappal a G4 után.

[ Szerkesztve ]

(#875) Carline válasza f(x)=exp(x) (#874) üzenetére


Carline
őstag

A G4-re már kijött, G3-ra december 16. körülre van bejelentve a 6.0

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#876) f(x)=exp(x) válasza Carline (#875) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

A kolléga hozzászólására reagáltam, a pontos dátumot nem tudtam. Akkor, ha a Snapdragon 810 miatt nem szívnak az Lg-nél, jan.-febr. környégén jön a 6.0.

(#878) kristof_ válasza Dealer95 (#877) üzenetére


kristof_
tag

Tényleg ezt, már akartam én is kérdezni, milyen tapasztalataitok vannak a kijelzővédőkkel kapcsolatban? Mennyire szeretik ezt az ívet? Mind fólia, mind üveg érdekelne.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#879) Sys85 válasza kristof_ (#878) üzenetére


Sys85
veterán

A Nillkin Frosted Shield tokhoz kapott Nillkin fólia tökéletes,de inkább az lenne a gáz ha egy fólia nem tudná ezt a kis ívet felvenni. :)
Azóta lett párszor demo jelleggel hajlítgatva,de masszívan áll,illetve fekszik a kijelzőn.
Kijelzővédőüveget eddig nem mertem rá rakni,tapasztalataim szerint az üvegek elég merevek,félek hogy törne ha kicsit hajlana a telefon alatta.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#880) kelly416 válasza Dealer95 (#877) üzenetére


kelly416
veterán

Gixxer88:
Az én tapasztalatom, hogy a gyenge üveg merev, de a minőségi simán hajlékonyabb, mint amit ez az ív kíván. Mondjuk én nem is hajlítgatom a telefont. :DDD

[ Módosította: Mate ]

(#885) slayernick66


slayernick66
tag

Sziasztok,

probaltam atolvasni minden hozzaszolast, de megis maradtak bennem kerdesek. Akksi szempontbol nagyjabol megnyugodtam a sokatok altali 6-7 oras kijelzoidovel, viszont ket dolog nem egyertelmu szamomra.
Egyik a szin, en piros es szurke szineket lattam eddig, viszont a promokepeken latok matt verziot es fenyeset is. Letezik ez a ketfele verzio, vag csak fenyes van?
Masik kerdes a kamera. A mobilarena tesztben azt irjak, hogy nem eri el a G3 kamerajat. De aztan volt SW-es frissites is meg minden, a kamerahoz hozzanyultak, vagy hozza fognak nyulni meg szerintetek? Mai mezonyben mennyire szamit jonak a kamera?
Na kozben lett egy harmadik temam is, hogy ha vasarolni akarok, arukereso mar 78000-tol ad ajanlatokat, de nem tudom hogy a kulonbozo garanciak kozott mi kamnu es mi igazi? Mi az hogy SW garancia? Az nekem hulyesegnek hangzik.. SW-re garancia? Meg a masik hogy bolti garancia. Van bolti es van gyartoi?

Bocsi ha sok hulyesegt ekrdeztem, de msot kezdek uj telo utan nezni, es probalok felrampelni a temaban.

Koszi a valaszokat elore is!

(#886) aya


aya
addikt

Szervizben van a g2-öm, most nagyon szemezek egy flex 2-vel, lehet hogy még a héten belépek a topikba :)

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#887) belan


belan
addikt

Hello lg flex 2 van .es5.0.1van rajta fel akkarom frissíteni es azt irja hogy Nincs regisztrálva a készülék mi ez hiba?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#888) musicryder válasza slayernick66 (#885) üzenetére


musicryder
tag

Hali, neten ez szépen össze van szedve : )

" Bolti garancia:

Ebben az esetben a boltba kell visszavinni, a meghibásodott terméket, és onnan kerül a bolt saját szervizébe, jobb esetben a hivatalos márkaszervizbe.

SW (szoftveres) garancia:

Abban az esetben, ha lefagy a készülék, vagy esetleg ROM-ot kell frissíteni akkor ennek elvégzését vállalják. Nem minden cég készít ilyen esetben adatmentést, vagyis ezt magunknak kell elvégezni.Még boltonként is változhat a garanciális kifejezések jelentése, van olyan hely ahol az SW (szoftveres garancia), csak a szoftveres hibákra vonatkozik, míg másik helyen inkább a korlátozott garancia jellemzőit mutatja.

Európai garancia:

Több cég elmondása szerint, náluk az EU garancia egyenértékű a bolti garanciával.

Gyártói garancia (teljes körű):

Ezt a gyártó cég vállalja, egy vagy két év időtartamra, általában teljes körű garanciát jelent. Ez a megvásárolt készülékre, és az ahhoz kapott tartozékokra is vonatkozik. "

Xperia™ X10 mini Pro, Xperia™ M2, LG G Flex 2, Xperia™ Z, Xperia™ Z5, Huawei P9, Xperia™ XZ Premium, Xperia™ 1, Iphone 12 Pro

(#889) aya


aya
addikt

Partnero-nál vásárolt LG flex 2-öt be se vihetném az LG szervizbe gariztatni?

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#890) belan


belan
addikt

Hello lg flex 2 van .es5.0.1van rajta fel akarom frissíteni és azt írja hogy Nincs regisztrálva a készülék mi ez hiba?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#891) Grecky


Grecky
senior tag

Tudna valaki olyan alkalmazást, amivel lejjebb lehetne venni a minimum fényerőt, úgy h teljes képernyőn működjön és a nav bar fényerejét is módosítsa?
Próbáltam már a Lux, Dimly nevű appokat, de a navbar fényerejét egyik sem tudja módosítani.
Köszi.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#892) Carline válasza Grecky (#891) üzenetére


Carline
őstag

Régebben (a Lux előtt) használtam ezt a progit: [link]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#893) Dealer95 válasza aya (#889) üzenetére


Dealer95
őstag

Ha kérsz ÁFA-s számlát és EU-s modellt veszel akkor igen, viheted oda is.

(#894) kelly416


kelly416
veterán

Ritkán olvasok ennyi erőltetett hülyeséget. :DDD Nem azt mondom, hogy semmiben nincs igazuk, de már a specifikációknál akkora bakot lőnek, hogy a többit csak "mese" hozzáállással olvastam, egy pillanatig sem tudtam komolyan venni a cikket.

(#895) Sys85 válasza kelly416 (#894) üzenetére


Sys85
veterán

És tényleg... :D

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#896) azigazimoris válasza kelly416 (#894) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Semmi gond az írással. Simán hozza egy harmadikos általános iskolás, legszebb nyári élményem című fogalmazásának a szintjét :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#897) Sys85 válasza azigazimoris (#896) üzenetére


Sys85
veterán

Pont most voltam a Media Marktban.Nem LG téma de a hozzáértés a lényeg.
Megfizethetetlen az az érzés amikor a Media Marktban a "szakértő" Samsungos odalép hozzád és magyaráz olyat a telefonokról amiről tudod hogy hatalmas nagy kamu,de Te csak vigyorogsz hogy mekkora kretén! :D
A jól bemagolt specifikációkat ismételgeti,de ha közbevágsz és bekérdezel egy komolyabbat,akkor elveszti a fonalat és hebeg-habog össze-vissza. :D
Marketingből jelesre vizsgázott,de hogy igazi hozzáértése semmi az tuti! :D

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#898) kelly416


kelly416
veterán

Normális, hogy majd 8 gigát foglal a rendszer?

(#899) Sys85 válasza kelly416 (#898) üzenetére


Sys85
veterán

Ezen én is kiakadtam,emiatt bántam meg a 16gigás verziót.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#900) Fail3D! válasza Sys85 (#899) üzenetére


Fail3D!
addikt

Nem tul draga egy micro sd:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.