Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:21

LOGOUT.hu

LG Flex 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Cyberpunk válasza petymeg (#199) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Optikailag látható a különbség. Leírni nem egyszerű, inkább nézd meg. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#202) Sebestyen01 válasza petymeg (#199) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Elvileg filmneteskor bongeszeskor mikor fektetve hasznalod a keszuleket minden keppont egyenlo tavolsagra van az arcodtol vagy mi igy mindig mindent ugyan ugy latol.... ez persze nem 5 colon fog kijonni ha nem 2m es tv-n.

(#203) no more válasza Sebestyen01 (#202) üzenetére


no more
addikt

mindig mindent ugyan ugy latol....

önélzetes a kis latol

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#204) Sebestyen01 válasza no more (#203) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Telefonrol a tomeg kozeperol mondjam tovabb? :DDD

(#205) no more válasza Sebestyen01 (#204) üzenetére


no more
addikt

Ne, ne mondd tovább a tömeg közepéről, inkább a széléről!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#206) Fejvadi válasza petymeg (#199) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Lehessen vele "üvegezni" házibuliban, ha még van aki emlékszik mi is az. :)

(#207) Cyberpunk válasza Fejvadi (#206) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Másik két szélét is meg kéne hajlítani, aztán lehetne egy tál is. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#208) Halkow.


Halkow.
senior tag

Szégyelje el magát a LG és a snapdragon 810! ha így akad fullhd alatt nem tudom ez most hogy jött össze.

(#209) Sebestyen01 válasza Cyberpunk (#207) üzenetére


Sebestyen01
őstag

:DDD keresztezni kell az edzsel!

(#210) emre33


emre33
addikt

DDR3 vagy DDR4 tartalmaz? Cikk erről nem ír semmit.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#211) doooo válasza emre33 (#210) üzenetére


doooo
veterán

Ha jól tudom, csak az S6 DDR4-es

(#212) no more válasza emre33 (#210) üzenetére


no more
addikt

A Snapi810 DDR4-es.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#213) Juliuska


Juliuska
senior tag

"...a G3 olcsóbb, harmatosabb hardverrel, de durvább felbontású kijelzővel..." FHD felett nem mindegy...? -> E felett szerintem, egy jó db-ig csupán farokmutogatásnak lehet felfogni...vagy tévedek...? :U

[ Szerkesztve ]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#214) batai15 válasza Juliuska (#213) üzenetére


batai15
félisten

Pontosan. Tabletbe is elég lenne az fhd.

(#215) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Ez nem megy az LGnek. Kijött az OTA, megoldották a laget, de romlott az üzemidő és melegszik a telefon. Ezen még faragni kell...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#216) voyager4.4 válasza Sebestyen01 (#202) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Ez csak marketing bullshit, még a tévéknél is.

Viszont veszett jól néz ki (szerintem). Illetve bizonyos helyzetekben lehet gyakorlati haszna is: zsebben hordva kényelmesebb, farzsebbe vízszintesen is belefekszik gondolom, nem gáz ha ráülsz, ráfekszel stb.

batai15:: +1 Anno mekkora királyság volt a Wayteq xtab 100is-em, pedig az még HD se volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

no fate but what we make

(#217) rankesz válasza Halkow. (#208) üzenetére


rankesz
veterán

AOSP romot rá aztán hadd szóljon! :)

(#218) Sebestyen01 válasza voyager4.4 (#216) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nem tudom amig nincs rendes hd adas ki sem lehet hasznalni egy szuper origamizott tvt sem meg a nem hajlitottakat se... :DDD

(#219) voyager4.4 válasza Sebestyen01 (#218) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Ennél is prózaibb kifogásom van a hajlított tv-kkel szemben. Mi van ha nem a tv íve által meghatározott kör középpontjából nézed ? (ami valjuk be életszerű helyzet) Máris semmi értelme.
,
HD adások vannak már ha jól tévedek, vagy neked mi számít rendes HD-nek ? HDMI-n (meg már terjednek a vezeték nélküli megoldások is ezerrrel) meg úgyis azt lőssz rá amit akarsz.

no fate but what we make

(#220) joey04 válasza Sebestyen01 (#202) üzenetére


joey04
titán

ez persze nem 5 colon fog kijonni ha nem 2m es tv-n.
ott sem, lásd ph cikk

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#221) zh1972 válasza joey04 (#220) üzenetére


zh1972
tag

...én az elődjét sem azért vettem mert valami f@szarcú megmagyarázta, hogy a hajlított képernyővel időutazhatok is, hanem azért mert ordasjólnézettki!!! Kicsit nagyobb volt a nekem bevált méretnél, szóval most nagyon kiváncsi vagyok erre a kettes verzióra élőben! Egy ideje már hidegen hagy a pixelszámolgatás meg a röcögésfigyelés! Na ha akad egyet a kép miközbe lapozok akkor meg mivan???!!! eret metszek és rohanok ájfónért??? lóf@szt! Ha a dizájn bejön, megbocsájtok én röcögést, 720-as "gagyi" kijelzőt, melegedést, lemerülést, fostalicska kamerát, mindent. Mint a nők. Van okos, szép, intelligens, sportos, gazdag, híres, konyhatündér, legjobbanya stb. de ezek a tulajdonságokat nem (99.9%) fogod megtalálni egy hardverben!!! :)

(#222) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Majd ha a sorozatom jatszak nagy felbontason lesz ertelme... by asszony!
Nyilvan a hazai hd meg messze nem 2k holott mar ha jol sejtem lehet 4k tv is van ! Amennyit en nezem mondjuk pont lehet rombuszba is hajlitani a kepernyot :DDD

(#223) petymeg válasza Sebestyen01 (#202) üzenetére


petymeg
addikt

Sejtettem, hogy semmi haszna. Ezt hogy rakja az ember zsebre?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#224) Sebestyen01 válasza petymeg (#223) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Akinek volt flex 1 az azt irta hogy kenyelmesebb :K

(#225) Dealer95 válasza petymeg (#223) üzenetére


Dealer95
őstag

Ugyan úgy mint a többi telefont :)
Sőt, kényelmesebb is szerintem.

(#226) joey04 válasza zh1972 (#221) üzenetére


joey04
titán

hanem azért mert ordasjólnézettki!
na ezzel az indokkal nincs is semmi bajom. :R nekem most az s6 edge tetszik nagyon. semmi értelmes pluszt nem ad, de k*rva jól néz ki.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#227) utomi


utomi
senior tag

Érdekes kérdés, hogy akkor a SOC-e a hibás vagy inkább az SW?! Tippre mindkettő de nyilván javulni fog még a helyzet! Pl. nekem a Nexus 6 az 5.01-el egy lagtenger volt de 5.1 alatt újjászületett és simább a működése mint a 6+-omnak ami néha hajlamos megakadni. Szóval a lényeg, hogy szokás szerint mindenki rohan, minden termék bugosan van kiadva aztán majd 3-4 hónap múlva kerül rá egy vashoz méltó szoftver is! Szomorú ez és gáz is de ez van, ilyen ma a Telko és IT piac!

(#226)joey20
Dettó! Nyílván semmi értelme a hajlított kijelzőnek de mégis valami baromi jól néz ki az EDGE, gondolkozom is egy beszerzését! A Flex2 kevésbé hoz lázba de fele tudja, előben is látni kellene!

(#227)vhunor
Ez most komoly? Mert ilyenről az MA teszt nem ír de ettől még nincs kizárva! Mondjuk abszolút az alja ha az S6 egy ilyen HW-val is képes laggolni. Pont ettől féltem, hogy a Samu a nyomi Töcsvizzel megint elbaszarint mindent!

[ Szerkesztve ]

(#228) vhunor válasza no more (#44) üzenetére


vhunor
őstag

Öhm, nem. Az asztalomon pihenő S6 Edge-en a nyomorék Touchwiz gyönyörűen akad, bár messze nem annyira, mint a G3 vagy a Flex2 UI-ja. És bizony a szoftver a ludas, nem a QHD és nem a Snapi 810 vagy akár 801. Egy G3-on a CM12 olyan vajsimán fut és annyira reszponzív, hogy az ember elcsöppen tőle. A Flex2 pedig az AIDA szerint az első bekapcs utáni telepítések alatt kiütötte a 80 fokos határt és folyamatosan nyomta vissza a thermal throttling a benne lakó sárkányt, ugyanis a teló elöl-hátul igencsak nyomta a meleget. A fényerőt jó ideig nem is engedte 70% fölé vinni.

Az LG-nek és Samsungnak egyáltalán nem szabadna custom ROM-ot raknia a telóira, annyira hitvány fércmunkát adnak ki. A HTC Sense-e egy fokkal jobb, de az is a minek kategória.

[ Szerkesztve ]

(#229) Sebestyen01 válasza vhunor (#228) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Honnan van neked edged? :DDD

(#230) no more válasza vhunor (#228) üzenetére


no more
addikt

Te használtad amúgy ezeket a telefonokat??? Csak, mert a Sense gyorsabb, mint a stock Android... azt meg valahogy nem hiszem el, hogy akad az edge (és nem csak azért, mert akarok majd venni :P).

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#231) Just_Reboot válasza no more (#230) üzenetére


Just_Reboot
addikt

"Csak, mert a Sense gyorsabb, mint a stock Android..."

Ha Ha Ha

(#232) doooo válasza no more (#230) üzenetére


doooo
veterán

A zárójeles rész komoly? :Y no offense, csak esz a kíváncsiság ;]

(#233) no more válasza Just_Reboot (#231) üzenetére


no more
addikt

Majd nézhetsz M9 vs Nexus6 vidiket...

(#232) doooo: Igen, vennÉK, de nyilván nem lesz rá pénzem soha... Szóval majd M8 lesz. ;] Nekem rohadtul bejön az S6 Edge. Utoljára ilyet akkor éreztem, amikor Legendék tesztelték MA TV-n az M7-et. És az most itt van a kezemben. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#234) Just_Reboot válasza no more (#233) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nézek is mert nem igazán hiszem hogy gyorsabb lenne mint egy AOSP.

(#235) doooo válasza no more (#233) üzenetére


doooo
veterán

Na.. hát őszintén megleptél :R Nem hittem volna, hogy valaha tetszene neked egy Samsung.. (azért remélem a zöldre pályázol :DD ) hová jut ez a világ.. ;]
Amúgy az M8-ra visszatérve.. megérné lecserélned az M7-et?

(#236) no more válasza doooo (#235) üzenetére


no more
addikt

Zöld a favorit, igen. :P Hogyne érné meg az M8! Szebben kalibrált kijelző, durva hardver, duo camera, gesztusvezérlés, világosabb állapotjelző LED, jobb Boomsound. :D Jah, és megkapja a Sense 7-et.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#237) vhunor válasza no more (#230) üzenetére


vhunor
őstag

Őszintén, nem érdekel, hogy mit hiszel, mert ezek a tapasztalatok nem videókról vannak. Az Edge egyszerűen kevésbé pattogós, mint a Moto X (kivéve a kamera), bivaly proci ide, kigyomlált touchwiz oda. Azt már csak halkan teszem hozzá, hogy ergonómiai szempontból egészen gyenge lábakon áll a formaterv.

(#238) Kasya válasza vhunor (#237) üzenetére


Kasya
nagyúr

...ergonómiai szempontból egészen gyenge lábakon áll a formaterv.
Ezt mar masok is irtak. Ez jelent barmi zavart hasznalat kozben, vagy csak "kenyelmetlen"?

A TouchWiz javult azert sebessegben a Note 4-hez kepest? Osszesegeben milyen gyorsnak erzed a telefont, a launcher baromsagain kivul?

(#239) vhunor válasza Kasya (#238) üzenetére


vhunor
őstag

Az erő bőven elég, ami nem Samsung specifikus elem, tökéletesen működik. Ez a Touchwiz messze jobb, mint az előzőek, de ettől függetlenül nem elfogadható, hogy egy közel ezer eurós készüléken akadozik a gyári UI. A kamera viszont iPhone gyorsaságú, ami remek dolog egy androidos telón.

Ami a formatervet illeti, úgy lenne kényelmes a fogás, ha az eleje lenne a háta. Így viszont túl vékonyak és "vágósak" az élek, nem biztos a fogás. Főleg úgy, hogy fizikai navgombokat kapott, nekem kifejezetten kényelmetlen jobb hüvelykujjal megnyomni a vissza gombot.

(#240) no more válasza vhunor (#239) üzenetére


no more
addikt

"iphone gyorsaságú" - Jah, így már értem a kritikákat. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#241) vhunor válasza vhunor (#239) üzenetére


vhunor
őstag

Még valami: már ha azt akadásnak lehet nevezni, hogy például az all apps nézet megnyitásakor esetenként kimarad a teljes(!) átvezető animációs fázis. De ezzel részemről be is fejeztem az Edge-témát, ez nem az a topik.

(#242) no more válasza vhunor (#241) üzenetére


no more
addikt

Ha téged ennyire zavar az edge "simasága" (akkor ezek szerint még sem az), akkor a sárga házban kötnél ki egy LG telefontól, ami még az app drawert is tölti, meg a launchert újratölti... xD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#243) doooo válasza no more (#236) üzenetére


doooo
veterán

Csak az a kamera ne lenne :( Akkor lehet, hogy most egy M8 lenne nálam.. Vagy még jobb -ha feláldozzuk a fémet- a Butterfly 2.. ami rondább, de tudása ott van, IP védelem, kamera jobb, boom sound megmarad.. az viszont nem volt a szolgáltatómnál, üzletből véve pedig nagyon drága volt. Úgy mellesleg az M8 is drágább volt mint az S5.. de mondom, nem az a kevés felár volt a probléma.
Na, de sok sikert a vételhez! ;)

(#244) no more válasza doooo (#243) üzenetére


no more
addikt

Nekem teljesen megfelel már az M7 kamerája is... Az M8 meg jobb ennél, úgyhogy számomra tökéletes. Nem szoktam fotózni, 1 éves az M7-em, de még a liluló kamera sem jött elő, annyiszor "használom". :D Valakinek már első héten gariztatni kellett. A S801 miatt érné meg a legjobban... brutálisan gyors az M8, egy pillanatra sem lagol, akadást hírből sem ismeri, még csak nem is gondolkozik semmin, mindent azonnali érintésre nyit meg. Pedig az M7 sem egy lassúcska jószág, de az M8 érezhetően gyorsabb. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#245) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Az első update tapasztalatok pozitívak az XDAn. Lag megszünt, vagy csak alig van, pici melegebb a telefon, de gyorsabb. Még a végén kikupálódik...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#246) Classius válasza MichaelSD (#245) üzenetére


Classius
aktív tag

Reméljük a legjobbakat :K

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#247) Fejvadi válasza Cyberpunk (#207) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Az se rossz :DD

(#248) zh1972


zh1972
tag

tegnap délután megjött egy tesztdarab a cégünkhöz. ...ma már oda is adtam az asszonynak, hogy nyomkodja. :(

(#249) Dealer95 válasza zh1972 (#248) üzenetére


Dealer95
őstag

Na és milyen? :)
Üzemidő (képernyőidő) hogy alakul?

(#250) KnightDave


KnightDave
tag

Hallottam az első G Flexről is legendákat, hogy mennyire innovatív a design és milyen jól kézre áll használat közben. Személyesen nem találkoztam vele sajnos, de most a G Flex 2 estében érzem azt, amit anno régen az iPhone 3G megjelenésekor, hogy no matter what... I need this NOW! :B Persze a hype utána gyorsan alábbhagyott..
Bár a mostani használatban lévő Lumia 930-al is elégedett vagyok, ráadásul Androidom még soha nem volt, de az asszonynak a telefonján és a tablettáján is az fut...Ő szereti, én pedig merek kockáztatni és tévedni :))

Egy szó mint száz, annyira felcsigáztam magam, hogy ha vége az ünnepeknek veszek egyet az biztos. Fantasztikusan néz ki és hardware ügyileg is rendben van. Az optimalizálás meg idővel jobb lesz. Bízok az LG-ben. :K

Burn the rubber, not your soul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.