Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:21

LOGOUT.hu

LG Flex 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) csaabz


csaabz
őstag

Nekem tetszik. Mindig jó látni, amikor a "kisebb" gyártók előrukkolnak valami klassz megoldással.
:K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#2) batai15


batai15
félisten

Ez is laggol? Hát gratulálok...

(#3) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Olyan mitha valaki a farzsebében hordva ráült volna. :D

(#4) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Az én telefonom ugyan így néz ki, csak nem hajlított. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5) kbyte1024 válasza batai15 (#2) üzenetére


kbyte1024
addikt

Jaja.tetszik a téli nagyon,de hogy 170 ropiért laggol,az már tiszta gáz!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6) dawid92


dawid92
tag

Ez azért erős hét volt. S6, S6 Edge, G Flex 2 :C

(#7) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Szebb lett mint a G3. Kár az apróbb laggokert. De ez legalább nem hajlik majd a zsebben.

(#8) syler123


syler123
veterán

Ennek a hajlított dolognak semmi értelme, ráadásul Iphone 6-ot ott hajlítod meg ahol akarod...

(#9) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Köszi a tesztet! Sztem frissítés fog javítani a döcögésen mint a g3 esetében. Viszont azt magyarázzátok el,hogy ha poled a kijelző(tehát plasztik nem üveg) akkor hogy lehet gg3?
lg g4?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#10) Just_Reboot válasza ctvagyok (#7) üzenetére


Just_Reboot
addikt

A G3 sem hajlik meg a zsebben.

[ Szerkesztve ]

(#11) batai15


batai15
félisten

Kajakra azt mondom ezekre meg mindig nem éri meg lecserelni a g2-t..

(#12) petipetya


petipetya
nagyúr

Nem igazán látom a gyakorlati hasznát egy ilyen öngyógyító hátlapnak. Inkább a kijelzőn lenne értelme egy hasonló rétegnek.

Nem nyűgözött le a telefon, de ez nem is G4.

A plecsni érdekes, mert nem érzem egyenlőnek egy S6 Edgevel.

"nincs rá lezsóidő"

(#13) jacis


jacis
nagyúr

A reccegések miatt megérdemli a plecsnit.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#14) Bog válasza petipetya (#12) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

100 lepedővel kevesebbért sem? :U

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#15) moleculez


moleculez
veterán

Aggasztó, hogy ezt a SoC-t QHD-s telokba pakolják, és még FHD-n is gondja akad. Ha meg 3GB alatt nen elég neki a RAM, az megint nem oké. (bár nyilván nem középkategóriás eszkozokbe szánják) Na de, látni kell még más eszközökben is mit tud.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#16) #03372544


#03372544
törölt tag

Lehet valami ebben a túlmelegedés témában, gondolom úgy lett javítva hogy leveszi a teljesítményt, úgy meg már akadozik.

(#17) Quqesz válasza Bog (#14) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+1

moleculez
Lesz biztos rá javítás és jobb lesz kb mint a g3. Az hogy ez most az lg v a snapi baja nem fog kiderülni. Sanszos amúgy sztema snapi hiba,hiszen a htc is gondokkal küszködik hő terén.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#18) dreamdancer


dreamdancer
őstag

53 ezret gurít AnTuTu-ban, 64 bit, 8 mag - és laggol.

Itt valaki nagyon elb@szott valamit.

Nem a lényeg a fontos.

(#19) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Azt esetleg lehet tudni hogy az soc csucsra van jaratva vagy vissza van fogva esetleg a keszulekben? Hiaba olcsobb mint a most megjeleno flagshipek de jobban laggol mint egy kozep kategorias keszulek,es ez szerintem akarmennyire is 'jo'az arkepzes elfogadhatatlan. Persze fixekkel ha nem az soc a ludas ha nem az optimalizalas akkor neminemuleg orvosolhato,viszont ezt mar a G3 eseteben eljatszottak,tanulhattak volna belole!

(#20) DeathAdder válasza batai15 (#2) üzenetére


DeathAdder
veterán

Meglepett?
A snapdragon egy helyben toporog már évek óta, az exynos már régen lelépte őket.

Nagyon fájó hogy minden csúcsmobilba kivéve samu ezt fogják belepakolni, így fogalmam nincs mire váltsak, főleg úgy hogy még a tavalyi exynos 5433 szintjét sem hozza, sőt még melegszik is... :(

Ráadásul az s6 sem sikerült éppen rosszul, szóval ha kompaktabb méret akkor én biztos azt venném, és teljesen indokolt a kereslet rá, de nem kell ~5"-os kijelző :N

(#21) jacis válasza moleculez (#15) üzenetére


jacis
nagyúr

A SoC-nak köze nincs a laghoz. Itt az LG az aki a szoftvereket úgy dobja ki, hogy azok még messze nem tökéletesek. Ez kellene megérteni. Nézd meg a G3 mennyit fejlődött pedig abban messze nem ilyen erős SoC van és mégis szépen fut most már QHD kijelzővel is.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#22) hemaka


hemaka
nagyúr

Korrekt plecsni. Kar erte, pedig jol nez ki nagyon. Ha nem a soc miatt vacakol akkor meg okes, reszelhetnek rajta a kesobbiekben. Samsung tenyleg okosan dontott a sajat Soc utosre sikeredett.

[ Szerkesztve ]

(#23) petipetya válasza Bog (#14) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tudom, hogy az ár is számít, de nem. Az S6 Edge plecsnije különösen tetszett az én szememben, ha a G Flex 2-nek tetszett lett kiosztva.

#makacs

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#24) Entryy


Entryy
aktív tag

Remélem a clinometer-t és a libellát nem felejtették ki az appok közül :)

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#25) Sebestyen01 válasza DeathAdder (#20) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Miert kell valtani? Ha ero kell akkor s6 variansok bar kicsit sokallom az arcedulat az edgenek, viszont megvarnam a maradek csucsot a z4 es a G4 szemelyeben,hat ha az UI a ludas es az SOC teszi amit kell, a tesztben irtak szerint melegszik de nem forro, bar hogy mennyire throttingol az kerdeses!

(#26) batai15 válasza DeathAdder (#20) üzenetére


batai15
félisten

Hát melegedés ide vagy oda a HTC érdekes megoldotta hogy gyönyörűen fusson.. Amúgy ja jó lenne végre hogy ez a retek qualcomm helyett más lenne végre.
Isten igazábol ha váltani kellene akkor i6 esetleg s6v m9 lenne. M9be csak ez az s810 ami vissza taszító..
De úgy vagyok vele hogy kiabrandito amit droid vonalon művelnek. Röpködnek az óra jelek magok száma, ram stb de még most se az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#27) kbyte1024 válasza petipetya (#23) üzenetére


kbyte1024
addikt

Számít?? Ember nem 20 ezer forintos különbség van,hanem 100k! Basszus gondolkodjunk már...

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#28) Sebestyen01 válasza batai15 (#26) üzenetére


Sebestyen01
őstag

MTK vagy Huawei Kirin,azok is tudnak ha akarnak! Pl. A Htc modellekben lathatunk majd MTK soc-t.

(#29) batai15 válasza Sebestyen01 (#28) üzenetére


batai15
félisten

Azé én egy intelt is meg néznék..

(#30) petipetya válasza Bog (#14) üzenetére


petipetya
nagyúr

Most látom, hogy az S6 Edge ajánlott plecsnit kapott a teszt végén. Ezek szerint a mobilaréna tévé adásban hallhattam, hogy ajánlott kerül majd rá?

Mert így már stimmel a dolog, a G Flex 2 tetszett, míg az S6 Edge ajánlott. :C

Úgy néz ki, hogy a semmiért reklamáltam, elnézést. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#31) Sebestyen01 válasza batai15 (#29) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Na plane! :K

(#32) batai15 válasza Sebestyen01 (#31) üzenetére


batai15
félisten

Semmi értelme ekkora erőnek ha csak egy pillanatig tudja mert felmelegedik..

(#33) Fall-N válasza batai15 (#26) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem a Qualcomm a gond itt. Ne nevettessen már senki, hogy az órajel visszavétel miatt akad. A négy gyengébbik magnak is röhögve még kéne hajtania a felületet.

Van egy érzésem, hogy az LG gyári launchere a ludas, lecserélve egy Nova vagy Apex-re biztos, hogy nem laggolna.
Sajnos G3 óta elég sebtében adják ki a szoftvereket, amik messze nem jók így.

Ennek a fajta hajlításnak meg semmi értelmet nem látom. S6 Edge nélkül is még lenne a világ, de legalább design elemnek jó.

[ Szerkesztve ]

(#34) Sebestyen01 válasza batai15 (#32) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ez igy van! Nyilvan kell biztonsagi okokbol a visszavetel de ne percek alatt erje el a throttinghatart mert az fail,egy konstrukcios csod! Kb mint ha a ferrarimba nem lehetne pdlozni mert akkor csak fele a motor teljesitmenye!

(#35) callmeakos válasza dreamdancer (#18) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Itt gond lehet mind az SoC-val, mind a szoftverrel. Az kicsit gázos hogy elméletben egyenlő Exynos chipset a Galaxy S6-ban majd 20000-el több pontot tud. Itt vagy komoly gondok vannak, vagy tényleg csak a meleg miatt lett leszabályozva a teljesítmény. Egy biztos: nagyon bűlik ez a Snapdragon 810.
A szoftver meg olyan amilyen. Az LG amúgy sem remekel a kezdeti szoftverekben. Toldozzák foldozzák azt, egy idő után meg olyan lesz mint amilyennek lennie kellene. Lásd G3.

All→M8

(#36) Classius


Classius
aktív tag

Hát... A videós teszt alapján eléggé elbizonytalanodtam a laggolások miatt, nyilván egy majdnem 2kilós telefontól nem ezt várná az ember. Viszont bízom benne későbbi frissítés ezt megfogja tudni oldani, ha igen akkor be is nevezek erre a gyönyörűségre. Addig viszont inkább várok és figyelek. Egyre szimpatikusabb az LG, mint telefon márka, reméljük a legjobbakat. Köszönjük a tesztet, nagyon jól sikerült, minden kérdésemre választ kaptam. :R

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#37) Fall-N válasza Sebestyen01 (#34) üzenetére


Fall-N
veterán

Majd meglátjuk más készülékben mit nyújt, akkor kijelenthető, hogy a SoC mit tud. Lásd Z2 este, amiben a kamera nem működött, mert túlmelegedett a teló, holott más készülékben nem fordult ilyen elő.

[ Szerkesztve ]

(#38) Cathulhu válasza DeathAdder (#20) üzenetére


Cathulhu
addikt

Nem igazan toporog egy helyben, elegge ok huztak az ipart az elmult par generacioval (S4, S600-800-805), most erte oket mgelepeteskent a 64 bit, ezert dobtak ossze hirtelen a 810-et, ami nem is sajat fejlesztes, hanem "egyszeru" cortex, amivel viszont sok tapasztalatuk nem volt. Az exynos meg regen lelepte oket kijelentes szinten vicces, az elmult par generacios Exynos (gondolok itt az Galaxy S2-S5 korszakra) csak loholt az aktualis Qualcomm utan, tavaly ev masodik felere tudtak osszekapni magukat. Ez a biznisz ilyen, neha a Qualcommnak esik ki egy-egy generacio, neha a Samsungnak, pl a Qualcomm nem tudod ellenfelet allitani a piacot elaraszto 2 magos A9-eknek, de ra egy evre a 4 magos A9-eket mar bucira verte.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#39) Nunder


Nunder
őstag

Egy valami nem tiszta nekem a tesztből: "A mozgókép kapcsán nem is tudunk semmi mást állítani, nincs lassított felvételre lehetőség..."

G3-ban van lassított felvétel mód, 120 FPS-sel és elég pofás videókat rögzít. Akkor mégsem emelték át teljesen a kameraszoftvert?

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#40) rodrigez válasza batai15 (#32) üzenetére


rodrigez
senior tag

Én kivárom azokat a külföldi teszteket, ahol a teljesítmény csökkenést mérik az idő előrehaladtával. Vagyis egy dolog, hogy egy alkalommal futtatva hány fps-t ad a T-Rex avgy Manhattan teszt, de mi van akkor ha loop-ba futtatják órákon keresztül. Akkor vajon a melegedés miatt mennyire esik majd a sebesség. Itt lehet nagy előnye a 14nm-es Exynos-nak. De majd elválik. Azt hiszem Anandék szoktak ilyesmit mérni. Majd biztos csinálnak a HTC M9-el meg az S6-al is.

Más. Az S6 közepes fényerőn 11 óra böngészést vagy 10 óra strem-et tudott a 2600mAh-s akksival. Ez azért majdnem 50%-al több, mint amit a FullHD-s IPS-es LG fel tudott mutatni a SD810-el és 3000mAh-s akkumulátorával. Ez azért jelentős különbség.

[ Szerkesztve ]

(#41) rankesz válasza Nunder (#39) üzenetére


rankesz
veterán

HA tényleg íg van, majd az XDA-sok megoldják

(#42) Fall-N válasza Cathulhu (#38) üzenetére


Fall-N
veterán

Qualcomm téren eddig sem csak a CPU rész volt a húzóerő, hanem inkább az aktuális Adreno. MTK is sokszor a GPU-val gyengíti a SoC-jait.

(#43) batai15 válasza Fall-N (#33) üzenetére


batai15
félisten

De egyrészt a qualcomm másrészt az sw.

(#44) no more


no more
addikt

A Samsung szépen felfejlődött, az S6 bitang gyors, akadás -és lagmentes telefon, az LG szoftvere meg egyre rosszabb... Szörnyű, hogy egy ilyen hardverrel mit művel a G Flex 2. Láttam Pocketnow-os videót, ott szó szerint lassúnak hívták a telefont. Gyalázat ennyi pénzért egy lassított felvétel készüléket kiadni! Lehet a 810-re fogni, az M9 mégis a jelenlegi leggyorsabb telefon...

Az meg, hogy majd javítják... Jah a G3-ra is sikerült döcögősre csinálni a Lollit.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#45) Dany007


Dany007
veterán

Ezt a részt továbbra sem értem:

"174 ezer forintos áron nyit itthon feltöltőkártyás csomagban a termék, amivel a csúcskategóriába lövi az LG az újdonságot."

+

"ár a legújabb Qualcomm chipset van benne, mégis hajlamos meg-megakadni."

Itt van 2015 és már egy pár napos teszt alatt kihozzák belőle az akadást meg a lagot? Mindezt ennyi pénzért?
Nem úgy volt hogy elmúlt már az android lagossága? Eddig csak erős hardver kellett hozzá, de a project butter után állítólag már minden rendben van... Na most itt megvan egy újabb droid verzió meg csúcshardver és mégis meg-megakad? Hihetetlen hogy nem tudnak ezzel valamit kezdeni...

(#46) ctvagyok válasza Just_Reboot (#10) üzenetére


ctvagyok
őstag

Nem a G3-ra gondoltam.

(#47) jacis válasza rodrigez (#40) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem IPS hanem POLED.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#48) stilo18 válasza rodrigez (#40) üzenetére


stilo18
addikt

Az az IPS, az oled!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#49) Duree


Duree
veterán

Nagyon tetszik,mindenben a toppon van,kár az akksiért.

duree54

(#50) doooo


doooo
veterán

Érdekes, hogy egyesek a mai napig azt hajtogatják, hogy a Samsung termékei laggolnak, pedig ez már az LG problémája.. és én még azt hittem, hogy a G3 egyszeri félrelépés volt.. :( kár érte..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.