Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:21

LOGOUT.hu

LG Flex 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) MarciKING24 válasza zh1972 (#300) üzenetére


MarciKING24
tag

Szia! Milyen színű? Én azonnal vevő vagyok rá, ahogy írsz mennék érte.

Straight outta Compton

(#302) zh1972 válasza MarciKING24 (#301) üzenetére


zh1972
tag

hát a színe az a ronda flamenco red sajna :Y

[ Szerkesztve ]

(#303) belan válasza zh1972 (#302) üzenetére


belan
addikt

:K csak a hátlap az cserélhető a oldala red de az ügy jól néz ki

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#304) Bilux


Bilux
veterán

A telefon még nem regisztrált ezt írja ha rálépek a szoftver frissítésre. Miért?

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#305) manokaki válasza Bilux (#304) üzenetére


manokaki
őstag

Hol vetted a telefont ?

(#306) Bilux válasza manokaki (#305) üzenetére


Bilux
veterán

Ph-n mert?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#307) MichaelSD válasza Bilux (#304) üzenetére


MichaelSD
őstag

Mág régióból van. A szervizben update-lik.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#308) Bilux válasza MichaelSD (#307) üzenetére


Bilux
veterán

ment pü

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#309) MichaelSD válasza Bilux (#308) üzenetére


MichaelSD
őstag

válaszoltam, de ide is beírom.

Még nem néztem megint at OTAt, majd megnézem otthon.
LG, Váci útra vittem.
10d-t tették fel, e csak a napokba jött ki.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#310) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Ma megnéztem előben is a telefont.
Sajnos csalódás. A kijelző fényereje nagyon gyenge és a készülékház anyaghasználata is gyenge.
Ami viszont jó hír hogy nulla laggal találkoztam és melegedni sem melegedett.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#311) fakro


fakro
újonc

Nem tudja valaki véletlenül, hogy Győrben hol lehetne megfogdozni?

(#312) Bilux válasza fakro (#311) üzenetére


Bilux
veterán

Nálam😁

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#313) Bilux válasza jacis (#310) üzenetére


Bilux
veterán

Tűző napsütésben eddig csak a lumia 1520 kijelzőjét láttam rendesen. Tegnap volt alkalmam kipróbálni a flex2 láthatóságát automata üzemmódban. Még hátat se kellett fordítanom. Ami viszont zavar, hogy este meg nem tudom annyira leszabályozni a fényerőt hogy ki ne süsse a szemem. A készülékház...fémből még nem tálalták fel az öngyógyítást.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#314) Bilux


Bilux
veterán

Etalonnak számító htc m9 kijelzővel összehasonlítva

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#315) falijja válasza Bilux (#314) üzenetére


falijja
őstag

Ha az m9 nek lenne a legszebb kijelzője.. napestig sírnék hogy csak itt tart a teknika... :DDD
De persze a gflex 2 nek is amoled kijelzője van már így nem csodálkozom hogy elveri.. :)

[ Szerkesztve ]

(#316) spawn21 válasza falijja (#315) üzenetére


spawn21
veterán

Írd oda, hogy neked.

Szerintem is az egyik legszebb darab. Hiába Full HD

iPhone 13p

(#318) falijja válasza spawn21 (#316) üzenetére


falijja
őstag

Ja igen nekem...! bár ez a videó alapján nem tudom van e ember a földön aki szerint nem... :DDD

(#319) tgb


tgb
senior tag

Nem értem miért akarják lehuzni a flex2-őt,de egy hét használat alatt nem igazán találkoztam olyan hibával ami ennyire rossz fényben tüntetné fel a telót!
Anyaghasználat:fényes,de nem csúszós,nem gyújti a koszt,az ujjlenyomatot
Kijelző:közvetlen napsütésben kiválóan olvasható bármely tartalom,illetve ez sem hajlamos a maszatolódásra
Akksi:saját használati szokásaimnak megfelelően simán bija a napot,átlagfelhasználással 2 simán megvan(ezt minden esetben egyéne válogatja)
Hang:hivás közbeni hang hibátlan,kristálytiszta,zene szerintem jó
Lagg:nagyon ritka,de a frissitésekkel sokat javul(t) majd,lásd g2,g3
Szerintem simán csucskategoria!

az irányár nem félarat jelent!

(#320) Bilux válasza tgb (#319) üzenetére


Bilux
veterán

:C
Ezt csak az tudja aki tényleg használta is.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#321) azigazimoris válasza tgb (#319) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Hali, az egy napot kibírja, az kb. hány óra képernyőhasználat ?

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#322) Bilux válasza azigazimoris (#321) üzenetére


Bilux
veterán

Attól függ mit csinálsz rajta. Ha játszol hamar merül mint bármelyik csúcs telefon ha pdf könyvet olvasol akkoe elég sokáig.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#323) azigazimoris válasza Bilux (#322) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Játék nincs. Napközben 10-15 perc.telefon, két email fiók szinkron LTE hálózaton, email olvasás, válasok etc. , este 10-01-ig böngészés, amiből kb. 1 óra youtube/ egyéb video otthoni wifin. Ezzel a használattal gyanítom tartható a 24 órás töltésciklus . ?
Mert akkor már rendelem is. Régen tetszett ennyire telefon, legutóbb a Lumia 920, amit váltana :)

[ Szerkesztve ]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#324) baga5 válasza azigazimoris (#323) üzenetére


baga5
csendes tag

Rendeld nyugodtan ezt simán bírja. A legutobbi frissítésel nagyon sokat javult.

(#325) azigazimoris


azigazimoris
aktív tag

Na, meggyőztetek, igaz már a design is elég hatásos volt, amint megláttam megjelenéskor, tudtam, hogy ez kell nekem.
Aztán majd meglátjuk :-)
Hétfőn jön a kis Quasimodo :C

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#326) baga5 válasza azigazimoris (#325) üzenetére


baga5
csendes tag

Nem fogod megbánni! Én Z2-ről váltottam és nem bántam meg.

(#327) Aryon87


Aryon87
félisten

Üdv!
Most olvastam el ennek a csodának a tesztjét, mert eszembe jutott hogy van ilyen telefon is nemcsak a frissen bemutatkozó G4.

Tudom az új csúcsteló még friss, folyamatosan figyelem a róla szóló híreket, de azért megkérdezem, hogy elméleti összehasonlításban a Flex 2 és a G4 közt melyiket lenne érdemes majd október-december környékén beszerezni? (telenor, smarttarifa 2-es díjcsomag)
Sony Xperia Sp-t váltana az új teló. Esélyes még a Huawei Mate 7 is, de az már nem mai darab..

Jól olvasom hogy a Flex 2 nyavalyái a legutóbbi frissítéssel csökkentek? (Van itthon egy G3, párom 1 hónapja vette, akadás mentesen fut a legújabb frissítéssel)

Erős használat az igény: telefonálás, gmail, viber, face+mess, skype, netezés Chrome-n(ezen belül egy összetett webjáték normál webes megjelenítésben + ennek app-ja), zene, youtube, esetleg filmnézés is néha, twitter és instagram. :DD (Sp-m mindezt, youtube és skypot leszámítva, napi 2 töltéssel bírja ki, tény 1.5 éves már) Esetleg játék, de időhiány miatt az most nem igazán lehetséges, ha igen, akkor az Asphalt 8: Airbone nevű játék lenne (Alcor tableten és Sp-n vígan fut, utóbbinál néha döcög azért, igaz nem gyári rom van rajta.)

Véleményeket, tapasztalatokat szívesen vennék. (végigolvastam a fórumot az elejétől, de most már több tapasztalatra lennék kíváncsi, eddig ha 3 tapasztalatot olvastam össz-vissz)

Bocs a kisregényért :B

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#328) Aryon87 válasza Aryon87 (#327) üzenetére


Aryon87
félisten

Ilyen keves embernek van ez a telefonja? Vagy annyira jo hogy nem kell vele forumon eszmecserelni? :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#329) azigazimoris válasza Aryon87 (#328) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Nekem hétfőn jön meg. Hétvégén megírom a tapasztalataimat :-)

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#330) Aryon87 válasza azigazimoris (#329) üzenetére


Aryon87
félisten

Annak orulnek :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#331) Gergőke88 válasza Aryon87 (#328) üzenetére


Gergőke88
addikt

Sokan szerintem a g4-re várnak inkább.
A Flex szerintem elég erősen réteg telefon.

(#332) Aryon87 válasza Gergőke88 (#331) üzenetére


Aryon87
félisten

Ezt kifejtenéd jobban ha megkérlek?

Erre lennék kíváncsi, hogy melyik az erősebb/jobb? a melegedő Snapi 810 vagy a 808?
Mindkét teló tetszik amúgy (+ a Hüvely Mate 7 is :D )

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#333) Gergőke88 válasza Aryon87 (#332) üzenetére


Gergőke88
addikt

Mivel G4 nem volt még a kezemben véleményt nem írnék róla.
De az LG "zászlóshajója" a G4.
Lassan lesz itt teszt, ott biztos kitérnek majd rá, hogy melyik a jobb.

(#334) Aryon87 válasza Gergőke88 (#333) üzenetére


Aryon87
félisten

Na jah, a tesztet várom már én is nagyon.. :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#335) tgb válasza Aryon87 (#332) üzenetére


tgb
senior tag

Érdekes ez a melegedés is,ez megint egy olyan probléma ami erősen használatfüggő,és egyéni használattól függ a melegedés mértéke!Nekem semmivel nem melgszik jobban mint a note3,vagy az s5,g3,opo!Ha az ember játszik vele keményen akkor annyira melegszik mint minden más teló!

az irányár nem félarat jelent!

(#336) falijja


falijja
őstag

Jó kis teló ez...ha a g4 kameráját megkapta volna kb majdnem mindenben jobb lett volna számomra mint a g4...

(#337) Aryon87 válasza tgb (#335) üzenetére


Aryon87
félisten

Hm, erdekes amit irsz, pedig nagyon lehuztak a snapi 810et. De sztem a Sony Sp-m felulmulja annak melegedeset, mert ez van mikor olyan mint a tuzkatlan :DD foleg ha napsutes eri...
En kokemenyen nyuzom a telefont, napi 2x kell tolteni.
Nekem nagyon fontos tenyezo lenne hogy a webjatekomat webes nezetben is birja valamelyik, ezert erdeklodom elore, mert nem szetetnek 22 honapra olyan telefont ami miatt az agyam az egekbe szokjon. Sp mar mokolt rendszeru, most kicsivel turhetobb a helyzete...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#338) Aryon87 válasza Aryon87 (#337) üzenetére


Aryon87
félisten

Most vagyok bent a telenornal megsimogatni a telot, hat gyonyoru keszulek :) a kiallitott darab 1-2x doccent meg egy pislogas erejere. Ja es persze sikeresen becsipogtattam a biztonsagi kabelt :DD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#339) kazanka


kazanka
őstag

Sziasztok! A véleményetek érdekelne. Van a telefonnak valami tipus hibája akár hardveresen,akár szoftveresen? Előre is köszönöm a válaszokat. :R

(#340) fakro válasza kazanka (#339) üzenetére


fakro
újonc

Sziasztok, tegnap jött meg az lg g flex2-m az eMAGról. Ma észrevettem hogy egy kicsit sárgás a képernyő alul és felül. Szerintetek mit csinálják? :/

(#341) kazanka válasza fakro (#340) üzenetére


kazanka
őstag

Szerinte hiba tőlük vásárolni,nincs egy gyári garanciás termékük sem minden gagyi.72 órán belül minden magyarázat nélkül visszaküldheted,14 napig pedig elállhatsz a vásárlástól

(#342) azigazimoris válasza kazanka (#339) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Típushibának nem nevezném de a kijelző technológiája miatt a nagyfelületű szürkeárnyalatos színeknél némi szemcsésség látható, egyébként nagyon patent a képe.
Nekem a mostani v10e firmware-rel hasít, mint állat, akadásnak nyoma sincs. Kb. annyira melegszik, mint előtte a Lumia 920. Játszani nem játszok, arról nem tudok nyilatkozni, mit művel olyankor...
Most raktam tőltőre 54 óra menetidő után, ami 3 óra kijelzőidőt tartalmazott.
Eddig nem bántam meg :)

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#343) kazanka válasza azigazimoris (#342) üzenetére


kazanka
őstag

Köszönöm a választ,milyen lolli van rajta,mert ezt a v10-et nem ismerem?

[ Szerkesztve ]

(#344) azigazimoris válasza kazanka (#343) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Az a firmware. Amúgy Lolli 5.0.1 fut rajta.

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#345) kazanka válasza azigazimoris (#344) üzenetére


kazanka
őstag

Nekem még S5-öm van 5.0-val de mindíg LG és HTC telefonom volt.Az 5.0 val nagyon sokat kínlódunk pedig az S5 hardveresen egy nagyon jó telefon.Most jött rá a BOC7 frissítés így már egész más.Mivel volt G Flexem most is egy G flex 2 a célom.

(#346) fakro válasza kazanka (#345) üzenetére


fakro
újonc

Én tolom rajta keményen az Asphalt8-at nem akad, nem melegszik jobban minz a g3. Szerintetek lecseréljem g4-re (CPU GPU?)? a sárgásodás miatt visszakell küldenem amúgy is.

(#347) Aryon87 válasza fakro (#346) üzenetére


Aryon87
félisten

Engem meg az erdekelne hogy melyikkel jarnek jobban? Ezzel vagy a G4-el? Hardver tudasa elvez elsobbseget az eros kihasznaltsag miatt.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#348) azigazimoris válasza Aryon87 (#347) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Mire kell a hardver ?
G4 'gyengébb' proci, nagyobb felbontású IPS kijelző. Flex2 erősebb soc, kisebb felbontás és OLED.
Ezek mellé egyforma akksi. Üzemidőben a G4 alatta fog maradni szerintem a Flexnek ha a kijelzőidőt nézzük.
G4 mellett szól a jobb, vagy inkább újabb kamera, és ennyi ...
A Flex2 mellett pedig a design, ami miatt nekem nem lesz G4 :D

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#349) bajnokpityu válasza azigazimoris (#348) üzenetére


bajnokpityu
félisten

az akadozást már megszüntették, vagy inkább válassza az ember a 3GB verziót?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#350) Aryon87 válasza azigazimoris (#348) üzenetére


Aryon87
félisten

Játék (Asphalt 8: Airbone), face+messenger, viber, skype, netezés (van egy webjáték, amit normál webes nézetben használnék, igencsak erőforrásigényes úgy, lehet ismeri valaki, ez a Grepolis. Emiatt kellene az erős hardver) instagram, twitter, youtube, zene és esetleg film (bár ezt a tablet kiváltja).
Jelenlegi telefonom (Xperia Sp) ezeket már nehezen bírja, a játék már nincs rajta, napi 2x kell tölteni.

Fotózás annyira nem elsődleges, néha lövök selfit vagy 1-2 képet és ennyi :D

Viszont ha jól tudom szolgáltatónál a Flex 2 csak 2Gb ram kivitelben van, míg a G4 az már 3Gb.

Tegnapi videóbemutató a G4-ről igencsak meggyőzött, erősen imbolygok a 2 telefon közt. Viszont a Flex 2 eltűnt a Telenor listájából.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.