Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:21

LOGOUT.hu

LG Flex 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) I_Am válasza Halkow. (#558) üzenetére


I_Am
veterán

nem feltétlen kell microsd-ben gondolkodni. én például szoktam úgy zenét hallgatni, hogy otg kábellel rádugom a pendrive-ot, de vinyót is lehet és szerintem itt a 2TB-os küszöbérték. de aztán lehet tévedek. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#602) I_Am válasza nincsilyenxx (#598) üzenetére


I_Am
veterán

levetted róla a fóliát mielőtt kipróbáltad a nano hátlapot? :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#603) nincsilyenxx válasza I_Am (#602) üzenetére


nincsilyenxx
csendes tag

GSM üzletből vettem, így nem volt hátul semmilyen fólia, azt hittem hogy van, de úgy néz ki ez nem levehető (ez lenne az öngyógyító bevonat?)

És az előbbi kamera appos problémámmal kapcsolatosan: Meghalt az accelerometer-em. Utánaolvastam... Nagyon sok Samsung S6 ugyan ezt produkálta, egyszerűen beakad valahol a szenzor és az istenért sem akar elmozdulni onnan. Namármost, ha valaki találkozna ilyen problémával ne idegeskedjen, én megoldottam. Nem kell rögtön szervizbe szaladni vele, le kell tölteni 1-2 test-et hogy tényleg megakadt-e valamelyik tengely, ha igen, a biztonság kedvéért indítsuk újra a telefont, HÁTHA. Ha az sem, akkor a telefon sarkait ütögessük a könyökünkhöz, minden sarkát, és kész is. Újra működik a szenzor.
Eléggé butaságnak hangzik ez, de szerintem ha 1x ez így beáll többször is megtörténik. Hardver hiba?

(#604) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Üdv!
Ahogy látom, mostanában csak 2GBos RAMmal szerelt verzió kapható. Van ebből bármi hátrány a 3GBoshoz képest?

Van olyan valaki véletlen, aki Nexus5-öt cserélt G Flex2-re?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#605) tgb válasza LógaGéza (#604) üzenetére


tgb
senior tag

Nincs 3gb!a nexus 5höz már inkább ne hasonlítsuk,kijelző szebb,kamera,ég és föld, hívás hang szintén....lehetne sorolni hosszan!

az irányár nem félarat jelent!

(#606) LógaGéza válasza tgb (#605) üzenetére


LógaGéza
addikt

Azért hasonlítanám, mert egy olyat szeretnék lecserélni G Flex 2-re - valahogy csak össze kéne hasonlítani :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#607) Norbi. válasza LógaGéza (#606) üzenetére


Norbi.
őstag

Akit érdekel egy kb. két hetes Quick Circle tok,az írjon. Media Markt vásárlás (13.990FT) tökéletes állapotban van. szürke színű

nem válasz akart lenni.. :)

[ Szerkesztve ]

(#608) joekajoeka


joekajoeka
tag

Sziasztok,
Telefon vasarlas elott allok, gondolkozok az lg g flex 2 vasarlasan, az volna a kerdesem hogy mennyire jo a fenyereje ennek a p-oled nek mondjuk ha g3 vagy g2 hasonlitsuk.
Az also gombok ugye feherek ezek nallatok mar el kezdtek beegni?
Beeg egyaltalan ez a p-oled?

[ Szerkesztve ]

(#609) Dealer95 válasza joekajoeka (#608) üzenetére


Dealer95
őstag

Mindegyik (AM)OLED beég.
Nekem Flex 1-em volt az is beégett de LG garos volt így szó nélkül cserélték. Illetve ott volt olyan beállítás hogy az alkalmazáshoz igazítsa hogy fekete vagy fehér alapú legyen az alsó sáv. Flex 2-nél nem tudom hogy van-e ilyen opció.

(#610) joekajoeka


joekajoeka
tag

Hat ez eleg baj, mar mar el is kepzeltem a telefont a kezembe...
Akkor nem tudom mit vegyek, a G Flex 2 p-oled beeg, a G3 lcd meg sargul es reped a mikrofon korul a haz :(

[ Szerkesztve ]

(#611) Dealer95 válasza joekajoeka (#610) üzenetére


Dealer95
őstag

G4 :D
Egyébként ha gyári LG garisat veszel, akkor nincs gond, mert cserélik gariban.

(#612) joekajoeka


joekajoeka
tag

Kar hogy kb. 45K-val dragab a G4 mint a G Flex 2 :(((

[ Szerkesztve ]

(#613) azigazimoris válasza Dealer95 (#609) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Ne haragudj, de ennek annyi a valóságalapja, mintha azt mondanám, hogy minden ips besárgul.
Mindkettő hajlamos a technológiából adódó hibára de azért nem kell pánikolni :-) Neked nem jött be de sokan sokáig használnak amoled kijelzőt beégés nélkül. Mint ahogy én is sok ips kijelzőt sárgulás nélkül :-)
Nem vagyok amoled rajongó de nekem a flex2 színvilága, lágysága nagyon bejön. A Samukkal ellentétben :K

[ Szerkesztve ]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#614) Dealer95 válasza azigazimoris (#613) üzenetére


Dealer95
őstag

Akár mit csinálsz, be fog égni.
A felső/alsó sáv mindneképpen. Persze nem azonnal.
Fél év mindenképp kell neki, de fényerőtől is függ. (ha mindig max fényerőn megy akkor előbb)
Ez nem hiba, ez természetes dolog.
Utána lehet olvasni. Vagy bemenni egy MediaM-ba és megnézni a folyamatosan ugyan azt lejátszó AMOLED kijelzős készüékek kijelzőjét, mind be lesz égve :)

Az IPS sárgulása megint más téma.

(#615) azigazimoris válasza Dealer95 (#614) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Persze ha 0-24-ig ugyanaz a kép van a kijelzőn akkor beéghet.
De azért egy telefon mindennapi vegyes használattal eléggé kis eséllyel játszik a meccsen ...
Mindettől függetlenül az amoled beéghet. De koránt sem biztos, hogy ezt mindenki tapasztalja.
A legfontosabb viszont, ahogy az előzőekben mondtad a gyári gari. Azzal nem okozhat gondot ez a probléma.
Mindemellett sajnos az ips sárgulást már tényként kezelik a népek hála a sok fórumokon megjelent gondoknak. Lehet 100-ból 2 probléma, de ez kerül be a köztudatba.
A többi 98 meg boldogan használja.
Ez igaz az oledre is :)

[ Szerkesztve ]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#616) Batta22


Batta22
újonc

Sziasztok!
Egy kis segítséget szertnék kérni. 2 napja vásároltam egy g flex h959-et. Sárgul a kijelző, elvileg benne vagyok a 3 napos cseregariban, ha van még ilyen. Az lenne a kérdésem, h mennyire gyakori ez és köteles e a bolt cserélni. Előre is köszi a segítséget.

(#617) joekajoeka


joekajoeka
tag

Hol sarga, az egesz sarga vagy csak egy bizonyos helyen, kepet esetleg dugnal foltolteni?

(#618) Batta22


Batta22
újonc

Középen sárga, ami leginkább alacsony fényerőn és szürke alapon látszik

[ Szerkesztve ]

(#619) I_Am válasza Dealer95 (#609) üzenetére


I_Am
veterán

Be lehet kapcsolni, hogy eltűnjön az alsó sáv, valamint a színét is lehet változtatni fehérről feketére és mivel átlátszó így a beégést azért megnézném mikor jelentkezhet... ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#620) Dealer95 válasza I_Am (#619) üzenetére


Dealer95
őstag

Nekem Flex 1-nél a Skype égetett be egy vízszintes sávot középre.
Pedig napi 1 órát ment csak.
A bill ugye szürkés volt a felső rész meg fehér.

Technológiából adódik hogy ami sok ideig fix helyen van az idővel be fog égni még ha a felhasználó nem is veszi észre.
Ezért is nem értem az OLED TV-kkel mi lesz pl évek múltán mikor a csatorna logója fix helyen van.

(#621) LógaGéza válasza Dealer95 (#620) üzenetére


LógaGéza
addikt

Gondolom az, mint a plazmákkal - építenek be védelmi dolgokat. Pl másodpercenként 1 képkockánál teljesen fehér/fekete képet adnak be (ez 100Hz felett működhet), vagy bizonyos időközönként pár pixellel eltolják a képet.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#622) azigazimoris válasza Batta22 (#618) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

XDA-sok szerint ragasztási hiba szokot lenni. Ki kell rakni napfényre vagy uv lámpa alá egy félórát és jó lesz.
Persze neked szigorúan csere.
Három napig a hibás terméket javítás nélkül cserélni szokták. Igaz, nincs rá törvény már de a boltok sem tudják pontosan. Picit erőszakoskodni kell ...
Ha interneten rendelted, akkor 14 napig élhetsz az indoklás nélküli szerződéstől elállással. Tehát telefon visszaküld vagy visz, pénz 30 napon belül visszakap. Ez viszont biztos.

[ Szerkesztve ]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#623) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Hölgyek, Urak alighanem hamarosan csatlakozom a táborhoz. Huawei ascend mate 7-ről fogok váltani.. A 32 Gb-os verziót lestem ki magamnak, ami a Partnero gsm-nél most 95ezer ft..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#624) Batta22 válasza azigazimoris (#622) üzenetére


Batta22
újonc

Köszi, igen már én is utánanéztem jobban, a 3 napos is él. Partneronál vásároltam, most viszi vissza a futár, azt mondták cserélik, eddig korrekt, tegnap telefonáltam, ma reggel már küldték is a futárt érte. Remélem holnapután már hozzák az új telót.

(#625) azigazimoris válasza Batta22 (#624) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Sok sikert ! Remélem gyorsan megoldódik, mert amúgy nagyon tuti készülék :K

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#626) zezoka válasza Batta22 (#624) üzenetére


zezoka
őstag

Mástól is ilyesmit hallani! Mi eddig 2 telefont vettünk náluk.

[ Szerkesztve ]

(#627) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Valaki nem válna meg a Flex 2-től..? Édekelne..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#628) kssvirag válasza zezoka (#626) üzenetére


kssvirag
tag

3db flex 2-t vettem tőlük.
az egyiknél valamiért fagyott a video felvétel néha.
nem kekeckedtek, vitték, és másnap jött az uj.

amúgy eddig nagyon meg vagyok elégedve a flex 2-vel.
határozottan eddig a legpofásabb készülékem.

(#629) kssvirag válasza Dealer95 (#597) üzenetére


kssvirag
tag

Nálam intenziv használattal (rengeteg net) 1 nap meg se kottyan neki , de szerintem a 2 is menne, bár arra nincs szükségem, hisz este mindig töltöm , ami a gyorstöltésnek hála, nagyon rövid idő alatt feltőlti a telót.

A fényerő kiválló, szinte majd mindig a minimumon használom, és még igy is teljesen korrekt. egyedül napsütésnél igényli hogy feljebb állitsam.

szériahibával még nem találkoztam , nem hallottam.

(#630) Batta22 válasza kssvirag (#629) üzenetére


Batta22
újonc

Megkérdezhetem, hogy miért vettél 3 db flexet? Jelenleg melyik verziót használod?

(#631) Chevalier válasza Batta22 (#630) üzenetére


Chevalier
tag

Engem is kifejezetten érdekel.

einhorn az finkle

(#632) gentlemann02


gentlemann02
tag

Sziasztok ma hívtam Partnérot érdeklődtem a telefon után csak 16gb-os verziójuk van és nem tudták megmondani mikor vagy hogy kapnak e még 32gb osat. Hátha valakinek egy hívást megspóroltam.

[ Szerkesztve ]

Optimus 2x; Nexus 4; OnePlus One; Xiaomi Mi8, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Mi 9T Pro, Poco X3 Pro

(#633) joekajoeka


joekajoeka
tag

Sziasztok,
Most neztem kerek 100.000 forinter tudok rendelni egy LG G Flex 2-ot + kapok ajandek memoria karytat is :DDD , de tenyleg nem tudom kiverni a fejembol hogy esetleg sargas vagy, hogy hamar beeg a P-OLED.
Van itt valaki aki teljesen megvan elegedve ezzel P-OLED-el?
Ha beeg mondjuk 1 ev mulva az garancias eset?
Nadrag zsebbe mennyire kenyelmes a telo?

(#634) Chevalier válasza joekajoeka (#633) üzenetére


Chevalier
tag

És mekkora tárhellyel, melyik modellt? :)

einhorn az finkle

(#635) joekajoeka


joekajoeka
tag

Sziasztok, na megrendeltem a szurke 16 gb-os modellt, ma erkezik. Hat en nagy szkeptizmussal varom ezt a telot, lecserelem a regi lg optimus hub-ot.
De ha bena a kepernyo akkor megy vissza, kesobb meg irok ...

[ Szerkesztve ]

(#636) horseface77


horseface77
tag

Sziasztok. lehet furcsát kérdezek de hátha találkoztatok már ilyennel.Van a "'glance view" feature ugye amikor zárolt képernyőnél lehúzom fentről az újjam és megjelennek bizonyos infók.Ennek a kinézete valamiért megváltozott és nincs benne semmilyen effekt hanem egy sima ,nem túl mutatós szürke keretben jelennek meg az infók. Menüben nem találtam semmit ahol ezt az opciót paraméterezni lehetne. valószínűleg valahol elnyomkodtam valamit. Köszi ha valakinek van ötlete. :DD

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#637) joekajoeka


joekajoeka
tag

Na megkaptam a telefont:
1 : a kepernyo nem perfekt vannak enyhen lathato sarga vertikalis reszek (ettol feltem)
2 : a telefon elegge melegedik pedig jatekot nem is tettem fel, csak az updateokot rakta fel es forro volt a keszulek
3: baromi jol nez ki, az elso ember aki meglatta kerdezte hogy mi a helyzet mi a baja miert gorbe 😄 mondom hogy raultem 😄
4: nem tudom hogy mit csinalljak, kuldjem vissza es kerjem vissza a penzt a kepernyo miatt, igazabol lehet eszre se vettem volna ha nem olvastam volna hogy ez nagyjabol tipushiba (szerintem)
5: a kamera az jo
6: a hang elfogadhato
7: ja es az updatek utan a glance view nekem is csak egy szurke keret

A keszulek jo is meg nem is adok meg 1 nap eselyt neki...

(#638) expendables válasza joekajoeka (#637) üzenetére


expendables
aktív tag

A melegedéstől ne félj. Pont azért melegedett,mert csak frissítetted a rendszert. Ilyenkor nem szabályozza a procit,vagyis maxon jár. Használat közben majd visszaveszi az órajelet és nem fog melegedni annyira.

(#639) joekajoeka


joekajoeka
tag

Azt vettem eszre hogy, mostmar a 810--es proci csak 1.5 GHz-en megy a frissitesek utan.

:F Van itt valaki akinek az a POLED tokeletes? nincs benne semmi sarga csik? :F

(#640) Dealer95 válasza joekajoeka (#639) üzenetére


Dealer95
őstag

3 napon belül kérhetsz azonnali cserekészüléket ha hibás.
Jogszabály...

(#641) azigazimoris válasza joekajoeka (#639) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Nekem tökéletes a kijelző.
Négy mag max. 1555 MHZ-en megy, a másik négynek 1958 MHz a max. órajele és ezt tudja akármilyen frissítés után is.
Nekem is mennek annyit ha pörögni kell... De az ritkán van nálam :D

[ Szerkesztve ]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#642) joekajoeka


joekajoeka
tag

Jo hallani, hogy vannak jo kijelzok is, nos igy nez ki az enyem, 0% brightness, 50% brightness es 100% brightnessel.
Amugy a keszulek nagyon nagyon jo, csak kar hogy ilyen a kijelzo :(((
Ez most az oled-tol van, vagy a ragasztotol?
Ja es meg nem vettem le a gyari foliat.






[ Szerkesztve ]

(#643) Dealer95 válasza joekajoeka (#642) üzenetére


Dealer95
őstag

OLED ilyet nem csinál.
Tuti a ragasztó.
Én mindenképp a 3munkanapon belüli cserére biztatlak.
Ha pl a 2. is hibás lesz és a 3. is akkor meg a pénzedet is visszakérheted utána.
De ahogy látom netes rendelés volt akkor meg elállási jogod is van.

(#644) azigazimoris válasza joekajoeka (#642) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Alacsony fényerőnél szemcsésedik a szürkeárnyalatoknál a flex2 de ilyen foltos sárgának nem szabad lennie !
Állítólag a ragasztási hiba uv fénnyel javítható, de ne kelljen már egy új telóval otthon mókolni...
Mondjuk fólia nélkül is jó lenne megnézni.
Ha úgy is ilyen, akkor csere.

[ Szerkesztve ]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#645) joekajoeka


joekajoeka
tag

Megneztem folia nelkul is ugyan olyan, olyan mintha rea pisiltek vona :((
Ez hihetettlen amitol a legjobban tartottam ennel a keszuleknek az lett, most az van ha vissza kuldom a 14 napos hatar elott es vissza kerem a penzt akkor az uzlet nem biztos, hogy vissza adja a teljes osszeget.
Ez van, de ez igy akkor sem jo ki tudja egy honap mulva mennyire lessz sarga.

(#646) migabi24 válasza joekajoeka (#645) üzenetére


migabi24
nagyúr

Bevonzottad, egyébként én megpróbálnám uv alá rakni, mert lehet csak friss gyártás, és nem kötött meg a ragasztó

(#647) Dealer95 válasza joekajoeka (#645) üzenetére


Dealer95
őstag

Mondtam hogy 3 nap alatt kötelesek cserélni a komplett telót...
Na meg a 14 napos elállás esetén is muszáj nekik a teljes összeget visszaadni...
Járj utána mielőtt butaságokat beszélsz és lépj minél előbb.

Ha jól számolom még 3 munkanapon belül vagy.
Írj nekik hogy rossz és cserét kérsz.
Cserélni fogják..

Merj élni a jogaiddal...vagy törődj bele, de az neked lesz rossz.

(#648) joekajoeka


joekajoeka
tag

Aprilis 2015-be volt gyartva a telefon, azota biztos megszaradt a ragaszto.
Meglatom mit tudok intezni, megkerdeztem hogy milyen van raktaron azt mondtak hogy csak aprilis 2015-os, ugyhogy nagyon nagy a valoszinuseg hogy a csere is ilyen lessz.
Vissza kuldom es vissza kerem a penzt es ujra uzembe helyezem a regi telofonomat.
Ez van.

(#649) azigazimoris válasza joekajoeka (#648) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Annak a ragasztónak a kötéséhez uv fény kell.
A dobozban nem nagyon érte ilyesmi, akármikor is gyártották :)
Cseréltesd ki !

[ Szerkesztve ]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#650) gentlemann02


gentlemann02
tag

Sziasztok egy olyan kérdésem lenne ,hogy a 16GB-os modellben menyi hely marad a felhasználónak egyéb célokra?

Optimus 2x; Nexus 4; OnePlus One; Xiaomi Mi8, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Mi 9T Pro, Poco X3 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.