Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:21

LOGOUT.hu

LG Flex 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) Pepeninho válasza Remekelek28 (#1450) üzenetére


Pepeninho
őstag

Neha vedd is ki!

Ps4, p30 pro

(#1452) musicryder válasza Remekelek28 (#1450) üzenetére


musicryder
tag

Nem vagy vele egyedül, igaz a hátlapon vannak ilyen apróbb karcok, de istenem... A világ nem fog miatta összedőlni... ( igaz engem az ilyen dolgok nem nagyon hatottak meg soha, persze ha végigrepedne a kijelző vagy valami komolyabb probléma merülne fel dobnám a kukába, de eddig 1 telefonomnál nem volt ilyen gond... )

Xperia™ X10 mini Pro, Xperia™ M2, LG G Flex 2, Xperia™ Z, Xperia™ Z5, Huawei P9, Xperia™ XZ Premium, Xperia™ 1, Iphone 12 Pro

(#1453) Remekelek28 válasza Pepeninho (#1451) üzenetére


Remekelek28
őstag

Csak annyi időre szoktsm kivenni,hogy megnézzem van e rajta karc,máskülönben nem :)

(#1454) Pepeninho válasza Remekelek28 (#1453) üzenetére


Pepeninho
őstag

xD

Ps4, p30 pro

(#1455) Catcan válasza kelly416 (#1441) üzenetére


Catcan
csendes tag

Ne haragudj, de ezt abszolút nem érzem jogosnak. Szerintem nem írtam butaságot. Neki válaszoltam a feltett kérdésére/kérésére és egyúttal egy kommenten belül a te hozzászólásodra is, amiben ráadásul a saját véleményemet fejtettem ki, ami helyeslő volt a megállapításodra. Továbbra is úgy vélem, hogy ez nem tartozik a butaság kategóriába.
Ha hozzászólásra gyúrnék, akkor nem szerkeszteném utólag az irományomat, h reflektáljak az írás ideje alatt befutott hozzászólásokra minél kevesebb hsz-ben. Valamint, hogy ha már ilyet feltételezel akkor láthatod, hogy elég régen regisztráltam erre a fórumra. Ha gyűjtögetni akartam volna akkor nem 74 hozzászólásom lenne ennyi év alatt... :U
Ezt nem támadásnak szántam, ne vedd úgy. Részemről a dolog lezárva, csak szerettem volna kifejteni a véleményemet, mert nem tartottam korrektnek az első mondatod második felét.

[ Szerkesztve ]

(#1456) kelly416 válasza Catcan (#1455) üzenetére


kelly416
veterán

Egyedül azt tartottam butaságnak, hogy a fórumon írjátok egymásnak: "küldtem privátot", " én is küldtem". A többi megállja a helyét, azokkal semmi gond. Azóta Johnny194 megírta privátban, azért szólt vissza Neked a fórumon, mert nem reagáltál a privátra, így nekem is világossá vált, hogy nem gyüjtögetés.
Bocsi mindkettőtöktől, de megérthetitek, nem szokványos azzal "tölteni" a fórumot, mit idéztem, ezért szóltam. Sajnos sokszor kell úgy döntést hoznunk, mint most, hogy nem látjuk a dolgok miértjét. Bocsi még egyszer.

(#1457) Zsolto válasza kelly416 (#1456) üzenetére


Zsolto
őstag

Na ilyet se láttam még, hogy egy admin (ok, Topicgazda) elismerte, hogy jogos egy kifogás... :K :R

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#1458) Pepeninho válasza Zsolto (#1457) üzenetére


Pepeninho
őstag

Most mar csak egyszeruen meg kell varnunk a vilagveget! :)

Ps4, p30 pro

(#1459) kelly416 válasza Zsolto (#1457) üzenetére


kelly416
veterán

Miért ne tenném? Se Isten, se király, se egyéb nem vagyok. Ember vagyok ugyanúgy, mint Ti. Jogos a panasz, nem ömlesztették el butasággal a dolgot, de szerintem az én észrevételem is jogos volt. Megbeszéltük. Ennyi. Nem akarok kiskirály lenni, a javatokat akarom és nem rettegésben tartani a totyikot. ;)

Szerk.:
De mostmár tényleg fejezzük be az off-ot.

[ Szerkesztve ]

(#1460) Chevalier válasza kelly416 (#1459) üzenetére


Chevalier
tag

Idejárok olvasni Flex 2 észrevételeket, esetleg releváns híreket, de minden tiszta OFF :DD

-----------

Verizon 3/32Gb os agyonb***ta volna a G4 eladásait, ha nem ilyen kisszériában tolják ki.
Továbbmegyek, hogy ha a mostani fluid rendszerrel jön ki, kimutathatóan több potential G4 vásárló cuppant volna rá

Konteo :))

einhorn az finkle

(#1461) setom


setom
tag

Sziasztok!

Mostantól én is belépek a flex 2 tulajdonosok táborába. Még nagyon új a teló de egyelőre nagyon tetszik.
Fóliából létezik olyan verzió amihez jár a kamera lencsére is védő? Ha igen, tudna valaki linkelni. Lehetőleg budapesti boltból, hogy minél kevesebb ideig legyen védtelen a masina.

(#1462) Cyrusv10


Cyrusv10
tag

Hali, megszeretném nézni élőben a telefont, de Győrben nem találtam egy kiállított készüléket sem, esetleg ha tudtok valami tippet ebben a régióban, megköszönöm.

(#1463) aya válasza Cyrusv10 (#1462) üzenetére


aya
addikt

Hát max telenorban, más szolgáltatonál nem is lehetett kapni.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#1464) Cyrusv10 válasza aya (#1463) üzenetére


Cyrusv10
tag

Köszi a tippet, valahogy nem vettem észre mikor böngésztem, megpróbálkozok náluk, meg ha van győri egy krémesért cserébe megnyomkodnám a telefont :)

(#1465) Chevalier válasza setom (#1461) üzenetére


Chevalier
tag

Szervusz!
A G szériában úgy vettem észre hogy még típuson belül is borzasztó a szórás a lencsevédő minőségében, pedig elvileg a G2 óta zafírüveg a cucc. Én se a G2-n se a G3-man nem tudtam összekarcolni, van aki egy hét alatt homályossá teszi.
A fólia rontani fog a fehéregyensúlyon fotózásnál, mégha csak hangypöcörőnyit is. Szűri a fényt. Ebayről beszerezhető több modellhez eredeti lencsevédő üveg, és elvileg nem ördöglakat cserélni. Mivel a hátlap közepe ér az asztalhoz és nem is cipelsz kvarchomokot a zsebedben, úgy gondolom nem fog karcolódni

einhorn az finkle

(#1466) azigazimoris válasza Chevalier (#1465) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

+1
Nem egyszerű feladat megkarcolni a kamera frontüvegét...
Persze biztos sikerül pár ügyeskezű jómunkásnak 😄
Annakidején a frissen eladott N8 kameraüvegjét sikerült az új tulajdonosnak elrepeszteni egy patentos tokkal. Jött is vissza, hogy törött ... Én meg mutattam, hogy az a patent nem a legjobb helyen van. Mondjuk azt fólia sem védte volna meg a behatástól...
Normál használattal nem lehet gond azzal az üveggel.

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#1467) Bandi8407


Bandi8407
tag

Üdv! Írjon privátot akinek rootolva van a flex-e! Köszönöm! :)

(#1468) 2o1i


2o1i
senior tag

Olyat tapasztalt valaki, hogy ha hosszabban pihen a teló, majd a kijelző bekapcsolása után 3-5 másodperccel a fényerő kis mértékben csökken minden fényerő és kijelző beállítástól függetlenül?

(#1469) Dealer95 válasza 2o1i (#1468) üzenetére


Dealer95
őstag

A beallitasok menüben a "kijelző"-nél a legalsó pont be van kapcsolva? Az automatikus tónus?
Ha igen, akkor szerintem az okozhatja.

(#1470) 2o1i válasza Dealer95 (#1469) üzenetére


2o1i
senior tag

Ki van kapcsolva az is.

(#1471) setom válasza Chevalier (#1465) üzenetére


setom
tag

Szia!

Köszönöm a választ :) . Akkor nem parázom túl a dolgot.

(#1472) mtibee2


mtibee2
tag

Sziasztok!

Kinéztem ezt a telefont, de volna néhány kérdésem azokhoz, akik már használják.

Sajnos a tesztből kimaradt a frekvenciaátvitel-, és a zajszintmérés. Hogyan szól a telefon zenehallgatás közben? Van valami hangzásjavító beállítás? Főleg mélyhang-kiemelés kellene.

Úgy látom, hogy az akkumulátor nem cserélhető. Kb. hány töltésig bírja tartani a gyári kapacitását az akku? Cseréltetett már valaki telepet? Mennyibe kerül?

Melyik a legfrissebb firmware most a telefonra? Azon tapasztalhatók akadások, vagy túlmelegedés?

A kijelző szemcsésedés és a sárgaság minden telefonon megvan, vagy csak elvétve? Gyári állapotban keletkezik, vagy később is kialakulhat? Garanciális hibának számít?

A válaszokat előre is köszönöm:
M. Tibor

(#1473) sricsi2000


sricsi2000
csendes újonc

Sziasztok!
Nagyon lötyög a micro usb ajzat, és elég könnyen ki tudom húzni a kábelt is. Ezt cserélik gariban ugye?:)

(#1474) azigazimoris válasza mtibee2 (#1472) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Jól szól. Ha zenét akarsz hallgatni. Ha bass testet, akkor ne telefonon akard :)
Akksi bírni fogja a teló életét, az enyém 9 hónapos, napi töltéssel semmi gondja nincs.
Nekem v15c firm van rajta, nem melegszik és hasít, mint az atom...
Kijelző hiba előfordulhat. Nekem nem sárgul egy pöttyet sem.
A szemcsés színek pedig mindegyiken megvannak alacsony fényerőn de nem mindenki látja zavarónak. Mondjuk én 20% fölé csak napsütésben rakom utcán.

sricsi2000: Az szerintem nem lesz garis javítás, mert erősen használatfüggő, jogy mennyire sikerül tönkrevágni az usb almjzatot... Hacsak a szerviz el nem ismeri, hogy anyg vagy forrasztási hiba volt. Kicsi esély :N

[ Szerkesztve ]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#1475) Fail3D! válasza azigazimoris (#1474) üzenetére


Fail3D!
addikt

Eddig ugytudtam alacsony fenyeron van csak szemcsesedes.

(#1476) azigazimoris válasza Fail3D! (#1475) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Javítottam :)

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#1477) mtibee2 válasza azigazimoris (#1474) üzenetére


mtibee2
tag

Volt walkman telefonod? (Én egy Sony Ericsson C905-höz hasonlítanám, az nagyon durván szólt.) Ahhoz képest milyen? A jelenlegi telefonomat - Honor 3C - pont a gyenge basszusa miatt adom el. 40 Hz környékén megáll nála a tudomány.

(#1478) Zsolto válasza mtibee2 (#1477) üzenetére


Zsolto
őstag

Arra készülj fel, hogy csak a gyári zenelejátszóval tudsz eq-t állítani. Nekem legalábbis a Player Pro-n nem működik, és másoktól is hallottam ugyanezt.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#1479) musicryder válasza Zsolto (#1478) üzenetére


musicryder
tag

Azért nem mindegyik zenelejátszó szenved... Poweramp tökéletesen megy : )

Xperia™ X10 mini Pro, Xperia™ M2, LG G Flex 2, Xperia™ Z, Xperia™ Z5, Huawei P9, Xperia™ XZ Premium, Xperia™ 1, Iphone 12 Pro

(#1480) Remekelek28 válasza musicryder (#1479) üzenetére


Remekelek28
őstag

A jetaudioba is lehet mindent állitani

(#1481) mtibee2


mtibee2
tag

A VLC-t próbálta már valaki? Amúgy köszönöm a válaszokat!

(#1482) Kofka04


Kofka04
tag

A G2-G3-hoz képest gyengébb a basszus zenehallgatás közben. Engem nagyon zavart, mert gyakran hallgatok zenét, van is hozzá való Sennheiser agyba dugós fülhallgatóm, de majdnem elsírtam magam, amikor az eddig használatban lévő PlayerPro nem reagál a hangszínek állítagtására, még a gyári hangszínektől sem változik meg a hangzás. Fogalmam sincs mitől van ez. Lehet az Android 5.1.1-es verziója ilyen és még a 60fps-es full hd videórögzítést sem tudja. Zenehallghatásra én eddig 2 progit találtam, ami reagál az equalizer tologatására. A PowerAmp (2 hetente újra kell telepíteni, mert fizetős) és a Mixzing. Mindkettőhöz használok erősítésnek egy BassEQ nevű app-ot, amivel már olyan mélyet kapok zenehallgatás közben, amilyet szeretnék és korábban kaptam a G2-G3-mal PlayerPro-val. Ja és a Bass EQ csak ezzel a két progival hajlandó együtt működni.

Minden hibájával együtt egy nagyon szerethető telefon (én imádom) és élőben tényleg fantasztikusan néz ki. Semmilyen kép, se videó nem adja vissza azt a látványt, amit élőben tud a telefon. Az anyaghasználat is kiváló. Kézben tartva lehet érezni hogy erre a telóra bizony 200ezres árcímkét szántak, amikor kiadták. 80ezerért rohantam érte az üzletbe (GsmPalota). Annyiért ajándék ez a telefon :)

[ Szerkesztve ]

(#1483) Zsolto válasza Kofka04 (#1482) üzenetére


Zsolto
őstag

Jól beszélsz, én G2-ről váltottam, közte volt egy hétig G3-am is. A Flex2 pont annyival jobb, amennyivel többet vártam attól a telefontól, amire "feljebb" lépek a G2-ről. A G3-on bosszantott az oversharpening (vekk felesleges a FullHD-nél nagyobb felbontás), és a fakóbb kijelző. A Flex2-re tényleg öröm ránézni, de még a zsebemben megfogni is. Az akkujával is nagyon elégedett vagyok (nyugisabb napokon simán nem kell töltőre rakni éjszakára).
Azt sajnálom, hogy a jól megszokott PlayerPro nem működik vele rendesen, a hangszínszabályzás valóban hiányzik. De a PowerAmp valóban jónak tűnik, és ha ez az ára, egye fene, egy ezrest megér nekem, hogy legyen rendben ez a dolog is.
A gyerekeimnek vettem karácsonykor egy-egy JBL agybadugós fülhallgatót, az egyik egy T100a, kb. 5000 Ft volt, a másik egy T280a, kb. 9000 Ft-ba került. Már az olcsóbbik is elképesztően sokkal jobban szól, mint a gyári LG füles, vagy a Xiaomi Piston 3-asom -- igazából lehidaltam a hangjától, főleg mikor most kipróbáltam a PowerAmp-pal. Régóta problémám volt azzal, hogy semmilyen fülhallgató nem szólt elég hangosan -- hát ezek a JBL-ek leviszik a fejemet, ha nem vigyázok, és olyan mélyeik és magasaik vannak, amikből inkább visszavenni kell, nem rátolni. Érdemes felfigyelni rájuk.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#1484) Kofka04 válasza Zsolto (#1483) üzenetére


Kofka04
tag

Fura, nekem is egy hétig volt G3-mam a G2 mellett, mielőtt megvettem a Flex2-t. Használtam egy hétig a G3-at és ha az jobb lett volna mint a G2, akkor azt tartottam volna meg, de valóban fakóbb volt a kijelzője és nekem szaggatott is, de, nagyon durván. Nevetséges volt. Gyorsan el is adtam, hozzátettem 15ezret és megvettem a Flex2-t. Hiányzik a G2 :( jobb telefon mint a Flex2. Nemhogy jobb, de valóban igaz, amit mindenhol hallani hogy az a valaha gyártott legjobb LG. Kb.3x annyi ideig bírta az aksija mint a Flex2-nek és szerintem a kamerája is jobb volt, ezen kívül lehetett vele 60fps-ben videózni, ami nekem nagy érvágás a Flex2-nél.

Viszont mióta kijött az első Flex, nekem álomtelefonom volt és szerencsére a második verzióját tarthatom a kezemben, ami sokkal átgondoltabb, feljlettebb, jobb lett (és szerencsére kisebb is). Hiába panaszkodom a Flex2-re, de az hogy "görbe" meg az amilyen gyönyörű és sugárzik belőle a prémium érzet, illetve az oled kijelző minden szemcséjével és sárgulásával együtt kárpótol a negatívumokért.

Ezt a telefont nem lehet nem szeretni.

(#1485) kelly416


kelly416
veterán

Ejnye srácik, csöpög a nyál... ;]

(#1486) azigazimoris válasza kelly416 (#1485) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

És akkor gondolj bele, milyen együtt feküdni-kelni ezzel a telefonnal :DD
Én is szeretem :C

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#1489) kelly416 válasza azigazimoris (#1486) üzenetére


kelly416
veterán

Nem kell gondolkodnom rajta, volt ilyenem, pontosan tudom, milyen érzés. :)) Bár én inkább a Kedvesemmel feküdtem-keltem, a telefon csak mellettem volt. ;]

Szerk.:
Saját magamat töröltem, kissé betriplázódott valamiért...

[ Szerkesztve ]

(#1490) Zsolto válasza Kofka04 (#1484) üzenetére


Zsolto
őstag

Összességében én is azt mondom, hogy a G2 kiegyensúlyozottabb, jobb telefonkonstrukció, mint a Flex2. Nagyon hiányzott belőle a bővíthetőség, ezért cseréltem le bő egy év után, de egy 32 GB-os változatot bármikor bevállalnék újból.

Ha már a kamerát említed, megdöbbentem, hogy az 5.1.1-ben a gyári kamera még az EV +/- korrekciót se tudja, nem hogy például a különválasztott fénymérés/fókuszpont funkciót. Ez egyszerűen hihetetlen, az EV korrekció nélkül képtelenség normálisan fotózni. Elkezdtem kamera appokat próbálgatni, de egyrészt ellenemre van, hogy ne a beépítettet használjam, másrészt nem igazán találtam olyat, amiben a fotós funkciókon van a hangsúly, és nem a csilivili szűrőkön vagy reklámokon.

Ti milyen kamera-appot használtok?

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#1491) gipsztigris válasza Zsolto (#1490) üzenetére


gipsztigris
addikt

Manual Camera Ha ebből hiányzik valamilyen funkció, csak szólj! :D

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#1492) SolidMetal91


SolidMetal91
csendes tag

Srácok! Normális, hogy ez a telefon ma 80 ezer alatt megkapható itthon? Gyakorlatilag olcsóbb, mint a G3 vagy bármilyen más snapdragon 800 (nem is 808 vagy 810!!!) telefon. Vagy valami trükközés van és az más verzió más hardwerrel? Vagy esetleg nem jó a telefon? Most akarok telefont venni, láttam ezt a többi középkategóriás közt, és nem hiszek a szememnek.

(#1493) gipsztigris válasza SolidMetal91 (#1492) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ne törődj vele! Vedd meg nyugodtan, de előbb olvasgass itt a fórumon, (vagy máshol) felhasználói véleményeket!

Ennyi pénzért nincs versenytársa a piacon!

Ez nem olyan készülék, mint pl. a zájfon, hogy eldobsz egy követ, szinte biztos, hogy egy ájfonost fogsz fejbedobni. Persze, mondani szokták, hogy egymilliárd légy nem tévedhet, de léteznek olyan legyek is, akik szeretik a különleges, egyedi lócitromot. Na, ezeknek készült a G Flex2-es! :))

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#1494) Noys187 válasza Dealer95 (#1355) üzenetére


Noys187
tag

Koszonom a valaszodat!
Megrendeltem, kedden megyek erte, (ennyiert nem hagyom a bolt polcan) de azert meg marad a flex 1 amig meg nem tapicskolom a flex2-ot :)
A sargulasrol: Minden egyes keszulek sargul, azaz szeria hiba, vagy csak elvetve 1-1, vagy pedig nagyobb szazalekban? (Vagy esetleg mindegyik, de csak a wild szemuek veszik eszre)
Es barmelyik verzio is legyen, ez kiut 1-2 het alatt egybol, jol lathatoan, vagy szepen fokozatosan jon elo? (Vagy amint bekapcsolom mar latni kene egybol?)
Ez az egyetlen dolog amitol tartok, na meg a meret csokkenes, a tobbivel egyutt tudnek elni.
Elore is koszonom a segitseget sracok! :R

Noys

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 20 Pro/ Opel Signum 04' Z32SE

(#1495) Kofka04 válasza Noys187 (#1494) üzenetére


Kofka04
tag

Nekem kb. a 3.napon jött elő a sárgulás és nem volt fokozatos, egyszer csak megjelent a bal alsó és felső sarokban egy kb.fél centis kis "terület". Abszolút nem zavaró és csak szürke háttérnél látszik, annak is egy bizonyos árnyalatánál és alacsony fényerőn (0-30%). Viszont a szolárium tényleg segített. 3x is bevittem magammal 4-5 percre és enyhült a sárgulás :) azóta még 2x bevittem, de már nem javul tovább. Van egy teljesen szürke hátterem, ami olyan árnyalatú, aminél a legjobban látszik és néha gyengébb, néha erősebb a sárgulás. Nem tudom mitől függ, melegedéstől biztos nem mert néztem már normál és felmelegített állapotban és nem találtam benne logikát.

Engem nem zavar, majd a garancia lejárta előtt kicseréltetem. Ha ezt a kompromisszumot is el kell fogadni a szemcsék, a pentile matrix és a 60fps hiánya mellet, akkor elfogadom, mert a nyálcsöpögés még 1 hónap után is megvan mindig, ahogy a kezembe veszem a telefont. Imádni való :R

(#1496) Noys187 válasza Kofka04 (#1495) üzenetére


Noys187
tag

Koszi!
Bevallom, amikor eloszor olvastam ezt a szolis dolgot kiegtem, nem hittem volna h mukodik :D
Oszinte leszek, en is abban bizom, h beleszeretek amint megfogom, nem is fogom a flex1 hez hasonlitgatni. Ha nem olyan zavaro, akkor biztos engem sem fog zavarni, ennel is irtak a szemcsesedest, a ghostot, a beegest...en nem talalkoztam ilyenekkel, nem szokasom nagyitoval nezegetni a telot. Ha pedig bajos lesz, akkor pedig ahogy Te is mondtad, gari vege elott beviszem. Egyebkent en a melegedesre tudok gondolni mint ok, ugyanis az elso szeriad nexus 4-ekkel is elo-elo fordult a sargulas, ott bizonyitottan a melegedes miatt. Persze ez csak tipp, nem tudom mennyire melegszik! Mindegy, ennyiert tobb kompromisszumot is kotni kene mas teloknal, ar/ertek verhetetlen!
Kedden bekoszonok es lehet rohamozni is fogok nehany hulye kerdessel, elore sorry! :D
Koszi mindenkinek aki segitett!

Huawei Mate 20 Pro/ Opel Signum 04' Z32SE

(#1497) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Mivel elég jó árakon megy most ez a telefon, így elgondolkoztunk egy ilyen vásárlásán (G3 is versenyben van). Tudnátok BP.-n ajánlani olyan helyet, ahol ki van állítva? :R

(#1498) kelly416 válasza motoflug (#1497) üzenetére


kelly416
veterán

Szerintem nincs. Inkább kérdezd meg itt, hogy egy fórumtárs segít-e Neked a megtekintésben egy bambiért cserébe. ;´)

(#1499) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Sziasztok !

Ha egy alkalmazáshoz hozzá van rendelve, hogy elrejtse a navigációs gombokat akkor az mindaddig rejtve marad míg vissza ki nincs véve a pipa, vagy elő lehet csalogatni mondjuk egy felfelé csúsztatással ? Vissza automatikusan megy egy idő után vagy lefelé csúsztatással ?

Vagy hogy működik ez az egész ? Nincs ilyen telóm, azért kérdezem.

Esetleg egy külső launcherhez is hozzá lehet rendelni ezt a funkciót ? Annál is el lehet rejteni illetve előhívni a fent leírt módon ?

(#1500) tgabe25 válasza Csocsesz75 (#1499) üzenetére


tgabe25
tag

Hali!

Nekem ilyen telóm van, ha elrejti a navigációs gombokat akkor 2 módszerrel tudod előhozni, egyrészt a navigációs gombok felől alulról felfele húzod az ujjad, vagy a statusbar felől húzod lefele és akkor előjönnek a gombok is. Lehet állítgatni dolgokat azt láttam, de sose mentem bele mert nem volt rá szükségem de szerintem be lehet állítani alkalmazásonként, hogy kitegye-e teljes képernyőre vagy sem az adott alkalmazást ha nagyon kíváncsi vagy megnézem neked majd. Vissza megy automatikusan de ha rögtön akarod akkor annyi, hogy lefele húzod a gombokat. Launchert pedig a gyárit használom, egészen rendben van, ha mégis le akarod cserélni azt is biztos meg lehet oldani, ha nem haragszol meg viszont ezt nem nézném meg mivel nem szeretném a launcherekkel bajlódni. :R

[ Szerkesztve ]

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.