Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:21

LOGOUT.hu

LG Flex 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) azigazimoris válasza Sys85 (#799) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Nálam is csak a mikrokarcokat gyűjtötte, ami ellen állítólag kitalálták :W
Aztán kapott egy gyári quick circle tokot és boldogság :)

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#802) Sys85 válasza Fail3D! (#800) üzenetére


Sys85
veterán

1 hétig,míg megjött rá a tok óvtam mint a hímes tojást,de mégis lett rajta pár nagyon halvány és vékony karc,olyanok amiknek elméletileg el kellene tünniük.
Hát dörzsölhettem én kézzel a gyorsabb "gyógyulásért,ők továbbra is ott vigyorogtak. :)

azigazimoris

Az a tok mennyire jó?
Leginkább az érdekel hogy a flipes elejét valami mágnes fogja a teló elejéhez becsukott állapotban,vagy csak úgy lifeg mint a Samsung S-View tokjai?

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#803) azigazimoris válasza Sys85 (#802) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Nem fogja oda semmi, de szépen rásimul, főleg, hogy jó hajlás van benne szemben mondjuk G3 tokkkal.
Inkább csukódik, mint nyílik, de egy lengőmozdulattal ki lehet nyitni.
Mint egy Zippo öngyújtó , csak vízszintesen :)
Kinyitva a bal hüvelykujjadat átdugod a karikán és atomstabilan lehet tartani a telefont.
Én nagyon szeretem.

[ Szerkesztve ]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#804) tgb válasza lezuvius (#784) üzenetére


tgb
senior tag

Akkor a flex2 6óra shot lenne!
A 3óra a g4en,illetve a 4óra sot a flex2őn,az én használati szokásaimmal jött ki,ez ugy mindig egyénenként változik!
Az egy óra plusz a flex2 javára meglenne nálad is!

az irányár nem félarat jelent!

(#805) farni93


farni93
csendes tag

Még senki sem probálta????

[ Szerkesztve ]

(#806) tgb válasza farni93 (#805) üzenetére


tgb
senior tag

Van attól már frissebb is,nekem 15c van fent

az irányár nem félarat jelent!

(#807) farni93


farni93
csendes tag

Nekem is 15c van..de az nálam nem fasza..

(#808) tgb válasza farni93 (#807) üzenetére


tgb
senior tag

Mi vele a gond?Nekem egyikkel sem volt gondom,se a 955nél,sem a 959nél.

az irányár nem félarat jelent!

(#809) farni93 válasza tgb (#808) üzenetére


farni93
csendes tag

20percet nyomom a telót (messenger,meg böngészek)
Aztán tűz forró..
De valamikor 10 perc után is forró...
Fényerő 0%-on.
2 hete van meg és nincs telepakolva...

(#810) tgb válasza farni93 (#809) üzenetére


tgb
senior tag

Nekem nem melegszik,pedig soxor orákat böngészek,de extrém melegedés nincs,csak esetleges hard reset utáni visszaállitásnál,amikor minden frissül,és települ vissza a telora!

az irányár nem félarat jelent!

(#811) farni93 válasza tgb (#810) üzenetére


farni93
csendes tag

Hát akkor csak az enyém 1 szar...

(#812) farni93


farni93
csendes tag

Recovery menüt hogy tudom behozni??

(#813) Sys85 válasza farni93 (#811) üzenetére


Sys85
veterán

V15c óta egy fokkal jobban melegszik nekem is,de nem olyan mértékben mint amit írtál,pedig jobbára én is csak böngészek+messenger.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#814) kelly416 válasza farni93 (#809) üzenetére


kelly416
veterán

A helyedben garanciáztatnám azonnal.

(#815) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Sziasztok!

Gondolkodom egy Flex 2 beszerzésén.
Azt szeretném megkérdezni, hogy jelenleg melyik android verzió van rá kint hivatalosan és mennyire tudták megoldani a lag és melegedési problémákat a készülék megjelenése óta?
Egy G2-esről váltanék. Sajnos az sem megy mindig röccenés mentesen 5.0.2-vel és időnként a Snarpdragon 800 is igen forróra tud melegedni.

[ Szerkesztve ]

(#816) kelly416 válasza Cingáriusz (#815) üzenetére


kelly416
veterán

Nem kell sokat visszaolvasni, hogy meglegyenek a válaszok, minden kérdésedet kitárgyaltuk max. 100 h.sz messzeségben. :DDD
Nem röcög, nem melegszik nagyon a legtöbbeknek, kivéve, ha valaki kifog egy hibásat.

(#817) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Sziasztok. Ma vettem egy Flex 2 és v15 a szoftver verziós. Felkínálta a v15 c frissítést. Érdekelne hogy aki már használja a v15 c milyen tapasztalatai vannak. jobb lett a flex 2 vagy rosszabb a v 15 c frissítéssel? Köszönöm az infót előre is.

BlackBerry Passport

(#818) farni93 válasza kelly416 (#814) üzenetére


farni93
csendes tag

Csináltam egy hard resetet.most nagyon patika :DD
Abszolút nincs melegedés. :C

(#819) tgb válasza farni93 (#818) üzenetére


tgb
senior tag

Azt hittük az már megvolt! :F
Nincs ezzel semmi gond,jó lesz az meglátod!

Dodicsaba:nekem szépen megy a 15c.

[ Szerkesztve ]

az irányár nem félarat jelent!

(#820) Blaza753 válasza tgb (#819) üzenetére


Blaza753
csendes tag

Hello tudnatok nekem linkelkel olyan oldalt ahol lehet venni a telefonhoz tokokat vagy hatlapokat.Ja olyan oldal kell sk ahol szlovakiai oldal kellene.

(#821) kelly416 válasza Blaza753 (#820) üzenetére


kelly416
veterán

Ebay ;]

(#822) g3d


g3d
tag

Kedden én is beléptem a klubba, de ma már vissza is kellett vinnem a kijelző sárgaláza miatt... amúgy nagyon remek kis készülék, úgyhogy remélem mihamarabb kapok egy hibátlant :)
A szervizes arcok egyike képes volt előállni azzal, hogy 1) ő nem látja, 2) ha napi használat mellett nem vehető annyira észre, "csak" szürke vagy fehér hátterű appoknál (nálam az esetek többsége ilyen), akkor nem téma... Hát majdnem előjöttem pár példával, hogy ekkora bornírt dologgal ne jöjjön (vegyen új autót úgy, hogy azonnal egy főalkatrész cserére menjen a szalonból...), de a kollégája jelezte, hogy ő is látja. Szóval a végeredmény oké volt :) Most várhatom, mire kapok újat

(#823) Genesistibi


Genesistibi
tag

Most, hogy már 80eFt-t lehet kapni és még mindig elég egyedi plusz ahogy olvasom a nagyobb hiábakat is javították, háát nekem is viszket a tenyerem.. :)

(#824) kristof_


kristof_
tag

Ma jött meg...hát eddig nagyon tetszik :DD G2-ről váltottam, annak a kijelzőjét imádtam, de ennek sem tűnik eddig csúnyának

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#825) Sys85 válasza kristof_ (#824) üzenetére


Sys85
veterán

Én samsungról váltottam,azok az amoledek szebbek és jobb a fényerejük (mondjuk kicsit több fejlesztési tapasztalat is áll mögöttük),de ennyi pénzért elnézhető az LG-nek,főleg annak a fényében hogy milyen hardver van benne. :)
Eleinte zavart egy kicsit a kijelző fényerő gyengesége és hogy kicsit zajos a kép (főleg minimum fényerőn), de megbarátkoztam vele.
Egy valamit bánok,az az hogy a 16GB-s verziót vettem.
Nagyon harmatos a használható tárhely,sd kártyára meg root nélkül ugyen nyista telepítés,hiába raktam bele 128gb-s kártyát...

Jut eszembe!
Rootról valakinek valami infója?

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#826) musicryder


musicryder
tag

Végre nekem is ma megjött...
A melegedéses témától tartottam, de ahogy ma melegedett az számomra teljesen elfogadható volt ( Xperia M2 is ennyire simán fel szokott melegedni, sőt van, hogy még melegebb ugyan ezeknél a funkcióknál ), pedig 2-2,5 órán keresztül nyomkodtam...
Ebben pedig volt frissítés/appok telepítése/antutu teszt/böngészés/kb 15 perc youtube videózás is...
Ha viszont ennyire melegszik általában ez a 810 akkor egy baromi nagy felhajtást csináltak a semmiből...
Az üzemidő majd még elválik, most kb 70%-ról ennyi nyomkodás után 13%-ig merítettem...
Eddig tetszik ; )

Xperia™ X10 mini Pro, Xperia™ M2, LG G Flex 2, Xperia™ Z, Xperia™ Z5, Huawei P9, Xperia™ XZ Premium, Xperia™ 1, Iphone 12 Pro

(#827) kristof_ válasza musicryder (#826) üzenetére


kristof_
tag

Azért nem hiszem, hogy minden ember hülye, biztos nem véletlen hördült fel mindenkit és mondta mindenki, hogy nincs valami rendben vele. De lassan háromnegyed-egy éve jelent meg, nagyon sok dolgot tudtak ennyi idő alatt optimalizálni. Kíváncsi lennék egy friss tesztre is pl innen a mobilarénáról, hogy éreznek e javulást és a mai árára milyen plecsnit adnának.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#828) kristof_


kristof_
tag

Amúgy a glance view-val mi van? Láttam több embernél, hogy csak szürke téglalap van, sikerült már ezt a hibát megoldni? Nem igazán találtam rá választ

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#829) azigazimoris válasza kristof_ (#828) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Sajnos maradt. Pedig a régi nagyon atom volt :)
Régebben írtak az érdeklődésemre, hogy visszakapjuk majd egy frissítéssel. Na azóta semmi ...

[ Szerkesztve ]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#830) phanze


phanze
aktív tag

Sziasztok!
Mi a véleményetek a telefonról?Javították már az akadozást?Kamera milyen?
Előre is köszönöm! :)

(#831) azigazimoris válasza phanze (#830) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

100 hozzászólást kell csak visszaolvasni kb.
De csak a te kedvedért:
Nem akad !
Nem melegszik jobban, mint bármelyik más telefon, akár gyengébb hardverrel.
Kamera nem canonikonpentakszsony100000p67895ddplx, de teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#832) gmatyi88 válasza Chevalier (#688) üzenetére


gmatyi88
tag

Nekem a G2 ben ez lesz a 3.kijelző. Nem játszom és tudatosan sem melegítem. Sima böngészéskor is néha tűz forró.

(#833) kelly416 válasza gmatyi88 (#832) üzenetére


kelly416
veterán

A volt asszonynak G2 van, de nem sárgul, nem melegszik. Mi lehet az oka ilyen mértékü eltérésnek? Pedig bönget meg fészezik eleget.

(#834) gmatyi88 válasza kelly416 (#833) üzenetére


gmatyi88
tag

Nem tudom de ezzel egy időre el is felejtem az Lg-t. Kamera nem focuszál rendesen, gps állandóan eldobál. Elegem lett

(#835) kelly416 válasza gmatyi88 (#834) üzenetére


kelly416
veterán

Ja? Hát a hibás darab az hibás darab. Azt cserélni kéne garanciában. A G2 képei jobbak, mint a z1c képei, ezt garantálom, gps tapasztalatom nincs.

(#836) Dealer95


Dealer95
őstag

Ma én is Flex tulaj lettem megint.
Note4-ről jöttem. Előtte meg Flex1 volt. ;)

Majd megírom a tapasztalatokat.

Remélem nem sárgul majd be.
Bár a boltban azt mondták hogy cserélik, tudnak a problémáról.

Valaki vett már Tempered Glass-t rá?

(#837) phanze válasza azigazimoris (#831) üzenetére


phanze
aktív tag

Köszi! :) Képernyő sárgulás milyen gyakori?

(#838) kristof_ válasza phanze (#837) üzenetére


kristof_
tag

Teljesen random. 1 évig használtam G2-t és teljesen változó volt. A tapasztalat nagyjából az, hogy akinek az első pár hónapban nem sárgásodik annak nem is fog. Próbálj sok nagy teljesítményű játékot ami természetellenesen melegít a telót, mert hogy a sárgulást elvileg valami vékony lap megégése okozza.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#839) Sys85 válasza kristof_ (#838) üzenetére


Sys85
veterán

A ragasztó sárgul be azt hiszem amivel az előlapi üveg van a kijelzőhöz ragasztva.
Gondolom nem volt egységes a felhasznált ragasztó minősége.
Ez valami hasonló lehet mint annó a foltosodó iPhone 5 kijelzők.
Én egy hónapja használom a Flex 2-t,kapott terhelést,melegedett is már rendesen,de (lekopogom) eddig semmi sárgulás.Remélem már marad is így! :)

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#840) Carline válasza Dealer95 (#836) üzenetére


Carline
őstag

Note4-ről Flex2-re? Egy kis összehasonlításra kíváncsi lennék.
Samsung amoledhez képest milyennek érzek ennek a képernyőjét?
Sebességben, kezelhetőségben, laggolásban milyen a két rendszer? Érezni különbséget?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#841) kristof_ válasza Sys85 (#839) üzenetére


kristof_
tag

Sárgásodás
Én ez alapján mondtam...de igazándiból lényegtelen is csak érdekesség. Ha már sárgásodik *aszhatjuk :D

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#842) Sys85 válasza kristof_ (#841) üzenetére


Sys85
veterán

"Szóval a telókban levő lcd egy oldal ledes megvilágítású kijelző.."
Még jó hogy ez OLED kijelző és teljesen más elven működik mint az LCD... :D
Ennyit a szakemberekről... :D

Carline:
Ebben nekem is van tapasztalatom,nyáron 2 hónapig Note4-et nyúztam.
-kijelző: A Note kijelzője köröket ver a Flex 2-re minden téren,nem hiába lett 2014-ben a legszebb kijelző "díj" nyertese.
-rendszer: A Flex szerintem stabilabb,a Notenál sokkal gyakrabban futottam bele érthetetlen belassulásokba,csinált furcsaságokat a rendszer.
-akku: kb hasonló,talán egy kicsit jobb a Note,de átlag max 30-40 perc SoT amivel többet tudott nálam.
-kamera: Note kamerája sokkal szebb képeket lő,a lencserendszert leszámítva ugyan az a szenzor mint az S6-ban.Az ois is hatékonyabban végezte a dolgát.

És ugye az S-pen előnyeiről nem is beszélve...
A Note 4 összességében jobb teló szerintem,na de nem is ennyibe kerül :)

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#843) Dealer95 válasza Carline (#840) üzenetére


Dealer95
őstag

Hát 2 óra alatt azt tudom mondani:

Note 4: kijelzőben sokkal jobb. Fényerőben és színekben is.
Nekem az Exynosos Note4 volt az akár 1 órával is többet bír mint a Snapis tehát minimum 1 óra a különbség.
Nekem a Note 4-6 órát bírt. Flex kb 3-at fog.

Rendszer: a Note betonstabil volt fél évig nekem. Tehát nem volt panasz.
Flex2-ről majd napokkal később tudok nyilatkozni de a Flex1 megvolt 1 évig és sosem volt vele baj.

Majd hamarosan írok bővebben.

(#844) Carline válasza Dealer95 (#843) üzenetére


Carline
őstag

Gixxer88 és Dealer95 köszönöm a gyors összehasonlítást.
A Samsungban nekem tetszett a s-amoled kijelző. (S4 és K Zoom volt ilyen)
A Flex2-ben leginkább az erős SoC tetszik, relatíve olcsó áron, de a 3 órás SOT elég lelohasztó.
Lehet karácsonyra leváltanám az Lg G3-t és annyira nehéz a döntés a Note4, Flex2, G4 trióból.

Ti miért váltottátok le a Note4-et?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#845) kristof_ válasza Sys85 (#842) üzenetére


kristof_
tag

Ha megnézed ez a G2 fórumából volt idézve ami TFT+LCD kijelző és gondolom, ha mindkettő sárgásodik, akkor valami hasonló gikszer lehet a kijelzőben.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#846) Sys85 válasza Carline (#844) üzenetére


Sys85
veterán

Mániám a telefonok cserélgetése. :D
Nagy valószínűséggel a Flex 2 sem lesz sokáig nálam,lehet a karácsonyi fotókat már nem ezzel fogom lőni. :D

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#847) Sys85 válasza Carline (#844) üzenetére


Sys85
veterán

Azért az a 3 óra SoT csak akkor annyi ha max fényerőn megy a teló,vagy valami komolyabb hardverpörgetős appot/játékot használsz.Nálam most ennyi a kijelzőidő,igaz így este min fényerőn,de folyamat wifivel,folyamatos bluetooth audio streammel.
De természetesen 5-6 órás kijelzőidőkre nem kell számítani,de normál használattal azért az esetek többségében 4óra felett van,nálam átlag 4,5óra körül mozog.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#848) Fail3D! válasza kristof_ (#845) üzenetére


Fail3D!
addikt

Anno a samsung2 amoledjebol kiindulva es a g2 sargasodasat latva, szerintem nem ugyan az a 2... Az egyiknel az egesz kijelzon latszodik, hogy a feher mar nem feher, a masiknal a kijelzo egy reszen a ragaszto vagy mi sargul be... Nagyon nem ugyan az a 2 folyamat.

[ Szerkesztve ]

(#849) kristof_ válasza Fail3D! (#848) üzenetére


kristof_
tag

Én ebbe tényleg nem akarok bele menni, mert nem értek hozzá, csak bobtam mint érdekesség. Ezek szerint az elképzelésem, hogy hasonló a problema nem jó.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#850) Sys85 válasza kristof_ (#849) üzenetére


Sys85
veterán

Csak érdekességképpen,hogy mi is technológiai különbség az LCD és az OLED között.
Az hogy most OLED,AMOLED vagy jelen esetben POLED az mind1,az alap ugyan az.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.