Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:21

LOGOUT.hu

LG Flex 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) kelly416 válasza kssvirag (#486) üzenetére


kelly416
veterán

Olvasgatom a fórumot, mert holnap készülök egy Flex 2-t venni, és talán Őt kellene megkérdezni, honna szerezte a 3gigás verziót. Vagy már tárgytalan? Addig még nem jutottam. :B

Amúgy ajánlotok valamit, amire figyeljek oda kézből vett készülék esetén? Elméletileg telekomos, fél éves. Tudom, kijelző sárgulás. Sajna minden LG kitüntetett figyelmet igényel ilyen téren. Más valami? Ha egyenes, kezdjek el gyanakodni, igaz?! ;]

(#702) motoflug válasza kelly416 (#701) üzenetére


motoflug
őstag

Elv. partneros, én is megkérdeztem, bár ott sosem volt. Engem is érdekelne, de újan olcsóbb, bár én már nem tudom, hogy mi a helyzet ezzel a 3GB dologgal (kapható-e bárhol, létezik-e egyáltalán. ;] :DDD )

(#703) szezso15


szezso15
addikt

Sziasztok!
Új telefon vételén gondolkodom, és eddig a G3-at néztem, mint alternatíva, viszont tegnap véletlenül rátaláltam expansys.hu-n erre a telefonra, és nagyon felkeltette az érdeklődésem, mert nagyon durván jó ár/érték aránya van.

Ti mit tudtok róla elmondani, mennyire melegszik, javult-e már a sebessége a frissítésekkel, stb. Főleg zenehallgatás, böngészésre használnám, egy kis Messenger és Instagram mellett, játszani nem játszok telefonon. :)

Olvastam, hogy sárgul a kijelző, ez mennyire gyakori, illetve garis hiba? Úgy hallottam, hogy az expansys megbízható gari-ügyileg, szóval onnan venném.

Köszi előre is a válaszokat! :R

*Hajrá Loki!* i15+

(#704) musicryder


musicryder
tag

Sziasztok!

Hasonló kérdéssel fordulnék én is hozzátok, mint az előttem hozzászóló...
A helyzetünk is kb hasonló, bár én a G3ról, mint lehetőségről végül lemondtam és maradt a G Flex 2 illetve a G4...
Viszont plusz 30ezret nekem nem mindenképp ér meg a plusz 1Gb ram és a 32Gb belső... A kamera meg egyáltalán nem is szempont számomra, mivel alig használom....

Válaszokat előre köszönöm én is... : )

[ Szerkesztve ]

Xperia™ X10 mini Pro, Xperia™ M2, LG G Flex 2, Xperia™ Z, Xperia™ Z5, Huawei P9, Xperia™ XZ Premium, Xperia™ 1, Iphone 12 Pro

(#705) motoflug válasza musicryder (#704) üzenetére


motoflug
őstag

Igen, ez egy nehéz kérdés, hogy FHD/2GB ram mennyivel rosszabb/jobb arány, mint a QHD/3GB. Elvileg a GPU jobban számít, de én ehhez nem ertek sajna.

(#706) azigazimoris válasza szezso15 (#703) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Nem melegszik, nem akad.
Amit írtál felhasználási szokásoknak, azt bitang gyorsan és jól teszi.
Expansyst nem ismerem, de a teló ász :)
Kijelző hibát többen jeleztek, garanciában cserélni, javítaniuk kell, de pl. nekem semmi gondom vele 7 hónapja.

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#707) Soulles


Soulles
tag

Kedves Fórumtársak!

Jómagam is elgondolkodtam a készüléken, de egy kis keresgélés után azonnal bele is botlottam egy igen bosszantó hibába ami sokaknál jelentkezik, mégpedig a kijelző "sárgulás". XDA-n olvastam, hogy volt aki 4x cseréltette, végül megunta és eladta.

Nagyon megköszönném, ha tudnátok információval szolgálni a köv. kérdésekre.

1. Mennyire erős / milyen formában jelentkezik a sárgulás?
2. Minden telefon érintett? (Gyártási folyamatból adódik?)
3. A pOLED színei valóban valamivel átlag aluliak? PL. egy NEXUS 5-höz képest
4. Minimum fényerőn, sötét szobában, tényleg túl fényes, használhatatlan?
5. Egyéb nem említett zavaró tényező

Előre is köszönöm mindenkinek aki válaszával megtisztel.

Üdv.

(#708) szezso15 válasza azigazimoris (#706) üzenetére


szezso15
addikt

Köszi szépen, eddig nagyon meggyőző! :R Karácsony környékén venném, remélem még elérhető lesz akkor is. :)

(#705) motoflug: Nem tudom, hogy az LG hogy optimalizál, de nálam FHD mellé bőségesen elég a 2GB RAM (One M7). Általában üresjáratban 1,2 szabad. :)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#709) musicryder válasza azigazimoris (#706) üzenetére


musicryder
tag

Köszi az infokat.

Még az érdekelne, hogy az akksi meddig bírja neked?
Neten ahogy nézegettem a vevők visszajelzéseit ott voltak panaszkodok kik a gyors merülésre panaszkodtak, de azt nem írták le, hogy mikor is merült fel náluk ez a " probléma " és azt se, hogy akkor mennyit ment összesen a telefon...

motoflug:
Ez szerintem felhasználófüggő meg f*** méregetés... : )
Hétköznapi használat mellett nem hiszem, hogy 2GB ramnál többre szüksége lenne egy rendszernek ( persze itt egy jól optimalizáltat értek )
Tényleg sokat gondolkoztam a G4en is, de az ottani nagy bőrhátlap pl számomra egyáltalán nem jön be így még az se annyira vonzó... Míg azért a Flex 2 ezzel az ívelt kijelzővel azért mutatósabb darabnak számít... ( persze ez is személyenként változó )

[ Szerkesztve ]

Xperia™ X10 mini Pro, Xperia™ M2, LG G Flex 2, Xperia™ Z, Xperia™ Z5, Huawei P9, Xperia™ XZ Premium, Xperia™ 1, Iphone 12 Pro

(#710) kelly416


kelly416
veterán

Köszönöm az eddigi infókat. Valami kód van esetleg, amivel szerviz menüt elő lehet csalni? Mint a Sony esetében a *#*#7378423#*#* amivel lehet kijelző tesztet csinálni és ott be tudok állítani csupa fehér kijelzőt, hogy megnézhessem a sárgulást?
Igazából megválaszoltam magamnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#711) motoflug válasza musicryder (#709) üzenetére


motoflug
őstag

Én ehhez tényleg nem értek, de nekem az S4 alatt semmi bajom nem volt azzal, hogy elfogyna a ram. Mondjuk zenfone 2 után lassúnak érzem néha, de ez lehet a soc miatt is. Appok váltása során max pár tized másodperccel gyorsabb a zenfone hiába a 4gb ram. Ugyanazokat az appokat teszteltem, megnyitva hagytam persze életszerű, egészséges mennyiséggel.

[ Szerkesztve ]

(#712) horseface77 válasza Soulles (#707) üzenetére


horseface77
tag

Üdv! A készülék szerintem kiváló. Az enyém nem sárgul, hibátlan a kijelző. Színek szépek szerintem, így amoled után nagyon bejön, sokkal természetesebb nem olyan túlszaturált. Fényerőszabályzást én a lux nevű progival oldottam meg : nagyon jól szabályozza a fényerőt és tanítható is. Sötétben például negatívba is húzható a fényerő a gyári szabályzás helyett.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#713) azigazimoris válasza musicryder (#709) üzenetére


azigazimoris
aktív tag


Én naponta töltöm. Olyan 4.5 óra kijelző használat jön össze főleg wifin internetezéssel.
Amúgy a telefon LTE hálózaton lóg, két email fiókot szinkronizál, viber, whatsapp megy.
[L:/dl/upc/2015-11/05/336526_emcb02dot73ftvuf_screenshot_2015-11-05-04-56-48.jpg](IMG:/dl/upc/2015-11/05/336526_emcb02dot73ftvuf_screenshot_2015-11-05-04-56-48.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2015-11/05/336526_chalhovq7xrtmt2x_screenshot_2015-11-05-04-56-36.jpg](IMG:/dl/upc/2015-11/05/336526_chalhovq7xrtmt2x_screenshot_2015-11-05-04-56-36.thumb.jpg)(/IMG)[/L](/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#714) musicryder válasza azigazimoris (#713) üzenetére


musicryder
tag

Köszi a választ...
A napi töltés számomra nem gond, csak reggeltől estig azért bírja : )

Xperia™ X10 mini Pro, Xperia™ M2, LG G Flex 2, Xperia™ Z, Xperia™ Z5, Huawei P9, Xperia™ XZ Premium, Xperia™ 1, Iphone 12 Pro

(#715) azigazimoris válasza musicryder (#714) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Simán :)

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#716) Soulles válasza horseface77 (#712) üzenetére


Soulles
tag

Köszönöm a választ! A menü akadásokat mennyire sikerült orvosolni?

(#717) kelly416 válasza Soulles (#716) üzenetére


kelly416
veterán

Én ma vettem, nekem sehol nem akadt eddig.

(#718) Soulles válasza kelly416 (#717) üzenetére


Soulles
tag

Köszi az infót! Milyenek az első benyomások? Kijelző sárgul?

(#719) kelly416 válasza Soulles (#718) üzenetére


kelly416
veterán

Az első benyomások nagyon jók. 70%ról 3h50min kijelzőidő allalmazástelepítésekkel, beállításokkal, mindennel, mindez 15:20-tól éjfélig.
Tetszik mindenestől, bár kamerát nem nagyon tudtam próbálni.

(#720) Ferenczi Áko válasza kelly416 (#719) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Azzal nem lesz gondod! Nagyon szép képeket csinál!!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#721) motoflug válasza kelly416 (#719) üzenetére


motoflug
őstag

Miről váltottál? Honnan sikerült beszerezni? :R

(#722) kelly416 válasza Ferenczi Áko (#720) üzenetére


kelly416
veterán

Úgy legyen. Most nem kedvez az idő ezt tesztelni, de azért próbálkozik az ember. Beállítási lehetőség nem sok van, vagy balga vagyok. Van valami app ami root nélkül is ad még pár lehetőséget?

motoflug:
Ha a nevemre kattintasz, láthatod, mikről váltottam. :DDD Az már más kérdés, melyik mennyi ideig volt. Kérdezz, ha kíváncsi vagy valamire.

(#723) Ferenczi Áko válasza kelly416 (#722) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Azt jó látni, hogy egyre jobb telefonjaid lettek.. elárulom, most vagy a csúcson jelenleg a Flex 2-vel :B

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#724) horseface77 válasza kelly416 (#717) üzenetére


horseface77
tag

Nálam nincs akadozás, bár én kezdettől fogva nova launchert használok.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#725) kelly416 válasza Ferenczi Áko (#723) üzenetére


kelly416
veterán

Szerintem a z1c-z3c után visszafelé mentem, most viszont tutira előre. Előbbre minden eddiginél. Csak tudnám, hogy a nemrég drága pénzért vett monopoli és nfs most wanted miért nem kompatibilis?!

(#726) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Mennyire érdemes még ilyet venni?

(#727) migabi24 válasza Sanyi.mTs (#726) üzenetére


migabi24
nagyúr

A jelenlegi csúcs soc van benne, komolyan elavultnak gondolod? ráadásul még az ára is vicc kategória

[ Szerkesztve ]

(#728) kelly416


kelly416
veterán

Van ötletetek, hogy a nemrég drága pénzért megvásárolt (26Ft) Monopoly és NFS-MW miért nem megy a telefonon? Ment a Z3c-n, ment a PF-Infinity2-n, ment az Samu A7-en (ami azért jóval gyengébb vas), ezen egyik sem. A Monopoly "nem kompatibilis", a MW feltelepül, de utána írja, hogy nem megy. Inkább a game-ek hibája, vagy a telefonban keresendő a bibi?

(#729) tgb válasza kelly416 (#728) üzenetére


tgb
senior tag

Nekem sem kompatibilis!

az irányár nem félarat jelent!

(#730) kssvirag válasza migabi24 (#727) üzenetére


kssvirag
tag

szivemből szóltál.
ez a telefon most a Best Buy .

Nekem se sárgult még a kijelző semelyiken, pedig a családban most is 2db van belőle.

Mindenben csúcs szerintem.
Én még a G4-ről is visszaváltottam inkább flex2-re.

[ Szerkesztve ]

(#731) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

használja vki navigációra? milyen tartóval?

(#732) kelly416 válasza Sanyi.mTs (#731) üzenetére


kelly416
veterán

Én univerzálissal, a LIDL-ben vettem olcsón. Ki van bélelve mindenütt szivaccsal, úgyhogy nem karistol, és mivel nincs gomb az oldalán, azt sem nyomja meg a tartó véletlenül sem.

(#733) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

és tartja rendesen? nem néz ki hülyén, h eláll a tartóból?

MÁS.
Ez a 810-es soc, nem a melegedős fajta? hogy áll a teló a melegedéssel? melegedésre visszaveszi a frekvenciát?

(#734) migabi24 válasza Sanyi.mTs (#733) üzenetére


migabi24
nagyúr

Minden soc melegszik, és mindnek úgy oldották meg a hűtését, hogy csökkenti az órajelet

(#735) kelly416 válasza Sanyi.mTs (#733) üzenetére


kelly416
veterán

Tartja rendesen, nem néz ki hülyén, főleg nem állva.

(#736) azigazimoris


azigazimoris
aktív tag

Egyébként egy Flex2 nem is nézhet ki hülyén, sem állítva, sem fektetve !!! :K

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#737) belan


belan
addikt

sziasztok érdemes venni lg flex 2 ?nagyon melegszik ?és olvastam sárgul a kijelző is ,olyan ember véleménye ,érdekel aki 4 ,5 hónapja nyúzza már ,vagy inkább lg g4 vegyek ,mert flex 2 nagyon jó áron lehet kapni

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#738) Ferenczi Áko válasza belan (#737) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Csak ezt az oldalt olvasd vissza és választ kapsz minden kérdésedre! :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#739) Hunknight


Hunknight
újonc

Sziasztok, nemrég vettem egy Flex 2-t de kritikán aluli az, amilyen gyorsan lemerül. Sose bírja a nap végéig, Wi-Fi netezes közben 1-2 percenként megy le a töltöttségi szint, pedig a legalacsonyabb fenyeron van mindig és semmi más nincs bekapcsolva a WiFin kívül! Sokszor akad a net is, meg sokszor a giroszkop se működik rendesen, késve reagál. Visszaküldtem a szervizbe, azt mondták akkut cseréltek de a helyzet ugyanaz, vegyes használattal kb 8-9 óra alatt lemerül, ennél tovább még sose bírta, ha aktívan használom, 4-5 óra. Melegszik is egy kicsit, az nem vészes. Az 5.1.1 verzió van rajta. Szerintetek tipushiba vagy érdemes kicseréltetni? Nektek milyen az akkuidő? A nextel-nél vettem, velük mi a tapasztalatotok? Inkább vegyem meg máshol, talán ott jobb szériát lehet kifogni? Köszönöm előre is a válaszotokat, nagyon sokat segítene a döntésben!

[ Szerkesztve ]

(#740) belan válasza Hunknight (#739) üzenetére


belan
addikt

szia szerintem cseréld le a készüléket akkor ha ilyen gondok vannak vele ,amúgy én is ilyen telot szeretnék de most egy kicsit el bizonytalanodtam ,sajna nekem az tapasztalatom androidos telók nagyon hamar le merülnek s6 edge s6 sima ,volt s5

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#741) azigazimoris válasza Hunknight (#739) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Mondjuk 4-5 óra basztatással ha végig megy a kijelző, akkor lemerül, mint minden más telefon.
Tudni kellene, hogy mi nálad az aktív használat.
Nekem 4.5 óra kijelzőidő jön össze kb. 24 órás töltési ciklussal.

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#742) Ferenczi Áko válasza belan (#740) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Az általad említett telefonok egyike sem üzemidő bajnok..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#743) azigazimoris válasza Ferenczi Áko (#742) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

És ez is igaz. :K

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#744) belan válasza Ferenczi Áko (#742) üzenetére


belan
addikt

hát igen kíváncsi lennék egy g4 re edge plusom jól bírta ,meg párom i6 plusa is

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#745) Sys85


Sys85
veterán

Sziasztok.
Egy kis tapasztalat 1hét használat után:
-kijelző: Kicsit "zajos" a kép,de nem zavaróan.
Volt pár oledes,pontosabban amoledes telóm,szeretem is az ilyen kijelzőket,de ez azért igencsak gyengébb mint pl a Samsung paneljei.Max fényerő harmatos,minimum fényerő meg kicsit sok.App-pal (pl Lux) húzható még minuszba,de tapasztalataim szerint akkor meg ingadozik kicsit a fényerő,ami elég zavaró.
Eddig zavaró sárgulás nem jelentkezett,bár a fehér színek megjelenése kicsit sárgás.
Van még hova fejlődnie az LG-nek a POLED gyártásban...

-Hardver: 2GB-os verzióm van,de jobban gazdálkodik vele a rendszer mint a Samu S6 a 3GB-tal.SoC ugye bivaly,annyira nem melegszik,nem jéghideg,de korántsem olyan forró mint amennyire mondják.

-OS: Gyári launcher van rajta,de akadozást,vagy lassulást nem nagyon tapasztaltam,pörgős pattogós a rendszer.

-Kamera: Na ez nekem csalódás,i6 után valami pocsék.
Kijelzőn visszanézve szép,de amint kicsit belenagyítok jön a hidegzuhany.Az S5 is szebb képeket produkált.
Nem rossz ez,de az én igényeimnek kevés,gyakorlatilag a most kapható összes felsőkategóriás teló földbe döngöli,de jó pár tavalyi is...
Videóban nem rossz,az ois jól végzi a dolgát.

-Akku: Ezzel se vagyok kibékülve, 4-4,5 órás SOT-t tudok max kihozni belőle (egyhuzamban nettel,min fényerőn)
Ez a teljesítmény azért csak közepes.
De legalább jó a gyorstöltés.

-Külső: Az öngyógyító nanobavonatos hátlap kb 90%-ban marketing,max 10%-ban ér valamit.
Pár alig látható mikrokarc került rá,tényleg alig látható felületi karc,de nem gyógyul be...

Szép teló,ha az árát nézzük nagyon jó teló,de nem lett nagy durranás.
Ár érték arányban nagyon jó (86k),így emiatt nem bántam meg,de nem vagyok túl elégedett vele.

A tapasztalataimmal senki lelkivilágába nem akartam belelépni,csak az én szubjektív véleményemet tükrözi.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#746) belan válasza Sys85 (#745) üzenetére


belan
addikt

szerintem jól látod a dolgokat :R

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#747) Hunknight válasza azigazimoris (#741) üzenetére


Hunknight
újonc

Bekapcsolom, elkezdek rajta wifivel böngészni és 4.5 óra múlva teljesen lemerül. Tehát 4.5 óra sot és vége. Naponta 3szor kell töltenem, ha megy a képernyő. Ugyanez ha Bluetoothon van, (screen off!) vagy ha mindent kikapcsolva csak simán zenét hallgatok fejhallgatóval. 4.5 óra alatt mindenképp lemerül, kivéve ha nem használom. Nyugalmi állapotban bírja egy napig, de akkor mi értelme egy okostelefonnak? Amúgy visszaküldtem és kértem egy másikat, tökugyanaz a probléma. Előtte lg g2 volt hát ég és föld! Az kb2-3szor ennyi ideig bírta! Egyszerűen nem tudom mit csináljak, mert egyébként meg nagyon tetszik különleges telefon, ja és nagyon gyors is. Szerintetek csak kifogtam két rossz szériát, vagy ilyen a teló és kész?

[ Szerkesztve ]

(#748) Dealer95 válasza Hunknight (#747) üzenetére


Dealer95
őstag

Ez hát mit mondjak..butaság amit írsz.

LG G2 is max 5-6 óra SoT-ot bír.
Note 4 is 4-6 óra.
G Flex-em is volt 3500as aksival,az is 6 óránál kifújt.

Az összes telefon ennyit tud.
Nem tudsz mit csinálni.
De SoT nincs teló (androidos) mi wifis használattal többet tudna 6 óránál.

[ Szerkesztve ]

(#749) kelly416 válasza Dealer95 (#748) üzenetére


kelly416
veterán

De az azért fura, hogy zenehallgatással is lemerül ugyanannyi idő alatt screen off-ban.
Vagy akkor sem kapcsol ki a kijelző valamiért?

(#750) azigazimoris válasza Hunknight (#747) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

4.5 óra SOT ok. A többi nem.
Pont tegnap éjjel toltam 2 óra zenét DLNA-n keresztül 10% merüléssel.
Nem tudom mi lehet nálad a gond, de valami nagyon nem ok.

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.