Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:21

LOGOUT.hu

LG Flex 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) tgb válasza kazanka (#398) üzenetére


tgb
senior tag

Nekem pont az expansysos sárgult,a bolti "gagyi" pedig hófehér!Ja és eus volt mind kettő,a sárga PRT,a bolti pedig NLD.

az irányár nem félarat jelent!

(#402) ollie válasza bladekettő (#400) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy néz ki, hogy nem tudja az LTE 800-at, ami problémás lehet.

***

(#403) bladekettő válasza ollie (#402) üzenetére


bladekettő
tag

köszi :)
én tmobile-os kartyával használnám.

The easy day was yesterday! :)

(#404) FerNandor válasza bladekettő (#400) üzenetére


FerNandor
őstag

azért onnan, mert rendes a gari és olcsóbb. melyik verzió az a h950? a h950 az nem európai, nem? AT&T verziókat dob be rá a google.

(#401) tgb mi az a PRT és NLD?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#405) bladekettő válasza FerNandor (#404) üzenetére


bladekettő
tag

amerikából jönne ismerőssel haza,szóval az ár remélhetőleg nem nőne,de igen elvileg AT&T csak függetlenített.
mennyi az Expansysnál?

The easy day was yesterday! :)

(#406) FerNandor válasza bladekettő (#405) üzenetére


FerNandor
őstag

csak nem nagyon értettem a kérdésed, mert én nem is említettem H950-et :)
124 az expansysnál, rendesgarival de hardveraprón van egy srác, aki tud ott kedvezményt, mobil hirdetések legelején van.

Csak így gondolkodóba estem, hogy nem nagyon van hozzá android development, custom romok, root van-e stb. és nem igazán tudom ennek az okát.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#407) tgb válasza FerNandor (#404) üzenetére


tgb
senior tag

Portugal,holland

az irányár nem félarat jelent!

(#408) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Sziasztok!

G2-ről váltanék, kicsit körbejárva a témát XDA-n elég sok infóra tettem szert a telefonnal kapcsolatban. Ha jól láttam már frissült 5.1.1-re, és az utolsó frissitésbe benne van egy csomó patch is a Qualcommtól:

Release Date: 7/13/2015
Method: Available Over the Air
Version: 0x3B5EB533
Hardware Version: 1.0
Fixes: Added Qualcomm patches CR806345, CR842716, CR842717, CR773383, for performance, and Google patches for security.

A tapasztalatok szerint a melegedés megoldva, és valósággal száguld tőle a teló. Nekem az alábbi videó alapján elég pörgősnek tűnik:
[link]

Partnero oldalán 103.000 a 32GB-os verzió, szerintem ennyiért a legjobb árban lévő snapi 810-es telefon.

Olvastam hogy a bootloadert még nem sikerült eddig kinyitni ezért még nincs rá custom ROM, de csak idő kérdése és megindul a főzött ROM-ok áradata :K

Egy dolog viszont nem tiszta, mindenképpen a 32/3GB verziót szeretném venni, viszont erről ellentétes információkat olvasok. Vannak olyanok is akik telója 32GB ROM mellett csak 2GB RAM-al vannak szerelve. Úgy tűnik attól függ melyik piacra szánt készülékről van szó.

Van valakinek 32/3GB telója? Milyen régiókódos? Melyik modell?

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#409) ollie válasza Stimpy001 (#408) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Partnerónál a 32GB-is a távol keleti verzió, az nem tudja az LTE 800-at, amire itthon szükséged lehet. Gyakorlatilag minden 2GB/32GB-s koreai (H959). Az európai verzió 2GB/16GB-s (H955), a 3GB-s nem tudom, hogy hol kapható, mert olyannal még nem találkoztam hirdetésben.

***

(#410) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Veszprém környékén nincs valaki akinél meg lehetne nézni egy ilyen telefont?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#411) FerNandor válasza Stimpy001 (#408) üzenetére


FerNandor
őstag

"Olvastam hogy a bootloadert még nem
sikerült eddig kinyitni ezért még nincs rá
custom ROM, de csak idő kérdése és
megindul a főzött ROM-ok áradata"

Ez csak részedről feltételezés, ugye? Mert en sajnos még semmi konkrétumot nem láttam XDA-n. :(

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#412) Stimpy001 válasza ollie (#409) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Itt [link] azt irják:

LG H955 G Flex2 32GB Fekete

-GSM850 /GSM900 /GSM1800 /GSM1900
-HSDPA850 /HSDPA900 /HSDPA1900 /HSDPA2100
-LTE800 /LTE900 /LT1800 /LTE2100 /LTE2600
-14.91x7.53x0.71-0.94 cm, 152g
-Curved P-OLED capacitive touchscreen, 16M szín, 5.5 inch, 1080x1920 pixel
-Corning Gorilla Glass 3
-OS: Android OS, v5.0.1 (Lollipop), frissíthető
-Chipset: Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810
-CPU: Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 & Quad-core 2 GHz Cortex-A57
-GPU: Adreno 430
-3GB RAM
-32GB belső memória
és bővítési lehetőség /microSD/
-13MP, 4128x3096 pixel, laser autofocus, dual-LED, Videó

Ez csak valami elirás lehet?

XDA-n ebben a topicban [link] azt irják H959 32gb = 2gb ram H955 32gb = 3gb ram, de egyes régiókban a H955 is 2GB RAM-os verzió.
Szóval kicsit káosz...
Azt mondod a Partnero H959 verziót árul?

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#413) kazanka válasza Stimpy001 (#408) üzenetére


kazanka
őstag

Szerinted a Partnero /vagy bármelyik GSM bolt/ ára mérvadó a bolti garanciás gagyijaikkal?

(#414) migabi24 válasza kazanka (#413) üzenetére


migabi24
nagyúr

Pont beletrafáltál, mert az lg szó nélkül garizza a bolti számlás telókat

(#415) kazanka válasza migabi24 (#414) üzenetére


kazanka
őstag

Szerinted.A boltok adnak LG garanciapapírt?

Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste.

Amennyiben a jótállási jegyet az LG állította ki és teljesen ki van töltve pecsételve akkor igen elegendő a számla nélkül és tudja érvényesíteni a jótállását a készüléknek. Viszont ha valamelyik adat hiányzik vagy nincs lepecsételve avagy nem az LG állította ki, úgy sajnos nem elegendő a jótállási jegy.

Remélem tudtam segíteni.
Amennyiben úgy érzi a tájékoztatás nem volt teljeskörű, kérjük küldje el érdeklődését újra, illetve bármilyen további kérdés esetén készülékeinkről, szolgáltatásainkról forduljon bizalommal telefonos ügyfélszolgálatunkhoz a 06 40-54-54-54-es számon (H-P: 8-18, SZ: 9-17).

Tisztelettel:
LG Electronics Magyar Kft. - Ügyfélszolgálat

(#416) Stimpy001 válasza kazanka (#413) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Megvédeném a Partnero-t, eddig rengeteg telefont vettem tőlük, nagyon korrekt hozzáállású bolt. Garis eset is volt nemegy, azt is profin és gyorsan intézték.
Az aláirásodból itélve te inkább a gyári garanciás termékeket preferálod, nekem viszont nem éri meg meg azt a felárat. Egyéni preferencia kérdése, ne próbáljuk meggyőzni a másikat. :)

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#417) Stimpy001 válasza FerNandor (#411) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Ebben a topicban már van némi progress:

[link]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#418) kazanka válasza Stimpy001 (#416) üzenetére


kazanka
őstag

Nem akarlak győzködni, nekem egész más a véleményem.Te tudod.

(#419) tgb válasza Stimpy001 (#416) üzenetére


tgb
senior tag

Partneroban is korrektül intézik a garit,és ajánlom a Mobilwebshop-ot is,itt történt olyan garis dolog,nem volt jó a teló,szóltam a boltvezetőnek,másnapra küldött egy újjat,a hibásat pedig csak futárfordultával vitette vissza,mindezt,2 nap alatt 0ftért!Nagy upp mindkét boltnak!

az irányár nem félarat jelent!

(#420) migabi24 válasza kazanka (#415) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez a hivatalos álláspont, de nem 1 esetről tudok amikor bolti számlával javították

(#421) kazanka válasza migabi24 (#420) üzenetére


kazanka
őstag

?

(#422) nikilauda válasza migabi24 (#420) üzenetére


nikilauda
senior tag

A nexus 5-nél is elfogada az LG az XXL-nél kiállított számlát ha jól emlékszem. Tavaly jártunk utána.

[ Szerkesztve ]

(#423) tgb


tgb
senior tag

Uj teló,első töltés,5.1.1!Nagyon jó lesz ugy látom!

az irányár nem félarat jelent!

(#424) ollie válasza Stimpy001 (#412) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha tényleg ezt a verziót adják, akkor oké.

***

(#425) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Ki milyen verziójú telefont használ? Mindenki H955? Valakinek van esetleg 32GB-os? Mekkora a RAM mérete?

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#426) tgb


tgb
senior tag

Partneronál is 32gb/2gb van.

az irányár nem félarat jelent!

(#427) Stimpy001 válasza tgb (#426) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Igen, nekem is most válaszoltak hogy a 32/2GB verzió elérhető náluk. Szóval a 3GB modell csak elméletben létezik, senki nem találkozott még vele. :)
Amúgy meg annyira meg vagyok elégedve a G2-vel, nem is tudom miért kacsintgatok másfelé, talán az újdonság varázsa :D

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#428) FerNandor válasza nikilauda (#422) üzenetére


FerNandor
őstag

és milyen garit adtak hozzá? most én is olvasom több embertől, hogy a rendes áfás számlát elfogadja az LG, még ha nincs is rendes LG garijegy hozzá.
Nextelshoptól vettünk tavaly LG F6-ot. az oldal szerint 1 év gyári garival. de rendes LG garijegy volt benne, beleragasztva az imei matrica, lepecsételve és ott abban 2 év gari van. és rendes számlát adtak hozzá, a teló imei száma is rajta van.

Kicsit várok még, nagyon tetszik a flex 2, de ilyen bizonytalan android fejlesztési lehetőségekkel lehet, hogy inkább a G4-et választom, bár sokkal drágább lenne De most xda-n is arra összpontosít mindenki és ott megnyitotta az LG a bootloadert elvileg. hosszú távra veszek telót.. most is a G2-m lenne, ha a szervíz megcsinálta volna.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#429) FerNandor


FerNandor
őstag

hát.. azt hiszem én inkább maradok a G4nél. Nextelshopot felhívtam, fekete bőrős lesz pár nap múlva. Rendes áfás számlát adnak hozzá, rajta van az IMEI szám, és 32GB-os és 3GB RAM, fekete bőr hátlap 164 ezer Ft. Ha garis, nekik küldöm és küldik a telemaxhoz, de elvileg akkor én is vihetem az LGhez ezzel a számlával. Hiába, így nem akarok flex 2-t venni, g4-et nem akartam, mert drága, de mást meg mit vegyek? Huawei P8-at nem akarok, Sony Z3 compact nem rossz, de sok vele a hiba és a szervíz se valami jó, flex 2 meg tessék.., marad a G4. A knockON-t amúgy se akarom elhagyni. Meg G2-m volt, nem csinálta meg a szervíz, de az LG backuppal lementett adatokat szerintem bevenné a G4 (telszámok, sms-ek, híváslista és egy-két játék)

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#430) csordas11


csordas11
aktív tag

Sziasztok! Valaki meg tudná mondani, hogy a Partnero gsm-ben csak át akarnak verni azzal, hogy a 32 gb-os verzió is csak 2 gb rammal rendelkezik vagy tényleg van ilyen változat? Mindenhol 3 gb-ot írnak a specifikációk között, még az lg oldalán is.

(#431) hard74 válasza csordas11 (#430) üzenetére


hard74
senior tag

Partnero-nál a 32 GB-os H959-es tipuszámú, ami 2Gb ramos. Hkg régiós.Én is ma érdeklődtem náluk.1 év bolti garival adják.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#432) ollie válasza csordas11 (#430) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már jó ideje erről beszélünk itt a topikban. Az a verzió nem tudja az LTE 800-at.

***

(#433) migabi24 válasza nikilauda (#422) üzenetére


migabi24
nagyúr

Így van G2 topikba is többen javítatták bolti számlával

(#434) Stimpy001 válasza csordas11 (#430) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Igen, át akarnak verni. Mielőtt eladják neked, kibontják a dobozt és kiszednek 1GB RAM-ot a telefonból... :D

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#435) ollie válasza migabi24 (#433) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Viszont a távol-keleti verziót kétlem, hogy itt javítja az LG szerviz, mert nem lesz nekik hozzá alaplap.

***

(#436) migabi24 válasza ollie (#435) üzenetére


migabi24
nagyúr

Igen eu cumókra vonatkozik amit mondok

(#437) Piet válasza tgb (#401) üzenetére


Piet
csendes tag

az expansys-tol vasarolt bontatlan csomagolasban erkezett?
mi tortent a sargulo kijelzovel? csereltek a kijelzot?

(#438) tgb válasza Piet (#437) üzenetére


tgb
senior tag

Visszaküldtem,adtak másikat!

az irányár nem félarat jelent!

(#439) Piet válasza tgb (#438) üzenetére


Piet
csendes tag

csomagolas bontatlan volt? (= gyarilag leragasztott?)

(#440) tgb válasza tgb (#438) üzenetére


tgb
senior tag

Nem volt ragasztó rajta!

az irányár nem félarat jelent!

(#441) Piet válasza tgb (#440) üzenetére


Piet
csendes tag

mas forumokban azt irtak, h az expansystol rendelt telefonok gyari csomagolasban jonnek
az lg gyarilag nem ragasztja le?

(#442) tgb válasza Piet (#441) üzenetére


tgb
senior tag

4. Flex2-őm,2 volt leragasztva ha jól remlik!

az irányár nem félarat jelent!

(#443) Piet válasza tgb (#442) üzenetére


Piet
csendes tag

mind a 4 az expansystol jott?

(#444) kssvirag


kssvirag
tag

sziasztok.
a h959 re felrakhatom ugyan ugy a h955 romot?
Köszi

(#445) kssvirag válasza csordas11 (#430) üzenetére


kssvirag
tag

2gb ram. van benne. de egyébként az lg honlapján is rajta van.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#446) kssvirag


kssvirag
tag

Én a h955 16GB-os verziómat cseréltem le egy h959 32Gb -ra.

Én speciel a hétköznapi használatban sokat nem veszek észre különbséget net alatt.
szerintem 103ezerért megérte ujjonan 32Gb -os,Flamenco Red szinben .:)

az eu-s verzióm mérnöki darab volt, ugyhogy kicsit kivülről lesrapált volt, és nem ment benne a rezgő, pedig kaptam egy uj rezgőmotort, de avval se rezgett.

de nagyon megszerettem, ezért is maradtam ennél a tipusnál egyenlőre.
Közben rájöttem , igy a h959 rommal frissitem.

[ Szerkesztve ]

(#447) kssvirag


kssvirag
tag

Kis tapasztalat.
Mostmár lassan 2 napja használom a H959 tipust, mobilnettel is intenziven, és számomra semmi észrevehető külömbség nincs a hétköznapi használat során a h955 tipushoz képest..
telenoros vagyok, és nekem 4g-t ir ki hogy azon megy ez a teló is. netezés alatt átlagfelhasználóként nem veszek észre különbséget..

elötte h955 használtam, de ha nem tudnám, nem mndanám meg hogy más a telefon.

mindezt laikusként irom.

[ Szerkesztve ]

(#448) ollie válasza kssvirag (#447) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vidéken nem lesz 4G-d, csak a nagyobb városokban.

***

(#449) zola- válasza kssvirag (#447) üzenetére


zola-
őstag

Szerintem a 800mhz nem megy a telod. Telenor azt is hasznalja sok helyen. Eszrevettem valamit. Ha auto fenyeron van a telo akkor neha nem talalja a megfelelo fenyerot. Picit minzha valtoztatna ossze vissza. De nem is mindenki veszi eszre mert nem latvanyos. Volt mar regebben is flex2 telom. Az is ilyen volt. Javithattak volna a szoftvert azota. 5.1.1 van most rajta

(#450) kssvirag válasza ollie (#448) üzenetére


kssvirag
tag

Győri vagyok.
4G -t ir ki nekem ez is mint a másik is.

Persze nem nagyon értek hozzá, hogy mennyivel megy pontosan a net, de sima használatból nem tudnám megmondani , hogy lassabb vagy gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.